فال روز پنجشنبه ۳۰ جولای - ۸ مرداد

فال روز پنجشنبه 30 جولای - 8 مرداد

فروردین

 رفتار یکی از نزدیکان تو را آزرده خاطر می سازد شاید برداشت تو از او منطبق با واقعیت نبوده باشد به هر حال باید مراقب بود تا فریب ظواهر بعضی ها را نخورد.یک بار دیگر حس می کنید که دود از گوش های شما بیرون می آید و همانند یک شیرخشمگین دمتان را تکان می دهید تا حساب کسی را برسید ستارگان می گویند که شما معتقدید مدت طولانی در رابطه با او صبوری به خرج داده اید و اکنون زمان آن است که او را سر جای خودشان بنشانید

اردیبهشت

باید با جدیت پیگیر حقوق خود باشی اگر اصرار و پافشاری تو نباشد در بسیاری از مواقع این حقوق پایمال خواهد شد تصور زندگی در یک فضای رویایی تصور غلط است باید واقع بین بود.نگرانی های دیروز فضای امروز را خراب کرده است شاید بخواهید از دیگران دوری کنید بهتر است در موردش صحبت کنید و مشکلات را برطرف کنید.احتمالاً اتفاقاتی که در گذشته رخ داده را به یاد آورده و می ترسید که این اتفاقات دوباره به وقوع بپیوندند با دقت آن را بررسی کنید و نگذارید تاریخ مج تکرار شود.

خرداد

بگو با چه کسی رفت و امد میکنی تا بگویم چگونه فردی هستی ؟ این حرفی تجربه شده است پس در انتخاب دوستان خود باید دقت داشت و بیهوده خود را در وضعیت اتهام قرار نداد.امروزیکی دیگر از آن روزهایی است که می خواهید کارهای مربوط به دو روز را در یک روز انجام دهید به جای این که بتوانید زمان کندتر پیش برود یا اینکه سرعت انجام کارهایتان را دو برابر کنید خود را دچار وضیعتی سخت می کنید که صبر و طاقت تان را خیلی زود از دست می دهید این چه فایده ای برای شما خواهد داشت؟هیچ فایده پس آرام باشید در هر زمان یک کار را انجام بدهید و بخاطر خدا دست از گیج کردن و آزار خود بردارید.

 تیر

یک پاداش مادی قابل توجه دریافت می کنی با رسیدن این پاداش وضعیت مالی تو بهبود یافته و می توانی در پرتو ان برای اینده برنامه ریزی تازه ای داشته باشی.ممکن است امروز هر اتفاقی بیفتد.بنابراین منتظر اتفاقات غیرمنتظره باشید.از افرادی که مدت هاست بی اطلاع هستید خبر می گیرید شاید هم خبری به شما بدهند که خوشحال شوید نسبتاً عقلانی و منطقی هستید اما سعی کنید لحظاتی را هم با همسرتان باشید.امروز یک چیز سحرآمیز در هواست پس آماده یک دوران پرهیجان باشید

 مرداد

 کسی سعی میکند خود را به تو نزدیک کند اما تو مانع این کار میشوی از وقوع اتفاقات غیر منتظره بپرهیز و مراقب باش شاید این اتفاقات در مسیر خواسته های واقعی تو نباشد.حاضر شدن در لحظات آخر شما را کمی نگران می کند دیگران به شما کمک می کنند اما گاهی اوقات فکر می کنید تنها کسی هستید که می توانید کارها را درست انجام دهید ممکن است بخواهید عالی ترین باشید، اما ماورای انسان نیستید و همسرتان و فرزندانتان از این که کارهایشان را خودشان انجام دهند خیلی خوشحال می شوند.

شهریور

 نسبت به آنچه که در اطراف تو میگذرد باید هشیار باشی یک مشکل کوتاه و گذرایی پیش می آید که از میان خواهد رفت.ستارگان امروز شما را در حال و هوا بخشندگی و آقامنشی قرار می دهند و به دیگران کمک می کنید و این کار باعث می شود احساس خوبی داشته باشید به دوستی کمک می کنید یا به خوبی او را راهنمایی می کنید همچنین اگر با کسی مشکل دارید زمان آن رسیده است که مشکلات را حل کنید و دشمنی ها را کنار بگذارید اگر امشب سرگرمی دارید همه چیز به خوبی پیش می رود.

