تجمع خانواده های زندانیان مقابل دفتر شاهرودی

تجمع خانواده های زندانیان مقابل دفتر شاهرودی

خانواده های تعدادی از فعالان سیاسی که بعد از انتخابات ریاست جمهوری ایران بازداشت شده اند، صبح یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۸۸ در اعتراض به دادگاهی که روز شنبه و با حضور تعدادی از این زندانیان در مقام متهم برگزار شد، در مقابل دفتر محمود هاشمی شاهرودی، رئیس قوه قضائیه تجمع کردند.

زهرا مجردی، همسر محسن میردامادی دبیرکل جبهه مشارکت که بعد از انتخابات باز داشت شده و دیروز هم در جلسه دادگاه حاضر بود، به بی بی سی فارسی گفت خانواده های این زندانیان، دادگاه برگزار شده را "فرمایشی" و "فله ای" دانسته و خواستار رعایت حقوق قانونی متهمان از جمله دسترسی به وکیل و ملاقات با خانواده هایشان شده اند.

به گفته خانم مجردی حدود سی نفر از بستگان زندانیان در این تجمع حضور داشتند و بعضی منابع غیر رسمی خبر از حضور حدود دویست نفر از مردم در حمایت از این خانواده ها در مقابل دفتر آقای شاهرودی داده اند.

خانم مجردی گفت چند نفر، از جمله خود او، به نمایندگی از طرف خانواده های بازداشت شده به دفتر رئیس قوه قضائیه رفتند ولی موفق به دیدار با آقای شاهرودی نشدند و به آنها وعده داده شد که وقت ملاقاتی در روزهای آینده برای آنها در نظر گرفته شود.

خانم مجردی گفت پیشتر هم درخواستهایی برای ملاقات با آقای شاهرودی داده شده بود که آقای شاهرودی این نامه ها را به کمیته سه نفره ای که برای بررسی این مسئله تشکیل داده ارجاع کرده است و نمایندگانی از خانواده های زندانیان با قربانعلی دری نجف آبادی، دادستان کل کشور و رئیس این کمیته سه نفره، دیدار کرده اند. دیداری که به گفته خانم مجردی حاصلی نداشته است.

M.J.A - امارات - دبی
الهی از این خونخوارهای بی وجدان نگذر که اینطور یک ملت مظلوم رو به سخره گرفته اند.
دوشنبه 12 مرداد 1388

mazany - ایران - آمل
از مقام محترم رهبری تقاضا داریم نوع حکومت و ولایت فقیه را به رفراندوم عمومی گذاشته تا حقیقت روشن و استکبار کور شود.....
دوشنبه 12 مرداد 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
این شاهرودی را باید گشت.این عراقی شده تصمیم گیرنده .خاک بر سرت علی گدا که ایرانی و سرزمین ایران زمین را به بد نامی کشاندی. نسل شما ها را از ایران جمع می کنیم و به همان چاه خرافات مهدی در خواب می فرستیمت.
دوشنبه 12 مرداد 1388

jila_Norway - نروژ - اسلو
mazany - ایران - آمل. دستت درد نکنه ما کلی‌ خندیدیم همیشه اینقدر بذله گو هستید ؟
دوشنبه 12 مرداد 1388

فریدون رخشان - ایران - تهران
با تشکر از مسیولین سایت بابت افزایش تعداد حروف نظرات ارسالی. 1- می دانید چرا ابطحی هر آنچه خواسته و نیاز بازجویان است را با گشاده رویی می گوید !؟ دلیل آن این است که این بدبخت در طول سالهای گذشته کلی تخلف اخلاقی و مالی و سیاسی و امنیتی داشته است و افرادی آنها را جمع آوری میکردند و حالا مثلاْ یک آلبوم از تصویر خانم ها یی که با ابطحی در لبنان و دبی و ابوظبی رابطه جنسی داشته اند را جلو وی گذاشته اند و همچنین مذاکرات و تماس هایی که با شیوخ امارات در رابط با نحوه برخورد با ایرانی ها سر موضوع جزایر داشته را جلو وی گذاشته اند و .. حالا این ابطحی است که از بازجویان خواهش کرده هرچه شما می خواهید بگویید تا من با گشاده رویی آن را بیان کنم.و ... 2- آیا در اسلام هدف وسیله را توجیه می کند!؟ اگر مسپولین اعتراض نکنند معلوم می شود در این اسلام ایرانی هدف وسیله را توجیه می کند. 3- هر کدام از مسیولین ایرانی مسپله مالی و اخلاقی دارند که اگر کسی انگست روی آن بگذارد ....بوی تعفن آن همه جارا می گیرد.
دوشنبه 12 مرداد 1388

