تعرض به زنان مسافر با شوک الکتریکی

تعرض به زنان مسافر با شوک الکتریکی

مردی که با شوک الکتریکی زنان را به بیابان می کشاند و به آنها تعرض می کرد در پی شکایت 15زن توسط پلیس دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار ما اولین شکایت از این مرد هفت ماه پیش به ماموران نیروی انتظامی فشافویه اعلام شد. در این شکایت دختری به نام مینا به ماموران گفت؛ در فشافویه سوار خودروی پرایدی شدم که راننده اش می گفت به سمت تهران حرکت می کند. چند مسافر دیگر هم سوار ماشین بودند. آنها بین راه پیاده شدند و من تنها ماندم. چند کیلومتر بیشتر جلو نرفته بودیم که مرد راننده به سمت یک جاده خاکی رفت. متوجه شدم او قصد دارد کار خلافی انجام دهد. برای اینکه جلوی عملش را بگیرم فریاد زدم. آن مرد از صدای من نمی ترسید و کسی هم آن اطراف نبود که کمکم کند. زمانی که ماشین را متوقف کرد به سمتم آمد. قصد تعرض داشت که من مقاومت کردم. او با عصبانیت با شوک الکتریکی به پایم کوبید. در آن لحظه روی زمین افتادم. وی ادامه داد؛ مرد راننده به من حمله کرد و مرا مورد تعرض قرار داد و بعد همان جا رهایم کرد. مدتی بعد زمانی که توانستم از جایم بلند شوم، خودم را به کنار جاده رساندم و از آنجا به پلیس مراجعه کردم. چند روز بعد در حالی که ماموران در حال تحقیق برای دستگیری مرد راننده بودند زن دیگری به پلیس شکایت کرد و مدعی شد از سوی راننده یک پراید مورد تعرض قرار گرفته است. آنچه این زن از واقعه تعریف کرد با گفته های دختری که چند روز پیش به پلیس شکایت کرده بود، مطابقت داشت. راننده پراید این زن را هم با شوک الکتریکی وادار به تسلیم و او را در بیابان رها کرده بود. تعداد این شکایات روز به روز بیشتر می شد و فرضیه ها حاکی از آن بود که تعرض به این شاکیان از سوی یک نفر صورت گرفته است. بنابراین با توجه به اینکه هیچ سرنخی از سوی شاکیان به پلیس داده نشده بود گشت نامحسوس پلیس در منطقه یی که این زنان مورد تعرض قرار گرفته بودند، آغاز به کار کرد. در حالی که ماموران پراید سفیدرنگ را تحت تعقیب قرار داده بودند، شاکی جدیدی به پرونده افزوده شد. این زن نیز مانند زنان دیگر ادعا کرد از فشافویه به سمت تهران می آمده و مرد راننده با شوک الکتریکی او را وادار به تسلیم کرده است. اما او مدعی بود مرد راننده ماشین پژو داشت و ادعای شاکی جدید پرونده دو فرضیه را برای ماموران مطرح کرد؛ اول اینکه مرد متعرض خودروی خود را تعویض کرده و دوم اینکه احتمالاً صاحبان پراید و پژو عضو یک باند هستند. این بار گشت نامحسوس موظف شد علاوه بر پراید سفیدرنگ پژوهای مشکوک را نیز تحت نظر بگیرد.

بعد از هفت ماه ماموران سرانجام موفق به شناسایی خودروی پژویی شدند که از داخل آن صدای فریاد های زنی شنیده می شد. زمانی که ماموران جلو رفتند متوجه شدند مرد راننده قصد دارد به این زن تعرض کند. پلیس مرد راننده را بازداشت و خودرو را برای بازرسی به اداره آگاهی حسن آباد منتقل کرد.بررسی ها نشان داد مردی که شاکیان را مورد تعرض قرار داده است همین متهم است. او که جوانی 28 ساله به نام محسن است ابتدا از یک پراید برای این کار استفاده می کرده اما بعد از مدتی خودرواش را با یک پژو معاوضه می کند.محسن در بازجویی ها به بیش از 10 مورد تجاوز به عنف اعتراف کرد و گفت؛ من از مدت ها قبل یک شوک الکتریکی خریده بودم و برای اینکه بتوانم طعمه های خودم را وادار به اطاعت کنم از آن استفاده می کردم. بسیاری از زنانی که به عنوان مسافر سوار خودرو می کردم هنگامی که متوجه نیت من می شدند به من اعتراض و مقاومت می کردند. حتی چند نفر از آنها فرار کردند اما من با استفاده از این شوک موفق شدم آنها را متوقف کنم.وی ادامه داد؛ چند سال پیش با دختری ازدواج کردم. ما وضعیت مالی خوبی نداشتیم. برای اینکه بتوانم هزینه های زندگی ام را تامین کنم با ماشین پرایدی که قسطی خریده بودم مسافرکشی می کردم. بعد از مدتی به ذهنم رسید تا زنانی را که سوار ماشین می کنم مورد آزار قرار دهم. بعد از تعرض نیز اموال آنها را به سرقت می بردم. از آنجایی که من شوک الکتریکی داشتم آنها نمی توانستند در برابر من مقاومت کنند. من هم بعد از تعرض اموال شان را سرقت می کردم و متواری می شدم. تحقیقات پلیس ثابت کرد همسر محسن در جرائم او هیچ نقش نداشته و اموال مسروقه نیز توسط خود این مرد استفاده می شده است. با توجه به اینکه جرم محسن تجاوز به عنف است پرونده وی به شعبه 77 دادگاه کیفری استان تهران نزد قاضی ساعی و چهار مستشارش فرستاده شد. تاکنون 15 زن از متهم شکایت کرده و تحقیقات برای شناسایی قربانیان احتمالی دیگر ادامه دارد. این پرونده به صورت ویژه در دادگاه کیفری استان تهران مورد رسیدگی قرار می گیرد و قاضی ساعی بازجویی های خود را از متهم آغاز کرده است.

