خاتمی : بازداشتگاه غیر استاندارد تعطیل شده یعنی چه؟ یعنی مثلا دستشویی ها تمیز نبوده است؟ خیر ! جنایت رخ داده

خاتمی : بازداشتگاه غیر استاندارد تعطیل شده یعنی چه؟ یعنی مثلا دستشویی ها تمیز نبوده است؟ خیر ! جنایت رخ داده

رئیس جمهور سابق کشورمان با تاکید بر رسیدگی هرچه سریعتر به عاملان جنایات اخیر در بازداشتگاه‌هایی که غیراستاندارد عنوان شده‌اند، به نمایندگان مجلس پیشنهاد داد که طرح تحقیق و تفحص از روند برگزاری انتخابات را در دستور کار خود قرار دهند.

به گزارش روابط عمومی دفتر حجت الاسلام سید محمد خاتمی، اعضاء فراکسیون خط امام (ره) مجلس شورای اسلامی با رییس دولت اصلاحات دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار سیدمحمد خاتمی ضمن خوش آمد گویی به نمایندگان گفت:«در فضای ناگوارموجود، باید از  تلاش مجلس به طور عام و فعالیت‌های دلسوزانه و خیرخواهانه اقلیت مجلس به طور خاص تشکر کرد.»

وی تصریح کرد:«اما مساله این است که چرا مجلس که باید در راس امور باشد اقدام هایش به نتیجه نمی رسد؟و چرا دست هیات منتخب مجلس برای رسیدگی به فجایع اخیر بسته می شود؟ و چرا حتی هیات منتخب ریاست محترم قوه قضاییه که دو سه هفته پیش خبر تشکیل آن داده شد اجازه نیافت کاری کند؟»

 رئیس بنیاد باران با اشاره به دستور اخیر مقام معظم رهبری اظهار داشت:«به هر حال با دستور ایشان برای برخورد با مسائل و فجایع، موقعیت تازه‌ای پیش آمده است و باید واقعا ابعاد فاجعه را بررسی کرد و با عوامل آن برخورد جدی شود.»

رئیس بنیاد باران سپس به حوادث تلخ بعد از انتخابات اشاره کرد و گفت:«خون‌هایی ریخته شد، به خانواده‌های فراوانی آسیب‌های روحی و مادی وارد آمده است.ملت مورد اهانت قرار گرفته است.رفتارهای بد و غیر قانونی و غیر شرعی با مردم و با بازداشت‌شدگان صورت گرفته است که اینها همه باید ریشه‌یابی و حقیقت هم برای مردم روشن شود و هم با ریشه قضایا برخورد جدی شود.»

رئیس جمهور سابق کشورمان تصریح کرد:«کافی نیست که گفته شود یک بازداشتگاه غیر استاندارد تعطیل شد؛غیر استاندارد یعنی چه؟یعنی مثلا هواکش آن درست نبود یا دستشویی ها تمیز نبوده است؟خیر!جنایت‌هایی رخ داده است؛جان‌هایی باخته شده است و رفتارهایی با جوانان و زنان و مردان عزیز صورت گرفته است که وقتی در زندان‌های در دست بیگانگان صورت می گیرد همه بر آشفته می شوند و فریاد می زنند و امروز باید با این مسائل برخورد شود.»

وی ادامه داد:«در مورد زندانیان و بازداشت‌شدگان هم قضیه به همین صورت است البته که باید آزاد شوند ولی کافی نیست.»

رئیس موسسه بین المللی گفتگوی فرهنگها و تمدنها تاکید کرد:«رفتارهای خلاف شرع و عرف و قانون که به هنگام بازداشت با آنها و بستگان آنان شده است و رفتارهای نادرستی که به نام بازجویی شده و می‌شود، اینها همه برای انقلاب و جامعه زیان بار و بر خلاف قانون و انصاف است.»

رئیس دولت اصلاحات ادامه داد:«باید با عاملان این رفتارها و اقدامات برخورد قانونی شود و حق و حرمت‌هایی که مورد تعدی قرار گرفته است جبران شود.»

وی با اشاره به برخی ادعاهایی که از سوی برخی رسانه‌ها و افراد علیه چهره‌های سیاسی بازداشت‌شده مطرح می‌شود، گفت:«اگر جرمی هست اولا باید مدارک دقیق و روشن باشد نه ادعاهایی که می شود یا شایعه‌هایی که درباره اعتراف‌گیری صورت می‌گیرد و در مرحله بعد هم دادگاه صالحه و علنی و با حضور هیات منصفه و وکیل متهم باید  به این اتهامات رسیدگی کند.»

خاتمی تصریح کرد:«اگر یک قطره خون هم اگر ریخته شود فاجعه است؛چه رسد به آنچه رخ داده است.»

