علی کریمی از پرسپولیس جدا شد

علی کریمی از پرسپولیس جدا شد

علی کریمی هافبک میانی فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس پس از چند هفته مذاکره با مسئولان این باشگاه در نهایت برای همراهی این تیم در رقابتهای لیگ نهم با عباس انصاریفرد به توافق نرسید تا به فکر تیم دیگری باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که از چند هفته پیش موضوع تمدید قرارداد علی کریمی با پرسپولیس مطرح شده بود، این بازیکن توسط مدیر برنامه هایش شرایط خود را به باشگاه اعلام کرد اما ظاهرا این پیشنهادت مورد موافقت عباس انصاریفرد قرار نگرفته است.

به گفته انصاریفرد ، علی کریمی خواسته هایی داشته است که انجام آنها از عهده باشگاه پرسپولیس خارج بوده و به همین دلیل هافبک تکنیکی سرخپوشان نتوانست تا آخرین روز فصل نقل و انتقالات قراردادش را با پرسپولیس تمدید کنند.

به گفته مجید فرخزادی عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس، براساس مصوبه هیئت مدیره در آخرین جلسه برگزار شده، عباس انصاریفرد موظف شده بود که علی کریمی را برای حضور در نهمین دوره رقابتهای لیگ برتر جذب کند.

فرخزادی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه نمی خواهد در این شرایط اظهار نظری در این مورد داشته باشد گفت: تا آنجایی که می دانم در آخرین جلسه هیئت مدیره مصوب شد علی کریمی جذب شود. اما اینکه چرا اتفاقات و مذاکرات اخیر منجر به جدایی او شده است بنده بی خبرم.

در حالی روز دوشنبه آخرین روز فصل نقل و انتقالات نهمین دوره رقابتهای لیگ برتر است که تا بعدازظهر امروز خبر جدایی علی کریمی از پرسپولیس منتشر شده است اما تیم بعدی او مشخص نیست. گفته می شود استیل آذین تهران یکی از تیم های خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن است. هر چند که به گفته مدیربرنامه های کریمی او از چند تیم خارجی نیز پیشنهاداتی دارد.

گروهبان قندلی - ایران - تهران
بازی سیاسی است . با این حال که طرفدار کریمی و پرسپولیس هستم اما امسال رژیم هر طور که شده پرسپولیس را قهرمان میکنه چونکه کریمی را از پرسپولیس دور کردن و میخوان کریمی را خراب کنن و به خاطر انصاری فر هم که شده پرسپولیس را قهرمان میکنن . اگر کریمی مچ بند سبز نبسته بود الان تو پرسپولیس بود.
دوشنبه 5 مرداد 1388

mehran_pahlavichi - نروژ - اسلو
هرجا که هست موفق باشه.برای فوتبال ایران زحمات زیادی کشید.
دوشنبه 5 مرداد 1388

nanaz.perspolisi - انگلستان - لندن
خیلی بیشعورن اه اه . مرررررررررررررررررگ بر این دولت مردم فریب:(
دوشنبه 5 مرداد 1388

msforugh - ایران - تهران
علی جان برو جائی بازی کن که قدرت رو بدانند. این پرسپولیس دیگه اون پرسپولیس محبوب دلها نیست . میدونم دلت خونه و بی مهری بهت زیاد شده ولی برو امارات بازی کن ایران شده ستاره کش . اونجا حداقل از این بلبشو دوری. موفق باشی
دوشنبه 5 مرداد 1388

Goşa Çay - ایران - قوشاچای
تیم فقط تراکتورسازی. ارتش سرخ می آید. حق ضایع شده خودش را بگیرد. تکبیر
دوشنبه 5 مرداد 1388

گروهبان قندلی - ایران - تهران
کریمی محبوب دلها است برای کل ایران . تا موقعی که امثال انصاری فر و واعظ تو ورزش این مملکت هستند دل بستن به تیم خاصی بی معنی است. زنده باد پرسپولیس و استقلال واقعی و سلطان دریبل کریمی.
دوشنبه 5 مرداد 1388

gol222 - سوپد - هلسینگبوری
باید برنامه ایکه دربارسلون برای پیوستن اسلتان ابراهیموویج رامیدید .دراستادیوم بارسلون حدود بالای 20هزارنفر فقط امدن برای استقبال ازاو.440میلیون کرون مبلغ قراردادش است.کریمی عزیز ما لقب مادونای اسیا گرفته وجایش درایر ان نیست همانطورکه ابراهیمویچ جایش درسوئد نیست.من فکر میکنم عدوشود سبب خیر اگ ر خدا خواهد .بهتراست بایک تیم اسپانیائی وارد مذاکره میشد یااگروقتی هست وتیمی علاقهمند است قرارداد بنویسد.ماایرانیهای اسپانیا نیز میتوانیم پامیان بگذاریم وبرای قهرمان ایران عزیزمان کاری انجام دهیم.پیروز وسلامت باشی کریمی عزیز.
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

elektris - فرانسه - پا ر یس
بچها پنج شنبه ۸ مرداد ترقه یادتون نره برای دور کردن لباس شخصی‌‌ها از خودمون و دستگیر کردن هموطنا میتونیم استفاده کنیم..من با دوستمون چنتا درست کردیم ولی‌ کاری لازم رو نداره کسی‌ هست راهنمایی کنه؟؟؟؟؟ البته زیاد خطرناک نباشه!!!! لطفا راهنمایئ ایمون کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و حداقل به هموطنا در ایران اطلاع رسانی کنید مرسی‌
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

farnooshee - انگلستان - لندن
اخه خوشششش تیپ دلت اومد پرسی ها رو ول کنی اونم تو این وضعیت. می موندی با این دو تا گوشت کوب میجنگیدی.با اینکه ابی سروروته ولی یکی از بهترین بازی کنهای اول ایرانی موفق باشی
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

javaad - ایران - تهران
پروژه تخریب بازیکنانی که در دیدار با کره جنوبی مچ بند سبز بسته بودند خیلی وقته که شروع شده. جدیدا در برنامه شوک، کار تخریب بازیکنان از طریق نشان دادن ماشین های مدل بالایشان و همچنین تخریب شخصیتی آنها به طور غیرمستقیم شروع شده است. مرگ بر رژیم فاشیست
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

$persian$ - ایران - تهران
برو علی جان برو که بهترین کار رو کردی اگه شد برو اروپا بازی کن اگرم نشد حداقل برو استیل آذین بازی کن باز لااقل اونجا دیگه خصوصیه ربطی به این دولت مردم فریب نداره
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

nanaz.perspolisi - انگلستان - لندن
این غلت میکنه بره استیل اذین عوضی!. لطفا این کیسه کش ها های نظراشون رو برای خودشون نگه دارن.. مخصوصا جناب اقای پرشین.. امسال دوست پارسال اشنا...
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

$persian$ - ایران - تهران
nanaz.perspolisi - انگلستان - لندن . به به چطوری ناناز حالت خوبه دلم برای دعواهامون تنگ شده چه کارا می کنی خوش میگذره امیدوارم امسال هم من برنده باشم:)شوخی کردم امیدوارم امسال مثل 2تا رقیب رفیق با هم باشیم . ضمنا کریمی دیگه کارش تموم شد رفت از پیشتون. و بعدم اینکه اولین سوتیه سال رو ازت دشت کردم غلط نه غلت:)
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.