"ایرنا"خبرگزاری جمهوری اسلامی:مردم تعجب می کنند که چرا با آشوبگران برخورد نمی شود

"ایرنا"خبرگزاری جمهوری اسلامی:

مردم تعجب می کنند که چرا با آشوبگران برخورد نمی شود

ایرنا - دعوت نامزد شکست خورده دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری موجب شد امروز نیز تهران شاهد ناآرامی ها و تجمعات محدودی باشد.

به گزارش ایرنا، عده ای از حامیان موسوی عصر امروز به بهانه بزرگداشت چهلمین روز درگذشت جان باختگان حوادث پس از انتخابات به بهشت زهرا رفتند و حوالی قطعه ای که این افراد در آن دفن بودند، به تجمع و سردادن شعارهای سیاسی پرداختند.
گزارش ایرنا حاکی است، حضور کوتاه میرحسین موسوی و کروبی درمیان تجمع کنندگان، موجب تحریک و تشویق آنان شد، به گونه ای که این جماعت محدود تصمیم به حرکت به سوی مصلی گرفتند.
گفتنی است، مصلی تهران محلی است که از چندی قبل سایت های اینترنتی آن را میعادگاه برگزاری مراسم به اصطلاح بزرگداشت چهلمین روز درگذشت جانباختگان حوادث پس از انتخابات عنوان کرده و دعوت میرحسین موسوی برای حضور مردم در این مراسم را در بوق و کرنا کرده بودند.
گزارش خبرنگاران ایرنا از خیابانهای اطراف مصلی در مرکز شهر نیز حکایت از حضور همین عده و جمعی دیگر که از تغییر محل برنامه به بهشت زهرا با خبر نشده بودند، دارد.
بنابراین گزارش ، این عده با شعارهای تند سیاسی ضمن برهم زدن نظم شهر ، آرامش و امنیت شهروندان را سلب کردند.
تجمع کنندگان حامی موسوی پس از مصلی به سوی میدان ولی عصر (عج) و برخی نقاط
دیگر شهر حرکت کرده و خیابانهای شهر را ناآرام نموده و حتی به اموال عمومی و دولتی نیز خسارت هایی وارد کردند.
ماموران نیروی انتظامی نیز سعی کردند با آرام کردن وضع، و رفع ترافیک و شلوغی ناشی از حرکت های غیرقانونی این عده، به آرامی آنها را متفرق کنند.
مجموعه گزارشهای دریافتی خبرنگاران ایرنا از سطح شهر و بهشت زهرا (س) حکایت از نارضایتی شدید و عصبانیت بیش از گذشته مردم و عابران از برهم زنندگان نظم تهران دارد.
بنابراین گزارشات ،مردم با ابراز تعجب از عدم برخورد جدی با آشوبگران و برهم زنندگان نظم شهر، از انتظار عمومی جامعه برای برخورد با اغتشاشگران و افرادی که ایجاد ناهنجاری به کار هر روزشان تبدیل شده سخن می گفتند.
مردم همچنین تاکید داشتند که برخورد اصلی باید با آمران و تحریک کنندگان این آشوب ها صورت پذیرد و آنها هستند که باید مورد محاکمه قرار گیرند و پاسخگو باشند.
این گزارشها می افزاید: عصبانیت عامه مردم از شرایط امروز تهران پس از گذشت حدود پنجاه روز از انتخابات، در آستانه رسیدن به نقطه اوج خود است و آنان از تداوم بردباری مسئولین در برخورد با عوامل ناآرامی های اخیر گله مندند و خواستار برخورد جدی با عوامل و تحریک کنندگان این حوادث و جلوگیری از تکرار اتفاقاتی از این دست هستند.

hajimakkar2000 - انگلستان - لندن
اینو راست میگه!! صدا سیما چنان مظلوم نمایی میکنه که بعضی از مردم که کمم نیستن و نمیدونن چه خبره طرفدار محمود و دارو دسته اش هستن.
جمعه 9 مرداد 1388