رئیس جمهور سابق کشورمان یادآور شد:« باید با هر رفتار وحشیانه‌ای که با هر کس شود برخورد شود، ولی مهمتر از اینها لطمه‌ای است که به اعتماد عمومی وارد شده است و باید آن را ترمیم کرد.»

خاتمی تاکید کرد:«برای ترمیم  اعتماد عمومی هر هزینه‌ای هم که پرداخت شود زیاد نیست، اما با این حال اگر کسی از سر خیرخواهی پیشنهادی برای رفع ظلم و ترمیم اعتماد عمومی می‌دهد با امواج تهمت و دروغ و نسبت‌های ناروا روبرو می‌شود و اتهام زنندگان و غوغاگران با امنیت خاطر به کار خود ادامه می‌دهند.»

وی با ابراز تاسف شدید از حمله‌های صورت گرفته به برخی شخصیت‌ها، اظهار داشت:«در این مدت ببینید تا چه حد علما و شخصیت‌های موجه و نخبگان و مردم مورد اهانت قرار گرفتند، در حالی‌که باید با افراد و جریان‌های طراح و مجری جنایات برخورد جدی شود.»

رئیس جمهور سابق کشورمان  در بخش دیگری از سخنانش گفت:«در نظام و طبق قانون اساسی و همچنین در بیانات حضرت امام خمینی(ره)؛مجلس بالاترین جایگاهها را دارد.تحقیق و تفحص در هر امور،استیضاح وزیران و حتی تصمیم‌گیری درباره صلاحیت و کفایت رییس جمهور از اختیارات مجلس است.»

وی افزود:«با همه این اوصاف می‌بینیم که از بررسی مساله‌ای مثل حمله وحشیانه به خوابگاه دانشجویان یا وضعیت زندانیان توسط مجلس جلوگیری می‌شود،این یعنی انحراف در نظام.»

سید محمد خاتمی تصریح کرد:«چرا اعتراضات و انتقادات مراجع و علماء و نخبگان و افراد جبهه رفته و میلیونها از مردم شریف که رشد و شعور خود را به خوبی نشان داده‌اند به روند انتخابات و وقایع ناگوار پس از آن مورد توجه قرار نمی‌گیرد؟»

وی با بیان اینکه «مجلس در این زمینه مسئولیت سنگینی دارد»، اظهار داشت:«امروز می‌توان تحقیق و تفحص از روند انتخابات را در دستور کار قرار داد و اگر واقعا هیات بیطرفی این کار را عهده‌دار شود، نتیجه کار می‌تواند جهت امور و اتفاقات را خیلی روشن کند.»

رئیس جمهور سابق کشورمان خاطر نشان کرد:«ما دلمان برای انقلاب و نظام و اصول و ارزش‌های آن که متاسفانه مورد تعرض قرار گرفته است و اندیشه های امام و اصول و معیارهایی که قانون اساسی بیانگر آنهاست می‌سوزد و معتقدم با آنچه شد و می‌شود هم نظام و هم مردم زیان می‌بینند.»

به گزارش پارلمان‌نیوز، در این دیدار نمایندگان عضو فراکسیون خط امام(ره)مجلس به ارائه توضیحاتی در خصوص حوادث بعد از انتخابات از جمله اینکه به جهت برخی بی تدبیری و بی‌تحملی‌ها و عدم توجه به خواست مردم اعتماد عمومی میان ملت و حاکمیت آسیب دیده است پرداختند.

آنها تاکید کردند که و تلاش این فراکسیون و بسیاری از نمایندگان بر آن است تا با بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و به رغم عدم همکاری دستگاه‌های ذیربط با بی‌قانونی‌ها و برنامه‌ها و رفتارهای خلاف شرع و قانون و حقوق مردم مقابله و اعتماد آسیب دیده بازسازی و حقوق مردم اداء شود.

محمدرضا تابش دبیر کل فراکسیون خط امام(ره)مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست به تشریح اقدام های مجلس و نیز فراکسیون در مورد وقایع پیش آمده پس از انتخابات ریاست جمهوری پرداخت.

