قالیباف: وزیر احمدی نژاد در کابینه شرب خمر می کند - احمدی نژاد حتی یک ساعت سابقه جبهه ندارد

قالیباف: وزیر احمدی نژاد در کابینه شرب خمر می کند 

 احمدی نژاد حتی یک ساعت سابقه جبهه ندارد

طی روزهای اخیر، فایل صوتی و متن سخنان دکتر محمدباقر قالیباف در انتقاد از دولت احمدی نژاد در برخی وب سایت های منتشر شده و ادعا شده این اظهارات اخیراً در جمع برخی نمایندگان مجلس بیان شده است.

اما خبرنگار لحظه نیوز ( Lahzenews.com) که  "فایل صوتی" مذکور را در فضای اینترنت یافت و با دقت به سخنان قالیباف گوش داد، کسب اطلاع کرد: این اظهارات 7 ماه پیش از انتخابات ریاست جمهوری در جمع اعضای ستاد انتخاباتی اش بیان شده. وی حتی در این اظهارات خطاب به اعضای ستاد انتخاباتی اش می گوید: اعضای ستاد من باید بدانند که ستاد من ستاد قالیباف نیست، بلکه باید ستاد "انقلاب" باشد.

قالیباف در این اظهارات که به صورت یک "فایل صوتی" منتشر شده ضمن انتقاد شدید از احمدی نژاد با بیان این مطلب که " علاقه ای به همکاری با احمدی نژاد ندارم" اشاره می کند که رهبر انقلاب از احمدی نژاد خواسته قالیباف را به کابینه بیاورد اما احمدی نژاد این توصیه را نپذیرفته است.

لحظه نیوز بخش هایی کوتاه از اظهارات دکتر قالیباف که کمتر جنجالی و بحث برانگیز است، در پی می آورد

فضای سیاست فضا کثیفی است، حتی منی که حالم از سیاست بهم می خورد همین الان در این فضای کثیف حرکت می کنم

احمدی نژاد را آدم سالم و صادقی در کار نمی دونم، انقلابی هم نمیشناسمش،راستگو هم در کارش نمیشناس، سرباز ولایت هم نمیدونمش

یکی از وزرای رئیس جمهور همسر فرانسوی دارد./ یکی از وزرای کابینه شُرب خمر می کند

پرفسور مولانا بورسیه پنتاگون است

مشایی منافق بود و همسرش هم جزء منافقین بوده و بعدها که بازجوی او در زندان می شود با اهمسرش ازدواج می کند

هم احمدی نژاد برای انقلاب خطر است و هم هاشمی رفسنجانی

آقای احمدی نژاد حتی سابقه یک ساعت و یک روز جبهه را ندارند.

احمدی نژاد حتی یک روز سابقه ی قبل از انقلاب ندارد، حتی یک سیلی در راه انقلاب نخورده است، اگر بوده بیاید بگوید/ احمدی نژاد اگر یک روز در جبهه بوده تاحالا هزار بار گفته بود

احمدی نژاد در دوران تسخیر لانه ی جاسوسی خطاب به دانشجویان می گوید که "چرا رفتد سفارت امریکا را تسخیر کردید  و حتی او ، پس از تایید امام (ره) در مورد قضایای تسخیر لانه ی جاسوسی می گوید: این چه کاری بود که امام آمد کرد و این کار غلط را تایید کرد؟!

اگر نفت به زیر ۵۰ دلار برسد کشور به لحاظ اقتصادی کاملا” فلج شده و در حالی که با آقای مفیدی که حاضر در جلسه بوده اند هم سخن می شود می فرماید آقای مفیدی شما کارشناس امور برقابی هستید وقتی کشور را آقای احمدی نژاد تحویل گرفت چقدر برق داشتیم ؟ و آقای مفیدی جواب می دهند ۳۶ هزار مگاوات.در صورتیکه آقای احمدی نژاد در حضور آقا اعلام کردند ۱۲ هزار مگا وات اضافه تولید نسبت به گذشته داریم یعنی ۴۸ هزار مگاوات . اگر چنین باشد ما نباید مشکل برق داشته باشیم و از اطرافیان آنرا می پرسند و ادامه می دهند در حالیکه حتی اگر خشکسالی هم موجب کمبود برق باشد ما فقط ۹ درصد تولید برق از طریق سدها داریم من در جلسه ای که آقای احمدی نژاد توضیح می داد می دیدم که همه در گوشی صحبت می کنند و لبخند می زنند.

