انصاری‌فرد: قرارداد ترکمنچای کریمی را منتشر می‌کنم

انصاری‌فرد: قرارداد ترکمنچای کریمی را منتشر می‌کنم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: خواسته‌های کریمی از باشگاه غیرمتعارف و همانند قرارداد ترکمنچای بود و ما بزودی آن را منتشر می‌کنیم.

عباس انصاری‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در این باره اظهار داشت: دلایل کریمی برای ما جای هزاران سئوال دارد و خواسته‌های او در حد متعارف نیست.
وی با اشاره به اینکه در مسائل مالی با کریمی مشکلی وجود ندارد؛ درباره درخواست‌های کریمی عنوان کرد: اول اینکه او از ما خواسته مالیات مبلغ درخواستی‌ را باشگاه پرداخت کند که این خارج از قانون است. البته من قبول کردم به کریمی 500 میلیون تومان پرداخت کنم. دومین درخواست کریمی این است که وی در بندی از قراردادش اعلام کرده هر وقت تصمیم گرفت از پرسپولیس جدا شده و به تیم‌های خارجی بپیوندد.
مدیرعامل پرسپولیس ادامه داد: در وهله سوم ایشان درخواستی داشته که بیشتر مبلغ قراردادش باید در ماه‌هایی که مشخص کرده به او پرداخت شود که من نمی‌توانم به عنوان مدیرعامل قول بدهم این موضوع حتما انجام شود. کریمی در چهارمین خواسته‌اش، اعلام کرده 30 میلیون تومان به مدیر برنامه‌هایش پرداخت شود. نمی‌دانم این موضوع طلب فصل گذشته‌ مدیربرنامه هایش بوده یا مسئله‌ای جدا از قرارداد است.
انصاری‌فرد تصریح کرد: با این شرایط و با توجه به اینکه درخواست‌های کریمی خارج از چارچوب باشگاه است من نمی‌توانم زیر بار این شرایط غیرمتعارف بروم. با این حال امروز هم منتظر کریمی ماندیم اما دیگر پرونده او با پرسپولیس بسته شد.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: درخواست‌های کریمی در قراردادش شبیه به قرارداد ترکمنچای است و من برای روشن شدن افکار عمومی به زودی آن را منتشر خواهم کرد تا همه در جریان قرار بگیرند.
وی خاطرنشان کرد: برای من و هواداران پرسپولیس مهمتر از همه سربلندی باشگاه است و هرگز نباید بین بازیکنان تفاوت زیادی قائل شویم.
انصاری فرد در خصوص بازیکنان برزیلی گفت: 4 ماه از نزدیک عملکرد تیاگو و برزیلیا را زیر نظر داشتیم و دوستانم گزارش کاملی از آنها به ما دادند. این بازیکنان 200 بازی در مسابقات برزیل را انجام داده‌اند و حتما در بازی‌های لیگ عملکرد آنها را خواهید دید و به من نمره قبولی خواهید داد. می‌دانم با توجه به خاطرات تلخ گذشته شاید برخی‌ها از حضور این برزیلی‌ها ترس داشته باشند اما من به کار خودم یقین دارم.
وی در خصوص اظهارات جدید مدیر برنامه های علی کریمی که گفته بود پروژه دفع کریمی از پرسپولیس از 4 هفته پیش آغاز شده؛ گفت: ما به جای 4 هفته پیش حدود 2 ماه قبل به طرق مختلف به دنبال کریمی بودیم و زحمات مدیر روابط عمومی و سایر اعضای باشگاه که می‌خواستیم کریمی را به پرسپولیس بیاوریم در این بین نقش بسزایی داشت اما باز هم ایشان به جز اینکه یک بار به باشگاه آمدند و یک بار تلفنی با من صحبت کردند برای حضور در پرسپولیس کاری دیگری انجام نداد و فقط ما را به دیگران وصل کرد.
وی اضافه کرد: ما کریمی را دوست داریم و او یکی از سرمایه های باشگاه پرسپولیس است و ایشان لطف کرده که سال پیش به پرسپولیس آمده است اما مدیر برنامه های ایشان بداند ما حقایق را می‌گوییم و به دنبال فریب مردم نیست چون بار سنگینی بر دوش ما است.
انصاری فرد درباره ادعای مدیربرنامه های کریمی که گفته بود 30 میلیونی که کریمی برای او خواسته مربوط به طلبش در زمانی که بایرن مونیخ را به ایران آورده؛ است، تصریح کرد: نمی دانم در بحث قرارداد با کریمی چرا مدیر برنامه های ایشان پس از سه سال یادش افتاده که طلبش را از ما بگیرد. چه خوب بود به ما می‌گفت این 30 میلیون تومان طلبم است.
وی اظهار داشت: هیات مدیره و باشگاه پرسپولیس تمایل زیادی به ادامه حضور کریمی داشتند اما خیلی ها دوست داشتند قرارداد کریمی بسته نشود و شاید کریمی نیز دوست نداشت به پرسپولیس بیاید.
انصاری فرد درباره اینکه گفته می شود پرسپولیس به بازیکنان برزیلی پول داده اما درباره سایر موارد ادعا کرده که مشکل مالی داشته؛ ‌عنوان کرد: به بازیکنان برزیلی پولی نداده ام و هر بازیکنی که با من قرارداد ببندد طلبش را دیر یا زود پرداخت می‌کنم. آیا کریمی قرارداد بسته که من پول او را ندادم؟ حرف های مدیر برنامه های کریمی با یکدیگر تضاد دارد. یک روز ایشان می‌گویند مشکل کریمی پول نبود و یک روز می‌گوید چرا به بازیکنان دیگر پول دادند و درباره کریمی نمی‌خواهند این کار را بکنند.
وی یادآور شد: با این حال برای این بازیکن آرزوی موفقیت می‌کنم اما هواداران خودشان قضاوت کنند چون آنها همه چیز را می دانند.
گفتنی است علی کریمی اعلام کرده حضورش در پرسپولیس منتفی است.

SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر
باریکلا کریمی. اینقدر جلوشون سنگ انداخته که نتونند بگن بابا این اصلا با تمام سیستمتون مخالفه.حقتونه که بهتون بگن ننننننهههههههه.مچ بند سبزشو عشقه . استا
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

a_bamdad - ایران - تهران
خفه شو دزد بی ناموس.یه تار موی کریمی به کل وجود کثیف تو و برادرات می ارزه.
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

borj - ایران - بوشهر
ای ول کریمی که خودتو از جمع لنگیها دور کردی!!! بالاخره هر کس یه روز به ماهیت لنگ و لگن پی می بره و ازشون جدا میشه. a_bamdad - ایران - تهران. شروع خوبی بود!!!
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

ashoor - ایران - تهران
کریمی و چند بازیکن دیگه با بستن مچ بند سبز کاری به یاد ماندنی کردندو نشون دادند که فقط به پول فکر نمیکنن و وظایف اجنماعی خودشونو هم انجام میدن . زنده باد جنبش سبز
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

maziar1 - امریکا - لس انجلس
شما بی لیاقتها یک حرف راست ازتون در نمیاد. پرسپولیس مردم را تبدیل کردین به یک نهاد دولتی تا بتونین هر چه بیشتر یچاپین. لیگ سراسری هم شده جنگ وزارتخانه ها. چیزی که ارزش نداره از نظر شما همون فوتباله. یه روزی بالا خره سازمان ورزش را همراه با فدراسیون فوتبال با خاک یکسان میکنیم تا محلی برای شما دزدان دولتی و قلدران بسیجی باقی نمونه.
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

$persian$ - ایران - تهران
دم کریمی گرم با اینکه اس اسیم همیشه کریمی رو دوست داشتم اصلا به نظرم ایران به درد روحیه دموکراتیک کریمی نمی خوره کریمی یه منتقد و معترض ذاتیه
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

souroosh - ایران - ساری
درود بر انانی که خود را به حکومت نفروختند. کریمی و دیگران با حرکت خودشان در اخرین بازی مردانه و بسیار گویا و ارام فریاد کشیدند.متاسف برای کسانی خصوصا بازیگرانی که برای حکومت به ایفای نقش می پردازند.انانی که برای سود کلان در فیلم مسعود ده نمکی جنایتکار بازی نمودند و چه زیباتر همین ملت نیز که زیر تیغ ظلم قرار دارند مانند عاشق پیشه ها به خانه معشوق ( سینما ها) سرازیر شده تا فروش تاریخی این فیلم را در قله افتخار حماقت و جهل خویش ثبت نمایند !
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

tito444 - انگلستان - نیوکاستل
چرا نمیگین واسه مچبند سبز دستش باهاش لج کردین روتون نمیشه ذزدای ...............همه مردم دست شما رو خوندن دردو بلای.......... تمام ترکهاو ترکمن چای بخوره تو سرتون .....داش علی .........علئ یارت
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

shahram khosh maram - ایران - تهران
محبوبیت علی کریمی بعد از بازی با کره به شدت افزایش پیدا کرده. بین پرسپولیسیها هم محبوبترین بازیکن هست. اگر مدیرعامل پرسپولیس واقعا به فکر پرسپولیس و هوادارانش هست باید کریمی را نگه دارد. کریمی الان در وضعیتی هست که به راحتی با پول زیاد میتواند به کشورهای عربی برود. کریمی که آسیب نمیبیند بلکه پرسپولیس ضربه میخورد. انصاریفرد باید فکر پرسپولیس باشد. متاسفانه بوی مسائل سیاسی می اید.
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

farnooshee - انگلستان - لندن
زنده باد کریمی ولی با اینحال ابی سرورشه.
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
خوب کرد تاچشم همه در بیاد مخصوصن انتری نژاد و انصاری فرد
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

mohsen_raja - ایران - تهران
خفه شو،نکبت عوضی؛. چه داند کور مادرزاد قدر چشم روشن را !
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

a_bamdad - ایران - تهران
borj - ایران - بوشهر. حیف که اوضاع مملکت حالی برام نذاشته و حالم از فوتبال بهم می خوره وگرنه از خجالتت در میومدم.شوخی کردم.عقاید سیاسیت رو نمی دونم اما لنگ و لگن رهبر و رئیس جمهور جنایتکارین که ارزششون ازین دو تا کالا هم کمتره نه تیمایی که مردم و هموطنات دوستشون دارن.
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

dannni - - سوئد - استکهلم
farnoosheeانگلستان - لندن ..AcidY - انگلیس - سوئد . سلام بچه ها حدود یک هفته است از ایران اومدم جاتون خالی چنتا تضاهرات رفتیم چیزی نمونده بود دستکیر شویم با گرز و باتون وقمه بجون ملت افتاده بودن این سگهای هار . درضمن farnooshe . تا من اطلاع و حضور داشتم در شلوغی فقط یک خانم شهید شد اون هم ندا بود ولی خبر ندارم خاهر اس بندری جزبشون بوده . در ضمن برو درکه چون خیلی قشنگ شده بود انقدر ...
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
خوب رو کن بچه میترسونه خوب که همه یاد گرفتن بگم بگم رو اشغالهای کفتار صفت . dannni - - سوئد - استکهلم . خوبی دنی . بله بوده بی صدا و اروم رفت
شنبه 10 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.