احمدی نژاد : بگذارید مراسم تحلیف برگزار شود، دولت کارش را شروع کند، یقه‌شان را می‌گیریم و سرشان را می‌چسبانیم به سقف

احمدی نژاد : بگذارید مراسم تحلیف برگزار شود، دولت کارش را شروع کند، یقه‌شان را می‌گیریم و سرشان را می‌چسبانیم به سقف

سخنرانی احمدی نژاد در غیاب خبرنگاران

محمود احمدی‌نژاد روز گذشته در جمع اساتید بسیجی از آغاز دوره‌ای جدید خبر داد که بعد از انتخابات دهم ریاست جمهوری به ظهور رسیده است.

 رئیس‌جمهور در مراسم افتتاحیه یازدهمین هم‌اندیشی اساتید بسیجی که برخلاف سالهای گذشته که در سالن قدس حرم امام رضا‌(ع) برگزار می‌شد در سالن صبای صدا‌و‌سیمای مشهد برگزار شد. در تبیین آنچه هنگام و پس از انتخابات دهم ریاست جمهوری رخ داد سخن گفت. او با بیان اینکه «من یک عدد هم نیستم» انتخابات برگزار شده را بدون توجه به پیروزی خود بزرگ خواند و گفت: «مردم در این انتخابات راه امام(ره) و آرمان‌های انقلاب اسلامی را انتخاب کردند.»

احمدی​نژاد با اشاره به اینکه انتخابات اخیر آزادانه‌ترین انتخابات در همه دنیا و پس از انقلاب بود، افزود: انتخابات اخیر مبانی دموکراسی لیبرال را در تئوری و عمل زیر‌سؤال برد.

احمدی‌نژاد خاطر‌نشان کرد: مردم در این انتخابات استیلای قدرت، ثروت، حزب و رسانه را در هم شکستند و الگوی جدیدی برای بشریت ارائه شد. رئیس‌جمهور حزب و رسانه را از ابزار نظام سلطه خواند و گفت: «احزاب و مردم از هم جدا هستند، وابسته به قدرتند و مردم نقشی در احزاب ندارند.»

رئیس کابینه دهم در ادامه اطلاع خود را از عصبانیت کسانی که «آنها» خطاب می‌کرد به حضار رساند و با بیان اینکه «دوره جدیدی آغاز شده است» تأکید کرد: «بگذارید مراسم تحلیف برگزار شود، دولت کارش را شروع کند، یقه‌شان را می‌گیریم و سرشان را می‌چسبانیم به سقف». احمدی‌نژاد برای تحقق آرمان خود از اساتید بسیجی که آنها را «همکاران عزیزم» خطاب می‌کرد خواست تا در این راه به او کمک کنند و با یک حرکت همه جریان منتسب به «آنها» را به زباله دان تاریخ بریزند که این درخواست با تکبیر حضار که بر صندلی‌های سرخ سالن «صبا» تکیه زده بودند همراه شد.

رئیس‌جمهور در بخش دیگری از سخنان خود بدون اشاره به تأخیر در اجرای دستور رهبر معظم انقلاب مبنی بر عزل مشایی از سمت معاون اولی، دولت را با «اندیشه ولایی معرفی» کرد و گفت: «در روزهای اخیر عده‌ای با خیال خام خود به تکاپو افتادند تا رابطه دولت و رهبری عزیز را خدشه‌دار جلوه دهند و با جار و جنجال، جدایی و فاصله بین دولت و رهبری را القاء کنند».

عتاب به «جریان​سازان رسانه​ای»
احمدی‌نژاد که در این سخنرانی نامی از معاون اول مستعفی‌اش نبرد همه آنچه درباره انتصاب مشایی رخ داد را جریان رسانه‌ای خواند و با «احمق» خطاب کردن جریان سازان رسانه‌ای گفت: «وارد شدن بدخواهان در چنین عرصه‌ای و القاء چنین شبهاتی حرکتی بی‌نتیجه است و آنها قطعاً چنین آرزویی را به گور خواهند برد و این راه به روی شیاطین بسته است».
احمدی‌نژاد بر اساس خبر سایت اطلاع‌رسانی دولت با بیان اینکه در روزهای اخیر عده‌ای با خیال خام خود به تکاپو افتادند تا رابطه دولت و رهبر عزیز انقلاب را خدشه‌دار جلوه دهند و با جار و جنجال، جدایی و فاصله بین دولت و رهبری را القاء کنند در حالی که آنان نمی‌دانند که نوع رابطه ما با مقام معظم رهبری فراتر از قالب‌های سیاسی و اداری است و از جنس محبت، اعتقادی و پدر و پسری است. به گزارش «خبر»وی تصریح کرد: «نفهمیدند روابط را، روابط ما با رهبری عزیز سیاسی نیست. نفهمیدند اصلاً این رابطه پدر وپسری است». او در ادامه خواست طرفداران آمریکا، انگلیس، منافقان و لیبرال‌ها در این باره حرفی نزنند.

