امام جمعه شوشتر: اگر فشار نبود، مخالفان را باید اعدام می کردیم - جنتی: آنها زندانی نیستند مجرمند

امام جمعه شوشتر: اگر فشار نبود، مخالفان را باید اعدام می کردیم

امام جمعه شوشتر با اشاره به حوادث اخیر در در کشور گفت: مخالفانی که در جریان اغتشاش‌ها در کشور دستگیر شده‌اند، اگر مجرم باشند، محارب هستند و باید مجازات شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس از شوشتر، حجت‌الاسلام سید‌خلیل محقق امروز در خطبه‌های نماز جمعه شوشتر اظهار داشت: در جریان اغتشاش‌های پس از انتخابات افراد زیادی دستگیر شده‌اند که اگر جرم آنها اثبات شود حکم محارب را داشته و باید طبق قانون با آنها برخورد شود.
وی افزود: برخورد صحیح با شرایط از اصلی‌ترین روش‌های حکومت‌داری است که رهبری معظم انقلاب اسلامی توانست با درآیت، شرایط را مدیریت کند و مشکلات به وجود آمده را تا حد زیادی برطرف سازد.

محقق تاکید کرد: اگر مخالفان نظام و انتخابات درخواست خود را تحمیل نمی‌کردند و فشارهای فراوانی بر سران نظام برای آزادسازی این افراد نبود، باید با دستگیر‌شدگان مانند محاربین برخورد می‌شد که یکی از برخورد‌ها اعدام است.

امام جمعه شهرستان شوشتر با اشاره به پیامد‌های اغتشاش‌های پس از انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر حتی فردی سبب ترس مردم شده باشد و هراس را به دل زنان و مردان وارد کرده باشد، باید طبق احکام اسلامی با آنها برخورد شود.
محقق تاکید کرد: برخی افراد درخواست آزادی بی‌قید و شرط مخالفان را دارند که این برخورد تضعیف جایگاه قانون و شرع در کشور است.

وی افزود: رافت اسلامی در شرایط کنونی سبب شد تا وحدت استقرار یابد و باید توجه داشت که تمام این امور با درآیت رهبری انقلاب محقق شد.
وی با اشاره به تحرکات دشمن گفت: آمریکا با دیدن چنین شرایطی عوامل خود را به منطقه اعزام کرد و این دل بستگی دشمنان ایران به اختلافات داخلی است.
امام جمعه شوشتر گفت: دشمنان ایران باید ابتدا مشکلات خود را برطرف کنند و بدانند که اختلافات کنونی خانوادگی است و در حال برطرف شدن است.

جنتی: آنها زندانی نیستند مجرمند

آیت الله جنتی در خطبه های نماز جمعه تهران بار دیگر به قصاص قبل از جنایت بازداشت شدگان پرداخت و در حالی که بسیاری از آنان هنوز از داشتن وکیل محرومند و هیچکدام در دادگاه حاضر نشده اند، قبل از رأی دادگاه ، تمامی بازداشت شدگان را "مجرم" اعلام نمود.

وی با اشاره به برخی سخنان در خصوص آزاد کردن زندانیان حوادث اخیر و با ادبیاتی که تنها با منطق خود ایشان قابل درک است گفت: "ما نیز معتقدیم که هر کسی که بیگناه است نباید یک لحظه در زندان بماند و اگر آزار و اذیتی به او شده باید عذرخواهی شود اما عده‌ای مجرم هستند و در جریان انتخابات دست به آشوب، قتل و اغتشاش زدند، بنابر این نمی‌توان به آنها زندانی گفت بلکه این افراد مجرم هستند و کارهایی کردند که در سی سال گذشته به غیر از اوایل انقلاب که منافقین در صحنه بودند، سابقه نداشته است."

بدین ترتیب به نظر می رسد کسانی که در زندان به سر می برند از نظر آیت الله جنتی حتی "زندانی" نیز به حساب نمی آیند و در نتیجه از حقوق زندانیان نیز بهره مند نیستند. این استدلال محیر العقول خطیب موقت نماز جمعه تهران در حالی است که چند روز پیش بازداشتگاه کهریزک که در آن حقوق اولیه زندانیان پایمال می شد به دستور مستقیم مقام رهبری تعطیل گردید.