وی گفت:«تشکیل کمیته ویِِِِژه بررسی وضعیت بازداشت‌شدگان، طرح سئوال از وزیران ذیربط و نشست‌های متعدد با رییس مجلس شورای اسلامی و همچنین دادستان کل کشور و درخواست از رییس قوه قضاییه برای بازدید از بازداشت‌گاه‌ها و تحقیق از وضعیت زندانیان، پیگیری آزادی آنها از جمله اقدامات این فراکسیون بوده است.»

bij - المان - المان
گفتار قابل قبول در حد خاتمی محافظه کار! اما در این سخنرانی و سخنرانی رفورمیستهای اسلامی از فاکتور “اندیشه های امام“ بعنوان ملاک استفاده میشود مگر خاتمی امروز منتقد کشتار دهه شصت در زندانها به دستور مستقیم خمینی اسلام زده نیست؟!! هدف نهایی در کشورداری ایران “سیاستگذاری غیرمکتبی“ است و بس!!!
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

mahnadi - هلند - هارلم
آه سیاست یکی به نعل یکی به میخ کجا بودید آقایون در این روزها چراحالا صداتون در میاد؟!!!روزهای متوالی جنایت وشکنجه واین همه جان باخته . خدامیداند چند زندان غیرعلنی وغیر استاندارد داریم که مخفی است بجای مغلطه بهتر راست وحسینی فریاد این مردم باشید . زندانیان سیاسی در بند را فراموش نکنیم
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

palmera - ایران - اصفهان
نه خب فقط که مشکل از کثیفی دستشویی ها نبوده. شاید یکم گرم یا سرد بوده. شاید کولرش ایرانی بوده. شاید پشتی های روی تختاش بلند بوده سرو اذیت می کرده. شاید آسانسور نداشته باید پیاده همه پله ها رو بالا پایین می رفتن...
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

mahmoud_ahmadinejad - استرالیا - سیدنی
ای عاشقان؛ای ازادگان؛ای مبارزان؛ای قهرمانان؛دختران کسری پسران رستم؛؛وعده همه ازادیخواهان و ایران پرستان ساعت 4 بهشت زهرا. ندا سهراب ترانه سجاد اشکان محسن منتظر قدمهای سبزتون هستند. تنهاشون نزارین.
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

hajimakkar2000 - انگلستان - لندن
همین دوستایی هم که اینجا کامنت میذارن و هی فحش میدن به احمدی و خامنه ای هم اگه پاش بیفته بهتون از پشت بهتون خنجر میزنن.یادمه چند ماه پیش یکی زنگ زد شبکه رنگارنگ به داور مجری شبکه گفت:شما خودتون جیره خوار حکومتین! اخوندایی که اینقدر با مردم به ظاهر مهربونن اینجور میکنن حالا شما که دائم دارین فحش بدین اگه به قدرت برسین چیکار میکنین؟!. حالا حکایت اوناییه که هی تو کامنتاشون فحش میذارن
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

hajimakkar2000 - انگلستان - لندن
هموطنای عزیزم خاک پای همتون هستم.ایران هرگز شما را فراموش نخواهد کرد به امید هیچ کسی نباشید حتی ما ایرانیان خارج . ما اگه ذره ای غیرت داشتیم کشورمون رو رها نمیکردیم . همین دوستایی که اینجا کامنت میذارن اگه پاش بیفته و به نفعشون باشه بهتون از پشت خنجر میزنن. ما دیگه ایرانی نیستیم. خودتان باید سرنوشتتان را بدست بگیرید
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

hajimakkar2000 - انگلستان - لندن
zebelkhan_امریکا_سن خوزه. من پیگیر بحثات بودم در مورد دین و خدا و فکر میکردم چیزی حالیته ولی زکی. تو که از اسم من پی میبری من مکارم و سپاهی!! اخه چی بهت بگم من ؟! یه سپاهی میاد همچین اسمی برداره و اینجا کامنت بذاره؟!! برو که هنوز خیلی ساده ای . farinaz1_استکهلم_سوئد. شما رو هم به خدا واگذارتون کردم
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

garfild - ایران - تهران
آقای خاتمی شما خودت خوب می دونی که باز داشتگاهها چه وضعی دارن کاملا واقف هستین پس به جای حرف و جلسه حرکت کنید / شما اطرافیان خودتونو نتونستین آزاد کنین بعد چیکار می تونید برای ملت بکنید ؟؟؟ کوی دانشگاه 78 هم در زمان شما اتفاق افتاد و شما نتونستید کاری کنید یادتون نره
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