همه باید احساس کنند شهروند درجه یک هستند
رئیس‌جمهور در بخش دیگری از سخنان خود عدالت را روح حاکم بر فعالیت‌های دولت دانست و تأکید کرد: عدالت نقطه آغاز حرکت به سمت کمال است به هر میزانی که به سمت عدالت حرکت می‌کنیم شکوفایی‌ها اتفاق خواهد افتاد و باید به نقطه‌ای برسیم که هیچ کس در ایران احساس نکند که فرصتی از او دریغ شده است. باید همه احساس کنند که شهروند درجه یک هستند.
احمدی‌نژاد ادامه داد: از سوی دیگر هم، باید به نقطه‌ای برسیم که هیچ کس خیال نکند صاحب مملکت است، اختیارات فراقانونی دارد. او افزود: همچنین نباید کسانی برای خود و فرزندانشان حق و انحصار ویژه‌ای قائل باشد. رئیس‌جمهور با بیان اینکه در این راه مبارزه خود را آغاز کرده است، تصریح کرد: «گر چه کار سخت و نبرد گسترده و همه جانبه‌ای است اما شدنی است. این دولت تا آخر محکم پای اجرای عدالت ایستاده است».
احمدی‌نژاد با بیان این که «دولت در دوره جدید باید به دنبال ایجاد تحولات اجتماعی باشد»، خاطر نشان کرد: «در نظام اسلامی همه باید احساس امنیت و آرامش کنند و هیچ‌کس نباید احساس کند که کرامت او مخدوش شده است و از این رو جامعه اسلامی باید سرشار از نشاط، شادابی، سرزندگی و امید باشد.»

باید سطح توقعات را بالا ببریم
رئیس‌جمهور در آغاز سخنان خود در افتتاحیه هم اندیشی اساتید بسیجی با تأکید بر اینکه ضرورت دارد در افق نگاه خود تجدیدنظر کنیم، اظهار داشت: «باید در دانشگاه‌ها سطح انتظار از خودمان را بالا ببریم و انتظار این است که دانشگاه و حوزه پرچمدار تحولات گوناگون در کشور باشند».
احمدی‌نژاد از حوزه و دانشگاه به عنوان مراکز نخبه پرور نام برد که هر دو در همه سال‌های پس از انقلاب عملکرد ضعیفی داشته‌اند. او در این باره بیشترین قصور را متوجه دانشگاه آزاد اسلامی دانست و گفت: دو‌بار خواستیم دانشگاه آزاد را درست کنیم؛ فرمودند دست نگه دارید. اینها مملکت را به هم می‌ریزند.
رئیس‌جمهور با انتقاد از تعامل برخی دانشگاه‌ها با بسیج دانشجویی و اساتید نسبت درباره برخورد با آنها گفت: «رئیس دانشگاهی به بچه‌ها گفت:دادن جایی برای فعالیت بسیج در دانشگاه برای من هزینه دارد. من گفتم حضور تو هم در این دانشگاه برای من هزینه دارد». او افزود: دانشگاه باید با فرهنگ و اندیشه بسیجی اداره شود و پرچم فرهنگ بسیج به عنوان پرچم عزت، آزادیخواهی و روحیه نشاط باید در دانشگاه برافراشته شود».
محمود احمدی‌نژاد که پیش از تصدی ریاست دولت نهم نیز عضو بسیج اساتید بوده است، تصریح کرد: امروز سازمان بسیج اساتید درخت تناوری است که نقطه امید و اتکای انقلاب اسلامی در عرصه‌های علمی، فکری و فناری تبدیل شده است.

