احمدی نژاد: طعم گوارای محبت دینی به زندانیان چشانده شود

احمدی نژاد: طعم گوارای محبت دینی به زندانیان چشانده شود

تظاهرات مخالفان با برخورد شدید نیروهای امنیتی روبرو شد

رئیس جمهوری ایران در نامه ای به رئیس قوه قضاییه خواستار آزادی سریع شماری از کسانی شد که به گفته وی "ناآگاهانه" در اعتراضات پس از انتخابات شرکت کرده بودند.

محمود احمدی نژاد در نامه ای به آیت الله محمود هاشمی شاهرودی خواستار آزادی شهروندانی شد که به گفته وی به "تحریک برخی افراد و جریانات سیاسی" در "حوادث" پس از انتخابات شرکت کرده بودند.

او از رئیس قوه قضاییه خواست این افراد به خصوص با نزدیک شدن ماه شعبان آزاد شوند.

در نامه آقای احمدی نژاد آمده است: "همانگونه که مستحضرید در جریان حوادث بعد از انتخابات ریاست جمهوری که براساس دعوت و تحریک برخی افراد و جریانات سیاسی داخلی و با حمایت تبلیغاتی دشمان خارجی روی داد، عده ای از شهروندان نیز بازداشت شدند."

او افزود: "نظر به گذشت مدت قابل ملاحظه از زمان بازداشت، انتظار می رود ضمن تسریع در رسیدگی همه جانبه به وضعیت کلیه متهمین و تعیین تکلیف آنان، دستور فرمایید با اعمال حداکثر رافت اسلامی نسبت به آن دسته از شهروندان که ناآگاهانه در این مسیر قرار گرفتند، طعم گوارای محبت دینی و ملی را به آنها چشانده و در روزهای شادی و سرور ملت در اعیاد شعبانیه و به ویژه در آستانه میلاد پرخیر و برکت کانون مهر و عطوفت جهان حضرت مهدی، دلهای نگران بستگان و دوستان آنان را آرامش بخشیده و کام خانواده های محترمشان را با آزادی آنان شیرین سازند."

او در پایان نامه اش تاکید که "کلیه دستگاه ها و نهادهای ذیربط، هماهنگی کامل و همکاری لازم را با دستگاه محترم قضایی به عمل خواهند آورد" که اشاره ای به برخی سازمان های زیر نظر دولت بود.

پیشتر در روز سه شنبه کاظم جلالی نماینده مجلس شورای اسلامی، که مخبر کمیته پی گیری وضعیت بازداشت شدگان است، گفت که 140 نفر از آنها روز سه شنبه ششم مرداد با قرار وثیقه یا کفالت آزاد شده اند.

به گفته وی ۱۵۰ نفر دیگر از بازداشتی های حوادث اخیر در زندان اوین نگهداری می شوند که به گفته مقامات دادستانی، اسناد و مدارکی دال بر "حمل اسلحه سرد و گرم، بمب آتش زا و وارد کردن آسیب به اموال عمومی" علیه آنها وجود دارد.

البته کاظم جلالی افزود که علاوه بر این عده، ۵۰ نفر از چهره های سیاسی و اعضای "گروهک های ضد انقلاب" و "برخی افراد خارجی دخیل در اغتشاشات" هم در زندان هستند که از نظر دادستانی نقش آمر را در "اغتشاشات" داشته اند و بعضی از آنها "اتاق فکر اغتشاشات" بوده اند.