آقای رحیمی بسیار بدتر از کردان است . رفته بودند به رحیمی گفته بودند که یک چیزی مدرکی علیه قالیباف پیدا و منتشر کن. به آقای رحیمی گفتم : من که مدار کم رو است بیائید ببرید، ولی اگر مصلحت باشد تمام کارهای تو و امثال تو را رو می کنم.

کردان به خاطر ......... که کرده بود، حتی بچه اش و زنش هم نمی خواستن ببیندش

این آقای هوشنگ امیراحمدی که یکی از .... است به دستور آقا ممنوع الورود شده در دولت اخیر، 5 بار با آقای احمدی نژاد دیدار داشته است. برای اینکه با ذلت با امریکا مذاکره کنیم. اینهایی که گفته می شود شعار مبارزه و  مخالفت با آمریکا همش کذب و دروغگویی هست.

اگر من بیایم از دزدی هایی که در شهرداری آقای احمدی نژاد شده بگویم که ...  از کارچاق کن هایی که آقا ی احمدی نژاد داشته والان اون کارچاق کن شده استانئدار ایشان

 اگر نبود دفاع های مقام معظم رهبری از دولت، تاحالا بارها مجلس هشتم طرح عدم کافتی احمدی نژاد را وسط اورده بود.

 نباید حمایت های رهبری از دولت احمدی نژاد را به حساب قوی بودن دولت ایشان بگذاریم بلکه باید به حساب ضعف ایشان بگذاریم.

اگه این سخنانم دروغ باشد همین جا بخوابانینم و ۸۰ ضربه شلاق بزنید ولی اگه راست گفته باشم نامرده کسی که عزلش نکنه!

 اگر روزی قرار باشد این مسائل را بگویم، همه ی این مسائل را با صراحت کامل می گویم

https://rs438.rapidshare.com/files/260213371/ghalibaf.wma

مشروح سخنان قالیباف:

دانلود  16MB فرمت wma زمان:47 دقیقه 

یا با کیفیت کمتر:  

دانلود  4MB فرمت amr زمان:47 دقیقه

https://www.megaupload.com/?d=QISAGXE8


افشاگری قالیباف: همسر مشایی جزء گروهک منافقین است

و مشایی خودش طرفدار منافقین بود

سلام نیوز : محمد باقر قالیباف شهردار تهران در دیدار با برخی نمایندگان مجلس نسبت به انتصاب مشایی به عنوان معاون اولی دولت دهم واکنش نشان داد.

به گزارش سلام، قالیباف در این جلسه می گوید: من تعجب می کنم چگونه وقتی کسی چون احمدی نژاد دم از ولایت پذیری می زند، اینگونه با حکم حکومتی رهبری مقابله می کند، چرا که اساساً احمدی نژاد اعتقادی به ولایت ندارد.

قالیباف گفت: چگونه فردی چون مشایی با چنین تفکراتی در معاون اولی رییس جمهوری قرار می گیرد که ادعای دروغین ولایت پذیری اش گوش فلک را کر کرده.

شهردار تهران در ادامه در مورد مشایی می گوید: من صدای سخنرانی ایشان را دارم که آقای مشایی می گوید: اسلام ظرفیت اداره ی جامعه را ندارد! اینها اعتقادی به انقلاب ندارند.

به گزارش رخداد، قالیباف می افزاید: آقای مشایی خودش طرفدار منافقین بوده، حتی همسر آقای مشایی منافق است و سه سال در زندان بوده و مشایی نیز بازجوی همسرش در زندان بوده و در زندان با یکدیگر آشنا و ازدواج کرده اند.


