فال روز دوشنبه ۳ آگوست - ۱۲ مرداد

فال روز دوشنبه 3 آگوست - 12 مرداد

فروردین

 شیرینی یک موفقیت موجب می شود که تلاش تو دوچندان شود هر کس شیرینی موفقیتی را هرچند کوچک چشیده باشد دیگر از هیچ کوششی برای بدست آوردن موفقیتهای بزرگتر دریغ نمی کند. تنش پنهانی شما به سطح کشیده می شود و یکنفر احساس جنگ از طرف شما میکند و حالت دفاعی به خود می گیرد. مواظب باشید که عمداً احساس دشمنی آنها را برانگیخته نکنید چون از عواقب آن خوشحال نخواهید شد.

اردیبهشت

این بازیهای کودکانه را باید رها کرد حتی این جارو جنجال و دعواها و مشاجرات نیز رنگ دیگری از همان بازی کودکانه است تو هدف بزرگتر و مهمتری داری و باید انرژی خود را صرف آن کنی. حسادت افراد حس مالکیت آنها و مسایل اموال مشترک، عوامل مستعدی برای بوجود آوردن درگیری هستند اگر هر کدام از این مسایل برای شما استرس (فشار عصبی) بوجود می آورند بنابراین ضروری است که آنها را آشکار سازید.

خرداد

مدتی است ارتباط تو با بعضی از دوستان قطع شده است برای برقراری پیوند دوباره باید تدبیری اندیشید زیرا طولانی شدن این جدایی می تواند آسیب رسان باشد. ممکن است بعضی از شماها که مشغول به سرگرمیهای خانوادگی نیستید روی برنامه های آینده تان تمرکز کنید این درست همان زمانی از سال است که شما می توانید ارزیابی کنید که تا چه حد به اهدافتان رسیده اید.

تیر

پس از تصمیمهایی که گرفتی باید مدتی را صبر کرد تا نتایج کار معلوم گر عجله و شتابزدگی تو را از اتخاذ تصمیم درست محروم می کند باید به یک جمع بندی درست رسید تا بتوان این کار را ادامه . از اینکه بخواهید تغییر عقیده دهید ترسی نداشته باشید هیچ چیزی مطلق نیست. بخاطرداشته باشید که تنها باید جوابگوی خودتان باشید.

مرداد

یک مشاجره لفظی بین تو و یکی از دوستان پیش می آید که طی آن حرفهایی رد و بدل می شود بهتر بود این مشاجره پیش نمی آمد در هر شرایطی سعی کنی بر اعصاب خود مسلط بوده و خشم خود را کنترل کنی. به نظر می رسد که امروز در حال و هوایی بی خیالی هستید و به خود سخت نمی گیرید به رفتن به یک رستوران برای شام فکر کنید تا تغییر خوبی در روحیت ایجاد کنی.

شهریور

با افراد خانواده باید نرم و ملایم بود پرخاشگری و عصبانیت نه تنها مشکلی را حل نمی کند بلکه مشکلات عادی و ساده را پیچیده تر خواهد ساخت در برابر خواسته های دیگران باید انعطاف داشت. در صورتیکه تلاشی برای این کار نکنید و خودتان باشید. شما دوست ندارید در بهترین لحظات خود با دیگران توافق کنید و حقیقتاً امروز برای این کار مناسب نیست.

مهر

بخاطر کار و کوشش این مدت احساس خستگی می کنی این خستگی را باید با اندیشیدن به نتایج کار خود از تن به در کرد وقتی به هدف خود برسی فرصت زیادی برای استراحت خواهی داشت. حقیقتاً‌بایستی تلاش کنی زیرا احتمال قوی وجود دارد هنگامی که با دوستان خود هستی تماس جدیدی برقرار کنی تو واقعاً می توانی روی جذابیتت حساب کنی و نقل قولها و اطلاعاتی را که می توانی بعداً استفاده کنی گلچین نمائی.

آبان

برخورد تو با دوستان در بعضی اوقات زننده و خطرناک است دیگران از تو توقع بسیاری ندارند ولی ظاهرا تو بدون توجه به همه این توقعات می خواهی همچنان این رفتار را ادامه دهی. گذشته را نباید فراموش کرد باید آنها را مرور کرد و درسهای تازه گرفت، کسی که در گذشته خود را محبوس میکنی از کاروان زندگی عقب میمانی،و کسی که از آن درس میگیرد موفق خواهد شد.

آذر

شرکت کردن در مناسبتهای اجتماعی و خانوادگی فقط یک وظیفه نیست باید در اینگونه مراسم و مجالس تفریحی و دلخواهانه باشد تا بتواند تاثیر گذار و فرحبخش باشد. مراقب رفتار و حرف زدنهای خود باش، باید دیپلماسی قوی و کار آمدی داشته باشی تا بتوانی مصالح و منافع خود را از لابلای این روابط پیچ در پیچ تامین نمایی.

دی

بجای اعتنا به تصورات و پندارهای خود باید به اندیشمندی و خردورزی روی آورد زیرا غالب این تصورات و پندارها زاییده ذهن توست و بنابراین مطابق خواسته های درونی توست در حالیکه واقعیتها چیز دیگری را می گویند. نباید به این زودی مایوس شده و پشیمان گشت فراموش نباید کرد که افکار مهم برای تحقق خود احتیاج به گذشت زمان دارد بنابراین باید صبر و حوصله داشت و از شتابزدگی پرهیز کرد.

بهمن

بین اعضای یک خانواده باید اعتماد و امنیت باشد این موضوع را فقط با دوست داشتن می توان بدست آورد اگر عشق و محبت نباشد اعتماد و امنیت هم از جمع دوستان رخت بر می بن . برنامه های جالب تو برای خیلی ها میتواند جذاب باشد ، اما تو در میان همه ی این شیفتگان به یک یا دو دوست وفادار و صمیمی احتیاج داری که در سختترین شرایط تو را تنها نگذارند.

اسفند

بعضی معتقد هستند که تو فقط به فکر منافع خود هستی و هیچ توجهی به آنان نداری در حالیکه چنین نیست چون تو هم سعی می کنی به فکر آینده خود باشی و هم در عین حال به فکر کمک دیگران هستی اینطور نیست. نگاه مردم به کارها و رفتار تو مهم است . نمیتوان سر خود را در برف فرو کرد و اندیشید که چون ما هیچ کس را نمیبینیم دیگران هم ما را نمی بینند، قضاوت مردم مهم است و باید به آن احترام گذاشت.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.