یک روز پیش تر سخنگوی قوه قضائیه ایران اعلام کرده بود که محمود هاشمی شاهرودی به سعید مرتضوی، دادستان تهران دستور داده است که ظرف یک هفته به "سرعت بخشی به روند بررسی وضعیت زندانیان و تعیین تکلیف آنان" اقدام کند.

poriyaye_vali - قطر - دوحه
ارواح ننت .....................انشالله روزی بیاد که من یکی خون توی خونخوار کثیفو بچشم هر چند بعید میدونم تو وامثال توخونی داشته باشید. کثافت بی ابرو. احمق جهانی. کرکس. ابروی ایران وایرانی رو توهمه دنیا بردی بی حیا
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

$persian$ - ایران - تهران
باز این حرومی دهن کثیفش رو باز کرد
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

hares2 - هلند - استکهلم
میرحسین موسوی خامنه حمایت می کنیم. عشق همه جوونا میرحسین میرحسین. همیشه سبز باشید به امید برگزاری دوباره انتخابات و انتخاب بدون تقلب عشق همه موسوی.......
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

kafar - المان - اخن
امیدوارم تمام شما بزودی رافت اسلامی را که در حق این مردم ستمدیده کردید خودتان به شدیدترین حالت لمس کنید . ای مرگ بر این فرعون خامنه ای و احمقی نجس و کل جمهوری اسهالی .
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

nimma - ایران - تهران
کثافت دیکتاتور . کشت و در بند کرد حالا میگه آزاد کنید
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

arian1 - ایران - ابادان
هر وقت مطلبی در باره دین اسلام ومجریان ان می خوانم این مسئله که ایا اسلام دین شیطان وشیاطین است یا خیردر نظر من می اید . 30 سال از جمهوری کثیف اخوندی وشیطانی ولایت خون اشام فقیه میگذرد .میگویند درخت را از میوه اش باید شناخت. ایا مردم ایران در طول عمر جمهوری اسلامی بغیر از بدبختی اعدام وشکنجه وهزاران هزار مصیبت چیز دیگری دیدند.به امید روزی که این دین شیطانی راوتمام اثار ان را هر چه زودتر نابود کنیم
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

آزادمرد - ایران - تهران
بی ناموس بی شرف یک روزی بدست همین مردم داغدار تکه تکه میشی
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

mahmood20052005 - ایران - یزد
خفه شو عنتر...
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

msforugh - ایران - تهران
انشالله تو و خانواده ات یک روزی طعم شیرین کهریزک رو بچشی
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

shangol - آلمان - هامبورگ
پدرسگ کثافت دیوانه امیدوارم طعم شیرین مرگ با اعمال شاقه نیز به تو چشانده شود مرتیکه بی همه چیز بی آبرو .خیلی پررویی بابا همچین میگه انگار مال باباشو می بخشه بیشرف
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

vezveznazi - ایران - ایران
اره ارواح بابات.انتری محبت تو چوب و چماغ و گلوله است.
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

mahnadi - هلند - هارلم
اگر شما چیزی بنام رافت ومهربانی از اسلام میدانستید اینهمه جنایات نمیشد اسلامی که ما ازشما دیدیم دین جنایت خونخواهی وخونخواریست دین شکنجه وارعاب دین دروغ اگر اسلام غیر از این است شما آن را نمیدانید وبه دروغ مسلمانم میگویید. سزای همه این جنایات را بزودی خواهید داد بزودی بزودی . زنده باد مردم شریف ومبارزایران زمین
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

Nim Rokh - ایران - تهران
از اول هم باید همچین کاری می کردی و بیگناهان را زودتر ازاد می کردید نه اینکه پس از این همه حرف و حدیث اقای ریس جمهور. ولی باید به سراغ سرمداران انها می رفتید نه چند نفر ادم معمولی که یک اعتراض مدنی داشتند. اقای ریس حمهور قبول کن در این کار کمی تندروی کردی و باید توضیح بدی؟ ما همه افکار تو را قبول نداریم انجا که بحث عدالت است ما باهات همراه هستیم ولی در بعضی جاهای دیگر نه!. مثل گندی که هیکل مشایی زدی نشه!
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

