مادر اشکان سهرابی :جواب خون پسرم را چه کسی می دهد؟

مادر اشکان سهرابی : جواب خون پسرم را چه کسی می دهد؟

اشکان سهرابی جوانی که در 30 خرداد کشته شد

اشکان سهرابی، جوانی ۲۰ ساله، از دیگر کشته شدگان ناآرامی های پس از انتخابات ایران است. این جوان در ۳۰ خرداد ماه مورد اصابت گلوله قرار گرفت و در بیمارستان جان سپرد.

اشکان سهرابی متولد ۱۳۶۸ و دانشجوی رشته آی تی دانشگاه قزوین بود. زهرا نیک پیما، مادر اشکان، در خصوص روز حادثه می گوید پسرش ساعت هفت و نیم روز ۳۰ خرداد ماه برای دیدار با یک دوست از خانه بیرون رفت و تاکید کرد که پنج دقیقه ای باز می گردد. به گفته خانم نیک پیما فاصله منزل اشکان و دوستش کمتر از پنج دقیقه بوده است.

مادر اشکان افزود: "پسرم به خانه دوستش رفت و هنگام بازگشت از یک ساختمان بلند می زنندش و گلوله به سرخرگ آئورتش خورده بود."

خانم نیک پیما با اشاره به اینکه پس از دیر کردن اشکان، او به داخل خیابان می رود و دوست اشکان را دیده که با صورت خونی به طرف او آمده و به او خبر می دهد که اشکان زخمی شده و به بیمارستان برده شده است.

زهرا نیک پیما ادامه می دهد: "با دایی اشکان به بیمارستان رفتیم، حال اشکان خیلی بد بود. دکترها گفتند که بازگرداندنش جزو محالات است. کادر پزشکی در بیمارستان واحد خون نداشت، حتی درستگاه اکسیژن مناسبی نداشتند. من از میان در نگاه می کردم و با پمپ به او تنفس می دادند. یعنی درست نتوانستند به اشکان برسند، پسرم پس از ۱۰ دقیقه فوت کرد. "

مادر اشکان با تاکید بر اینکه اشکان "فدای پنج دقیقه بیرون رفتنش شد"، می گوید جنازه اشکان را به راحتی در اختیارخانواده قرار نداده اند. او گفت خانواده تنها توانستند بعد از سه روز دوندگی، جنازه اشکان را تحویل بگیرند.

به گفته خانم نیک پیما، "اعلامیه ها و پرچم ها را می کندند و در مراسم بهشت زهرا دوربین فیلمبردای را دزیدند و بردند. تعهد گرفتند که سرو صدا نکنیم و شلوغ نکنیم و جنازه را یک سره به بهشت زهرا ببریم."

او می گوید "اشکان، تنها فرزند پسرم، نقاش بود. کمربند مشکی دان دو تکواندو بود، با این همه قابلیت در عرض پنج دقیقه پسرم را کشتند و تمام شد، هیچ کس هم نیست که پاسخگو باشد. جواب خون بچه من را چه کسی می دهد؟"

اشکان سهرابی در قطعه ۲۵۷ بهشت زهرا به خاک سپرده شد.

bahram$hiroshima - ژاپن - هیروشیما
روحش شاد وخدا بیامرزه. تمام این شهیدان بدانند که خونشان پایمال نخواهد شد٬ننگ بر خمینی ومرگ بر تمام سران اخوندی.
دوشنبه 5 مرداد 1388

$persian$ - ایران - تهران
کی میشه تقاص خون این عزیزان رو بگیریم من تا آخر عمر منتظر اون روز میمونم حتی 10 دقیقه قبل از مرگم
دوشنبه 5 مرداد 1388

jakjak - آمریکا - ماساچوست
سلام و درود بر خانواده اشکان . تسلیت به خاطر پرپر شدن اشکان عزیز و لعنت و نفرین بر خامنه ای دجال و احمدی نژاد کثیف و بی پدر به خاطر کشت و کشتار جوانان پاک ایرانی . ما جوانان ایرانی انتقام اشکان و اشکانیان را از شما ضحاکیان و دیو صفتان کثیف اسلام سگ صفت خامنه ای که کثیف ترین دین عالم بشریت است اسلام شیعه خامنه ای ولایت پست و آدمکشی فقیه های شکم گنده و هرزه و حیوان صفت می گیریم و چنان بلایی بر سر آخوند و آخوند ها و خامنه ای چلاق افلیج در می آوریم که در تمامی تاریخ و جهان بدرخشد .
دوشنبه 5 مرداد 1388