بی​اطلاعی رئیس​جمهور
هرچند سازمان بسیج اساتید به عنوان یکی از اتاق‌های فکر دولت نهم معرفی می‌شود، اما رئیس‌جمهور در افتتاحییه یازدهمین هم اندیشی اساتید بسیجی با موضوع این همایش که طرح تحول اقتصادی و اصلاح الگوی مصرف بود آشنا شد و گفت: «خوشحال شدم وقتی متوجه موضوع نشست علمی شما شدم». این در حالی است که بررسی طرح تحول اقتصادی و اصلاح الگوی مصرف از پنج ماه پیش به سازمان بسیج اساتید واگذار شده بود.

جای خالی وزیر فرهنگ و ارشاد
همچنین با غیبت محمدحسین صفار‌هرندی وزیر فرهنگ و ارشاد معزول دولت، وعده علی بختیاری، رئیس سازمان بسیج اساتید که در گفت و گو با «خبر» از اولویت بودن مسائل فرهنگی در این سازمان گفته بود در این همایش محقق نشد.
به گزارش «خبر» در پایان مراسم افتتاحیه یازدهمین هم‌اندیشی اساتید بسیجی یادداشتهای خبرنگاران و عکس برخی عکاسان ضبط شد تا خبر جلسه «تنها همان طور که باید منتشر شود، منتشر شود».
احمدی‌نژاد که روز پنجشنبه پس از ورود به مشهد سریعاً به استانداری خراسان رضوی رفت تا در همایش استانداران سراسر کشور سخن بگوید؛ جلسه‌ای که هیچ خبرنگاری به آن راه نیافت و پشت درهای بسته برگزار شد و فقط چند عکاس توانستند از این جلسه عکس‌هایی را تهیه کنند. احمدی‌نژاد را که در این سفر و علی‌رغم سفرهای قبلی‌اش، مشایی یار و مسئول دفتر این روزهایش همراهش نبود را در این سفر محصولی وزیر کشور، هاشمی ثمره دستیار ارشد رئیس‌جمهور و زریبافان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران احمدی‌نژاد همراهی می‌کنند.

haghju2009 - انگلیس - لندن
...و البته مثل همیشه انها را دست کم گرفته ای!!!!!
شنبه 10 مرداد 1388

nazanin 2009 - ایران - ارومیه
بچه ها این فقط میخواد جنگ روانی به راه بندازه فقط مردمو عصبانی کنه. میخواد فقط جنبشو منزوی کنه .واای خدا از دسته این منفور نجاتمون بده ..ادم بمیره ولی این مردیکه رئیس جمهورش نشه. بیاید همگی باهم مراسمه تحلیفشو به روز عزا تبدیل کنیم
شنبه 10 مرداد 1388

payeezan - انگلستان - شفیلد
پس معلوم شد پسره زن صیغه یی خامنه یی کیه.لووووووللو.
شنبه 10 مرداد 1388

Ali_khamenehei - لبنان - لبنان
اقای احمدی نژاد کاملا مورد تایید ماست. ریس جمهور محبوب ماست.
شنبه 10 مرداد 1388

fargam - اسکاتلند - گلاسگو
nazanin 2009 - ایران - ارومیه. همه با هم و دست در دست هم..روز 12 مرداد به جهنمی برای این منفورترین ادم روی زمین تبدیل میکنیم...استقلال..ازادی..جمهوری ایرانی
شنبه 10 مرداد 1388

somebody - ایران - مشهد
تاریخ میگه:. این جنبش هم تا چند وقت دیگه ناپدید میشه
شنبه 10 مرداد 1388

سیفتال - ایران - تهران
خفه شو مردک دیوانه روانی با اون خامنه ای چلاقت و خمینی گور به گور شدت آخه میمون دنیا تو را قبول نداره بجز ونزوالا و بلیوی ولبنان و روسیه کودتاچی بگذار زمانش برسه سری از تو و خانواده ات به سقف میخ بزنیم که حال کنی
شنبه 10 مرداد 1388