$persian$ - ایران - تهران
باز این حرومی دهن کثیفش رو باز کرد
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

chkavak - ایران - تهران
بی شرف کثافت. این مرتیکه چقدر بیناموس و پلیده!!! این جانور در ریاکاری و فریب و دغل گوی سبقت رو از اسلافش ربوره. مرتیکه کثافت مزدورانت تا به امروز حداقل بنا به آنچه تمامی شواهد نشان میدهد بیش از 30 نفر از فرزندان این آب و خاک را که شماها هیچ تعلقی به آن ندارید را به شهادت رسانیدند. خر پدر گور به گور شده خودته احمقی نژاد. خر خامنه ای ارباب بی شرافت و بی آبروی توست. مرگ بر اسلام دین انسان ستیز عربی
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

hany - ایران - یزد
آخه چی بگم؟مردک عوضی چرا خبرت زودتر نامه ننوشتی؟تا حالا مرده بودی؟تا مجلس صداش به خاطر قتل روح الامینی در اومد و کمیته تشکیل دادن که مقصر کیه تو هم نامه نویس شدی؟فکر کردی مردم خرن؟حالیشون نمیشه؟وای ی ی ی ی ی بابا اینا دیگه کین؟چقدر پر رو تشریف دارن
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
کامنت ها و نظرات بچه ها رو در صفحه مربوط به مجاهدین خوندم .بسیار متاسف شدم هموطنانی که تا دیروز در برابر جنایتهای جمهوری اسلامی با هم یک کلام و همصدا بودن امروز با بدترین کلمات به جون هم افتادن . آنچه اکنون هموطنان ما نیاز دارن همدلی و حمایت ماست .فراموش نکنید کشتن آدمهای بی دفاع صرفنظر از گذشته اونها منفور و حیوانی است .ما میتونیم مخالف مجاهدین باشیم ولی هرگز نباید جنایتهای رژیم رو تایید کنیم .این رژیم غیر انسانی و جنایتکار هرگز و تحت هیچ شرایطی نباید تایید بشه .مجاهدین و گذشته اونها مساله ثانوی است ولی کشتن باقی مونده اونا بدون دفاع در هر صورت جنایته . دوستدار و ارادتمند همتون .
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

mn4434 - انگلیس - لندن
رافت اسلامتون بخوره تو سرتون .مرک بر اسلام
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
احمقی نژاد در اینده نه چندان دور. محبت اسلام تازی را چنان به تو و هواداران این حکومت نشان خواهیم داد.که مهدی در خواب در هیچ دورانی از تاریخ ......نکند از چاه بیرون بیاید.
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

mehraeen - ایران - تهران
اینان که 40 روز است دارند طعم رافت اسلامی را می چشند . ولی میمون هر چی زشت تره بازیش بیشتره
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

kiyawashsasani - کانادا - تورنتو
طعم گندابهء دین را سی سال است که مردم چشیده اند و زندانیانمان غر غره کرده اند . این فاضلاب را در زمینهای کشاورزی سرازیر کنید تا شاید خیار چنبرهای درشت تر و بلند تری برای خود و خانواده تان برداشت کنید جناب رپس جمهور .
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

هوای آزاد - ایران - ایران
Nim Rokh - ایران - تهران. حقیقتا" امثال تو زباله ای بیش نیستید که بهتره امسال که سال الگوی مصرف هست بازیافت بشید اگرچه به نظر نمیاد چیز بدرد بخوری ازتون در بیاد شما ها تکلیفتون با خودتونم معلوم نیست. عدالت واقعی رو میبینی به زودی خدایی که اون بالا هست که ما قبول داریم وشما نه. از مکر خدا که شنیدی" و خدا مکرشان را به خودشان بر گرداند"
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

garfild - ایران - تهران
کوتوله زیاد شرمنده نکن بعد مجبوریم سنگین تر جواب رافتتو بدیم / رافت ما با تو دارو دستت فرق می کنه یه رافت 30 سالست امیدوارم به سال نکشی مثل حیوون جون بدی ازت متنفرم همه رو دین زده کردین آشغالای حروم لقمه ها
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