lvlarkez - لبنان - بیروت
یه حیون انسان نما ببینم اگه با زن یا خواهرش این رفتارو میکردن خوشش میومد؟
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

amirmontreal - کانادا - مونتریال
از همین بسیجیهاست وگر نه شوک الکتریکی رو به اسونی نمیشه تهیه کرد. اسلحه رو میشه تو ایران گیر اورد ولی شوک الکتریکی فقط دست مزدوران رژیمه.هیچ کس نمیاد شوک الکتریکی رو وارد کنه
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

IranBozorgMehr - ایران - اهواز
در حکومت اسلامی چه هیولاهایی رشد داده میشود. خاک بر سر مسلمانان که هرچی به سرتون میاد از همین اسلام ننگین تازی ها هست. ایرانی بیدار شو و دست از تازی پرستی بردار تا برده و ستم دیده نباشی.
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

ukguy4u - بریتانیا - لندن
بهترین مجازات اینه که اینو بدن به شوهر اون زنها تا بهش تعرض کنن حالش جا بیاد .
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
شوک الکتریکی همان وسیله است که مامورین انتظامی و بسیجیان بیناموس از رژیم برای سرکوب کردن ملت در اختیارشان قرار میدهند. لعنت بر شما بیناموسان هرزه و فاسد متعفن...... لعنت خدا بر خمینی دجال بنیانگذار رژیم فاسد و......و لعتت خدا بر خامن ای چلاق و.... و دکی و همه مزدوران.
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

گزنه - انگلستان - لندن
آقای خامنه ای تحویل بگیرید آقای انتری نژاد امنیتی را که گفتی همین است آقای سردارمقدم کدام گوری هستی . نکند اسلام نابی که گفتید همین است
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

سنجاقک - امریکا - ا......
کثافت آشغال ...را باید اعدام کنند نامرد
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

khooroos - امارات - دبى
این مردک نباید سنگسار بشه؟؟ .. زاده پست فطرت- حتما با این اخوندا یه نسبتى داره- ... زاده همون حروماست
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

oandish - انگلستان - لندن
حماقت و بیکفایتی ماموران قانون در ایران حدی ندارد. طرف یک کار را در همان محل تکرار میکند تا به تدریج یک فرضیه در ذهن حضرات شکل بگیرد. اگر در همان بیابان یک نفر شعار ضد رژیم میداد هم با همان متانت و فرضیه پردازی به مساله میپرداختند یا سیل ماموران را روانه میدان میکردند؟ چیزی که ارزش ندارد جان و مال و ناموس مردم است. همه فدای ولایت!!!
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

مهرتابان - ایران - تهران
امیر مونترا و پرویز 1. باهاتون موافقم این شخص بسیجیه وگرنه شوک الکتریکی چطور در اختیار داره این روزها به هر بی سرو پایی باتوم و اسپری فلفل و شوک الکتریکی و خنجر و قمه ...میدن با روزی 100 الی 200 هزار تومن روزانه تا بیفتن به جون جوانهای فهمیده و باارزشی که سرشون به تنشون می ارزه و قراره آینده وطنشون رو بسازند.
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

mrm2020 - ایران - تهران
شوک الکتریکی همان وسیله است که مامورین انتظامی و بسیجیان بیناموس از رژیم برای سرکوب کردن ملت در اختیارشان قرار میدهند. لعنت بر شما بیناموسان هرزه و فاسد متعفن لعنت خدا بر خمینی دجال بنیانگذار رژیم فاسد و خامنه ای خونخوار
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

baran shomal - نروژ - اسلو
این وسایل مال همین لباس شخصی های کثافت هست که در طول سالها به وسیله حکومت جلاد به ضرب و شتم مردم مشغول بودند.اگه مردم عادی قادر به خرید بودند همه تو تظاهرات داشند در ضمن امروزه دولت المان به خاطر فروش ان به دولت فاشیسم اسلامی زیر سئوال و اعتراض است پس این ابزار دست هر کی است اینها عاملش هستند.
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
IranBozorgMehr - ایران - اهواز. شما حرف دل مرا زدی.زنده باشی.
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