مهر

 پیشنهادات متعددی از دور ونزدیک مطرح می شود که باید در مورد هر کدام درست اندیشید و تصمیم گرفت از نظر عاطفی با فرد تازه ای برخورد می کنی که تورا به شدت تحت تاثیر قرار می دهد.در این موقع سال همه قدری برافروخته و تحریک می شوند و شما به طریقی در می یابید که آمیختن با مردم کار بسیار طاقت فرسایی است شما می توانید امروز خیلی باز باشید و پذیرا برای نوسانات منفی بنابراین در نظر داشته باشید که هر گونه رفتار بی ادبانه یا پرخاشگرانه امروز به قلبتان را پیدا می کند.اگر مجرد هستید با ملاقات کسی که نمی توانید دیگر از او دور شوید این موقعیت خود را عوض می کنید آنهائیکه با کسی رابطه ای دارند باید کاری کاملاً‌ متفاوت با هم انجام دهند از همه چیز گذشته تنوع چاشنی زندگی است.

آبان

 زندگی عاطفی و خانوادگی تو در شرایط مساعدی قرار دارد چون همسرت با تمام وجود در کنارتو ایستاده و از تو حمایت میکند جز این مگر چه چیزی را میخواستی؟شاید رابطه ای در مسائل کاری پیدا کنید که هم جالب و هم مفید است.احتمالاً اتفاقاتی که در گذشته رخ داده را به یاد آورده و می ترسید که این اتفاقات دوباره به وقوع بپیوندند با دقت آن را بررسی کنید و نگذارید تاریخ مج تکرار شود.

آذر

 ابراز خستگی وفرسودگی می کنی در حالی که دیگران از تو توقع شادی ونشاط دارند بهتر است بجای اندیشیدن به مسائلی که روحیه تو را تخریب میکند به اینده ای روشن ودرخشان بیاندیشی.نزدیکان شما بیشتر از همیشه نسبت به شما احساساتی هستند وتصمیم دارند تغییراتی ایجاد کنند به خاطر خدا به حرفهای آنها گوش کنید می بینید که منطقی صحبت می کنند.

 دی

 یکدندگی تو مساله ساز خواهد بوددیکتاتوری واستب در نهایت محکوم به شکست است تو امکانات خوبی داری و با پرهیز و تمرکز فکری خود را فراهم سازی.ستارگان قوه تخیل و درک شما را بالا می برند و می توانید بفهمید که قدم بعدی یک نفر چه می تواند باشد به راحتی می توانید از احساس یکی از همکاران نسبت به خودتان باخبر شوید البته می توانید به راحتی از او سوال کنید اما شما هیچ وقت این کار را نمی کنید زیرا از نظر شما این کار بیش از حد روراستی است و از این کار لذت نمی برید.

بهمن

 نگران وپریشان به نظر می رسی برای همین قادر نیستی برکارهای خود تمرکز داشته باشی بهتر است از بعضی مسائل حاشیه ای و زائد پرهیز کرده و تمرکز فکری خود را فراهم سازی.امروز همه چی به انتخاب خودتان بستگی دارد اما دوست دارید کارها مرتب و منظم انجام شوند تنها نگرانی این است که در آینده چطور از این فرصت بدست آمده استفاده کنید.

اسفند

 از بی باکی وبی پروایی فاصله بگیر دوران این کارهای برای تو گذشته است و دیگران می خواهند بر روی تو حساب باز کنند بنابر این باید قدرت خود را نشان دهی.یک بار دیگر حس می کنید که دود از گوش های شما بیرون می آید و همانند یک شیرخشمگین دمتان را تکان می دهید تا حساب کسی را برسید ستارگان می گویند که شما معتقدید مدت طولانی در رابطه با او صبوری به خرج داده اید و اکنون زمان آن است که او را سر جای خودشان بنشانید.

nanaz.perspolisi - انگلستان - لندن
. شهریور من شهریورم:) جالب بود... روز همگی بخیر :). پرسپولیس سروره استقلاله! لول. یک سوال چرا سایت مدتیه قسمت نظر دهی رو کم کرده منظورم اینه که 600 تا بیشتر نباشه من الان فهمیدم لول. راستییییییی لندنیها امروز جلو سفارت برنامه هست دیگه نه؟!. درود به همه.. مرسیییییی:)
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

yankee - سوئد - استکهلم
فال تیر عجیب درست بود . شاخ در آورودم ...
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.