tabeshesahar - ایران - تهران
خدایا به دادمان برس.این کوتوله همه حرفاشو معکوس میزنه.منظورش از رافت اسلامی رذالت شیطانیه.خدایا خودت به جوانهای ما رحم کن.
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

sarzamine sabz - ایران - تهران
ما نیازی به رافت دارودسته ارازل واوباش تو نداریم میمون نکبت
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

hedayati_australia - استرالیا - سیدنی
تا به حال هم دقیقا اسلامی رفتار کرده اند مو به مو
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

nazanin 2009 - ایران - ارومیه
حالم از حرفهای این موجود مفلوک به هم میخوره. فردا پنجشنبه وقتی اون روی سگتونو به ملت نشون دادید اون موقع است که طعم گوارای محبتتون به ملت نشون داده میشه !این حرفهات پشیزی برای مردم ارزش نداره.بیخود خودتو خسته نکن که خودتو برای مردم خوب نشون بدی دستت خیلی وقته رو شده !
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

elinaa - ایران - تهران
Nim Rokh - ایران - تهران!!!. وای وای انگار احمدی نژاد کم کم داره تنها میشه .. تو که چند آتیشه باهاش بودی الان اینجوری شدی.. دیدید که بالاخره بیدار میشین . هر چند باز هم به خواب خواهید رفت ...
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

hanah - انگلستان - لیدز
باز هم این روانی زنجیر پاره کردوحرف مفت زد.خاک تو سرت...
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

xosrov - انگلیس - منچستر
احمدی نژاد، عزیزم تو بیا جلو من زانو بزن ... .... که من خودان طعم گوارای اسلامی را چنان بهت بچشونم که تا آخر عمر هر روز بیای‌ بچشی.
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

avare - انگلیس - لندن
این ...زاده ها شیطون درس میدن.امیدوارم که تا وقتی که نفس میکشی عزادار و مشکی پوش باشی مردک دجال ..زاده
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

afshin7174 - هند - بنگالور
اینی که دکتر ا.ن میگه که طعم خون میده !!!!!!!!!!
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

hamed_58 - سوئد - گوتنبرگ
مگر اسلام رافت هم داشت و ما بی خبر بودیم؟!.
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

farnooshee - انگلستان - لندن
اخه این چرا اینقدر به مردم توهین میکنه
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

رحیمه - ایران - ماکو
زنده باد احمدی نژاد اشکال نداره بسوزین بسوزین و دوباره بسوزین فعلا که احمدی رای آورده و به حق هم رای آورده خداوند هیچ بنده ی بی گناهشو تنها نمیذاره شما ها هر چی میخواین بگین خداوند با ماست برین علت اصلی درگیری ها رو پیدا کنید که از یه جای دیگه آب میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

paradisemail - ایران - کرمان
البته ما ملت هم خیلی دوست داریم محبت دینی رو به خامنه ای و این دست نشانده نشان دهیم اگر قانون شکنی نکنند وبگذارند طبق اصل 27 تظاهرات کنیم
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
Nim Rokh - ایران - تهران . میشه بگی کجا در این 4 سال عدالت دیدی شعار مفت نده واقعا ثابت کن احمدی نژاد دروغگو گفت من به روستاها و شهرستانها رفاه بردم بمن بگو شهرستانیها درآمدشان بیشتر از تهرانیها است که تورم 25 درصدی و اینهمه گرانی را نفهمیدند وبه احمدی نژاد رای دادند یا آنجا آنها همه چیز مفت است .....
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

Gift - امریکا - اتلانتا
مرگ بر تو و امثال تو.
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