امام جمعه موقت تهران در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره تلویحی به موسوی، کروبی و دیگر سران اصلاحات که در بازداشت نیستند آنان را نیز "مجرم" و مسئول خونهای ریخته شده دانست و تهدید کرد روزی آنان نیز به جرگه دوستان بازداشت شده خود خواهند پیوست.

وی در این باره اظهار کرد: "شما مردم را به این راه کشاندید و امروز بر سر مزار کشته‌شدگان می‌روید و فاتحه می‌خوانید شما باید از آنها عذرخواهی کنید و بگویید شما باعث کشته شدن آنها شدید و مسئولیت گناه آنها را بر عهده بگیرید."

دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه اگر این آشوب‌ها صورت نمی‌گرفت کسی کشته نمی‌شد،‌ گفت: "روزی باید به حساب کسانی که این حوادث را به وجود آوردند رسیدگی شود"

امام جمعه این هفته تهران ادامه داد: "کسانی که مسئول ریخته شدن این خون‌ها، رفتن حیثیت‌ها و از بین رفتن اموال مردم هستند باید به درگاه خداوند و پیش مردم پاسخگو باشند."

جنتی تصریح کرد: "برخی حامیانی دارند که در شرایط فعلی اجازه نمی‌دهند قانون در باره آنها اجرا شود، ولی روزی زمینه انجام این کار فراهم خواهد شد و اوضاع برای همیشه اینطور نمی‌ماند."

با توجه به اینکه سران اصلاح طلب از داشتن تریبونی برای رساندن پیام خود به جامعه محرومند و حتی موفق به دریافت مجوز برای مراسم سوگواری نمی شوند مشخص نیست منظور جنتی از حامیان قدرتمند آنان چیست.

امام جمعه موقت تهران همچنین در بخش دیگری از سخنان خود مدعی شد اگر انتخابات اخیر مخدوش باشد تمامی انتخابات برگزار شده در ٣٠ گذشته نیز مخدوش هستند: "انتخابات دهم نیز مانند انتخابات گذشته برگزار شد و اگر قرار است این انتخابات باطل باشد تمام انتخابات این سی سال باید باطل اعلام شود چرا که همواره روال برگزاری به همین صورت بوده است."

جنتی در قسمتی از سخنانش نیز انتقادات نرمی درباره انتصاب مشایی و برکناری محسنی اژه ای نسبت به احمدی نژاد مطرح کرد اما تاکید نمود که همه نقاط قوت دولت همچنان باقیست و به طور تلویحی از نمایندگان مجلس درخواست کرد به کابینه احمدی نژاد رأی اعتماد بدهند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه این وظیفه دولت است که افراد باتجربه، عاقل، مدبر و پایبند به اصول را به مجلس معرفی کند، افزود: مجلس نیز با حفظ اختیار خود در رای‌دادن به وزرا، بهتر است همکاری و هماهنگی خوبی با دولت داشته باشند و اصل را بر توافق قرار دهند.

منبع : سایت جوان فردا


جنتی: رفسنجانی می خواست از احمدی نژاد انتقام بگیرد

این اولین انتقاد علنی آقای جنتی از آقای احمدی نژاد طی چهار سال اخیر است

بی بی سی : احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان، در خطبه های نماز جمعه تهران از اکبر هاشمی رفسنجانی، رییس مجمع تشخیص مصلحت و محمود احمدی نژاد، رییس جمهوری ایران، انتقاد کرد.

آقای جنتی بدون نام بردن از آقای هاشمی رفسنجانی، صراحتا به وی بخاطر آنچه تلاش برای انتقام گیری خواند، حمله کرد.

چهار سال پیش آقای هاشمی یکی از نامزدهای ریاست جمهوری بود ولی در دور دوم رای گیری با اختلاف هفت میلیون رای ناباورانه به آقای احمدی نژاد باخت.