chkavak - ایران - تهران
خاتمی خائن تو خفه شو و برو بمیر بزدل ترسو. حکومتتان از پای بست ویران و فاسد است و بطور کل باید از بین برود. شما ملاها و مزدوران و ریزه خوارانتان باید محاکمه و به اشد مجازات محکوم شوید. خاتمی از تو بی ناموس تر در این حکومت باز هم خودت را سراغ داریم تو با وقت و رای ملت ایران 8 سال بازی کردی پس حالا برو بمیر خیانتکار بی شرف. اسلام شما بوی تعفن گرفته و شما لاشخورها بر روی تعفن اسلامی نشسته و ارتزاق میکنید.
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
بازداشتگاه غیر استاندارد یعنی وسایل و ابزار شکنجه دستی هست نه اتوماتیک و شکنجه گران از تمام اعضای بدن کثیفشون برای شکنجه استفاده میکنن .و این طبعا غیر بهداشتی هست . رهبر طویله هم اعلام کرد ماموران شکنجه نباید با همون دستی که توی دماغشون کردن یا عضوی که به علت کمبود آب در توالت خوب شسته نشده مجرمان را شکنجه کنن . لعنت به روح امواتتون که با بچه های ما اینطور رفتار می کنید.
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
به تنهایی داشتم از گوشه ای حرکت می کردم تعداد زیادی از افراد باتوم به دست را دیدم که به سویم می آیند، اما با خود فکر کردم به من که کاری ندارند . امیر حالا حدود 40 روز است که بر روی یک تخت در حالی که از گردن به پایین فلج است، خوابیده . دهها ضربه باتوم خوردم و ناگهان تیری به صورتم اصابت کرد و بعد هم دو گلوله خلاص به سرم ... گلوله ای در کنار چانه او شلیک شده که پس از عبور از کنار فک در نزدیکی نخاغ ایستاده است و دو گلوله ای که به سرش زده اند، پوست را صدمه زده و مغزش آسیبی ندیده است. چشمم به صورت پدر پیرش افتاد که با عشق و اشک او را نگاه می کرد. .
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
دوستان داستانی رو که نوشتم از سایت پیک ایران و به نقل از وبلاگ معصومه ابتکار که شخصا به عیادت امیر رفته گرفتم .امیر فقط داشته از فرودگاه برمی گشته و راهی خونه بوده . امیر جان گرچه ناقابله ولی قربون مظلومیتت برم . این زخمی که ماها از شنیدن آنچه به شما گذشت خوردیم تا عمر داریم هیچ مرحمی درمونش نمیکنه عزیزم.
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

Kämpfer - آلمان - کلن
با درود به دوستان . در زمان ریاست جمهوری خاتمی یک سری قتلها صورت گرفت که هنوز قاتلین دستگیر نشده اند!!!!. در زمان خاتمی هم از این زندان های غیر استاندارد!!!!!هم بوده ولی تازه یادش افتاده!!!قصد خاتمی و موسوی سواستفاده سیاسی است و نه بیش.
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

toghi - نیوزلند - اوکلند
آیت اله محمدی گیلانی:محارب بعد از دستگیر شدن،توبه اش پذیرفته نمی شود و کیفرش همان است که قران گفته.کشتن به شدیدترین وجه .حلق اویز کردن به فضاحت بار ترین حالت ممکن.تعزیر باید پوست را بدرد،از گوشت عبور کند و استخوان را بدرد.(روزنامه کیهان،28/6/1360)/آیت اله موسوی تبریزی:یکی از احکام جمهوری اسلامیث این است که هرکس در برابر این نظام عادل بایستد،کشتن او واجب است.زخمی اش را باید زخمی تر کرد تا کشته شود.این حکم اسلام است(مصاحبه با روزنامه کیهان،29/06/1360)/لاجوردی:ما در زندان ها تعزیر می کنیم و تعزیر با اجازه حکام شرع است.
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

Kämpfer - آلمان - کرفلد
با درود به دوستان . در زمان ریاست جمهوری خاتمی یک سری قتلها صورت گرفت که هنوز قاتلین دستگیر نشده اند!!!!. در زمان خاتمی هم از این زندان های غیر استاندارد!!!!!هم بوده ولی تازه یادش افتاده!!!قصد خاتمی و موسوی سواستفاده سیاسی است و نه بیش. اینها خودشان همگی دستبوس ولایت وقیح هستند ولی الان صرفشان در با مردم بودن است.مردم مظلوم ایران 30 سال است که قربانی اخوند ها هستند .برای رسیدن به قدرت از مردم استفاده میکنند و وقتی که به قدرت رسیدند به بچه بسیجی و پاسدار چماق میدهند تا به سر همان مردم بزنند. وقت ان رسیده که همان مردم بدانند که سگ زرد برادر شغال است!!!!
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
حاجی مکار 2000 انگلستان لندن . تو سالی یه بار حرف بزن اونم روز جهانی دامپروری . اینقدر خنجر از پشت میزنن نکن .ظاهرا خنجرا بد جوری.... خیالت راحت هیچ آدم عاقلی رو تو و دارو دسته ات حساب نکرده و نمی کنه .
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
Kämpfer - آلمان - کرفلد . درود بر شما کاملن درست گفتی.
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

nooshin tehrani - ایتالیا - رم
Kämpfer - آلمان - کرفلد. chkavak - ایران - تهران. garfild - ایران - تهران. از نوشتن خسته شدم. با همتون موافقم.
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

2tia - ایران - تهران
آقا مشکل کشور ما نعلین است . فرق نمیکنه که چپی باشه یا راستی . همگیشون تنها چیزی که براشون مهم نیست ایران و ایرانیست. « سگ زرد برادر . »
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