سخنرانی ۹ ماه پیش قالیباف در جمع فعالان ستاد انتخاباتی

در یک فایل صوتی که اخیرا در فضای اینترنت منتشر شده، محمدباقر قالیباف، شهردار تهران و یکی از کاندیداهای دوره‌ی نهم انتخابات ریاست جمهوری، درباره‌ی محمود احمدی‌نژاد می‌گوید: «شما تاریخ ایشان را نگاه کنید. قبل از انقلاب و بعد از انقلاب هیچ جا برای انقلاب سیلی که نخورده هیچ، یک شب بیداری هم برای انقلاب نکشیده. آقای احمدی‌نژاد مطلقا جبهه نبوده است. اگر یک روز جبهه بود پوسترهایش را به قد عالم می‌زد.»


در این سخنرانی که ظاهرا در جمع فعالان ستاد قالیباف برای دوره‌ی اخیر انتخابات ریاست جمهوری برگزار شده او به صراحت تاکید می‌کند که اگر قرار باشد وارد صحنه شود مانند دفعه‌ی پیش سکوت نخواهد کرد و در تلویزیون مطالب فراوانی را که علیه احمدی‌نژاد می‌داند خواهد گفت. او درباره‌ی احمدی‌نژاد می‌گوید: «من ایشان را آدم سالم و صادقی در کار نمی‌دانم، انقلابی هم نمی‌شناسم، راستگو هم نمی‌دانم، سرباز ولایت هم نمی‌دانم. او مکلف می‌کند ولایت را که یک کارهایی بکند. ولایت هم ناگزیر می‌شود برای مصلحت این کار را انجام دهد.» قالیباف اشاه می‌کند اسناد کاملا روشنی از دزدی تیم احمدی‌نژاد در شهرداری در اختیار دارد.

او به جایگاه خود نزد رهبری اشاه می‌کند و این که رهبری دوره‌ی قبل از او خواست کاندیدا شود و پس از آن هم رهبری باعث شد در شرایطی که همه شورای شهر با او مخالف بوده‌اند، او شهردار تهران شود: «آقای گلپایگانی بدون دعوت به جلسه‌ی معارفه‌ی شهردار آمد و نگذاشت حکم شهرداری را وزیر کشور بدهد. رییس دفتر رهبری حکم شهرداری را به دست من داد». شهردار تهران اضافه می‌کند که «آقا به من گفتند شما باید بروی به هیأت دولت. من عرض کردم که بنده تحلیل خودم درباره‌ی آقای احمدی‌نژاد را سه روز بعد از انتخابش به شما داده‌ام. رفتن به جمع هیأت دولت برای من اکل میته است. من ایشان را نه انقلابی می‌دانم، نه حزب‌اللهی می‌دانم، نه تابع ولایت می‌دانم، نه مدیر می‌دانم، نه صادق می‌دانم. کسی که بتواند خودش را گول بزند ... به نظرم آقای احمدی‌نژاد با تمام وجودش خودش خودش را گول می‌زند و بقیه را هم گول می‌زند. شما بروید رفرنس‌هایی که ایشان می‌دهد و اعداد و ارقامی که ارائه می‌کند را نگاه کنید.»

قالیباف در این سخنرانی که حدود ۸ ماه پیش از انتخابات اخیر انجام شده می‌گوید: «آقا همان موقع گفتند مشایی را نگذارش رییس میراث فرهنگی و گردشگری. آقای احمدی‌نژاد اول حکم مشایی را داد در رادیو خواندند بعد آمد پیش آقا.»

شهردار تهران که در این سخنرانی بعضی اصلاح‌طلبان را غیرمعتقد به ولایت مطلقه فقیه معرفی می‌کند، می‌گوید «ما نمی‌توانیم رفتار دو گانه در کشور داشته باشیم. رفتار دوگانه حتی اگر به اسم رهبری هم انجام شود نفاق است.» او خطاب به احمد جنتی گفت: «در تریبون نماز جمعه حلالیت طلبیدن مسئله را حل نمی‌کند. من بیش از صد نفر را می‌شناسم که رفتند مقابل شورای نگهبان گفتند ما شما را حلال نمی‌کنیم، بیا جواب ما را بده».