فریدون رخشان - ایران - تهران
4- این بازجویان محترم کاش وقت می کردند یک آلبوم هم جلو آقایان گلپایگانی رییس دفتر مقام معظم رهبری و .. می گذاشتند ـ . 5-خدا بزرگ است خلاف کاران در طول زمان رسوا خواهند شد.
دوشنبه 12 مرداد 1388

iran-azad - ایران - تهران
mazany - ایران - آمل . دوست عزیز نیازی به رفراندوم نیست کافیست خودت یک رفراندوم کوچک برای خودت برگزار کنی یه روز سوار تاکسی شو وقتی ظرفیت تکمیل شد سر صحبت رو باز کن و از خامنه ای تعریف کن ببین اگر از تاکسی سالم اومدی بیرون مطمپن شو مردم به ولایت فقیه التزام عملی دارند
دوشنبه 12 مرداد 1388

gole sorkh - ایران - تهران
mazany ایران آمل. جنابعالی قبل از استکبار کور شدی! بدبخت نمی بینی مردم این نوع حکومت قرون وسطایی را نمی خوان بدبخت! . همه پرسی اون هم بعد از این همه کثافتکاری و تقلب که تو این انتخابات کردند خیلی پیشنهاد خوبیه! بدبخت نمی بینی که مردم و اعتقادات و مقدسات رو همه رو با هم این حکومت آشغال از بین برده!. مرده شور مقام کثافت رهبریت رو با خود کورت ببره!.
دوشنبه 12 مرداد 1388

amirmontreal - کانادا - مونتریال
mazany - ایران - آمل . میترسی چی؟اونجا هم تقلب میکنه. جدا تصور میکنی روزی این از خدا بیخبر بیاد همچین کاری رو انجام بده و بعد بیاد بگه خوب حالا که 90٪ از من متنفریت من میرم کنار؟؟؟؟؟؟مگه نمیبینی با چنگ و دندون. و ریختن خون مردم میخواد تا جایی که بتونه مقاومت کنه. خدایش چی پیش خودتون فکر میکنین. دورو ورت یه نگاه منطقی بنداز بد ازمقام محترم رهبری تقاضا کن
دوشنبه 12 مرداد 1388

$persian$ - ایران - تهران
mazany - ایران - آمل . شعر میگیا آملی . اگه قرار بود از این کارا بکنن دیگه مردم نمیگفتن مرگ بر دیکتاتور که
دوشنبه 12 مرداد 1388

xabrisham - ایران - اسلو
مازنی .امل. اوووووووو .برار کردان خائی؟ هههههههههههههه .بیاد بیاریم روز 18 تیر رو که خوده اینا بر مسند قدرت بودن و با مردم چه کردن . حالا تا کی باشه که یکی دیگه باز این یکی ها رو مثالا محاکمه کنه .همه دروغه .خر پدرتونه ..ای کشته که را کشتی زین کشته شدی زار
دوشنبه 12 مرداد 1388

black chador - امریکا - ولدن
خامنه ای الان در موقعتی هست که سی سال پیش شاه بود. حالا باید تصمیم بگیره که قبل از رفتنش چندتا ایرانی را قتل عام کنه. شاه اگر چه دیکتاتو بود ولی حاضر نشد باعث قتل تعداد زیادی ایرانی بشه شاید بخاطر اینکه اون خودش یک ایرانی بود نه مثل خامنه ای یک تازی صفت. مرگ بر اسلام و اشغالهاهی که ازش استفاده مکنند تا مردم را فریب دهند.
دوشنبه 12 مرداد 1388

iran-azad - ایران - تهران
black chador - امریکا - ولدن. سی سال پیش 150 کشور حاضر بودند برای شاه فرش قرمز پهن کنند میشه یک کشور رو نام ببری که حاضر باشه برای خامنه ای فرش قرمز پهن کنه؟
دوشنبه 12 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.