مهرتابان - ایران - تهران
همانا بعد از هر سختی آسایش است. روحتان شاد باشد و راهتان را ادامه خواهیم داد.این فقط نشانه ضعف و ترس حکومت از قدرت مردم است.ما پیروزیم.
دوشنبه 5 مرداد 1388

آناهید - ایران - ایران
واقعا" خداوند به شما صبر بدهد ، چرا سکوت می کنید باید انتقام این گل های پرپر شده را بگیریم.
دوشنبه 5 مرداد 1388

abiabi - انگلستان - لندن
روحش شاد و درود به روان پاک این شهید در راه وطن و روح تمام شهدای راه وطن شاد باد. (مرگ بر خامنه ای و پسر ..زادش ). ( مرگ بر لباس شخصیهای بی وطن ). زنده باد ایران و ایرانیان وطنپرست
دوشنبه 5 مرداد 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
نگران نباش مادرم جواب خونها گرفته خواهد شد. نابود باد این حکومت اسهالی با ان پرچم عنکبوتیش.
دوشنبه 5 مرداد 1388

mn4434 - انگلیس - لندن
روحش شاد. مرگ بر خامنه ای خونخوار
دوشنبه 5 مرداد 1388

IranBozorgMehr - ایران - اهواز
درود به ایرانیان آزاده زن و مرد!. اگر این خون ها را باز پس نگیریم، . خون فرزندان ما را چه کسی باز پس خواهد گرفت؟. آنگاه که به سراغ ما می آیند چه کسی از ما پشتیبانی خواهد کرد؟. این خونها و ۱۰۰ هزاران خونهای دیگر را که در این ۳۰ سال ریخته اند تا الله تازی خود را خشنود کنند باید باز پس ستانیم. باید حکومت اسلامی را نابود کنیم تا بیش از این خون جوانان میهن را قربانی الله خون آشام نکنند. سرنگون باد حکومت اسلامی. تاریخ مصرف اسلام در ایران تمام شده است. پیروزی از آن ماست
دوشنبه 5 مرداد 1388

mowj3 - ایران - شیراز
روحش شاد ما هم تسلیت عرض مینماییم و صبر واستقامت برای مادر وجوانهای هم سن اشکان -به امید آینده ای سبز
دوشنبه 5 مرداد 1388

fanta - فرانسه - استراسبورگ
جوون مثل دسته گل پرپر شد. روز به روز تنفرمون به این رژیم بیشتر و بیشتر می‌شه و به زودی انتقام خون شهدامونو می‌گیریم. روزی میاد که پسر خامنه‌ای رو به سزای عملش می‌رسونیم. به زودی.
دوشنبه 5 مرداد 1388

chkavak - ایران - تهران
مادر داغدار تسلیت. ا. مادر عزیز خون جوان عزیزت را مزدوران خامنه ای با دستور مستقیم و آشکار خود سید علی خامنه ای بر زمین رختند و جان جوانش را تنها بخاطر حق مسلمی داشت و آنرا از رژیم طلبید از وی گرفتند. از درگاه ایزد پاک برای شما و تمامی پدران و مادران داغدار که فرزندانتان را رژیم کثیف اسلامی به شهادت رسانید آرزوی صبر استقامت می کنم.
دوشنبه 5 مرداد 1388

SOHRAB-IRANZAMIN - ‌‌‌‌‌‌‌‌دبی - ‌‌‌‌‌‌‌‌دبی
روحشان شاد. مادر گرامی انتقام خون شهیدان را از این زالو صفتان می گیریم.همه ما ایرانیان ازادی خواه دختران و پسران شما هستیم.دست تک تک شما مادران و پدران را می بو سیم
دوشنبه 5 مرداد 1388

پسر کرد ایران زمین - ایران - تهران
انشاء الله که تقاص خون این عزیزان را از بانی آنها که کسی جزء دستور دهندگان به اغتششاش و آشوب نیست خواهیم گرفت
دوشنبه 5 مرداد 1388

anikalak - ایران - تهران
برادر شهیدم حال برای پایمال نشدن خون شما زنده ام روحتان را ما سبز پوشان جهان شاد خواهیم کرد.به امید آنروز.
دوشنبه 5 مرداد 1388

azadazad - ایران - تهران
کسانی که فریاد آزادی را سر داده اند همواره در قلب و روح ایرانیان آزاده و زنده اند ما نمی گذاریم خون شهیدان راه آزادی وطن پایمال شود . درود بر ایران آزاد
دوشنبه 5 مرداد 1388