فایل کامل این سخنرانی را می‌توانید در نشانی زیر بشنوید و دانلود کنید
https://www.4shared.com/file/120866742/48ee2992/ghalibaf_m.html

mamad370 - ایران - شیراز
عجب
دوشنبه 5 مرداد 1388

mahnadi - هلند - هارلم
محل های تجمع روز پنج شنبه 8 مرداد در تهران.فعالین داخل-برای کشته . و بازداشت شدگان:مکانهای تجمع روز هشت مرداد،ساعت پنج بعدازظهر:میدان ونک (آلترناتیو اول میدان سرو - آلترناتیو دوم پارک وی)میدان محسنی ( آلترناتیو اول بولوار کاوه - آلترناتیو دوم میدان هروی )میدان هفت حوض ( آلترناتیو اول فلکه سوم تهرانپارس - آلترناتیو دوم فلکه اول تهرانپارس)میدان فاطمی ( آلترناتیو اول میدان هفت تیر - آلترناتیو دوم میدان فردوسی ) پل گیشا ( آلترناتیو اول فلکه صادقیه - آلترناتیو دوم میدان انقلاب )هموطنان در دیگر شهرستانها حتمامراسم مشابهی را در وسط میادین شلوغ و اصلی و مرکزی شهر برگزار نمایند .
دوشنبه 5 مرداد 1388

mahnadi - هلند - هارلم
وای چقدر جالبه مثل سگ وگربه افتادن به جون هم *بعد از خیمه شب بازی مشایی حالاهم این خوبه این اختلافات کمک به سرعتر شدن جنبش فرزندان ایران وفروپاشی هرچه سریعتر آنها خواهد کرد. زنده باد ایرانی شریف ومبارز 8 مداد را فراموش نکنیم
دوشنبه 5 مرداد 1388

niloochi - آلمان - دوسلدورف
مهندس علی جوادی لنگرودی، پدر امیر، نامه ای در مورد کشته شدن پسرش به خبرگزاری ها ارسال داشته است. در این نامه آمده است : «حال که این نامه را ارسال می‌کنم از اوین زنگ زدند و گفتند بیا جنازه‌ی پسر و جگر گوشه‌‌ات را از پزشکی قانونی تحویل بگیر. لازم است بگویم پسرم در تاریخ ۱۸ تیر ماه در محدوده‌ی امیرآباد توسط لباس شخصی‌ها مصدوم و در بیمارستان بستری بود اما پس از بهبودی به زندان اوین برده شد و حالا جنازه‌ی پسر ۲۴ ساله‌ام را تحویلم می‌دهند.». . بیشتر بخوانید:. رئیس سابق ستاد مشترک سپاه: روح‌الامینی زیر شکنجه کشته شد. .
دوشنبه 5 مرداد 1388

niloochi - آلمان - دوسلدورف
. . این نامه می افزاید: «پسرم بنام امیرجوادی لنگرودی پسری بود به دور از جریانات سیاسی و فقط عاشق وطن بود همین و بس پسری مودب و سر به زیر که به تازه‌گی مادرش را از دست داده بود و عزادار مادرش بود. حال من تنها باید برای‌اش عزا بگیرم و مادری نیست تا برایش گریه کند.». .
دوشنبه 5 مرداد 1388

baran shomal - نروژ - اسلو
این هم سناریو بعدی نظام .جرم مجرم محاکمه و بعد در زندان واجبی خوراندن و ... اما اقایان دیگر حنایتان رنگ ندارد ما جوونای سرو خود را از دست دادیم و تا نابودی رهبر ضحاکتان فرو نخواهد نشست
دوشنبه 5 مرداد 1388

vezveznazi - ایران - ایران
قالیباف تو یک کثافت هستی مانند اخوندها.خفه شو و منتظر محاکمه مردم ایران باش.
دوشنبه 5 مرداد 1388

