یک جانباز دیگر مقابل بنیاد جانبازان قم خودسوزی کرد

یک جانباز دیگر مقابل بنیاد جانبازان قم خودسوزی کرد

آفتاب نیوز : یکی از جانبازان هشت سال دفاع مقدس امروز چهارشنبه در مقابل چشمان مسئولین بنیاد جانبازان قم اقدام به خودسوزی کرد.

جانباز متعهد و انقلابی، «اکبر گائینی» ساکن شهر مقدس قم، به دلیل بی‌توجهی و عدم رسیدگی موثر مسئولین بنیاد جانبازان این شهر، به ستوه آمده و اقدام به خودسوزی کرد.

بنابر این گزارش مهدی گائینی برادر بزرگتر وی در گفت و گو با خبرنگار تابناک ضمن اعلام خبر فوق گفت: «وی طی سالهای پس از جنگ با اعتقاد به اینکه حضورش در جبهه‌ها معامله با خدا بوده، هیچ گاه پیگیر مسائل جانبازی خود نبوده و با وجود موج گرفتگی شدید و سوختگی قسمتهایی از بدنش، تا زمانی که توانایی کار کردن داشته اقدام به گرفتن درصد جانبازی خود نکرده بود».

وی افزود: «برادرم از چندی پیش و به دلیل از کار افتادگی و فشار ناشی از بیکاری و مشکلات اقتصادی، پیگیر گرفتن درصد جانبازی خود شده بود که به دلیل ضعفهای قانونی و نیز بی‌توجهی مسئولین مربوطه، کار وی انجام نشده و با وجود کامل بودن پرونده پزشکی او، مسئولین بنیاد از حل مشکل او سر باز زده‌اند».

وی همچنین افزود: «او پس از این همه رفت و آمدها و با توجه به ضعف شدید عصبی ـ ناشی از موج گرفتگی در زمان جنگ ـ نهایتا امروز در مقابل چشمان مسئولین بنیاد جانبازان قم و در جوار کریمه اهل بیت(س) اقدام به خودسوزی کرد».

بنابر این گزارش وی که صاحب زن و دو فرزند است، هم اکنون بر اثر شدت جراحات وارده در بخش مراقبتهای ویژه ـ CCU ـ بیمارستان نکویی قم بستری است.

وی در پایان خطاب به مسئولین گفت: «چرا این اتفاق باید بیفتد، اینها که شما به واسطه وجود نازنین‌شان در رأس حکومت نشسته‌اید باید به کجا پناه برند؟ اگر باور دارید به فریادشان برسید».

dkdk - ‌د‌‌انمارک - اسلیس
نهایت کثیفی بیشرفی نامردیه که به این عزیزان که حق گردن تمامی ملت دارند بی توجهی کنیم.یکی به این نامردها بگه اگر این رادمردان نبودند وطن و ناموس ایرانی بدست کثیف بعثیهای عراق بیغما رفته بود.شرم به مسئولین امور جاتبازان.
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

m.j.a - امارات - دبی
من نمیدونم پس این سردمداران عدالت و ایمان و تقوا در دنیا (سیاستمداران ایران) برای کی اینقدر دارن خودشون رو هلاک میکنند. اگر برای اسلام که دیگه عملا چیزی از اسلام باقی نذاشتن. اگر برای ایران که ایران یعنی همین افراد(شهدا و جانبازان و معلولین اسرا و.....ما هم که خس و خاشاکیم) اگر برای انقلاب ناب محمدی که فکر نمیکنم امام خمینی تفسیرشون از انقلاب این بوده باشه. اینها به تنها چیزی که فکر میکنند مقام و مکنت و جاه طلبی و ثروت و خود خواهی. خداوند به خانواده بزرگوار این عزیز جانباز صبر عطا کنه و راهی در حل مشکلات ایران باز کنه مگه مردم مظلوم ما از این کشورهای عربی مرفه چی کم دارن.
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

mahmoud_ahmadinejad - استرالیا - سیدنی
ای عاشقان؛ای ازادگان؛ای مبارزان؛ای قهرمانان؛دختران کسری پسران رستم؛؛وعده همه ازادیخواهان و ایران پرستان ساعت 4 بهشت زهرا. ندا سهراب ترانه سجاد اشکان محسن منتظر قدمهای سبزتون هستند. تنهاشون نزارین.
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

avare - انگلیس - لندن
8سال جنگید برای اینکه این .....زاده ها مجبورش کنند خودکشی کنه.البته کمک به ترویستهای فلسطین واجبات دینشونه.عرب پرستهای عوضی.
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

hajimakkar2000 - انگلستان - لندن
هموطنای عزیزم خاک پای همتونم. سرنوشت شما,دست خودتونه. به امید هیچ بیگانه و اجنبی هم نباشید که اونها پی منافع خودشونن. به امید ما ایرانیان خارج کشور هم نباشید. ما اگه ذره ای غیرت داشتیم کشورمون رو رها نمیکردیم بریم جای دیگه. ما دیگه ایرانی نیستیم.
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