dara20 - امریکا - واشنگتن
مادر گرامی از درگاه ایزد منان برایت صبر و برای روح جوان شهیدت آرامش می طلبم. شک مکن که خون ریخته شده شهیدان راه آزادی تنها و تنها به گردن حکومت نامشروع آخوندی و در راس آن به گردن شخص خامنه ای بی آبرو است.
دوشنبه 5 مرداد 1388

malek khorshid - هلند - روتردام
مادر جان ما انتقام برادران و خواهرانمان را بزودی از این مزدوران خواهیم گرفت. روح همگی شهدا شاد.
دوشنبه 5 مرداد 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرک
این جوانها مثل دسته گل پرپر می شوند بخاطره مردی (احمدی نژاد) که تشنه قدرت هست . از صمیم قلب ارزو می کنم احمدی نژاد تا مرگ فرزندانش را نبیند نمیرد. امین
دوشنبه 5 مرداد 1388

vahid964 - ایران - تهران
پسر کرد ایران زمین - ایران - تهران . تو لازم نکرده اسم شهید رو تو اون دهن ن...ت ببری ایشالا تمام کسانی که طرفدارشونی داغ عزیزاشون ببینن
دوشنبه 5 مرداد 1388

sanaz2001 - کانادا - مونترال
پسر کرد ایران زمین - ایران - تهران . درست می گویی بانی اصلی آمریکا بود که انقلاب را ازچنگ انقلابیون گرفت و آخوندها را برای ایجاد کمربند سبز به دور شوروی سابق به قدرت رسانید. آخوندها هم در سرکوب مردم سنگ تمام گذاشتند و فقط یک قلم ازسال 60 تا 67 حدود 150000 نفر ازفرزندان این آب و خاک را به جوخه های اعدام سپردند. آخوندها برای بقای خودجنگ به راه انداخته و یپس ازواگذاری جنگ یک میلیونی هم کشته و معلول به جا گذاشتند. بعد ازجنگ هرروز هم یک بحران به راه انداختند.مملکت را هم که با وجود اینهمه فقر و فحشا و بیکاری نمی توانند اداره کنند و حالا عاجزانه به انتهای خط رسیده اند.
دوشنبه 5 مرداد 1388

gole sorkh - ایران - تهران
پسر کرد ایران زمین. ببین تو حرف بیخود نزن مطمئنم کرد هم نیستی و انتخاب این اسم هم با فکر ک..ف اینه که دیگران به کردها فحش بودند تو قطعا از همین بسیجی های آدمکش جنایتکاری. کامنتی هم که نوشتی مثلا خواستی با زرنگی به مخالفای انتری و خامنه ای دجال بزنی. تو هم یه آ...ل وطن فروش لنگه ابوذر زمان و نیم رخ و سید مهدی و اون امیرحسین 110 دربدر هستی. تقاص خون این بچه ها خون تو و امثال تو که مطمئن باش به زودی می ریزه . جدا از جنایتهایی که کردین و خونهایی که ریختین کاری که شما ک....ها با دین کردین هزارها ابوجهل هم نمی تونستند بکنن برو اسمت رو هم عوض کن بزار قاتل دکتر قاسملو بهت بیشتر می آد.
دوشنبه 5 مرداد 1388

hamed_58 - سوئد - گوتنبرگ
پسر کرد ایران زمین - ایران - تهران . مرگ بر خامنه ای و حامیان مزدور این رژیم عرب زاده که نیتش به جز بدنام کردن ایران و ایرانی نیست. مرگ بر بسیجی و پاسدار مزدور. نفرین و لعنت به روح خمینی دجال. پاینده باد ایران و ایرانی و اتحادشان بر علیه رژیم مزدور. مرگ این رژیم نزدیک است و انموقع است که دیگر حتی سوراخ موش هم گیرتان نمی اید برای مخفی شدن.
دوشنبه 5 مرداد 1388

hamed_58 - سوئد - گوتنبرگ
پسر کرد ایران زمین - ایران - تهران . مرگ بر خامنه ای و حامیان مزدورش. مرگ بر بسیجی و پاسدار مزدور. نفرین و لعنت به روح خمینی دجال بنیان گذار دین ظلم در ایران. پابنده باد اتحاد ایرانی بر علیه ضحاک زمان.
دوشنبه 5 مرداد 1388