kahkeshan1 - المان - کلن
دوستان. کسانی که به کار اینترنت وارد هستند ایا میتوانند یک سایت اینترنتی راه بیاندازند برای دعوت و ثبت نام از کسانی که مایلند شورای ملی ایران را تشکیل دهند و خود را در معرض رای مردم قرار هند؟ بنده امادگی خود را برای همکاری با چنین سایتی اعلام میکنم. فراموش نکنیم که صدها نفر برای این شهید نشدند که ما فقط کانت بنویسیم.
دوشنبه 5 مرداد 1388

garfild - ایران - تهران
والا با این چیزای که این روزا رو میشه بیشتر دلم برای خودم و مردمم و ایرانم می سوزه قالیبافم یه روز جلوی تلویزیون گریه می کنه یه روز این جوری حرف می زنه بعد می یاد تو این روزا از رهبر انقلاب غزل می گه خجالت هم نمی کشه
دوشنبه 5 مرداد 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرک
کم کم دارند زیر پای احمدی نژاد را می زنند تاریخ مصرفش تمام است
دوشنبه 5 مرداد 1388

IranBozorgMehr - ایران - اهواز
دست تازی پرست خود را یکی، یکی پس از دیگری رو کنید و آسوده باشید چون کنیز و غلامهای اسلام و جانیان اسلام هواداران سوگند خورده ی شما تازی زادگانند. به ریسمان فرسوده ی الله چنگ بزنید تا با سر به ته دره روید. سوار بر قطار بی ترمز خمینی شوید تا با او هم گور شوید. اگر نمردید سوار بر هواپیماهای توپل موپل روسیه شوید که شهادت جهنمی شما در راه است. مرگ بر تازی زادگان اسلامی. مرگ بر تازی پرستان اسلامی
دوشنبه 5 مرداد 1388

سلمک - ایران - تهران
خدا اخر و عاقبتمونو با این دولت ختم به خیر کنه
دوشنبه 5 مرداد 1388

parnian2002 - اسپانیا - بارسلونا
آقای قالیباف همون کسی است که اومد شبکه دو و همه این به قول خودش کتافت کاری ها رو یک هفته بعد انتخابات توجیه کرد
دوشنبه 5 مرداد 1388

elektris - فرانسه - پا ر یس
بچها پنج شنبه ۸ مرداد ترقه یادتون نره برای دور کردن لباس شخصی‌‌ها از خودمون و دستگیر کردن هموطنا میتونیم استفاده کنیم..من با دوستمون چنتا درست کردیم ولی‌ کاری لازم رو نداره کسی‌ هست راهنمایی کنه؟؟؟؟؟ البته زیاد خطرناک نباشه!!!! لطفا راهنمایئ ایمون کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و حداقل به هموطنا در ایران اطلاع رسانی کنید مرسی‌
دوشنبه 5 مرداد 1388

Goşa Çay - ایران - قوشاچای
مرگ بر خوب و بدتون. همه تون از یک قماشید. من نمیدونم خمینی هر حرفی زده مثل آیه میمونه ما هر چی میکشیم از اون گور به گور شده است اصلا همه اینا قافیه رو باحتند. همشون پیش ملت اتو دارن. بامید زوزی که همه خاینین به ایران و ایرانی مجازات بشوند تکبیر
دوشنبه 5 مرداد 1388

nazanin 2009 - ایران - ارومیه
تو این هیری ویری ها و جنگ وجدالها داخله خودشون بهترین فرصت برای تظاهرات و ضربه زدن به این رژیم هست . ...کم کم اه این پدرا ومادرا دامنه اینهارو داره میگیره..بالاخره خدا هم داره کمک میکنه..این اختلافات نشونه خیلی خوبی میتونه برای نهضتمون باشه زنده باد ازادی
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
اینا واسه فاطی تنبون نمیشه. اینا همشون سر و ته یک کرباسند و باید هر چه زودتر ایران رو به ایرانی بسپارن و لاشه های کثیفشون رو در جای دیگه ای چال کنن!
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

sepideh sepid - انگلستان - لندن
هرچه بگنددنمکش می زنند وای به روزی که بگندد نمک...
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