در جریان مناظره های دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نیز آقای احمدی نژاد در تلویزیون ملی ایران گفت که رقیب اصلی او، اکبر هاشمی رفسنجانی است، نه میرحسین موسوی یا مهدی کروبی.

بسیاری از محافظه کاران از سخنان آقای هاشمی در نماز جمعه بیست و ششم تیرماه درباره به خطر افتادن مشروعیت حکومت جمهوری اسلامی و درخواست برای آزادی زندانیان سیاسی و دلجویی از خانواده آنها برآشفته اند.

دبیر شورای نگهبان نیز ناخشنودی خود از این حرفها را پنهان نکرد. او حتی یک گام فراتر رفت و همنوا با آقای احمدی نژاد، آقای هاشمی را مسئول ناآرامی های بعد از انتخابات معرفی کرد.

خبرگزاری فارس از قول او نقل کرده است: "این توطئه‌ها از همان چهار سال قبل وقتی که برخی در رقابت شکست خوردند، شروع شد چراکه آنها نتوانستند یک فرد جوان مثل آقای احمدی نژاد را تحمل کنند و اختلاف هفت میلیونی را ببینند و این بود که از همان وقت این موضوع در فکرشان بود که انتقام بگیرند و نگذارند این اتفاق دوباره تکرار شود."

آقای جنتی سپس ابراز نگرانی اصلاح طلبان پیش از رای گیری بیست و دوم خرداد درباره احتمال تقلب را نوعی دسیسه خواند.

او گفت: "یکی از اشخاص نیز در هنگام رای دادن وقتی رای خود را به صندوق انداخت به مردم گفت که به چه کسی رای داده است و ادامه داد امیدوارم در انتخابات تقلب نشود و اگر تقلب صورت نگیرد فلان کاندیدا رئیس‌جمهور خواهد شد وگرنه مردم باید به خیابان‌ها بیایند و اعتراض کنند."

این توطئه‌ها از همان چهار سال قبل وقتی که برخی در رقابت شکست خوردند، شروع شد

احمد جنتی

هرچند دبیر شورای نگهبان از کسی نام نبرد، ولی بعد از انتخابات فیلمی ویدئویی از صحنه بعد از رای دادن عفت مرعشی، همسر آقای هاشمی، منتشر شد که توصیه می کرد در صورت تقلب، مردم به خیابانها بریزند.

آقای جنتی سپس حملات شفاهی خود را متوجه آقای موسوی و کروبی کرد که معترضان را به شرکت در مراسم سوگواری چهلم قربانیان خشونتهای بعد از انتخابات در روز پنجشنبه کرده بودند.

او گفت: "شما مردم را به این راه کشاندید و امروز بر سر مزار کشته‌شدگان می‌روید و فاتحه می‌خوانید شما باید از آنها عذرخواهی کنید و بگویید شما باعث کشته شدن آنها شدید و مسئولیت گناه آنها را بر عهده بگیرید."

انتقاد از عزل و نصبها

آقای جنتی در ادامه خطبه های نماز جمعه ضمن تأکید بر ادامه حمایت خود از محمود احمدی نژاد، از او به دلیل انتصاب اسفندیار رحیم مشایی به عنوان معاون اول و همچنین عزل وزیر اطلاعات انتقاد کرد.

او با اشاره به عزل و نصب هایی که اخیرا توسط آقای احمدی نژاد صورت گرفته است گفت: "بعضی از این عزل و نصب ها درست نبود و داد همه را در آورد".

این روحانی محافظه کار گفت: "چرا باید کسی را به عنوان یکی از پست های مهم دولت قرار دهیم که بین مردم محبوبیت ندارد و مراجع نیز نسبت به او اعتراض دارند".

اشاره آقای جنتی به انتصاب اسفندیار رحیم مشایی به عنوان معاون اول رئیس جمهوری است که از جمله با مخالفت تند آیت الله مکارم شیرازی روبرو شد و سرانجام در پی علنی شدن دستور آیت الله خامنه ای بر عزل او، از سمت خود کناره گیری کرد.

