دختر اغفالگر اموال مردان میانسال را غارت می کرد

دختر اغفالگر اموال مردان میانسال را غارت می کرد

دختر جوانی که با اغفال مردهای میانسال با آنان طرح دوستی می ریخت و با بیهوش کردن شان به کمک دو برادرش اموال شان را غارت می کرد، پس از دستگیری به 15 فقره سرقت با این شیوه اقرار کرد.

به گزارش خبرنگار ما بررسی ها در این خصوص پس از شکایت مردی میانسال از یک دختر جوان آغاز شد. شاکی که به دادسرای ناحیه یک تهران رفته بود، گفت؛ چند روز قبل وقتی یک دختر جوان را به خانه ام برده بودم او مرا بیهوش کرد و سپس همه اشیای باارزش خانه ام را دزدید.

وی ادامه داد؛ مدتی قبل وقتی از محل کارم به خانه برمی گشتم در بین راه دختر جوانی که کنار خیابان ایستاده بود توجهم را به خود جلب کرد. من هم مقابلش توقف کردم و او نیز سوار ماشینم شد. بعد از آشنایی با این دختر که خودش را تهمینه معرفی کرد، چند مرتبه دیگر هم یکدیگر را ملاقات کردیم و با هم به تفریح رفتیم تا اینکه روزی او از من خواست وی را به خانه ام ببرم. یک روز که همسرم در خانه نبود او را به آپارتمانم بردم. وقتی به آشپزخانه رفتم تا با آماده کردن چای از او پذیرایی کنم تهمینه نزد من آمد و گفت دوست دارد خودش چای را آماده کند. من هم مانع اش نشدم و به پذیرایی رفتم و چند دقیقه بعد او با دو فنجان چای آمد. هر دو چایمان را نوشیدیم اما بعد از آن من متوجه هیچ چیز نشدم و وقتی به خودم آمدم چند ساعت از آن موقع گذشته بود و خبری نیز از تهمینه نبود. همه وسایل خانه به هم ریخته بود و جواهرات همسرم و اشیای قیمتی دیگری که حدود دو میلیون تومان ارزش داشت، سرقت شده بود. در حالی که با گذشت چند روز از ثبت این شکایت تحقیقات برای شناسایی سارق آغاز شده بود، چند نفر دیگر نیز به دادسرا رفتند و اعلام کردند از آنان نیز با همین شیوه دزدی شده است. مالباختگان که همگی مردهای میانسالی بودند، اعلام کردند دختر جوان با ترفندهای گوناگون با آنها طرح دوستی ریخته و پس از مدتی با حضور در خانه شان به آنها نوشیدنی مسموم خورانده و سپس اموال شان را ربوده است. به این ترتیب در حالی که شواهد از حرفه یی بودن متهم حکایت می کرد تحقیقات با انجام عملیات چهره نگاری وارد مرحله تازه یی شد. شاکیان که تعداد آنها به 15 نفر رسیده بود یک به یک در اداره تشخیص هویت حاضر شدند و با توجه به تصویری که از سارق در ذهن شان باقی مانده بود به ماموران در بازسازی تصویر متهم کمک کردند. از آنجا که شاکیان هر کدام دختر سارق را به یک نام می شناختند کارآگاهان دریافتند به احتمال زیاد او نام دیگری دارد و با نام جعلی خودش را به طعمه هایش معرفی کرده است. در ادامه تصویر به دست آمده از متهم در اختیار واحدهای گشتی پلیس قرار گرفت و ماموران ماموریت یافتند در صورت مشاهده متهم او را دستگیر کنند. سرانجام با گذشت چند هفته ماموران یکی از واحدهای گشتی پلیس به دختر جوانی که در حال پرسه زدن در یکی از پارک ها بود، مظنون شدند و از آنجا که چهره او با تصویر دختر سارق شباهت داشت او را به کلانتری منتقل کردند. دختر دستگیرشده به نام میمنت ابتدا قصد داشت با حرف هایش خود را بی گناه جلوه دهد و مسیر تحقیقات را منحرف کند ولی وقتی با شاکیان مواجه شد به ناچار اتهام سرقت از آنان را پذیرفت و گفت با همدستی دو برادرش دست به این کار زده است. او گفت؛ من ابتدا در خیابان های پررفت و آمد سر راه مردهای میانسال قرار می گرفتم و در حالی که خود آنها نیز درصدد ایجاد رابطه با من بودند با آنها طرح دوستی می ریختم و در فرصتی مناسب به خانه شان می رفتم. در آنجا به بهانه های مختلف در غذا یا نوشیدنی شان داروی خواب آور می ریختم و پس از بیهوش شدن آنها دو برادرم که بیرون از خانه منتظر بودند وارد عمل می شدند و با کمک آنها اشیای باارزش صاحبخانه را غارت می کردیم.

