دیدار خاتمی با خانواده تعدادی از کشته شدگان حوادث اخیر

دیدار خاتمی با خانواده تعدادی از کشته شدگان حوادث اخیر

محمد خاتمی در خانه سهراب اعرابی با خانواده چند نفر از کشته شدگان دیدار کرد

محمد خاتمی، رئیس جمهور پیشین ایران، روز پنجشنبه با حضور در منزل تعدادی از کشته شدگان ناآرامی های بعد از انتخابات ریاست حمهوری ایران، با خانواده های آنها ابراز همدردی کرد.

آقای خاتمی ابتدا در خانه سهراب اعرابی که در تظاهرات میلیونی روز 25 خرداد ناپدید و چند هفته بعد از آن، جنازه اش تحویل خانواده اش شد، حضور یافت.

در منزل سهراب اعرابی، علاوه بر خانواده او، خانواده کیانوش آسا و اشکان سهرابی، دو کشته شده دیگر در ناآرامی های اخیر حضور داشتند.

آقای خاتمی در این دیدار تاکید کرد مردم ایران "رشیدند" و از خواست های خود دست بر نمی دارند.

محمد خاتمی همچنین گفت: "اگر اولین حادثه‌ای که منجر به کشته شدن عده‌ای شد روز 25 خرداد باشد، امروز چهلم آنان است؛ گرچه در این مدت بر عدد کشته شدگان و دستگیرشدگان افزوده شده است و چه خوب بود که سنت اربعین (چهلم) این عزیزان را در اجتماعی بزرگتر که مطمئنا صدها هزار نفر در آن شرکت می‌کردند اجرا می کردیم که متاسفانه از این امر جلوگیری کردند."

آقای خاتمی همچنین روز پنجشنبه به خانه مسعود هاشم زاده، یکی دیگر از کشته شدگان درگیری های روز 30 خرداد در تهران، حاضر شد و به خانواده او تسلیت گفت.

fanta - فرانسه - استراسبورگ
این دلجویی‌ها خیلی خوبه ولی اصلاً کافی نیست و دردی دوا نمی‌کنه. من تعجب می‌کنم. چرا رهبران جنبش با وجود این حمایت مردمی گسترده هنوز به طور صریح درباره خامنه‌ای صحبت نکردند و از شخص او و ولایت مطلقه فقیه انتقاد نکردند ؟! مردم دیگه باید چه کاری بکنند که این آقایون در مقابل خامنه‌ای بایستند ؟ به نظر من که یا اینا همشون اصل نظام اسلامی ولایت فقیه رو قبول دارن یا این‌که هنوز به مردم اعتماد کافی ندارن یا این‌که اعتناد دارن ولی از خامنه‌ای می‌ترسن. جز این نمی‌تونم نتیجه دیگه‌ای بگیرم. اگه کسی نظری داره بگه بشنویم.
شنبه 10 مرداد 1388

farahnaz2009 - استرالیا - سیدنی
من هم با فانتا موافقم باید رهبران جنبش سبز با قاطعیت ا این خونخواران وحشی به سرکردگی اون کفتار تریاکی برخورد کنند. تا کی ارامش و سکوت دیدیم که اینها وحشی تر از این هستند که بخوایم با متانت و محبت اهاشون برخورد کرد.
شنبه 10 مرداد 1388

bluestar - ایران - تهران
درود بر مثلث رهبری جنبش : موسوی و خاتمی و کروبی
شنبه 10 مرداد 1388

saeid mordaab - هلند - تیلبورخ
منم موافقم با شما اینها همشون مثل همند حالا میخواد هر کی باشه امان از این خونخوارها اا استارت نابودیشون و ندا و اسال او زدند بینیم اخرش ی میشه
شنبه 10 مرداد 1388

garfild - ایران - تهران
fanta - فرانسه - استراسبورگ : عزیزم اینها هم خر (رهبر) و می خوان همخرما (ملت )رو اگه حکومت اسلامی نباشه خوب اینها هم بایدبرن دیگه پس نمی شه///// saeid mordaab - هلند - تیلبورخ : عزیز اینها استارت نابودیشونو اول خودشون زدن //// . رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند. چنین نماند، چنین نیز هم نخواهد ماند. من ار چه در نظر یار خاکسار شدم. رقیب نیز چنین محترم نخواهد ماند.
شنبه 10 مرداد 1388

hany - ایران - یزد
fanta - فرانسه - استراسبورگ. عزیزم درسته که ما خیلی شهید دادی مولی هنوز خیلی زوده واسه اینکه اونا یه همچین خواسته ای رو مطرح کرد.به این زودی نمیشه.اونا باید ضعیفتر بشن.اختلاف بیشتری توشون اتفاق بیوفته تا این خواسته ها علناً مطرح بشه. البته مردم که تو شعاراشون حسابی تن خامنه ای و پسرش و ا.ن رو میشورن.دیدید که رهبرا هم هیچ مخالفتی نمیکنن. عزیز مردم دارن این جنبش رو پیش میبرن. این نظر منه.به امید پیروزی...
شنبه 10 مرداد 1388

poriyaye_vali - قطر - دوحه
دمت گرم سید محمد خاتمی. تخم مردی
شنبه 10 مرداد 1388

aghakian - ایران - تهران
بلوستر جان من اگه جای این مثلث بودم هر سه ضلعمو با ذلت و خواری پرت می کردم توی رودخونه با این اعترافات دادگاه آشوبگران پته این سه نفر افتاد روی آب البته مطمپنا شماها میگید این اعترافات ساختگیه و تقلب شده شماها که آرا 11 میلیون نفرو از 24 میلیون نفر خیلی راحت کم میککنید مطمپنا این مصاحبه ها راهم ساختگی میدونید عطریانفر و تاجبخش و ابطحی توبه کردند بیایید شماها هم توبه کنید باشناختی که از شما در این سایت هست شما آدمی مسلمان و با فرهنگ هستید و همیشه مدافع راه امام و انقلاب هستید همیشه هم در تیر رس فحاشی وطن فروشان بی دین هستید ولی بازم دارید حرف آنها را تکرار میکنید مگه امام و رهبر نگفتن کسیکه آمریکا و اسراییل و انگلیس ازش حمایت کرد شما
یکشنبه 11 مرداد 1388

aghakian - ایران - تهران
بر عکسش عمل کنید این سه نفر الان جاده صاف کن کودتای مخملین آمریکا وانگلیس هستند ولی به لطف خدا وامام زمان هیچکسی نمیتونه به کشور آسیبی برسونه تا زمانیکه سایه امام زمان بر کشوره هر وقت تونستن اسلامو از ما بگیرن اونوقت فاتحه کشور خونده است که با این حال نباید گول اینها را خورد و با این اوصاف فقط باید جلو این فرصت طلبان ساده لوح ایستاد تا مملکت هم آسیبی نبیند با تشکر از شما و عذر خواهی بابت جسارتم.
یکشنبه 11 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.