علی کریمی به استیل آذین پیوست

علی کریمی به استیل آذین پیوست

هافبک میانی فصل پیش تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه برخی مسئولان این باشگاه نمی خواستند او در جمع سرخپوشان بماند گفت: در توافقی که با مالک باشگاه استیل آذین داشته ام هرگاه پرسپولیس مرا بخواهد قراردادم را با این تیم فسخ می کنم.

به گزارش خبرنگار مهر، علی کریمی که پس از ثبت قراردادش با استیل آذین با خبرنگاران گفتگو می کرد ضمن بیان این مطلب افزود: همه می دانند که من دوست داشتم در پرسپولیس بمانم و تمام تلاشم را هم انجام دادم تا در لیگ نهم هم پیراهن این تیم را بر تن کنم اما ظاهرا برخی مسئولان باشگاه نمی خواستند من در این تیم بمانم.

وی ادامه داد: در جلسه ای که دوشنبه شب برگزار شد اعضای هیئت مدیره حاضر در این نشست به خوبی متوجه همه مسائل شدند و به آنها ثابت شد که مشکل از طرف من نبوده است.

کریمی با ابراز خوشحالی از پیوستنش به استیل آذین گفت: این تیم متشکل از بازیکنان جوانی است که قطعا کار سختی برای حضور در نهمین دوره رقابتهای لیگ برتر دارند با این حال امیدوارم بتوانیم تیم قدرتمندی را در مسابقات لیگ داشته باشیم.

هافبک میانی جدید تیم فوتبال استیل آذین در پاسخ به این پرسش که چه کسانی باعث جدایی اش از پرسپولیس شدند گفت: فعلا قصد وارد شدن به مسائل حاشیه ای را ندارم و تمام توانم را برای استیل آذین خواهم گذاشت اما قصد دارم در آینده برخی مسائل را در مورد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مطرح کنم.

علی کریمی ادامه داد: ای کاش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس صداقت داشت و واقعیت مذاکرات را می گفت. با این حال فکر می کنم هواداران همه چیز را بدانند.

وی با بیان اینکه نمی تواند مبلغ قراردادش با استیل آذین را بگوید خاطر نشان کرد: مبالغی مثل 666 میلیون تومان که در برخی رسانه ها مطرح شده است صحت ندارد.

کریمی در ادامه گفتگوی خود با خبرنگاران گفت: توافق من با حسین هدایتی به گونه ایست که هر وقت پرسپولیس خواهانم باشد می توانم قرارداد را با استیل آذین فسخ کنم و به پرسپولیس بپیوندم.

هافیک پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در پاسخ به این پرسش که در لیگ نهم برابر پرسپولیس قرار خواهید گرفت گفت: اظهار نظر در این مورد فعلا زود است. شاید در آینده در این مورد فکر کنم. از یک طرف دیدار با تماشاگران دوست داشتنی پرسپولیس برایم شیرین است و از یک طرف قرار گرفتن برابر پرسپولیس برایم سخت است.

علی کریمی در پایان گفت: امیدوارم پرسپولیس این فصل بتواند روزهای خوبی را سپری کند و باعث خوشحالی هوادارانش شود.

garfild - ایران - تهران
عاشقتممممممممممممممم همیشه قرمزته خوب کردی خودشون به زودی می ان موس موستو می کنن هر جا باشی باز بهترینی
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

mehdi_smart - فیلیپین - مانیلا
دنیــــــــــآ و علـــــــــى کریــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمی
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

poriyaye_vali - قطر - دوحه
والله چی بگم داش علی کریمی....زمانی که تو قطر بازی میکردی رسانه های اینجا میگفتند علی کریمی لاعب مزاجی . یعنی هر بازی یه جوری بازی میکنه...هر وقت که دوست داشت یازی میکرد خیلی وقتها هم نه تو زمین راه میرفت. در ضمن تمامی بازیکنای لیگ ایران باید اخلاق رو از کریم باقری یاد بگیرند. ولی کاری که تو کره کرد برا ی همیشه تو دل ملت باقی خواهد ماند. ولی کلا خوشم نمیاد از این بازیکنایی که دم دمی مزاجن
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

ehsan_14 - اتریش - وین
درود بر قهرمان ملی در قلب ما همیشه هستی..از اینکه زدی تو دهن رژیم و طرفداران مزدورش.
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

borj - ایران - بوشهر
خوب خودمون 500 تومن میدایدم میومدی شاهین! اخه استیل توالت هم شد تیم.
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