Mehriran - سوپد - مالمو
Kämpfer - آلمان - کلن. اگر منظورتون قتلهای زنجیره ایست که توسط همین خاتمی فاش شد و حداقل کسی بعداز اون به این روش کشته نشد. خاتمی تا اوجا پیش رفت که دارودسته قاتلین من جمله علی خامنه ای مجبور شدند یکی از کلیدی ترین مهره ها و مغز متفکرشون بنام سعید اسلامی را از بین ببرند کسی که به گفته خودشون در این روزها نبودش خیلیمحسوسه.
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

ehsan_r - ایران - تهران
چه ساده نگریه بزرگیه که خاتمی و موسوی را با دار دسته ی احمدی نژاد و .. یکی بدونیم.واقعا فکر میکنید این افراد همه از یک قماشن؟همه چیز رو در زندگی اینقدر مطلق میبینید؟! خاتمی- موسوی و احمدی نژاد با هیچ ملاک و فاکتوری در یک جبهه قرار نمیگیرند .در جبهه باطل بودن احمدی نژاد که شکی نیست.در مورد موسوی و خاتمی هم تا به حال هیچ خبر "موثقی" از باطل بودنشون نه به من بلکه احتمالا به شما هم نرسیده.پس همه را با یک چوب نرونیم که فقط خودمون ضرر میکنیم.
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

Mehriran - سوپد - مالمو
Kämpfer - آلمان - کرفلد . دوست عزیز شما پیشنهادبهتری دارید عنوان کنید مردم ایران با جان و دل میپذیرند. موسوی و خاتمیهر کی بودند یا هستند امروزامکانی برای مردم ایران هستند که باهزینه کمتری خواسته هاشون رو فریاد بزنند. ضمنا امروز در اخل ایران افراد روشنفکر و وطن پرست اینقدر زیاد هست که اشتباه سی سال پیش تکرار نشه.
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

dannni - سوئد - استکهلم
Kämpfer - آلمان - کلن..Kämpfer - آلمان - کرفلد تو برو تهران رهبری تظاهرات رو بعهده بگیر بیبینم کدومتون جراتش از موسوی و خاتمی بیشتر است فقط شعارندید
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

haghju2009 - انگلیس - لندن
اینا به اسم اسلام هم میخوان خودشون رو از جنایاتی که کردن تبرئه کنن هم جنایت کنن همشون هم سروته یه کرباسن
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

بابک - ایران - سبزوار
باید چند روز احمقی نژاد را ببریم در این شکنجه گاهها تا قدر عافیت را بداند
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

bager63 - نروژ - شی
خوشم میاد این اپوزسیون ول معطل خارج از کشور( سلطنت طلب تندرو.مجاهد خلق و کمونیستهای افراطی) هنوز هم دست از این یاوه گوییها که همه این افراد رژیم از یک قماش بوده اند. آخوند داخل رژیم جماعت یکجور است وووووو بر نداشته اند. بابا مردیم اینقدر تحلیلهای بیخود شما در این سی سال که نادرستی اش نمایانتر شده را خواندیم.( البته فداییان اکثریت و چپهای روشنتر بعد از انتخابات بسیار به تحلیلهای مردمی نزدیکتر شده اند انصافا
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر
روح الله خمینی هم ترکید و مرد.او هم به خواطر 10 سال زندگی خود زندگی سالیان سال دیگران را به اتش کشید و ملیونها ایرانی را اعم از پیر و جوان وکودک یا به کشتن داد و یا اواره دیاران غریب کرد و نامش همواره چون هیتلر جزو منفورین تاریخ به ثبت رسیده.خامنه ای پیر کثیفی هستی که بااینکه عاملان اصلی این جنایات هستید با کمال وقاحت خودت را مبرا ازفرمان این کشتار میدانی وفکر میکنی با بستن کهریزک که انهم بر خلاف میل باطن توست در انظار مردم چهره بهتری کسب میکنی. وای به حالت که اینقدرابلهی مزخرف. موجود وعنصر رزلی هستی که نامت خاین بشریت باقی خواهد ماند. نفرین بر تو
جمعه 9 مرداد 1388

Farinaz1 - سوید - _استکهلم
hajimakkar2000 - انگلستان - لندن . zebelkhan_امریکا_سن خوزه. من پیگیر بحثات بودم در مورد دین و خدا و فکر میکردم چیزی حالیته ولی زکی. تو که از اسم من پی میبری من مکارم و سپاهی!! اخه چی بهت بگم من ؟! یه سپاهی میاد همچین اسمی برداره و اینجا کامنت بذاره؟!! برو که هنوز خیلی ساده ای . farinaz1_استکهلم_سوئد. شما رو هم به خدا واگذارتون کردم . به دعای... سیاه بارون نمی باره لووووول
جمعه 9 مرداد 1388