در پی اعترافات این متهم دو برادر وی نیز طی عملیاتی بازداشت شدند. متهمان هنگامی که تحت بازجویی قرار گرفتند سرقت از 15 شاکی شان را برعهده گرفتند.

بنا بر این گزارش هم اکنون اعضای این باند خانوادگی در بازداشت به سر می برند و تحقیقات از آنان ادامه دارد.

parastoo06 - استرالیا - سیدنی
پلیس چقدر تنبل شده!
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

paria_e - بلزیک - بروکسل
هر چی سره این مردهای هوسباز مسلمان بیاد کمه.هیچ کس نمیپرسه چی باعث شده که این دختر بیچاره برای امرار معاش تن به روابط با مردان میانسال رو بده(تیری نیشند پهلویم به از اینکه پیری نشیند).وقتی پول مردم ایران صرف حزب اللاه و فلسطینیها و حتی جهزیه دختران کشورهای دیگه بشه عاقبت مردم ایران همین میشه. با توجه به اینکه ایران کشوری نفت خیز و ثروتمنده هر ایرانی باید در رفاه زندگی کنه ویا اگر کار نمیتونه بکنه حقوقه بیکاری بگیره مثل مردم اروپا.
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

Lady In Red - ایران - تهران
عجب..نوش جونشون.تا اونها باشن دختر سوار نکن!
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

iran-azad - ایران - تهران
حقشونه به خدا یه آدمهایی جلو پای این دخترا ترمز می زنند و اونها رو سوار می کنند که دختره جای نوه اش است من مجرد جای اونها از خجالت آب می شم سرم رو می اندازم پایین
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

sofi - بلزیک - بروم
افرین دستش دردنکنه سزای ادم هوسباز همینه
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
خوب کرد جواب مردان شهوتران همینه.
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

zizigulu - استرالیا - سیدنی
بابا ای ول..چه خانواده هماهنگ و چه برادرای با غیرتی..
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

a_bamdad - ایران - تهران
بعد که من میگم ننگ بز جامعه مرد سالار بعضی دوستام میگن تو فمنیست و زن ذلیلی.این چه تیتریه.بزن اغفال شدن مردان هوس باز به دلیل بی جنبگی.
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

parvaz39 - آلمان - هامبورگ
تظاهرات، بزرگداشت و چهلّم عزیزان از دست داده مان در هامبورگ مقابل. کنسولگری خیابان ببل آله ( ایستگاه مترو لاتن کمپ ) پنج شنبه 30.07.2009. از ساعت 6 بعد از ظهر. بدور از شعارهای گروهی. پاینده ایران و ایرانی
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

ali81_uk - یو کی - منچستر
هاهاها!‌ چقدر خنده داره!‌ مرد میانسال!‌ دختر جوان! خونه خالی!‌ جواهرات همسر! راستی بعد از این ماجرا همسر آقایون چیکار کردند؟ پلیس با شاکیان هیچ کاری نداشت؟ گذاشت برگردند پی زندگیشون؟!
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

mehrab_alborzi - ایران - تهران
نوش جونشون . تازه دیدن قیافه این اقایون در برابر خانواده محترمشان دیدنی بوده
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

sara-j - سوید - استگهلم
دورود بر این دختر بعضی‌ پیرمرد هست چشمشون رو هم در بیاری بازم کمه.
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

mohsen_raja - ایران - تهران
دستش درد نکنه ،شاید از این طریق این جور مردها متنبه بشن وگرنه انتظاری از نیروی انتظامی برای ایجاد امنیت نیست که خودشان دشمن درجه یک امنیت شهروندان هستند!
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.