$persian$ - ایران - تهران
علی جون سبزته
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

nanaz.perspolisi - انگلستان - لندن
بازیه پرسپولیس و استیل اذین حال میده من حاضرم به استقلال ببازیم اما استیل اذین رو بکوبیم !لول شوخی کردم علی جون موفق باشی ما میدونم این انصاری فرد حرومی چه گ...زده!. امیدوارم هواداری قدرت رو بدونن رو درکت کنن ... فکر کنم امسال یکی از بی حاشیه ترین سال هاست برای پرسپولیس ... عیب نداره.. علیییییییییییییییییی دوست داریممممممممممممممممممممم.. جادوگر سرخ وی لاو یو....با معرفت!
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

ehsan_14 - اتریش - وین
orj - ایران - بوشهر. فقط باید بهت گفت خ...اش..نمیدونم بوشهری اینقدر بی ادب هستند نه نه این نف...اشن.
جمعه 9 مرداد 1388

$persian$ - ایران - تهران
nanaz.perspolisi - انگلستان - لندن . امسال سال بی رونقی رو برای طرفدارایه 2رنگ پیش بینی میکنم
جمعه 9 مرداد 1388

$persian$ - ایران - تهران
borj - ایران - بوشهر . دیدی تقصیر خودته
جمعه 9 مرداد 1388

esfahan_20 - ایران - اصفهان
borj - ایران - بوشهر . اشتباه گرفتی....اونجای هست که توش داری غذا میخواری و بهت توصیه میکنم با این ادبی که تو داری بهتر از... جای پیدا نمیکنی .دو دستی بهش بچسب وسرتو توش کن.
جمعه 9 مرداد 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
. borj - ایران - بوشهر . چرا برجو کاری میکنی که باز ارد پشیمانی نکن امسال دیگه دست از این ..بردار .
شنبه 10 مرداد 1388

mehraeen - ایران - تهران
امسال قرمز و آبی نداریم در همه دیدارهای باشگاهی با لباس و نماد سبز به ورزشگاهها برویم . به ویژه بازی های پرشپولیس و استقلال . قرارما در ورزشگاه آزادی با یکصد هزار سبزپوش
شنبه 10 مرداد 1388

basijy_rahbar - ایران - تهران
mehraeen - ایران - تهران . دمتگرم. گل گفتی همه حاضریم.ننگ ما حکومت ما.
شنبه 10 مرداد 1388

borj - ایران - بوشهر
اهم! جواب ابلهان خاموشیست.ولی من خاموش نمیشم. ehsan_14 - اتریش - وین . بنازم به ادبت که اصلا نظرت سانسور نشده. alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس . به به علی لنگی.من یه پیشنهاد برات دارم.امسال تیمهای جنوب رو بچسب ‌(بخصوص شاهین) لنگ و لگن ارزش طرفداری ندارن. esfahan_20 - ایران - اصفهان . یه ادمهایی از ادب حرف میزنن که ادم خندش میگیره.مردک تو اگه ادب داشتی که اینطور جواب نمیدادی.این کلمه رو هر شب سیننننزده بار بنویس که خوب تو کله ... فرو بره. (ادب)
شنبه 10 مرداد 1388

farnooshee - انگلستان - لندن
بازم این خنگول میرزا جواب داد
یکشنبه 11 مرداد 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
farnooshee - انگلستان - لندن . نونو کدوم یکیشونو میگی . borj - ایران - بوشهر . حیف که برجو امسال حوصله کل انداختن ندارم نه لگن و لنگ و نه پارس سیاه همه اشون یکی هستن بی طرفم برجو این لیگ راحت باش
یکشنبه 11 مرداد 1388

farnooshee - انگلستان - لندن
alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس . . سلامممم جینگلی چطوری؟ :) بدون جنجال تو توی بخش فوتبال خوش نمیگذره. باور کن منم حس کل کل هرهر کردن ندارم.مخصوصن وقتی . خبرهای ایرانو میخونم.مواظب خودت باش.
یکشنبه 11 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.