IranBozorgMehr - ایران - اهواز
dbsh3000 - سوئد - یوتبوری. IranBozorgMehr - ایران - اهواز. ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو . مرگ بر هرچی نژاد پرسته. ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ. dbsh3000. نژادپرستی هزاران هزار بار بهتر از تازیو تازی پرستی است. پس سکوت کن که ندانی که چه گفتی. dra at helvete din javla TAZI / TaziParast.
شنبه 10 مرداد 1388

albalo - انگلستان - لندن
بدبخت بیسواد مثلا دکتری؟ لیبرال مگه بد؟یعنی روشن فکر.تو تظام فئودالی دوست داری و همیشه میخواهی مردم زیر دست تو و شوهر ننه ت خامنه ای باشند.راست میگی باباته ولی تو بیشتر شبیه ....نتی.فئودالی=ارباب رایتی
شنبه 10 مرداد 1388

massoudoslo - نروژ - اسلو
این مردک فقط حرام زادگی رو خوب بلده و تازه فهمیده که پدرش هم علی‌ گدا بوده.... چنان یخه آات رو بگیریم به سقف بچسبونیم که هیچ جمکرانی هم نتونه تو رو از سقف پائین بیاره!
شنبه 10 مرداد 1388

irani1 - المان - هسن
شاه که به صد مهره نمی باخت. تاج و از سرش تو میدون لشگر پیاده انداخت.
شنبه 10 مرداد 1388

kaveieahangar - کانادا - تورونتو
همیشه دلیلی برای حضور پیوسته و با افتخار بعضی ملل بر پهنه تاریخ پر فراز و نشیب بشریت وجود داشته و آن چیزی نیست جز وجود همیشگی تعدادی کافی از زنان و مردان شجاع و بی باکی که برای نجات ملتشان ٬ قدم جلو گذاشته ٬ با تمام قامت در برابر دشمنان سینه سپر میکنند .
شنبه 10 مرداد 1388

dbsh3000 - سوئد - یوتبوری
IranBozorgMehr - ایران - اهواز . فکر میکنم تو مثل همون شیتونک توی جهنم میمونی . در ضمن من مثل توی اهوازی سوسمار خور نیستم من اعتقادات خودمو دارم و هیچ ربطی به عربها نداره
شنبه 10 مرداد 1388

persiano - کانادا - مونترال
مردم هم یه جای دیگتو میگیرن از دو تا ت. مت می چسبوننت به سقف صبر کن
شنبه 10 مرداد 1388

decoder - مجارستان - بوداپست
این انتریو بابای جدیدشو میندازیم تو چاه جمکران درشم پلم میکنیم به آرزوشون برسن.
شنبه 10 مرداد 1388

narenji - ایران - تهران
خیالت راحت مستر ا.ن بزودی از ماتحت به سقف چسبیدی . عجله نکن
شنبه 10 مرداد 1388

mesto79 - بلزیگ - بروگسل
. او با بیان اینکه «من یک عدد هم نیستم» انتخابات برگزار شده را بدون توجه به پیروزی خود بزرگ خواند و گفت: «مردم در این انتخابات راه امام(ره) و آرمان‌های انقلاب اسلامی را انتخاب کردند.». مرگ بر خمینی...مرگ بر خامنه ای کثیف...ننگ بر توی میمون صفت...
شنبه 10 مرداد 1388

mahmoud_ahmadinejad - استرالیا - سیدنی
روزی را دارم می بینم که سرت از سقف اویزان شده.
شنبه 10 مرداد 1388

aghozdar - ایران - تهران
غیر از دوستان صمیمی خودش .حسین شریعتمدار- صفار هرندی- اژه ای و چند تا روحانی طرفدارش کس دیگه ای سراغ دارید که جرات گله و شکایت را داشته و گله کرده باشه .این القاب که بیان شده منظور همین اقایان هستند ؟. ایکاش صبر می اومد و پای صندوق رای نمی رفتیم تا اینقدر مجبور نباشیم سرکوفت بخوریم. اخه چه دموکراسی که ازش حرف میزنید ؟
شنبه 10 مرداد 1388

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
من معتقدم در فردای ازادی ایران ا.ن. را باید در اتاقی محبوس کرد و فقط با باد معده از ایشان پذیرائی کرد..
شنبه 10 مرداد 1388

amishka - اذربایجان - با کو
خواهشن به همدیگه توهین نکنید .جدا از هر زبان و قوم همه ایرانی هستیم به کوری چشم سید مهدی
شنبه 10 مرداد 1388

afshin7174 - هند - بنگالور
ای بابا دکتر ا.ن یک جوری صحبت میکنه که انگار با مراسم تحلیف برگزار کردن همه چی حل میشه. خونهای ریخته شده جوانهای کشته شده و شکنجه ها قضیه اش حل نمیشه ا.ن جان. حالا با کشتن و سر به سقف چسبوندن تونستی دو روز مردم رو به زور ساکت کنی. نفرت مردم رو که نمیتونی از خودت کم کنی. این نفرت بازم بالا میزنه و مردم بازم سراغت میان. هر جنبش رو که با زور بخوابونی دفعه بعد با قدرت بیشتر بلند میشه.
شنبه 10 مرداد 1388