آقای جنتی خطاب به آقای احمدی نژاد گفت: "شاید شما به چنین فردی از نظر اعتقادی ایمان کامل داشته باشید، اما این دلیل نمی شود که حتما به او پست کلیدی بدهید".

                    بعضی از این عزل و نصب ها درست نبود و داد همه را در آورد

احمد جنتی

این اولین انتقاد علنی آقای دبیر محافظه کار شورای نگهبان از محمود احمدی نژاد طی چهار سال ریاست جمهوری اوست. آقای جنتی همواره از یاوران سرسخت آقای احمدی نژاد محسوب می شد تا آنجا که سایر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، این جانبداری وی را آفتی برای سلامت رای گیری توصیف کرده بودند.

آقای احمدی نژاد پس از پذیرش استعفای آقای رحیم مشایی از سمت معاون اولی، او را به عنوان رئیس دفتر خود منصوب کرد.

آقای جنتی در نماز جمعه تهران همچنین با اشاره به عزل غلامحسین محسنی اژه ای از وزارت اطلاعات گفته است: "اینکه یکی از وزرای متعهد و روحانی و با سابقه خوب را در فاصله چند روز مانده به پایان دولت برکنار کنیم، قابل دفاع نیست".

آقای اژه ای در چهارم مرداد بدون ارائه دلیلی روشن برکنار شد. دولت گزارشهای مربوط به اعتراض وی به انتصاب آقای مشایی را رد کرده است. آن دسته از حامیان اصولگرای آقای احمدی نژاد که به عزل آقای اژه ای اعتراض دارند، می گویند بهتر بود رییس جمهوری ده روز دیگر صبر می کرد تا دوره نخست ریاستش به پایان می رسید.

دبیر شورای نگهبان پس از مطرح کردن انتقادهایش تأکید کرده است: "با این وجود همه نقاط قوت (آقای احمدی نژاد) باقی است. خطاب به مردم، مسئولان، موافقان و مخالفان می گویم که به هر حال قدرت حکومت کشور در دست رئیس جمهور است و همه باید به او کمک کنیم".

او به نمایندگان مجلس توصیه کرد "با حفظ اختیار خود در رأی دادن به وزرا، بهتر است همکاری و هماهنگی خوبی با دولت داشته باشند".


nazanin 2009 - ایران - ارومیه
دیگه اخرای عمرتونه هر چقده زور دارین بزنین..!نوبته ما هم میرسه.
شنبه 10 مرداد 1388

IranBozorgMehr - ایران - اهواز
پیرسگ های تازی و تازی پرست بروید گم و گور شوید. سید‌خلیل محقق ای گی می لحت بوت تخمه تازی پندی. احمد جنتی یک پای تو لب گور است، توبه کن بوزینه ی تازی پرست
شنبه 10 مرداد 1388

irani1 - المان - هسن
خفه شین شماها یه پاتون تو گوره. اقامت ابدی درد اوری را برایتان در جهنم ارزومندم پهلوی علی گدای رذل.
شنبه 10 مرداد 1388

bluestar - ایران - تهران
چنان فشاری به شما عمروعاصهای زمان وارد کنیم که به جای ((براندازی نرم)) جنبش ما را ((براندازی سخت)) بنامید. الان دیگه سال 78 نیست که فقط نگاه کنیم و کتک بخوریم.
شنبه 10 مرداد 1388

ali neisi - انگلیس - لیدز
اقای شوشتری باقلا خور باز حرف زدی تو..بروباقلات بخور.
شنبه 10 مرداد 1388

saeid mordaab - هلند - تیلبورخ
عجب رویی دارن اینا وای وای . فکر میکنن مردم هنوزم گوش میدن به این مزخرفات والا شرم داره یه بچه هم الان عالم و ظالم و از هم تشخیص میده
شنبه 10 مرداد 1388

irani1 - المان - هسن
بچه ها دیوار نویسی دولت را فلج میکنه. شعار>>. مرگ برخامنه ای . دیوار نویسی ساواک را فلج کرد سپاه و بسیج شیطان را هم فلج میکند.
شنبه 10 مرداد 1388