Ezhaq - ایران - تهران
از مرگ گفتن خوشم نمی یاد اما .. مرگ بر دروغ گو
جمعه 9 مرداد 1388

engamd - ایران - شیراز
شیراز هم شلوغ بود.طرف پارک شهر(آزادی)تا ستاد.ما رفتیم حالشو بردیم.
جمعه 9 مرداد 1388

nazanin 2009 - ایران - ارومیه
معلومه از تظاهرات دیروز بد جوری سوختن ها ! شما یکی لازم نکرده از طرف مردم دری وری تحویل مردم بدین!
جمعه 9 مرداد 1388

freedomforiran - ایــــــران - تــــهـــران
درود بـه شــمــا زنــان و مــردان دلــیــر ایــرانــی. راهــتــان را بـایــد ادامــه بــد هــیــد تــا نــابــودی حــکــومــت اســلامـی. مــرگ بــر خــامــنــه ای مـرگ بــر جــمـهــوری اســـلامــی مــرگ بــر مــلا
جمعه 9 مرداد 1388

dannni - سوئد - استکهلم
مردم تعجب می کنند که چرا با آشوبگران برخورد نمی شود..این ت...دروغگو .
جمعه 9 مرداد 1388

NazanIn 2009 - ایران - ارومیه
اینجا هم تظاهرات بوده که تظاهرات شهر ارومیه با روشن کردن شمع از جانب معترضین و مراسم دعا برای قربانیان در آرامش برگزار شد. نترسیم نترسیم ...ما همه با هم هستیم (علامت وی)
جمعه 9 مرداد 1388

saresobh - سوئد - ملمو
بابا شما دیگه رو سنگ پا قزوین رو هم سفید کردین. برا خودتون زشت به خدا. این قدر اراجیف به هم نبندین. یه کاری نکنین روز قیامت خدا هم تو کارتون بمونه که حالا با شما چه کار بکنه. از ما گفتن!
جمعه 9 مرداد 1388

bita56 - ایران - تهران
به نظر من تمام کسانی که در این خبرگزاری کار می کنند خاءن و نامرد هستن که همچین خبرهای دروغی رو منتشر می کنند. این دولت معلومه از کجا داره می سوزه که این چرندیات رو می نویسه .
جمعه 9 مرداد 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
عجب بی شرفهائی کثافتها این همه کشتید شکنجه کردید باز با وقاحت این را می نویسید نخیر ملت از شما خشمگین است نه از خودش!!!!!!!! که به خیابان امده.. وقاحت شما زالوها اعجاب اوره مرگ بر دینتان.
جمعه 9 مرداد 1388

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
بهترین کاری که مردم میتوانند بکنند اینست که چلاقعلی را با وافورش در چاه جمکران سرنگون کنند و بر بالای آن تندیش بزرگ یک سمبل استبدادی نصب نمایند تا باعث عبرت تمام دیکتاتورهای موجود در دنیا شود!
جمعه 9 مرداد 1388

freedomforiran - انگلستان - لندن
منبع روسی: تظاهرات در ایران گسترش خواهد یافت. خبرگزاری روسی نووستی: "نینا مامدووا" رئیس بخش ایران در انستیتو شرق شناسی آکادمی علوم روسیه می گوید تظاهرات گسترده در ایران ادامه خواهد یافت.
جمعه 9 مرداد 1388

freedomforiran - انگلستان - لندن
وی افزود اقدامات فعال اپوزیسیون منجر به بروز و تعمیق اختلافات در بین مقامات حاکم بر ایران می شود. این می تواند سبب اختلاف بین آیت الله خامنه ای و سایر روحانیون شود که در نتیجه ممکن است تمام موازنه دشوار کنونی در کشور را برهم زند. وی می گوید همچنین باید این را نیز در نظر داشت که قشری از اپوزیسیون حمایت می کند که از نظر سیاسی و اقتصادی بیشتر قابل بسیج شدن است و از تحصیلات بالاتری برخوردار است و این حمایت در آینده افزایش پیدا خواهد کرد.
جمعه 9 مرداد 1388