hajimakkar2000 - انگلستان - لندن
هzebelkhan_امریکا_سن خوزه. من پیگیر بحثات بودم در مورد دین و خدا و فکر میکردم چیزی حالیته ولی زکی. تو که از اسم من پی میبری من مکارم و سپاهی!! اخه چی بهت بگم من ؟! یه سپاهی میاد همچین اسمی برداره و اینجا کامنت بذاره؟!! برو که هنوز خیلی ساده ای .
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

hajimakkar2000 - انگلستان - لندن
farinaz1_استکهلم_سوئد. شما رو هم به خدا واگذارتون کردم
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

garfild - ایران - تهران
خوب من اخبار این موضوع رو می گم براتون : امروز مورخ 8/5/88 یک شخص شرور که خود را جانباز دفاع مقدس معرفی کرده بود با برنامه ریزی قبلی به سر کردگی امریکا و انگلیس برای خراب کردن چهره اسلامی ایران و اذهان عمومی خود را جلوی سازمان بنیاد جانبازان شهر مقدس و شهید پروز قم آتش زد ( آخه شا...دم تو روحتون ماها هیچی اینا که برای خودتون جگیدن بی صفتهای آشغال اینهارو سپر بلای خودتون کردین
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

bashoma - هلند - دلفت
امیدوارم این عزیز جانباز هرچه زودتر حالش خوب بشه ولی دمش گرم . اگه همه جانبازها .اسرا وخانوادههای شهدا همه با هم یک صدا شوند و برای گرفتن حق خود از این ظالمان به پا خیزند اونوقت شاید با کمک خدا یه فرجی بشه.این مزدورا نباید یادشون بره که همین عزیزان اونارو به یه نون و نوایی رسوندند وحالا دارند به خود این قشر مظلوم ظلم می کنند. ننگ خدا بر شما باد.
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

bluestar - ایران - تهران
براندازی گرم ! سه شنبه, 06 اسفند 1387. امروز فشارها موجب می شود که 5 نفر خودرا بسوزانند، فردا می شود 5000000 نفر و بجای خود، شما را می سوزانند، این همان براندازی گرم است که اگر به فکر چاره نباشید شعله آن تر و خشک را با هم می سوزاند، این براندازی را با حبس نمی توانید کنترل کنید (مثل براندازی نرم ) نمی توانید قانون بگذرانید که هر کس خودسوزی کرد به جرم " اخلال در امنیت روانی جامعه " اعدام باید گردد(مهدی خزعلی)
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

Mehriran - سوپد - مالمو
avare - انگلیس - لندن . دوست عزیز اینها غیر از خودشون و تاج و تختشون بههیچ چیز دیگه ای فکر نمی کنند. هر کسی که به بقای اونها کمک کنه بهش باج میدن و هواشو دارند خواه فلسطین باشه خواه چین و روسیه و ونزوئلا.
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

zayanderood - نروژ - برگن
از فداکاری خونین کفنان بهره اندوز شوند اهرمنان.
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

dkdk - ‌د‌‌انمارک - اسلیس
hajimakkar2000 - انگلستان - لندن شما بهتره در مورد خودت نظر بدی.تو اجازه نداری بتمامی ایرانیان خارج کشور توهین.مطمئنا از نادانیت چنین نظریه ای داری .تو خودت را بی غیرت میدانی اما خیلی از غربت نشینان با نهایت غیرت دارن مبارزه میکنن ظمنا یادت نره که ما غربت نشینان ایرانی هستیم که درمقابل هموطنانمان مسئولیت داریم.کسیکه بی خیال باشه در مقابل هموطنان داخل کشور مطمئنا ادم نامرد و بی غیرت و بی رگ و ریشه است
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

shiva_v - ایران - شیراز
حیف این مردا که رفتن.همینها اگه بودن زیر بار حرف زور هیچوقت نمی رفتم.ای حکومت ظالم.
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

gole sorkh - ایران - تهران
امیدورام این عزیز هر چه سریعتر بهبود یابد. واقعا که شرم و ننگ بر سردمداران حکومت. یکبار یکی از این عزیزان خطاب به آشغالهای راس کار گفت کاری کنید که ما برای جوانان وطن سرمشق شویم و نه درس عبرت! . خاک دو عالم بر سر حکومت کثیف آخوندی که همه چیز را به گند و تباهی کشید.
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

saeid dollar - قبرس - لیماسول
اگر حق این گونه عزیزان را بدهند پس کی به حماس و لبنان و فلسطین و هر چی کشور گدا کدول کمکهای میلیون دلاری بکنه. این کثافتها خودشون را قیم همه میدانند بجز مردم کشور خودمان. دور نیست روزی که همین داغداران این کثافتها را به اتش بکشند.
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
زینب از قم کجائی بیا نظر بده.هم ولایتیت چرا خود کشی کرد. اینجا دیگه خودت را جر نمیدی شاید خون قمی ها از خون اون زنیکه مصری پست تر است.
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

vezveznazi - ایران - ایران
این هم دلیل دیگری بر محبت اسلام اعراب.علی چلاق شرمت باد.
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

سلمک - ایران - تهران
بیچاره این جانبازا هم میبینن رفتن یه عضوشونو دادن ولی کسایی اومدن سر کار که نباید میومدن
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