nazi604 - کانادا - ونکوور
عجبا ، این بد بختا گناهی ندارن احتمالأ از مصرف بالای مواد مخدر اونم تو اون سن هذیون میگن دلم می خواد دماقاشونو بگیرم تا نفس کشیدن یادشون بره
شنبه 10 مرداد 1388

somebody - ایران - مشهد
IranBozorgMehr - ایران - اهواز. چقدر شما عصبی هستی . جوش نزن با توهین هیچی گیرت نمیاد. فقط ثابت میکنی از معرفت بی بهره هستی . و هم اینکه هوای اهواز واقعا گرمه .
شنبه 10 مرداد 1388

aghozdar - ایران - تهران
سکوت سکوت بهترین جواب
شنبه 10 مرداد 1388

manenarenji - المان - اسن
وقت مرگتون نزدیکه. چیز زیادی نمونده از عمر کثیفتون مرگ بر جنتی وسید خلیل محقق وسایر کثافتهای رژیم حاکم.
شنبه 10 مرداد 1388

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
عمامه ملا ها...قنداق باید گردد...
شنبه 10 مرداد 1388

mashhabib - کانادا - کبک
شات اپ بابا چقدر شما فک میزنید .رو که نیست سنگ پا قزوینه.پیر سگهای هاف هافو
شنبه 10 مرداد 1388

ballotak - انگلستان - لندن
سلام. دوستان کسی از برنامه های جلوی سفارت لندن اطلاع داره؟ چرا دیگه جمعیت جلوی سفارت نیست؟ لطفا اگه برنامه ای هست یه جوری اطلاع رسانی کنید. ممنون میشم اگه جواب بدین.
شنبه 10 مرداد 1388

$persian$ - ایران - تهران
ولشون کنید بابا بزارید ور ور کنن هرچقدر می خوان ما که داریم دهنشون و آسفالت میکنیم
شنبه 10 مرداد 1388

garfild - ایران - تهران
از پای لب گورتون خجالت بکشید خرفتای نون به نرخ روز خور / شماها از منافقم بدترین /دیدن قیافه شماها کفاره می خواد کم بود جن و پری یکی هم از شوشتر پرید ماها دیگه چقدر بدبختیم زیاد حرف بزنید همین مموتی می خورتتونا از ما گفتن
شنبه 10 مرداد 1388

dannni - سوئد - استکهلم
دوستان فقط یک دقیقه به عکس جنتی نگاه کنید اگر حدز زدید چه نوع حیوانی تجسم میکنید یک جایزه پیشم دارید ..جوابها تا عصر امروز بدید من بعدا روی سایت جوابش میگم
شنبه 10 مرداد 1388

90min - ایران - ابادان
امام جمعه شوشتر هنوز در خواب 1400 ساله بابا پاشو انقلاب شده.جنتی هم مثل همیشه ....اضافه بر سزمان میکنه
شنبه 10 مرداد 1388

freedomforiran - انگلستان - لندن
درود بـه شــمــا زنــان و مــردان دلــیــر ایــرانــی. راهــتــان را بـایــد ادامــه بــد هــیــد تــا نــابــودی حــکــومــت اســلامـی. مــرگ بــر خــامــنــه ای مـرگ بــر جــمـهــوری اســـلامــی مــرگ بــر مــلا
شنبه 10 مرداد 1388

mahmood20052005 - ایران - یزد
خفه شو شغال...
شنبه 10 مرداد 1388

shahin 12 - انگلیس - یوکی
مخالفانی که در جریان اغتشاش‌ها در کشور دستگیر شده‌اند، اگر مجرم باشند، محارب هستند و باید مجازات شوند. تا اونجای که من میدونم محارب یعنی دشمن الله یعنی خامنه ای جنایتکار الله و مخالفانش محارب و مجازاتشون مرگ بطرز عربهای 1500 سال پیش. اینا واقعا باورشون شده هنوز مردم گوسفند و اینها جانشین الله روی زمین و هر کاری خواستن میتونند بکنند و با فتوای حرام و هلال به ریش مردم بخندند.
شنبه 10 مرداد 1388

mehrab fallah - کانادا - تورنتو
IranBozorgMehr - ایران - اهواز. اصراری نیست شخصییت و ادب نداشتت رو توی هر نظری نشون بدی در ضمن این که همنژاد و همزبون خودت هست عزیزم.اصلا جای خود توام همون دزفول و شوش و شوشتر من متوجه نمیشم تو توی اهواز چه کار میکنی؟برو همون شوشتر که اتفاقا خیلیم مذهبی هستن بساط انتی اسلامیتو راه بنداز.
شنبه 10 مرداد 1388