Farinaz1 - سوید - _استکهلم
hajimakkar2000 - انگلستان - لندن . بسوز
جمعه 9 مرداد 1388

آرسام - ایران - تهران
hajimakkar2000 - انگلستان - لندن. خواهش میکنم خاک پای بچه ها نباش خیلی داری از رژیم دم میزنی یک چیزی بهت بگم ما فحش میددیم چون میبینیم ما فحش میدیم چون براداران وخواهران مارا میبینیم .در ضمن ما از پشت خنجر نمیزنیم شما چرا میزنید راستی بچه های این سایت نفرشان را میشناسند هرکسی کامنتی بگذاره میفهمند مال رژیم است .تو هم نمیخواد دستمال بدست بگیری چون مال خود رژیم هستی .اگر آدم باهوشی باشی دیگر از این کامنتها نمیگذاری متوجه شدی در ضمن ببخشید به رهبرت وانترت فحش دادیم
جمعه 9 مرداد 1388

آرسام - ایران - تهران
hajimakkar2000 - انگلستان - لندن. دوستان عزیز سایت شما این نفر باآدی (hajimakkar2000 - انگلستان - لندن) کامنتهایش رابخوانید با کامنتهایش معلومه اصلا در انگلستان نیست آی دی الکی درست کرده بعد خیلی سنگ رهبر و انتر را به سینه میزنه ماهارو به از پشت خنجر زنان معرفی کرده . مردک خ...ه شو ع..ی با رهبر عوضیت
جمعه 9 مرداد 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
hajimakkar2000 - انگلستان - لندن. کم بود جن و پری یکی هم از دریچه پرید؟!!! تو چه میگویی این وسط بچه آخوند؟ تو هنوز آیت الله نشده در مورد غیرت بقیه اضهار نظر میکنی؟ تو از کجا میدانی ما چه کارهایی از دستمان بر آمد و چه کردیم؟ صبر کن غوره بشوی بعد ادای کشمش را در بیاور.
جمعه 9 مرداد 1388

Kämpfer - آلمان - کرفلد
با درود به دوستان parviz1 - انگلستان - کترینگ و nooshin tehrani - ایتالیا - رم و Mehriran - سوپد - مالمو . و اما در جواب Mehriran - سوپد - مالمو . پس از آن که پرونده قتل های زنجیره ای پائیز ۷۷ در میانه راه توسط محمد خاتمی و اصلاح طلبان حاکمیت رها شد، موارد بیشماری از جنایات و فجایع حکومتی رخ داده که درهمه موارد خاتمی با سکوت خود در پوشاندن دست جنایتکاران و گستاخ تر کردن آنان نقش داشته است. برای نمونه خاتمی در موارد بسیار مهم زیر هیچ اقدامی برای بررسی ریشه و معرفی مسببین جنایات نکرده است: تهاجم خونین به کوی
جمعه 9 مرداد 1388

Kämpfer - آلمان - کرفلد
دانشگاه در ۱۸ تیرماه ۱۳۷۸، ترور سعید حجاریان، نامه تکان دهنده مهندس عزت الله سحابی در مورد شکنجه زندانیان سیاسی، قتل های زنجیره ای کرمان به دست نیروهای بسیج، نامه های بی شماردادخواهی خانواده های نویسندگان و روزنامه نگارانی مثل علیرضا جباری و پورزند به خاتمی، دستگیری و شکنجه عباس عبدی، علی افشاری، فعالان دانشجویی و غیره دستگیری های وسیع ملی مذهبی ها و تحت فشار قرار دادن آنها، پرتاب اتومبیل نماینده بروجرد به دره و...
جمعه 9 مرداد 1388

Kämpfer - آلمان - کرفلد
سکوت و مماشات خاتمی و مجلس سرانجام مافیای سیاسی را در سرکوب حقوق بشر و شکنجه و قتل مخالفان گستاخ تر کرد و کار به جائی رسید که امروز شاهد آن هستیم. خاتمی و اصلاح طلبان در قتل زهرا کاظمی و همه فجایعی که امروز در زندان های فاشیستهای حاکم بر ایران می گذرد مسوول اند.!!. منابع آگاه به کمیسیون بررسی رئیس جمهور اطلاع داده اند که سعید مرتضوی خود در شکنجه زهرا کاظمی و ضرباتی که به مرگ او منجر شده نقش و حضور مستقیم داشته است.
جمعه 9 مرداد 1388

