فال روز جمعه ۳۱ جولای - ۹ مرداد

فال روز جمعه 31 جولای - 9 مرداد

 فروردین

 نباید اجازه دهی که غرور وخود خواهی تو را به ورطه ای بیندازد که بیرون آمدن از آن دشوار است همیشه منافع دراز مدت خود را در نظر داشته باش و تابع احساساتی زود گذر نشو. مسایلی برای خانواده پیش آمده که تو را نگران می کند شاید دراین میان با تو نباشد اما به هر حال تو در کارها نقش خاص خود را داری و با میانجی گری و پا در میانی باید این کدورتها را بر طرف کرد.

اردیبهشت

 به آینده باید امیدوار و خوش بین بود زیرا همین خوش بینی مهم ترین سرمایه تو در این شرایط است به زودی کارها رو به راه شده و بعضی موانع رفع خواهد گردید. تنهایی برای بعضی مثل کابوس وحشتناک و دلهره آور است برای همین سعی می کنند خود را در میهمانی ها و محافل دوستانه غرق کنند تا تنها نباشد در عین حال تنهایی برای اندیشیدن و تامل بسیار مفید است.

خرداد

اگر رک و راست باشید، دیگران صداقت شما را تحسین می کنند. این بار زیادی صداقت داشته اید سعی کنید دست از افراط بردارید. اتفاقی می افتد که برای تو خاطره انگیز خواهد بود با فردی آشنا می شوی که می تواند در زندگی تو نقش مهم و تاثیر گذاری داشته باشد آشنایی با یک فرد تازه آشنا شدن با یک دنیای جدید است.

 تیر

این طور نیست که من شما را به حماقت یا مستی دعوت کنم اما بایستی کارهای مشکل و روزمره تان را کنار بگذارید. شما اگر با تمام وجود هم کار کنید. به جز سردرگمی و اضطراب خاتمه ای نخواهید داشت. امروزتان را در آرامش بگذارنید و با تفکر رویاریی آن آزاد باشید. انتظار و اتفاقات تازه ای را داری ولی ممکن است که این اتفاقات رخ ندهد چون عواملی وجود دارد که می تواند این حوادث را به تاخیر بیاندازد در این فاصله می توان به کارهای دیگری پرداخت و خود را آماده کرد.

مرداد

ستارگان می گویند که امروز شما بسیار جذاب و خوش زبان شده اید، پس از این استع های خوب تان در راه هایی مناسب استفاده کنید. سعی کنید با هر کسی که می خواهید بر روی او تاثیر بگذراید. صحبت کنید چرا که به زودی تاثیری عالی بر وی خواهید گذاشت. ممکن است مواردی را امروز عنوان کنید که در حالت طبیعی سخت و سنگین باشند ولی در این زمان با چنان مهارتی عنوان می شوند که کسی اهمیت نمی دهد.

شهریور

 شخصی امروز رازی را برای شما بازگو خواهد کرد که انتظار دارد همانند زندگی تان، از آن محافظت کنید. هم چنین می خواهد که با او آن همدردی و همفکری لازم را بکنید. در عوض، شما از بیان مطالبی که تا به حال بازگو نکرده بودید، احساس رضایت کرده و خوشحالید که آن را با شنونده ای دلسوز و همفکر در میان گذاشته اید. اگر این وضعیت همچنان که هست ادامه یابد به شرایطی می رسد که چندان باب میل تو نیست بنابراین تا دیر نشده می توان تدبیر تازه ای اندیشید و راهکارهای جدیدی را پیدا کرد که در نهایت به سود تو تمام شود.

مهر

 امروز دوستان نزدیک بیشتر از اعضای خانواده همراهان خوبی هستند.آنقدر نگرانی واضطراب دارید که نمی توانید از در کنار برادر و خواهر بودن نهایت لذت را ببرید.اگر می توانید آن ها را به حال خودشان بگذارید تا خودشان مشکل شان را حل کنند. بخاطر انجام کاری شایسته تقدیر و تحسین می شوی دوستان و همکاران تو را در این باره تشویق خواهند کرد که در نهایت به سود تو تمام شود.

آبان

 به شدت تمایل دارید از یک موضوع خشن پرهیز کنید و هیچ کس هم شما را مقصر نمی داند اما لازم هم نیست نگران باشید و اضطراب پیدا کنید. تا زمانی که با این افراد بداخلاق و گستاخ روراست و رک باشید لازم نیست نگران چیزی باشید مگر این که خودتان خلاف این مسئله را قبول داشته باشید. اگر فرزندانی دارید کمی مشکل ساز هستند، بهتر است با آنها صحبت کنید و ببینید در ذهنشان چه می گذرد.

آذر

 امروز زندگی اجتماعی شادتری نسبت به گذشته دارید و زندگی عشقی تان هم در حال تغییر است . این موضوع به شما انگیزه می دهد. اگر سرگرمی خلاقی دارید می توانید در آینده نزدیک از آن سود ببرید. چیزی که به آن نیاز دارید روزی آرام و ساکت است. لازم نیست از دست دیگران فرار کنید اما برای آنها توضیح دهید که چه احساسی دارید در غیر این صورت احساس می کنند شما آن ها را نادیده گرفته اید و فراموش کرده اید.

دی

 اگر برای موفقیت در کاری برنامه ریزی می کنید،نگران هستید که آیا همه چیز طبق برنامه پیش می رود.اگر مدت زیادی است که با دوستان بیرون نرفته اید با آنها قرار بگذارید و با هم بیرون بروید. موفقیت تو در این کار برای خانواده موجب افتخار و سربلندی خواهد بود سربلندی آنها باعث افتخار و غرور تو می شود و یکبار دیگر به این نکته پی خواهی برد که استع های بی نظیری در تو نهفته شده است.

بهمن

 وضعیت در حال حاضر رو به بهبود است بخصوص تفاهم تو وهمسرت زمینه این شرایط را فراهم ساخته ودر اینده ازاین هم بهتر خواهد شد. نباید بگذاری که رکود و یکنواختی زندگی تو را تحت تاثیر قرار دهد هر از چند گاه با یک ابتکار تازه باید دست به عمل جدیدی زد و پیشرفت کرد با یک برنامه ریزی خوب باید از وقتهای مرده استفاده کرد. مهمترین دغدغه زندگی تو کار خاصی است که آنرا دنبال می کنی باید با هشیاری و پشتکار به این راه ادامه و در آن موفق شد یاس و نومیدی ها را از خود دور کن که چون سمی مهلک اراده تو را ضعیف می کند.

اسفند

 امروز روز خوبی است برای انجام کارهای نیمه تمام زیرا کارهای نیمه تمام ذهن تورا مشوش ومشقول می کند باید تکلیف انها را یکسره کنی. پس از یک دوه بحرانی دوباره شرایط به وضع عادی خود باز می گر اکنون تجربه های جدیدی بدست آورده ای که با استفاده از آنها موفقیت تو در آینده تضمین خواهد شد. دیدار با یک دوست قدیمی خاطرات گذشته را تکرار می کند بعضی از این خاطرات تلخ و بعضی از آنها شیرین هستند باید از گذشته تجربه آموخت و در زندگی بکار برد تا خطاهای گذشته دیگر تکرار نشود روزهای بهتری در راه خواهد بود.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.