نسیم مرگ - انگلستان - لندن
آقای قالیباف اگر توهم ریگی به کفش نداری بس چرا میگوپی اکر مصلحت باشد افشا میکنم. مردک توهم گثافتی هستی مثل دیگر کثافتها همه شما از یک آخور غذا میخورید . مرگ بر خامنه ای جلاد و خونخوار
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

ukguy4u - بریتانیا - لندن
به این میگن یک جنگ داخلی تمام عیار نطام بر سر فدرت که برنده نهایی اون مردم هستن .
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

dbsh3000 - سوئد - یوتبوری
IranBozorgMehr - ایران - اهواز . مرگ بر نژاد پرستها
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

headman - امارات - ابوظبی
من اگر برخیزم؛ تو اگر برخیزی؛ همه بر می خیزند.... من اگر بنشینم؛ تو اگر بنشینی؛ چه کسی برخیزد؟؟؟؟؟. بیاید هر شب جایی تجمع کنیم.اگه کوتاه بیایم این رژیم فرصت خواهد داشت تا کمبودهایش را در کنترل کردن مردم جبران بکند. باید رهبری واحد داشته باشیم تا به خوبی از پس رهبری این حرکت یا جنبش سبز بر آید. طلوع ای دیگری در راه است........ خدا با ماست
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

ARIYA_TEHRAN - ایران - تهران
که اینطور داره جالب میشه ادامه بدید ما هم راه خودمونو میریم سرنگونی کامل جمهوری اسهالی
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

lionking - انگلیس - لندن
اگر محمود احمدی نژاد در راه اسلام و انقلاب تا کنون یک سیلی هم نخورده من شخصا حاضرم که یک اردنگی و دو پس گردنی بهش بزنم تا حضورش مانند بقیه شماها شرعی تر شود.
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

shazdeh88 - ایران - اهواز
سلام . این مطالب رو از کی میدونی؟ چرا حالا میگی ؟
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

آسید مهدی - ایران - تهران
این قالیباف اسمش لیف باف بوده بعدا کرده قالی باف اینو یکی از هم دهاتی هاش میگفت .. اینم چون رییس جمهور نشده خیلی شاکییه
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

great dariush - ایران - تهران
مهم ترین خبر: 5شنبه 8 مرداد ساعت 6 مصلای تهران؛گفته شده این تجمع دارای مجوز هست.تو دهنی به رهبر و عنتر بزنید. در ضمن به همه ایران دوستان سفارش میکنم که با نمادهای سبز و سیاه در این مراسم شرکت کنند و پوسترها و عکس‌های شهدا را نیز به همراه داشته باشند. همچنین در صورت بسته بودن دربهای مصلا شرکت‌کنندگان در مراسم چهلم شهدا قرار است در خیابان شهید بهشتی (عباس‌آباد) بر روی زمین بنشینند و با حضور خود، همراه با سکوت و قرائت قرآن و روشن کردن شمع، یاد شهدای جنبش سبز را گرامی دارند. چهلم خانم ندا آقا سلطان روز پنجشنبه و در ساعت 5 بعد از ظهر برسر مزار آن شهید گلگون کفن میهن در بهشت زهرا برگزار خواهد شد.بایسته است که ما ایران دوستان و آزادی خواهان در این مراسم هر چه با شکوه تر شرکت به هم رسانیم ا یاد ایشان و دیگر جانباختگان میهن برای همیشه زنده بماند.در ضمن روز مراسم تحلیف ا.ن(انتری نژاد شیاد بزرگ) برای یه خوش آمد گویی تاریخی یادتان نرود. به امید آن روزی که همه ایرانیان و جهانیان بتوانند با آرامش و سازش در کنار یکدیگر زندگی کنند. خدا کمکمون کن.
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

shnasahand - دوبی - الاهلی
جناب قالیباف ایران نیاز به قوه مجریه نظامی ندارد کمتر برای انتخابات بعدی دست وپا بزن البته از اشنا کردن مردم نسبت به احمدی نژاد یهودی تشکر
جمعه 9 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.