METRADAT - انگلستان - لیدز
این مردیکه احمق بیشعور جنتی که به موش فاظلاب بیشتر شبیهه تا انسان. زیاد از جفنگیات میگه . فقط باید گفت خفه موش کثیف. اما این ملای گی سگ خلیل محقق درست می گوید چون شریعت بو گندوی. اون این رو می گوید. مردم شوشتر و دزفول بد جور مسلمان شدن توسط عمر. ااااااااییییییییییی
شنبه 10 مرداد 1388

jakjak - آمریکا - ماساچوست
جنتی جنتی مرگ به نیرنگ تو خون جوانان ما می چکند از چنگ تو. کفتار پیر شغال صفت گراز پیر حالا آمده داره رجزخوانی می کند بی همه چیز اگر راست می گی پنج شنبه میامدی بهشت زهرا تا هموطنان داغدار قیمه قیمه ات می کردند . لعنت بر خامنه ای افلیچ شیره ای دزد سر خرمن گرد تریاکی . بنگی که هر شب پای منقل نشسته و بسات نعشگی او فراهم است و هنگام نعشه شدن دستور قتل جوانان مارا به احمقی نژاد کله خر بی مخ صادر می کنه و اون هم با چماق و باطون و گاز اشک آور نیروهای کثیف بسیجی و پاسدار و نیروی انتظامی به جان و ناموس مردم حمله می کنند. خامنه ای مرگت باد - احمدی ننگت باد. انجمن مبارزین ایرانی ماساچوستی آمریکا
شنبه 10 مرداد 1388

ARIYA_TEHRAN - ایران - تهران
چهار سال پیش آقای هاشمی یکی از نامزدهای ریاست جمهوری بود ولی در دور دوم رای گیری با اختلاف هفت میلیون رای ناباورانه به آقای احمدی نژاد باخت. بله اون موقع هم تقلب شد هرچی کروبی تو سرش زد همه بهش خندیدند و رفسنجانی هم به خدا واگذار کرد.
شنبه 10 مرداد 1388

90min - ایران - ابادان
جمع سن این دو نفر دو قرن میشه هنوزم ول کن این دنیا نیستند ولی چه راحت در مورد زندگی جوانان حکم میدن/پیریها بوی کپکتون همه جا پر شده خودتون جمع کنین ضد عفونی چیزی /
شنبه 10 مرداد 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
مرگ بر اسلامتون که از شما قاتل حرفه ای ساخته.
شنبه 10 مرداد 1388

iranie hamishe sarboland - امارات متحده عربی - دبی
IranBozorgMehr - ایران - اهواز . درسته با نظر های قبلیت موافق نبودم ولی این یکیو خوب گفتی ایولللللللل
شنبه 10 مرداد 1388

iranie hamishe sarboland - امارات متحده عربی - دبی
احمد جنتی = دکتر عروسکی
شنبه 10 مرداد 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
یعنی می شود یک روز تخم این تازیها را از روی این سرزمین پاک کرد. IranBozorgMehr - ایران - اهواز . دمت گرم.یک روز دستمان به انها خواهد رسید.نابودی این تازیها نزدیک است.
شنبه 10 مرداد 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
اینها که دو تای قاچاقی زنده اند انترها مثلن امودند اخر عمری یک زری بزنند.
شنبه 10 مرداد 1388

garfild - ایران - تهران
iranie hamishe sarboland - امارات متحده عربی - دبی وااییییییییییییییییییی مردم از خنده خداییش خیلی وقت بود نخندیده بودم راست میگی همیشه از دکتر عروسکی بدم مییومد بهش دقت نکرده بودم دمت گرم خیلی با حال بود عینههههههههههههه خودشه
شنبه 10 مرداد 1388

