فال روز یکشنبه ۲ آگوست - ۱۱ مرداد

فال روز یکشنبه 2 آگوست - 11 مرداد

فروردین

شما شهرت افسانه ای در داشتن یک فکر باز و روشن برای پذیرش طرز فکر آدم های دیگر ندارید،‌دوست عزیز. بنابراین اگر می خواهید روابط تان با دیگران را بهبود بخشید بهتر است به صحبت کردن ادامه دهید امروز به علت صبوری شما به افرادی که مواجه میشوید، این اجازه را می دهد که از بودن با شما قدردان باشند بنحوی که تا بجال برایشان سابقه نداشته. برنامه ها، جلسات و بحث های مهم چند روز آینده را برنامه ریزی کنید، این زمانی است که شما قادرید عقاید جدی خود را عنوان سازید در حال آنکه به دیگران نیز فرصت ابراز عقیده می دهید، واگر لازم به سازش بود، نگرانی به خود راه ندهید به نفع شماست.

اردیبهشت

در صورتی که با افراد خارجی ارتباطی دارید امروز باید منتظر یک ملاقات غیر منتظره باشید. آیا این موضوع شما را هیجان زده می کند و یا این که سبب می شود تا در خود فرو رفته و خود را کنار بکشید؟ اگر توانایی اجتناب از یک رودررویی قاطع که در حال شکل گرفتن است را ندارید، بهتر است در برابر این مسئله ایستاده و عواقب آن را بپذیرید.

خرداد

ممکن است با جدیت در مورد موضوعی مطالعه کنید تا دانشتان را گسترش دهید . فهم و هوش خود را بسنجید . زمان مناسبی برای مسافرتهای دور می باشد. به خصوص برای شمایی که برای کار به خارج از کشور می روید. بسیار احساسی و آرمانگرا هستید . بنابراین مراقب قلبتان باشید و آن را پنهان نکنید.

تیر

بعضی مواقع روزهایی هستند که شما هر چه بخواهید انجام می شود و شما تعجب می کنید که چطور همیشه این طور نیست . اگر شما مساعدتی از همکاران تان بخواهید یا نکته ظریفی را از یارتان طلب کنید بلافاصله برآورده می شود. ستاره ها بیانگر این هستند که روزی شلوغ و پرکار در پیش رو دارید خصوصاً اگر از آن دسته افرادی باشید که کارها را پشت سر هم و بدون وقفه ای از طرف دیگران دنبال می کنید

مرداد

خستگی ناپذیر هستید. می توانید برای خودتان، تفریح ایجاد کنید و زندگی را از حالت روزمرگی در آورید. سعی کنید منطقی باشید و نیازهایتان را برآورده کنید. شما فردی باهوش هستید و به همین خاطر کارهای شما همیشه برای دیگران کمی غیر منتظره به نظر میآید و با وجود هوش زیاد نمی توانید به علت آن پی ببرید و نظر می رسد این رفتار آنها غیر عادی است اگر به آنها بگویید کاری را انجام دهند درست بر خلاف آن اجرا می کنند سعی کنید خودتان را از این شرایط دور نگه دارید و اگر نه عصبانی و ناراحت می شوید.

شهریور

رویاهایتان به تدریج به حقیقت می پیون و با کمی کمک از دوستانتان میتوانید اثری از خودتان به جای بگذارید. سیارات خصوصیات خوب شما را آشکار می کنند بنابراین آنها را نشان دهید و تا زمانی که توانائیهایتان را برای انجام کار پیدا نکرده اید تسلیم نشوید.

مهر

ستارگان شما را یاری می کنند تا از صبح تا شب فعالیت کنید. فرصت کمی برای دیدن نزدیکان و صحبت با آنها و غیبت کردن دارید. در این زمان انگیزه زیادی دارید و از مکانی به مکانی دیگر می روید. بر سر دوراهی هستید که به حرف دلتان گوش کنید یا به عقلتان پاسخ این سوال به طرز فکر شما در مورد یک تعهد هم مربوط می شود آیا فرصتی به شما می دهد که پنهان شوید یا در شرایط بد قرار می گیرید؟ هیچ چیزی غیر ممکن نیست بنابراین سعی کنید برای بقیه زندگیتان مسئولیت بپذیرید و آنرا به عنوان پله ای برای موفقیت بدانید.

آبان

از یکی از خویشاوندان خبری می گیرید که واقعاً خوشحال تان میکند.اگر پیشنهادی به شما کردند در موردش فکر نکنید بی درنگ قبول نمایید، حتی اگر باید برنامه های دیگر را کنسل کنید. شاید بهتر باشد با این فرد بیشتر معاشرت کنید تا او را بیشتر بشناسید. همچنان در حال کار هستید اما سعی کنید گاهی به خودتان استراحت دهید. سعی کنید وسایل تان را کم کنید و به این فکر نکنید که شاید بعداً به دردتان بخورد.

آذر

اگر که امروز، اولین روز کاری شماست، چرا روز کسل کننده ای دارید؟ شما با انجام کارهایی که با بالاترین توان خود انجام میدهید میتوانید از روزتان لذت ببرید و بیشترین تلاش خود را انجام دهید که فضایی شاد را به همراه همراهانتان بیافرینید.

دی

هرنوع مهمانی،جشن و دعوتی را بپذیرید و مستقیماً به آنجا بروید.اگر هم مهمانی در کار نیست، خودتان تدارک آن را ببینید. اگر مجرد هستید اکنون در شرایطی هستید که همه به شما جذب می شوند. کارهای مالی نامرتب و مغشوش به نظر می رسند اگر به صورت اجمالی آنچه تاکنون در این ماه خرج کرده اید را جمع ببندید ممکن است دچار شوکی ناگهانی بشوید. اگر می خواهید روز آرام و خوبی داشته باشید از این که باعث شوید شخص مورد علاقه تان احساس کند که مانند دارایی شخصی شماست و یا میل ندارید از جلوی چشمان شما دور شود بپرهیزید.

بهمن

یک طپش ساده قلب بیانگر فریبندگی و زیبایی ظاهر شما است که امروز به سادگی شاهد آن خواهید بود.شما از بودن با افرادی که دوست شان دارید بسیار لذت خواهید برد به خصوص اگر بتوانید آنها را زیر بال و پر خود بگیرید و از آنها مراقبت کنید.هم چنین ممکن است بخواهید که به صورتی مخفی به کسی کمک کنید بدون این که هیچ کسی در دنیا از آن مطلع شود، و در حال حاضر می توانید به این کار نائل آیید.

اسفند

بهتر است امروز با دوستان هم فکرتان باشید. دوست دارید مسائل خصوصی را با آنها در میان بگذارید.هر چقدر بیشتر با آنها صحبت کنید آرام تر می شوید، بنابراین دوست عزیز احساسات را بیرون بریز. امروز می توانید کارهای ناتمام را به پایان برسانید خودتان را به پرداخت قبض های پرداخت نشده یا تلفن هایی که جواب ن ه اید مشغول کنید.

iran-azad - ایران - تهران
همه خبرگزاری ها اعترافات ابطحی را از قول خبرگزاری های دولتی منتشر کرده اند پس مطمپن باشید این خبرگزاری ها هر چی خودشان خواستند از قول ابطحی و دیگران نوشته اند هر وقت خودتان با گوش خودتان شنیدید باور کنید
یکشنبه 11 مرداد 1388

رحیمه - ایران - ماکو
چه ربطی داشت به صفحه ی فال !!!!!! معلومه که دل پری داری
سه‌شنبه 13 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.