Kämpfer - آلمان - کرفلد
در جواب dannni - سوئد - استکهلم . ادامه:شما دوست عزیز قبل از اینکه ببینی من چه میزان جرائت دارم یه محک به شناخت خودت از سیستم ولایت فقیه بزن و ببین وبدان که از چه کسانی حمایت میکنی!!؟؟
جمعه 9 مرداد 1388

Kämpfer - آلمان - کرفلد
در جواب dannni - سوئد - استکهلم . خاتمی و موسوی که خود از دستبوسان مقام ولایتند باید بدانند که به خودی خود دارای جرائت نیستند و انها تازه از جرائت مردم ایران با جرائت شده اند!!!منافعشان در خطر است که با جرائت شده اند!!. پشت هزاران انسان قایم شدن و دیگران را به کشتن دادن جرائت نمیخواهد. جرائت ان کسانی دارند که چشم در چشم لباس شخصی های هم کیش و ایین خاتمی مرگ بر دیکتاتور میگویند و باگلوله های جمهوری اسلامی خاتمی. به خاک می افتند.بهتر است که خاتمی و. از شخصیت شتر مرغی دست بردارند.با مردم از دموکراسی وازادی حرف میزنند و در حضور مقام ولایت به مجیزگویی مشغولند!!
جمعه 9 مرداد 1388

Kämpfer - آلمان - کرفلد
در جواب Mehriran - سوپد - مالمو . مردم ما اگاهند وبا زرنگی هر چه تمامتر به اسم موسوی به خیابانها امدند و یک چشمه از خشم نهفته این ملت را به سلطنت فقیه واسلام اخوندی نشان دادند!!!نشان دادند که اتش زیر خاکسترند. هموطنان ما به بهانه انتخابات پیکره نظام را 2 شقه کردند واصلاح طلبان را به صورت عملی در مقابل باند خامنه ای قرار دادند.حالا وقت ان رسیده که
جمعه 9 مرداد 1388

Kämpfer - آلمان - کرفلد
در جواب Mehriran - سوپد - مالمو . ادامه:قسمت 2. حالا وقت ان رسیده که ببینم که اصلاح طلبان تریبون به دست از اینجا به بعد چگونه ادامه خواهند داد.!!؟؟؟ولی بدانید که به امید موسوی وخاتمی و کروبی بودن کاری عبث و بیهوده است.ما در چاهی که از خودش اب ندارد نباید ابی بریزیم . التزام به سلطنت فقیه یعنی کشتن دموکراسی و ازادی و توهین به ایران وایرانی. خاتمی و موسوی و کروبی و........همه التزام عملی به ولایت فقیه دارند!!!. من به انهایی که به دنبال ازادی از طریق موسوی و امثالهم هستند دیگر مطلبی برای گفتن ندارم
جمعه 9 مرداد 1388

dannni - سوئد - ستکهلم
Kämpfer - آلمان - کرفلد . .هیچ شخصیتی مخالف تا بحال جرعت نکرده بود جواب خامنه ای بده این رسم موسوی رو شکوند و ملت بعدش مرگ بر دیکتاتور سر دادن و بدان موسوی هرگز دست بوس خامنه ای نبوده باور کن اگر بری ایران میبینی چطور ملیونها از مردم به موسوی دلگرم شدن اگر یک مخلف از دل نظام برخواست و بسوی ملت امد گناه نیست مگر اینها که الان تو زندانها هستن مگر قبلا تو قالب نظام نبودن
جمعه 9 مرداد 1388

fafali - ایران - تهران
آره به جاش میخان هتل 5 ستاره برای جذب توریست بسازن.آخه مادرتونو...خواهرتونو...چرا مثل سگ دروغ میگین.مرگ بر خامنه ای جانی
جمعه 9 مرداد 1388

dannni - سوئد - استکهلم
Kämpfer - آلمان - کرفلد .ببین دوست عزیز اگر قبول داری حرکت مردمی که الان اتفاق میفته درست است باید به ایده و شعارهای مردم توجه کنی اونها صد در صد موسوی کروبی و خاتمی رو برگزیدن بعنوان رهبریت این جنبش و اعتراضها شماها نباید انقدر بدبین نسبت به اینها داشت اگر گزینه ای به جای موسوی ووو داری لطف کن معرفی کن
جمعه 9 مرداد 1388

kämpfer - آلمان - کرفلد
درجواب dannni - سوئد - استکهلم . من فکر میکنم که شما منظور من را متوجه نشدید!!افرادی که شما نام بردید همگی دست در خون ملت ایران داشته و دارند.شما میفرمایید که حالا چون این اشخاص بر اساس منافعشان ادای دموکرات ها در میاورند باید که هیچ نگوییم.!!!؟جرائت موسوی و ...در مقابل خامنه ای اکتسابی است و از جوهر وجودی خودشان نیست.30 ساله که اینها برای خودشان برید ه اند و دوخته اند .
شنبه 10 مرداد 1388