manenarenji - المان - اسن
نوبته ما هم میرسه انتری اونوقت معلوم میشه کی سرش چسبیده میشه به سقف .تو یکی خفه شو مرتکه بیسواد. راست میگی برو یک کت نو واسه خودت بخر عوضی که حالمون بهم خورد بسکه قیافه نجستو با این لباسه تکراری دیدیم.
شنبه 10 مرداد 1388

Maryam39 - ایران - تهران
خوشم میاد از این اعتماد به نفس آقای احمدی نژاد . به خدا حرف نداره !
شنبه 10 مرداد 1388

raana8888 - ایران - تهران
حالا وایستا.. وقتی اتوبان تهران شمال اسمش شد شهید احمدی نژاد اونوقت می فهمی....
شنبه 10 مرداد 1388

kiyawashsasani - کانادا - تورنتو
من فکر میکنم وزارت اطلاعات یک ضبط صوت تو ما...ت این محمود چلمنگ کار گذاشته و رهبر معظم مشنگان ولایتی صبح بصبح میکروفون همیشه همراه محمود را بزحمت دست میگیره و براش دیکته میکنه و یک مآمور اطلاعاتی محافظ هم بوقت ضرورت بافشار انگشت به همونجا این ظبط را روشن میکنه و عرعر ولایت از دهن پاره پورهء این مردک میزنه ببرون . وگرنه چطور ممکنه یک چهارپا( ببخشید اشتباه کامپیوتر بود)یک شبه آدم اینقدر مشنگ و وقیح و کذاب و حرومزاده باشه ؟؟؟؟؟
شنبه 10 مرداد 1388

ehsanstn - ایران - تهران
ای ایرانی ،در هر کجا هستی، فریاد بزن الله اکبر (ما مسلمانیم).....مرگ بر ولایت فقیه...مرگ بر جلاد ها ...خامنه ای در انتظار مرگت هستیم .....
شنبه 10 مرداد 1388

$persian$ - ایران - تهران
Ali_khamenehei - لبنان - لبنان . از طرف خودت صحبت کن مثل این اسمش نیارا ما ما ما نکن چون آدمایی مثل تو نسبت به تعداد ما اصلا به حساب نمیان
شنبه 10 مرداد 1388

Banooye Irani - آمریکا - هیوستون
-ه خوردی با اون بابای چلاغت.در ضمن آقای Ali_khamenehei - لبنان - لبنان از اون رهبر چلاقتون بپرسید کیی سهمیه بعد گونی سیب زمینیتونو میده که اینجا دیگه روده درازی نکنی.
شنبه 10 مرداد 1388

abisabz - ایران - ایران
زن صیغه ای چیه احمدی نژاد ولد ... خامنه ای یه دیدین که خودش گفت. بعدش اصلا به شماها ربطی نداره مرتیکه های احمق دیگه رفتین خارج برین دنبال کیفتون
شنبه 10 مرداد 1388

2tia - ایران - تهران
Ali_khamenehei - لبنان - لبنان . اقای احمدی نژاد کاملا مورد تایید ماست. ریس جمهور محبوب ماست. احمدی نژاد رو لبنانیها دوست نداشته باشند کی دوست داشته باشه؟؟؟؟
شنبه 10 مرداد 1388

mashhabib - کانادا - کبک
.... را نمیتوانی میل کنی !!!!!!چند وقت بود خفه خون گرفته بودی . دوباره شروع به پارس کردن کردی؟
شنبه 10 مرداد 1388

garfild - ایران - تهران
irani1 - المان - هسن . شاه که به صد مهره نمی باخت. تاج و از سرش تو میدون لشگر پیاده انداخت. ) . مرسیییییییی کاملا باهات موافقم به امید اون روز که دیر نیست
شنبه 10 مرداد 1388

shahin 12 - انگلیس - یوکی
هیچ غلطی نمیتونی بکنی تو تمام زورتو تو این مدت زدی و تا میتونستی جنایت کردی البته با پشتیبانی خامنه ای جلاد و پسر حرومزاده اش مجتبی. اقای عنتری ایرانیان انقدر هم عقب مونده و احمق نیستند که تو فکر میکنی . گوسفند خودتی و اون رهبر جنایتکارت
شنبه 10 مرداد 1388