Gharibeh-Ashena - المان - هانوفر
لعنت و خواری ابدی بر دروغ گویان و دروغ نویسان.
جمعه 9 مرداد 1388

h1978 - سوید - گوتنبرگ
غلط کردن دروغگوهای بیشرف اگه راست میگید یه همه برسی بزارید اون موقعه مشخص میشه چقدر خس و خاشاک داریم به قول احمدئ جلاد.
جمعه 9 مرداد 1388

wine leaves - انگلستان - لندن
رهبری بی عزت جانت فدای ملت.
جمعه 9 مرداد 1388

wine leaves - انگلستان - لندن
رهبری بی عزت جانت فدای ملت.
جمعه 9 مرداد 1388

zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
حکایت یارو شد که توی اتوبان برعکس میرفت وقتی رادیو اعلام کرد مواظب باشید یه نفر داره بر عکس رانندگی میکنه گفت یه نفر؟!همه دارن برعکس میرن .
جمعه 9 مرداد 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
استقلال - ازادی - جمهوری ایرانی
جمعه 9 مرداد 1388

alireza6211 - ایران - تهران
واقعا همینطور هم هست . خیلی از مردم اصلا براشون مهم نیست که چه خبره ؟ و به همه چیز مشکوکند . آرامش رو به همه چیز ترجیح میدن. به قول گفتنی میگن شما ماستت رو بخور چیکار داری به این کارها...
جمعه 9 مرداد 1388

masoud1837 - ایران - ایران
صدا و سیما به هیچ وجه شفاف سازی نمی کند و در موارد بسیاری سانسور خبری کرده است.
جمعه 9 مرداد 1388

wine leaves - انگلستان - لندن
رهبری بی عزت جانت فدای ملت. احمدی بی غیرت جانت فدای ملت.
جمعه 9 مرداد 1388

سیاوش ایرانی - ایران - ایران
همیشه همچین میگن مردم که انگار مردم یک نفره و این حرفها رو میزنه. در ضمن با عرض معذزت از تمامی دوستانُ ایرنا ... خورد با رهبر چلاق و رییس جمهور همجنس بازش
جمعه 9 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
واقعا بدجوری ترسیدند چون خودشان هم فهمیدند که مردم ول کن نیستند ...تازه این شروع کار هست و بعد از این خامنه ای واحمدی نژاد یه خواب خوش نخواهند داشت...
جمعه 9 مرداد 1388

farshad-r - ایران - جهرم
شنیدین که می گن آدم ترسو دروغ میگه و من می گم که دولت و حکومت ترسو به مردمش درغ میگه . به امید آزادی همه ایرانی ها از بند استبداد.
جمعه 9 مرداد 1388

wine leaves - انگلستان - لندن
رهبری بی عزت جانت فدای ملت. احمدی بی غیرت جانت فدای ملت.
جمعه 9 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
بابا اینا وضعشون خیلی خرابه فکر میکنند با گفتن دروغهای شاخدار همه چیزعوض میشه ...واقعا آدم از این همه حماقت حیران میشه ....
جمعه 9 مرداد 1388

کورش پارسی - امریکا - سانتاباربارا
مردم از روی شما متعجبند که به سنگ لحد هم گفته زکی.. به امید خدا مردم این رو را روی سنگ غسال خانه خواهند دید. همان جایی که رخ مبارک عزیزانشان و عزیزانمان را دیدند و دیدیم.
جمعه 9 مرداد 1388

chkavak - ایران - تهران
منظور این دروغ پردازی ایرانا کدام مردم است؟ همان یک مشت بسیجی و خانواره پلیدشان؟ یا عده قلیلی پاسدار مزدور و آخوند و ملازادگان بی شرافت ابلیس را می گویند؟. اینها دارند مقدماتی فراهم می کنند تا گناه قتل عام و کشتار مردم را به گردن خود مردم بیاندازند و اینطور وانمود کنند که امت اسلامی از حکومت خواستار سرکوب با مخالفان شده است!!!. بر شرف امت اسلام لعنت که بخواهد بر علیه مردم ایران که حقوقشان را فریاد می زنند از حکومت کثیف اسلامی خواستار سرکوبشان بشوند. جمهوری اسلامی باید برود. مرگ بر ملا و پاسدار و مزدوران بسیجی. مرگ بر خامنه ای عامل اصلی فساد و شرارت
جمعه 9 مرداد 1388