kämpfer - آلمان - کرفلد
قسمت 2 . تازه یادشان افتاده که مردمی هم وجود دارد !!!اعتراضات مردمی به این دلیل. نیست که مردم عاشق شال سبز سید شده اند بلکه بعد از . 30 سال دیکتاتوری فرصتی به اسم انتخابات به دست اوردند که به بهانه این انتخابات صدای اسارت خود را به گوش جهانیان برسانند. موسوی بهانه ای بیش نیست و هموطنان ما در داخل زیرکانه یکی از عوامل رژیم را که 2 دهه در پشت پرده ولایت فقیه بود در مقابل مقام عظمای ولایت نشاندند.
شنبه 10 مرداد 1388

kämpfer - آلمان - کرفلد
. . نه دشمن دراین بوم و بر لانه داشت. نه بیگانه جایی در این خانه داشت. از آنروز دشمن بما چیره گشت. که ما را روان و خرد تیره گشت. از آنروز این خانه ویرانه شد. که نان آورش مرد بیگانه شد. چو ناکس به ده کدخدایی کند. کشاورز باید گدایی کند. به یزدان که گر ما خرد داشتیم. کجا این سر انجام بد داشتیم. . . .
شنبه 10 مرداد 1388

kämpfer - آلمان - کرفلد
بسوزد در آتش گرت جان و تن. به از زندگی کردن و زیستن. اگر مایه زندگی بندگی است. دو صد بار مردن به از زندگی است. بیا تا بکوشیم و جنگ آوریم. برون سر از این بار ننگ آوریم.
شنبه 10 مرداد 1388

kämpfer - آلمان - کرفلد
قسمت 3. هموطن .موسوی و احمدی نژاد وکروبی و....همه پای منبر روضه تربیت شده اند.تربیت اسلامی و اخوندی دارند.همه اینها که نام بردم تا چند مدت پیش ارادت خاصی به امام ورهبری داشتند و هنوز هم دارند.یک ایرانی ازاده به موسوی به عنوان الترناتیو نگاه نمیکند.از من هم الترناتیو خواسته بودید که به جای موسوی معرفی کنم !!!باید عرض کنم که شما به جای ا ینکه از من انتظار تردستی داشته باشید یک کمی بیشتر و دقیقتر به افرادی که نام بردیددقت کرده وتحقیق کنید .!!!
شنبه 10 مرداد 1388

kämpfer - آلمان - کرفلد
شعری از استاد طوس تقدیم به دوستان. قسمت 1. . در این خاک زرخیز ایران زمین. نبودند جز مردمی پاک دین. همه دینشان مردی و داد بود. وز آن کشور آزاد و آباد بود. چو مهر و وفا بود خود کیششان. گنه بود آزار کس پیششان. همه بنده ناب یزدان پاک. همه دل پر از مهر این آب و خاک. پدر در پدر آریایی نژاد. ز پشت فریدون نیکو نهاد. بزرگی به مردی و فرهنگ بود. گدایی در این بوم و بر ننگ بود.
شنبه 10 مرداد 1388

kämpfer - آلمان - کرفلد
در این خاک زرخیز ایران زمین. نبودند جز مردمی پاک دین. همه دینشان مردی و داد بود. وز آن کشور آزاد و آباد بود. چو مهر و وفا بود خود کیششان. گنه بود آزار کس پیششان. همه بنده ناب یزدان پاک. همه دل پر از مهر این آب و خاک. پدر در پدر آریایی نژاد. ز پشت فریدون نیکو نهاد. بزرگی به مردی و فرهنگ بود. گدایی در این بوم و بر ننگ بود. کجا رفت آن دانش و هوش ما. که شد مهر میهن فراموش ما. .
شنبه 10 مرداد 1388

kämpfer - آلمان - کرفلد
. که انداخت آتش در این بوستان. کز آن سوخت جان و دل دوستان. چه کردیم کین گونه گشتیم خار؟. خرد را فکندیم این سان زکار. نبود این چنین کشور و دین ما. کجا رفت آیین دیرین ما؟. به یزدان که این کشور آباد بود. همه جای مردان آزاد بود. در این کشور آزادگی ارز داشت. کشاورز خود خانه و مرز داشت. گرانمایه بود آنکه بودی دبیر. گرامی بد آنکس که بودی دلیر. . . .
شنبه 10 مرداد 1388

vahid22 - ایرلند - دوبلین
سلام بچه های خارج از کشور این یارو حاجی مکار میخاد با حرفاش بین ایرانیهای داخل و خارج از کشور اختلاف بندازه وگرنه عمرا خارج از کشور رو به چشمش ندیده مال فلاورجونه از روستاهای اصفهان!!
شنبه 10 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.