خرمگس - انگلستان - لندن
بنازم به هوش زکاوت و مهارت ماموران انتظامی کشور که بعد از هفت ماه و انهم به واسطه داد و وفریاد یک قربانی جدید توانستند طرف را دستگیر کنند.
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

haghighatgo - آلمان - برلین
بنده قصد دفاع از این خوک دوپا را ندارم و اینکه این خانمها با جرات تمام به پلیس مراجع کرده اند بسیار جرات می خواهد که چه بسا همسرانشان دیگر مایل به زندگی با آنان نباشتد و چنگ های ناموسی خانوادگی در پی خواهد داشت در شرایط کنونی هیچ زن جوانی آنهم فقط در تهران امینیت بدنی و ناموسی هنگام حمل در سواری ها را ندارد بدلیل هزینه سنگین تشکیل خانواده بسیاری از جوان های راننده نوع ارزانش را انتخاب می کنند خیلی از زن های متضرر در این مسافرت کوتاه در مورد تجاوز نه به پلیس و نه به خانواده خود در این مورد می گویند و خیلی ها هم از عذاب وجدان تا مرز خودکشی پیش میروند
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

jazire_marjan - ایران - تهران
مثل این که شماها آدم نمیشین. این کار هیچ ربطی به امام خمینی و این ها نداره. یه بی جنبه هایی مثل شما این کارهای فاسد رو تو جامعه رواج میدن. حتی اگه سید مهدی و نیم رخ هم ساکت بشن من ساکت نمی شم. شما ها همه چشم و گوش هاتون رو بستین و حرف مفت زیاد میزنین. کجا توی قران گفته که کشت و کشتار خوبه؟ هان؟ این هایی که این کار رو می کنن مسلمون واقعی نیستن. برین بمیرین با این عقایدتون که هر چی ما هیچی نمیگیم شما به ما توهین می کنین. از این به بعد توهین در برابر توهین
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

fafali - ایران - تهران
این تازه یک هزارم واقعیت است. کلی جنایت میشه که نمیگن. وقتی خود فرمانده راهنمایی رانندگی میگه در هر 6 دقیقه در ایران یک نفر بر اثر تصادفات رانندگی میمیره حساب کنید دیگه ....
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

Ezhaq - ایران - تهران
با اعدام مخالفم اما اگر دستم باشه کاری می کنم که آرزویه مرگ بکنه.
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

pezhvak - ایران - تهران
IranBozorgMehr - ایران - اهواز . در حکومت اسلامی چه هیولاهایی رشد داده میشود. خاک بر سر ... متاسفم شعور صجبت کردن نداری - حتی حیوونام ذکر خالقشونو می گن - تو اگه بی اعتقاد و بی ریشه به خودت مربوطه که هر چیزی رو گردن دین میندازی. این سایت- سایت بروز و خوبیه -حیف که هر اراجیفیو انعکاس میده!
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

BaaRaaN - ایران - تهران
بعد از هفت ماه ؟؟؟؟!!!! خسته نباشین. حالا چه عجله ای بود. میذاشتین یخورده دیگه بگذره. این آقایون مثل اینکه فقط به شعار دادن حساسن و سریع عکس العمل نشون میدن.
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

punisher - ایران - شیراز
شوک الکتریکی ........!!!!. خوب اینگونه ابزار ها در اختیار کیست ......؟؟؟؟
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

mc20 - ژاپن - توکیو
amirmontreal - کانادا - مونتریال. یکسر سمت کردستان بری براحتی میتونی اسلحه بخری شوک که چیزی نیست
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

sahelearam - ایران - تهران
من از این نیروهایی که اسم بردید زیاد خوشم نمیاد ولی شما که از ایران و اطرافش خبر ندارید این حرفا چیه میزنید تا---خیار تلخ میشه ربطش میدید به بسیجی و کوفت و زهر مار این شوک الکتریکی رو به مرزا مخصوصا سمت کردستان سر بزنی راحت پیدا میکنی .یا اکثر کسایی که رفته بودن زیارت عراق می گفتن خیلی راحت از این شوکای الکتریکی پیدا میشه .پس خواهشا کاری نکنید که آدم فکر کنه طرفشا یه عده آدم عقده ای هستن که فقط هدفشون فحش دادن و انگ چسبوندنه.
پنج‌شنبه 8 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.