ماهی سیاه کوچولو - ایران - تهران
طعم گوارای دسته بیل رو به زودی ما بهت میچشونیم!. جن زده کثافت!دوباره حس گرفتت؟باز گند زدنهات از حد خارج شد اربابات افسارتو کشیدن؟.
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

mashhabib - کانادا - کبک
اشغالهای عوضی بعد از چهل روز وحشیگری در حق مردم حالا یادشان افتاده که فلان زندان غیر استاندارد است یا اینکه افت اسلامی هم داریم؟؟خاک بر سرتان با این دین و ایینتان که حال ادم رو بهم میزند .
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

shazdeh88 - ایران - اهواز
مردک زالو صفت چقدر منت گذاشته برای ازادی بیگنا هان معصوم و جالبه مثل. همیشه با ابزار دین !
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

vezveznazi - ایران - ایران
رحیمه - ایران - ماکو خجالت بکش.چشمهایت را باز کن فردا دیر است
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

puneindia - هندوستان - دهلی نو
Nim Rokh - ایران - تهران . درود بر تو همراه عزیز.خوشحالم که داری عادلانه قضاوت میکنی
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

borj - ایران - بوشهر
*پسر شجاع* - ایران - تهران . وقتی 4 سال قبل مردم تهران محمود مشنگ رو اوردن روی کار باید فکر اینجاش هم می کردن.یادت نیست هنوز رای تهران شمارش نشده بود و کروبی بالاتر از لجن بود و بعد از شمارش رای مردم تهران این بلای اسمانی بر سر مردم بدبخت ایران نازل شد.یه سر به یه شهرستان بزن تا معنی جنس مفت رو بفهمی.شهرستانهای دیگه رو نمیدونم ولی تو اکثر شهرای استان بوشهر رای موسوی از انتر بیشتر و یا تقریبا مساوی بود. این بلا رو مردم تهران به سر ایران اوردن.
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

mesto79 - بلزیگ - بروگسل
به اونجای ...خندیدی....مردیکه عوضی....
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

punisher - ایران - شیراز
بزودی تو وامثال تو و همچنین پاچه خاراتون / طعم لطیف رافت اسلامی را خواهید چشید.
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

n.shina - المان - المان
وای .... نه سر جد گو...ر به گو...ر شدتون. ما اگه مهر محبت نکبتی شمارو نخواهیم کی را باید ببینیم؟
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
borj - ایران - بوشهر. راستش اون موقع هم من شک دارم که تهرانیها به احمدی نژاد رای داده باشند حالا بعد از 4 سال تازه فهمیدیم آن موقع هم تقلب شده بود من خودم و اطرافیانم هیچکدام به احمدی نژاد رای ندادیم اصلا با اینکه یک سال در تهران شهردار بود کسی او را نمی شناخت تا به او رای دهد...
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
رافت اسلامی.. قطع دست و پا.. زمین از خون کفار رنگین کنیز غلام. ولی برای مردان هوسباز اسلامی رافت در نهایت از تعدد زوجات تا سکس با حوریان همیشه باکره.... مرگ بر ملایان با عمامه و بی عمامه که مثل طاعون وبا ..به جان ایرانی افتاده اند...و مرگ بر دینی که نابودی ایران بود.
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
تو اصلا چیکاره مملکتی که هی به این و اون دستور میدی؟ خودت هم خوب میدونی که کسی واسه حرفات تره هم خورد نمیکنه! پس دکتر ا...ک خفه شو و اینقدر ملت و دنیا رو بخودت نخندون!
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

irani1 - المان - هسن
مرگ بر تو واسلامت .خائن بی حیثیت عرب پرست کثیف.من تا ماه پیش مسلمان بودم ولی تو و رهبرت باعث شدید بی دین شوم. اگر اسلام این است .......میخوره
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

rastad - ایران - تهران
xosrov - انگلیس - منچستر . دوست گرامی قربون دهنت آفرین به شما با این جوابی که دادی . مرده شور این مرتیکه احمقی نژاد رو ببرن خاک بر سرا هر روز بیشتر دارن رسوا میشن و گند کاراشون در میاد . تف به خامنه ای کثافت و مجتبی حروم زاده .
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
رحیمه - ایران - ماکو . ابجی رافت اسلامی ص..ه ی .1 ..ساعته نصیبت شد خوب عالیه در امد کافی باید از رهبرت عنتر طرفداری کنی.
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