نازی -تهران - ایران - تهران
من در تعجبم اینها چقدر راحت دروغ مینویسند که فقط خودشان باور میکنند نمیدونم ایا اینقدر احمقند یا فکر میکنند مردم احمقند
جمعه 9 مرداد 1388

KHASHAK - ایران - ایران
ما بچه های جنگیم بجنگ تا بجنگیم. رهبر ما قاتله , ولایتش باطله. استقلال , آزادی , جمهوری ایرانی. رهبری بی عزت جانت فدای ملت
جمعه 9 مرداد 1388

Ghooloo - ایران - آبادان
بابا روتون و برم...صد رحمت به سنگ پاه قزوین.
جمعه 9 مرداد 1388

iran-azad - ایران - تهران
یا باید حرامزاده و بی وجدان باشی یا در ولایت ذوب شده باشی که چنین مهملاتی از مغزت تراوش کنه
جمعه 9 مرداد 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
قابل توجه ماله کشان این دین ننگین و بسیجی ها که اکنون سبز!!!!!!شدن. اعترافات یک بسیجی. https://forum.iranproud.com/tjaoz-bh-dkhtran-ghbl-az-a-dam-t269521.html?s=e5daed050974198e80b98fede90074dcamp;
جمعه 9 مرداد 1388

garfild - ایران - تهران
ببین خبرگزاریهای و روزنامه های : فارس- رجا - ایرنا -ایسنا -کیهان - همشهری - باشگاه خبر نگاران - 20:30 و........ همه با هم هر 24 ساعت روز گ. اضافه می خورن / اینها همه وابسته به صهیونیست و به سر دم داریه علی قاتلن گور بابای همشونم سگ ر...د
جمعه 9 مرداد 1388

aria-aria-nl - هلند - روتردام
منظور این لجن پراکنی از مردم کدام مردمند مسخره مردم همه ناراضی اند
جمعه 9 مرداد 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرک
استقلال ازادی جمهوری ایرانی شعار جدید مردم در ایران
جمعه 9 مرداد 1388

abiabi - انگلستان - لندن
مرگ بر خامنه ای دجال و اون پسر حرامزادش
جمعه 9 مرداد 1388

poriyaye_vali - قطر - د
ملت ازاده ایران باهوش تر وعاقل تر از اینی هستند که دروغهای صدا وسیما ی مشتی ملای سر قبری رو باور کنند
شنبه 10 مرداد 1388

سلمک - ایران - تهران
مردم از پررویی شماها در عجبن
شنبه 10 مرداد 1388

amir-amir - کانادا - تورنتو
منظورشان از مردم همون لباس شخصى هائى بودند که شیشه هاى ماشین هاى پارک شده رو تو خیابون مطهرى و کریم خان شکستند
شنبه 10 مرداد 1388

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
استقلال...آزادی...رژیم سلطنتی...من به عنوان یک سلطنت طلب طرفدار آقای احمدی‌نژاد هستم...زیرا ما ملتی که قدر نعمتهای زمان شاه را ندانستیم...لیاقتمان هم بیش از این رژیم نیست...
شنبه 10 مرداد 1388

$persian$ - ایران - تهران
اون کسایی که حرف رسانه هایه اینا رو باور می کنن کلا از نظر ذهنی در سصح پایینی تشریف دارن همون بهتر که اون طرفی باشن جنبش ما به آدمایی نیاز داره با ذهن هایی باز و روشن فکر
شنبه 10 مرداد 1388

ستاره سربی - ایران - تهران
خدایا اینا چرا انقدر بی شرم و جنایتکار و پست و رذل و ادمکش و کثیفن؟؟؟
یکشنبه 11 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.