90min - ایران - ابادان
خوبه سطح توقعات پائینه همه تو زندان و شکنجه و ......هستند وای به روزی که سطح توقعات بالا بره.این کله پوک نمئدونه ملت با پدرش کار دارند نه خودش9
شنبه 10 مرداد 1388

dannni - سوئد - استکهلم
احمدی نژاد : بگذارید مراسم تحلیف برگزار شود، دولت کارش را شروع کند، یقه‌شان را می‌گیریم و سرشان را می‌چسبانیم به سقف..عجب ازادی اس دره به دیمکراتی مطلق میرسیم ارواح عمه ات
شنبه 10 مرداد 1388

mm1_dk - ایران - تهران
اخبار رو از این سایت هم دنبال کنید/ سایت حامیان موسوی . www.mowjcamp.com
شنبه 10 مرداد 1388

mahmood20052005 - ایران - یزد
....تو بچسبون به سقف مرتیکه احمق...
شنبه 10 مرداد 1388

puneindia - هندوستان - دهلی نو
Ali_khamenehei - لبنان - لبنان. مگه مورد تایید شما تروریستا باشه.وگرنه مردم دلیر ایران که قبولش ندارن.
شنبه 10 مرداد 1388

nazanin 2009 - ایران - ارومیه
Maryam39 - ایران - تهران. عزیز اون اعتماد به نفس نیت اوجه پرروییه!
شنبه 10 مرداد 1388

sma2009 - المان - المان
dbsh3000 - سوئد - یوتبوری . .... همه ما ایرانی هستیم !عرب ترک کرد بلوچی کرمانی شمالی مشهدی و..... سکوت کن نادان این توهین به ملت ایران است!. اگر این اهوازی بسیجی است و نادان این تقصیر ملت خوب قهرمان جنوب نیست. مگر رشادت های این ملت شجاع در جنگ را فراموش کرده ایم ! نه. هرگز ! درود بر شما ملت جنوب ایران.
شنبه 10 مرداد 1388

نسل سوخته - ایران - تهران
به لاله در خون خفته / شهید دست از جان شسته / قسم به فریاد اخر / به اشک لرزان مادر. قسم به اسم ازادی / به لحظه ای که جان دادی / به قلب از هم پاشیده / شهید در خون غلطیده . که را ما باشدا راه تو ای شهید(2) / همه به پیش-همه به پیش-به یک صدا –جاویدان بادا ایران عزیز ما. که تا اخرین نفس راهت را ادامه خواهیم داد ای شهید. قسم به عزم همرزمان / ستم کشان با ایمان به خستگان جان برکف / دلاوران هم پیمان . که راه ما باشدا راه تو ای شهید(2) / همه به پیش-همه به پیش-به یک صدا –جاویدان بادا ایران عزیز ما.
شنبه 10 مرداد 1388

chkavak - ابران - تهران
برو گم شو بوزینه کثافت تو که عددی نیستی ما مردم ایران بلائی سر تو و ارباب افلیجت سید علی گدا چلاقدست بیاوریم به به گربه بگوئید مش غلامحسین.
شنبه 10 مرداد 1388

bahareiran - ایران - ایران
Ali_khamenehei - لبنان - لبنان . تو دیگه از کدوم گور بلند شدی؟!!!!!!!!!!!!
شنبه 10 مرداد 1388

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
یقه شان را می گیری سرشان را میچسبانی به سقف؟! بدبخت قد تو به این کارها میرسه؟ تو اگه خونه ات از طبقه پنجم یه ساختمان بالاتر باشه نمیتونی از آسانسور استفاده کنی و باید از پله ها بالا بری بیچاره چون دستت به دکمه طبقه پنجم به بالا نمیرسه. خیلی جوگیر شده ای.
شنبه 10 مرداد 1388

punisher - ایران - شیراز
استاد بسیجی .....!!! در چی استاد است ؟ در ضرب و شتم و برادر کشی ....؟؟ پس بگو که به اونا میگی همکاران عزیزم......!!!. صندلی سرخ ......!!!! فرش قرمز دیده بودیم / حالا هم صندلی سرخ .......!!!! بهتره که رو همون صندلی سرخ بشینید تا مات....تون بسوزه..... اگه نسوخت هم ناراحت نباشین / خودمون میسوزونیمش.
شنبه 10 مرداد 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
زمان ان خواهد رسید که تمامی این مکانهای تازی پرستان در سرشان منفجر خواهیم کرد. Ali_khamenehei - لبنان - لبنان . مزدور تو برو و برای حزب الله لبنان این حرفهارا بزن. نابود باد خودت.با ان علی گدا و تمامی هوادارانش
شنبه 10 مرداد 1388