نسیم مرگ - انگلستان - لندن
رحیمه - ایران - ماکو . سلام عزیزم کجا بودی نبودی من هم موافقم باهات نه با حرفات باتو فقط باتو باشه گوگولی مگولی وای میدونستم خا...گی همتون آره دیگه . دوستان مهمونی داری رحیمه جان از ماکو دست بزنید براش قراره ....هم آره دیگه امشب همه دور همیم بچه ها بزنید رحیمه جون اومده.
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

mazani - المان - فرانکفورت
کثافت بی اصل و نصب تو مرده ای هستی که پاشدی پای زندها را بگیری اولین نژاد دیر نیست طعم گوارای دینی ملت بزرگ ایران بتو و خامنه ای و پسر الدنگش بچشانند که دین اور شماها از قبرش بیرون بیاد و برایتان اپرا بخواند
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
رحیمه - ایران - ماکو . واقعا اسمت همین هست که نوشتی؟ :-)))
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
اون بیچاره ها بخاطر مهرورزی جناب عالی گرفتار یه همچین مخمصه ای شدن . حالا وای به حالشون که حالا رافت اسلامی محمود بی مخ هم اضافه بشه
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

free iran free - سوییس - برن
خاک بر سرت میمون که دین رو به مردم جوری نشون دادین که همه از دین زده شدند !!!!!
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

گزنه - انگلستان - لندن
میمون بد ترکیب زمانی میرسه اون رافت اسلامی را به خودت نشان بدهیم عوضی کشتار جوانان و تجاوز به دختران ایران همان رافت اسلامی است اگر این اسلامی است که شما میگویید بس لعنت بر کسی که این اسلام را بوجود آورده خامنه ای لجن ننگت باد با مجتبی حرامزاده ات با این رهبری اسلامی که برای ایرانیان به ارمغان آورده ای
جمعه 9 مرداد 1388

irani azad_2010 - تایلند - بانکوک
نظر آقای احمدی نژاد در خصوص تجاوز وقتل ترانه:. این خانم از قبل توسط عوامل صهیونیستی نشان شده بود بعد یکسری از این عوامل با لباس نیروی انتظامی این دختر وچند نفر دیگر را ربودند و برای اینکه ما با آزمایش دی ان ای نتوانیم نژاد متجاوزین را شناسایی کنیم او را آتش زدند وگر نه عوامل ما که از این کارا نمی کنند چون اینکارا خیلی بده.
جمعه 9 مرداد 1388

mamalporru - ایران - شیراز
رئیس جمهور منصوب خامنه ای، از دستگاه قضائی خواسته است «طعم گوارای محبت دینی» را به زندانیان بچشانند! و لابد از دیدگاه رئیس جمهوری که روابطش با «رحیم مشائی» سوء ظن رسانه های جهانی مانند تایم را برانگیخته و همگان را به داشتن روابط خاص(!) میان آنها مشکوک کرده، آن طعم گوارا(!) یعنی «لواط و تجاوز» به پسران و دختران زندانی توسط مزدوران لبنانی و قلدر عرب! و اختفای آثار انواع آزارها و تعرضها بر جسم و جان نازنین فرزندان ملت! «طعم گوارای محبت دینی» لابد یعنی سوزاندن اجساد، امحاء و دستکاری گزارش پزشکی قانونی و دفن شبانه اجساد قربانیان! یعنی تهدید عزداران بر سکوت و خفقان!.
جمعه 9 مرداد 1388

shnasahand - دوبی - الاهلی
تو اشپزخونه وقتی پیاز رو سر میبرند اونیکه پیازو سر میبره بیشتر اشک میریزه شهدای زنده جنایات شما تا ابد جنایات ننگین شما را فریاد خواهند زد
جمعه 9 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.