annet353 - المان - بن
. somebody - ایران - مشهد . . . خوب که چی هوای اهواز گرمه. مگه دروغ میگه. اون پیرمرد احمق بهتر که باقله اش رو بخوره و ساکت باشه
شنبه 10 مرداد 1388

melodimld4 - استرالیا - سیدنی
ای بابا پیر خرفت تو هم که مثل اربابت شورت یاسر عرفاتو بستی بگردنت . دایناسور تو خودت که شعورت نمیرسه فهمشم که نداری به یکی از اون جونهای دورو برت بگو فیلمهای پر شور خیزش جوونهای ایرانی رونشونت بدن تا بفهمی که چه کسی اغتشاشگر هست.اغتشاگر شما ها هستید که یک مشت ارازل و اوباش خودتونو به جون جوونهای شجاع ایران انداختید مفت خورای تازی پرست کثیف
شنبه 10 مرداد 1388

melodimld4 - استرالیا - سیدنی
این اخوندا یک مشت مفت خور این مملکتند که وجودشون به هیچ دردی نمیخوره بجز ادمکشی. یعنی اکر مثلا یک روز رفتگر نره سر کار یا اگر لوله کش نره سر کارش یا اگر معلم نره سر. کارش و همینطور شغلهای دیگره چطور شهر ممکنه که بهم بریزه حالا فکر کنید اخوند نره سر. کار یا اصلا از خونه بیرون نیاد ببینید چه بهشتی میشه .پس بیاد اون روز. زنده باد ایران و ایران بدون اخوند.
شنبه 10 مرداد 1388

seda jan - انگلستان - گلاسکو
این پهن گاو مگه چیزی هم حالیشهن
شنبه 10 مرداد 1388

ham-safar - ایران - تهران
تا بر طبق قوانین موضوعه جمهوری اسلامی و همانطور که از معنی کلمه هم بر می اید مجرم کسی است که جرمش در دادگاه صالحه (یعنی دادگاهی که متهم حق انتخاب وکیل داشته باشد و تحت نظر هیئت منصفه) به اثبات رسیده باشد.حال اگر این دادگاه را صالحه فرض کنیم چون هنوز حکمی نداده این افراد متهم هستند نه مجرم. حضرت ایت الله که دبیر شورای نگهبان قانون اساسی میباشند فرق متهم ومجرم را یا نمیدانند که بعید است یا دوباره خواب نما شده اند و حضرت مهدی به ایشان گفته که اینها مجرمند و یا ایشان از قبل از حکم این دادگاه اطلاع دارند که این فرض محتمل تر است. بر این مملکت و بر این مردم باید گریست.
شنبه 10 مرداد 1388

nas11 - ایران - شوشتر
باید ببخشی این امام جمعه ما یکمی کم دارد با عرض معزت
شنبه 10 مرداد 1388

سیفتال - ایران - تهران
بچه ها اون مثل قدیمی را شنیدید که میکه. گنه کرد در بلخ آهنگری// به شوشتر زدند گردن مسگری. حالا اینو گوش کنید. در تهران....خورد جنتی با رهبری // به شوشتر(خلیل محقق)کرد عرعری
شنبه 10 مرداد 1388

Ezhaq - ایران - تهران
nas11 - ایران - شوشتر . یکمی نه کاملا کم داره
شنبه 10 مرداد 1388

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
بهترین کار عوض کردن همه کلم به سران با الاغهای قبرسی است. در ضمن برای اینکه جانب عدالت رعایت شود بهتر است کلم به سرانی که گردن کلفت تری دارند با یابو معاوضه شوند! تا نظر دوستان چه باشد.
شنبه 10 مرداد 1388

سیفتال - ایران - تهران
فضول میرزا - سوئد - استکهلم. ببخشید شما نمایندگی آخوندخودرو دارید . دوست من معاوضه هم دارید من یکی دارم کمی پیره (جنتی) میخوام با یابو معاوضه کنم.
یکشنبه 11 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.