Faryad_1 Hamburg - آلمان - هامبورگ
این یابو فکر می‌کنه که با همسایش دعواش شده، لاتبازی می‌کنه. تو از هرجا که اومده باشی‌، ما هم از همونجا آمدیم. اگه خامنی رو اعدامش کنیم ،ولی‌ تورو تیک تیک می‌کنیم ولی‌ زنده نگاهت میداریم که در روز ۱۰۰۰ بار به مرگت راضی‌ بشی‌. محمود دیگه از این حرفا گذشته. فعلا فکرت این باشه که به جای یاوهگویی مواظب باش که بابا خامنیت .... بازم نده.
شنبه 10 مرداد 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
Ali_khamenehei - لبنان - لبنان خوب اینقدر این انتری را دوست داری چرا نمی بریش لبنان پهلوی خودتان. نکنه انتری نژاد را با پو لهای نفت دوست داری
شنبه 10 مرداد 1388

Iranie Azade - آلمان - هامبورگ
هیتلر رهبر حزب نازى آلمان که البته شباهتهاى زیادى هم با احمدى نژاد داره، در کتاب خودش (جنگ من) مینویسد، دروغ باید آنچنان بزرگ و فراگیر باشد که خود شخص دروغگو هم آن را باور کند. در واقع احمدى نژاد واقعا باورش شده که رییس جمهور منتخب ایرانه وهیچ تقلبى هم در کار نبوده، خوب طبیعتا به خودش حق میده که سر مردم را به سقف بچسبونه، اما حواسش نیست کسى که مثل هیتلر فکر میکنه آخر و عاقبتى مانند او هم در انتظارش هست. به امید آنروز..... زنده باد آزادى،. زنده باد ایران و ایرانى،. مرگ بر دیکتاتور،. مرگ بر ارتجاع سیاه و آخوندى
شنبه 10 مرداد 1388

غریب بن غریب - ایران - تهران
دهنه مارو با بسیج صاف کردن - ما هر چی میکشیم ازین خائنین به ایرانه که . خودشونو بسیجی میدونند - خدا میدونه که چه کارهایی تو بسیج میکنند-. خدا همشونو رسوا کنه
شنبه 10 مرداد 1388

گزنه - انگلستان - لندن
برو محمود میمون انتر بوزینه با اون قیافه ات اینگاری وقتی از گرمسار میومده با گاو لگدش زده
شنبه 10 مرداد 1388

mamat - ایران - ایلام-دره شهر
خاک بر سرت. دزد عوضی پدر سگ
شنبه 10 مرداد 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
Ali_khamenehei - لبنان - لبنان. دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید! باید هم این عقب مونده ذهنی دلخواه شما فاشیست ها و دیوانه ها باشه! غیر از این بود جای تعجب داشت!. ناگفته نماند که البته عنتری نژاد مورد تایید مخالفان جمهوری اسهالی هم هست چون آمده تا این نظام نکبت بار رو با خودش ببره! عنتری نژاد بزرگترین نعمتی بود که نصیب ملت ایران شد چون تمام این قیام مردمی مدیون تقلب عظیم انتخاباتی برای بیرون آوردن اسم این ملیجک است!
شنبه 10 مرداد 1388

rashin - ایران - ایران
بابا این حرفها رو هم که نزنه که می گن لاله. البته من فکر می کنم اطرافیانش هی دارند می ذارن توی پاچه اش بنده خدا قاطی کرده بدجوری. آخه یه مقام سیاسی اینطوری حرف می زنه؟ این مرتیکه جز چرند گفتن هنر دیگه نداره. البته شاید بتونه برای مدتی کله بعضی ها رو به سقف بچسبونه اما همون آدما با تمام وزن می آن روش بعدش این کوتوله باید اون زیر فاتحه اشو بخونه البته اگه بلد باشه!!!!!!!
شنبه 10 مرداد 1388

mehditm - ایران - تهران
همین روزها که سرمیمونی خودش رو چسبوندیم تو سقف توالت عمومی میفهمه مرتیکه لات بی ادب و پر روی کثیف و دغل دروغگوی زشت وپلید. حالا پسر خامنه ای شده مادرش رو چرا معرفی نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟. حتما اسم مادرش پری بلنده و محل تولدش شهرنو یا همون قلعه هست چون پاتوق خامنه ای اونجا بوده حالا این فهمیده خامنه ای پدر پدر سگش شده
شنبه 10 مرداد 1388

SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر
چرا عددی نیستی پسر حرومی رهبر؟ تو عدد صفری که با هر عدد دیگه ایهم ضرب بشید بازم صفرید. حامیانت و رهبر چلاقت Xخودت مساوی صفر مردم ترا ارزو به دل خواهند گذاشت وشاهد رفتنت با کشیدن سیفون خواهند بود
یکشنبه 11 مرداد 1388

payeezan - انگلستان - شفیلد
abisabz - ایران - ایران . کافر همه را به کیش خود پندرد،اولا بنده مرد نیستم و خودت مرت..ه ا...،دوما این بیسوادی شما را می‌رساند که فکر می‌کنید هر کس خارج از ایرانه داره کیف می‌کنه نخیر دو سه برابر شما داریم کار می‌کنیم و زحمت میکشیم،بعلاوه دوری از خانواده و تحمل بعضی‌ از نژاد پرستان،سرنوشت اینطور رقم خورده که ما دور از ایران باشیم، البته منکر این نیستم که از بیفرهنگانی چون شما دور شدیم. در ضمن چه صیغه چه غیره صیغه فرقی ندارد هر دو زنا است مرتی..ه ا.. بیفرهنگ.
یکشنبه 11 مرداد 1388

Maryam39 - ایران - تهران
nazanin 2009 - ایران - ارومیه. پررویی هم یکی از اشکال اعتماد به نفسه که آقای احمدی نژاد بیش از حد داره !
یکشنبه 11 مرداد 1388

amir-amir - کانادا - تورنتو
اعتراض به مراسم ابکى تحلیف احمدى نژاد ( ا.ن. ). در زمان مراسم مسخره تحلیف ا.ن. که دوشنبه ١٢ مرداد است مردم اتوموبیل سوار در تهران و اگر بشود در شهرستان ها در حالت متوقف شده بوق اتوموبیل ها را به مدت چند دقیقه به صدا درآورند ( درحوالى بیمارستان خود دارى شود ). اگر دوستان نظرات اعتراضى مناسب دیگرى دارند لطفا ابراز کنند
یکشنبه 11 مرداد 1388

aghakian - ایران - تهران
مطمپن باشید کسی نمیتونه آرا 24 میلیونی شمارو خدشه دار کنه هرکسی که با حق در افتاد بر افتاد داریم صدای شکستن استخوانهای جنبش سبز که پیش زمینه کودتای مخملی بود را میشنویم و همین روزها موسوی وکروبی و گوجه سبزیا هم به ذباله دان تاریخ خواهند پیوست انشالله
یکشنبه 11 مرداد 1388

Anti_diktator - ایران - گرگان
aghakian - ایران - تهران اول برو املا یاد بگیر که زباله , نه ذباله...دوما شما ...ها اسم حق رو نیارین که خود نا حق هستین... سرنوشت صدام برای احمقی کمه.... همه باید با دستای خودمون تیکه تیکه اش کنیم... حساب بسیجیا و لباس شخصیا و سگپا(سپاه) رو هم میگیریم... وقتیکه ریشاتون رو با تیغ کند خشک خشک زدیم... ..
دوشنبه 12 مرداد 1388

kaveieahangar - کانادا - تورونتو
aghakian - ایران - تهران. شکستن استخوانهای آزادی زیاد هم آسان نیست دوست عزیز . با چند تا تفنگ و آلت مثل تو سر و تهش هم میاد . سخت ترین چیز اینه که یه روز پسرت بیاد جلوت نعره بزنه مرگ بر دیکتاتور .بعد بندازنش زندان و یه هفته بعدشم جنازه سلاخی شدشو مثل سگ بندازن جلوت . بیا ابنم پسرت از دهنش بوی آزادی در میومد.
دوشنبه 12 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.