نسیم مرگ - لندن - لندن
علی خامنه ای ملعون تو روی هرچه شمر را سفید کردی این جانبازان راشمابلا بسرشان آورده اید با آن نوحه های شیطانی آهنگران همه را هبنوتیزم میکردید آنها هم خودشان را جلوی تیرو گلوله دشمن میگذاشتند لعنت خدا بر خمینی شیطان گور به گور شده
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

sourena1b - ایران - ایران
hajimakkar2000 - انگلستان - لندن. حاجی اتفاقا من یکی برعکس توی بی غیرت فقط بخاطر غیرته که الان تو ایران نیستم پسر خوب همیشه مست خودت باش نه مست می و باده یعنی همیشه با خودت باش نه ..............
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

Anti_diktator - ایران - گرگان
garfild - ایران - تهران fیخیال داداش این سیاست امریکا و اسراویل رو مقصر دونستن خیلی قدیمی شده .. جواب نمیده... خودسوزی جانبازان لکه ننگی بر پیشانی ولی فقیه. خائنه ای اینو یادت باشه با پرپر شدن این گلها و هزاران شهید و جانباز دیگه تو الان داری مفت خوری میکنی امیدوارم روزی اون ریشهات رو خودم خشم خشم با تیغ کند بتراشم
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

Farinaz1 - سوئد - سوئد
hajimakkar2000 - انگلستان - لندن . farinaz1_استکهلم_سوئد. شما رو هم به خدا واگذارتون کردم . مونگول به من چه کار داری روانی چی خیلی سوختی
جمعه 9 مرداد 1388

sare galin - انگلیس - لندن
hajimakkar2000 - انگلستان .شاید شما برای این حکومت کار میکنین خودتونو بیغیرت میدونین.اینجا حداقل تویااین سایت ایرانی های با غیرت ازادیخواه تعدادشون خیلی زیاده.حاج اقا
جمعه 9 مرداد 1388

Bamdad_KH - آمریکا - شیکاگو
hajimakkar2000 - انگلستان - لندن. جنابعالی با این سطح شعورت داری به ایرانی های داخل کشور خط فکری هم میدی؟ لطفا دیگران رو هم کیش خودت ندون لااقل!
جمعه 9 مرداد 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
dkdk - ‌د‌‌انمارک - اسلیس شرم به مسئولین امور جاتبازان. خامنه ای مسئولشه اون ولی وقیحتون اون نایب ته چاهتون اون سید اولاد پیغمبرتون اون منتخب خدای رحمان و رحیمتون.
جمعه 9 مرداد 1388

irani1 - المان - هسن
30 سال ملت را زیر فشار قرار دادید وظلم کردید.طاقت ظلم دیدن را ندارید. مرگ بر خائنین وطن.
جمعه 9 مرداد 1388

chkavak - ایران - تهران
آندسته از هموطنانی که هنوز در خواب غفلت بسر می برند و گمان دارند که حکومت عدل علی روی کار است ببینند که اینها که خودشان را می سوزانند پیشمرگان اسلام و انقلابشان هستند. آینها همان بسیجی ها و پاسداران انقلابتانند که با نثار سلامت و شادابیشان حکومتتان را حفظ کردند اما امروز از سر بدبختی تیره روزی خودسوزی میکنند و قلب های سوخته خویش را با آتشی که حکومت ناکارآمد و فاسد اسلامی به جانشان انداخت خاکستر می کنند. هموطنان عزیز بیهوده و با چشم و گوش بسته از این حکومت و سردمداران ریاکار و فاسدش حمایت نکنید. آینها ابدا اعتقادی به اسلام و آنچه ادعا می کنند ندارند.
جمعه 9 مرداد 1388

garfild - ایران - تهران
Anti_diktator - ایران - گرگان ( داداش من منظورم اخباری بود که شب می خواد تلویزیون بگه و خالی بندی کنه /من خودم جانباز تو نزدیکان خودم دارم و اونم نه 1 چندتا و درد اینارو می دونم فکر کنم بد متوجه شدی
جمعه 9 مرداد 1388

freedomforiran - ایــــــران - تــــهـــران
درود بـه شــمــا زنــان و مــردان دلــیــر ایــرانــی. راهــتــان را بـایــد ادامــه بــد هــیــد تــا نــابــودی حــکــومــت اســلامـی. مــرگ بــر خــامــنــه ای مـرگ بــر جــمـهــوری اســـلامــی مــرگ بــر مــلا
جمعه 9 مرداد 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
میلیارد میلیارد از پول ملت را یا به دزدها و قاتلان فلسطینی اشغال و یا کمونیستهای اشغال چون چاوز بدهید بعد این وضع داخل!!!البته مازاد پولی را که خود دزدیدید حق هم دارید رهبر دینتان خود دزد و قاتل و شهوتران بود و پدوفیل.
جمعه 9 مرداد 1388

barbud_daneshmand - بلزیک - گنت
m.j.a - امارات - دبی . لعنت بر همون خمینی گجستک باد.
یکشنبه 11 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.