ماهی سیاه کوچولو - ایران - تهران
بسیجی کیست؟. قاتل این جوانها هیچکس جز بسیجیهای کثافت نیستند.مروری کنیم که بسیجی های فعلی کی هستن. یک عده بچه عقده ای منفور که دیدن جوونهای رشید رو تحمل ندارن. مثل پسر کرد ایران زمین که محتاج توجهه حتی راضیه که فحش بخوره اما جزو آدمها حساب بشه. کراهت چهره و عدم توجه جنس مخالف این بیچارگان رو به سمت جنس موافق کشونده.خبر های جسته گریخته از پایگاههای بسیج حکایت از التفات همون گندههای 200 کیلویی چرک داره که حکایت لنگه کفش کهنه و بیابانه!!. و گویا تنها اختلاف نظر این برادران با رییس جمهورشون در همین نداشتن همجنس باز در کشور است!. در کامنتهای بعدی بیشتر توضیح میدم که بسیجی چه کسیست.
دوشنبه 5 مرداد 1388

iran-azad - ایران - تهران
اینا دارند بچه ها رو به عمد در زندانها می کشند تا مادرها از ترس جون بچه هاشون مانع آنها برای شرکت در راهپیمایی شوند . آقای خامنه ای ممنون که چهره واقعی اسلام خبیث را به جوانان ما نشان دادی ما اگه می گفتیم باور نمی کردند
دوشنبه 5 مرداد 1388

all_alone313 - المان - هامبورگ
مرگ بر اسلام و همه ی مسلمانان که دنیا را به گند کشیدند. به امید روزی سایه ی ننگین اسلام از روی کشورم کم بشه.
دوشنبه 5 مرداد 1388

avare - انگلیس - لندن
پسر کرد...الان وقت حرف مفت زدن شما نیست پس تا اطلاع ثانوئ خاموش باش.
دوشنبه 5 مرداد 1388

علیرضا دادا - امارات - دبی
مادر گرامى.مطمئن باشین که خون فرزند شما به زودی زود گردن عاملین قتلش را خواهد گرفت.. احمدینژاد چه جوابی دارد که بدهد؟. چرا شلیک مستقیم؟چرا قتل؟چرا؟
دوشنبه 5 مرداد 1388

mahnadi - هلند - هارلم
محل های تجمع روز پنج شنبه 8 مرداد در تهران.فعالین داخل-برای کشته . و بازداشت شدگان:مکانهای تجمع روز هشت مرداد،ساعت پنج بعدازظهر:میدان ونک (آلترناتیو اول میدان سرو - آلترناتیو دوم پارک وی)میدان محسنی ( آلترناتیو اول بولوار کاوه - آلترناتیو دوم میدان هروی )میدان هفت حوض ( آلترناتیو اول فلکه سوم تهرانپارس - آلترناتیو دوم فلکه اول تهرانپارس)میدان فاطمی ( آلترناتیو اول میدان هفت تیر - آلترناتیو دوم میدان فردوسی ) پل گیشا ( آلترناتیو اول فلکه صادقیه - آلترناتیو دوم میدان انقلاب )هموطنان در دیگر شهرستانها حتمامراسم مشابهی را در وسط میادین شلوغ و اصلی و مرکزی شهر برگزار نمایند .
دوشنبه 5 مرداد 1388

tabeshesahar - ایران - تهران
آن فرو ریخته گلهای شقایق در باغ. کز می جام شهادت همه مدهوشانند. نامشان زمزمه نیم شب مستان باد. تا نگویند که از یاد فراموشانند (دکتر شفیعی کدکنی). روحت شاد اشکان عزیزم.راهت را که راه سبز آزادیست ادامه خواهیم داد.
دوشنبه 5 مرداد 1388

punisher - ایران - شیراز
تسلیت به این مادر و تمامی مادارن و پدرانی که گلهای زندگیشان توسط خون خواران مذهبی از دست داده اند. ((اسلام همیشه نیازمند به شهید است / چون همیشه نیازمند به حماسه آفرینی است / شهید اوج قله ی غزت و افتخارست)). از سخنان مسخره ی مرتضی مطهری - است .....!!!. 1400 ساله که این خاک پاک / تاوان این سیستم فکری مزخرف رو داره پرداخت میکنه. تقاص خون تک تک شهیدان راه آزادی ایران رو از بانی انشان / بدون کوچکترین آوانسی میگیریم. پسر کرد ایران زمین - ایران - تهران. بدان و آگاه باش که تو و امثال تو را نیز با اربابان خون خوارتون به درک میفرستیم.
دوشنبه 5 مرداد 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
پسر کرد ایران زمین - ایران - تهران. باز هم تو نالیدی. .. شو ...این چرندیات رو بذار در کوزه---شو بخور
دوشنبه 5 مرداد 1388

Mahnaz30 - سوئیس - ‌‌برن
چرا هر روز باید شاهد ریختن خون هموطنانمان باشیم؟. چون اتحاد خوبی نداریم وقتمان را سر بحثهای بیهوده میگزاریم یکی میگه اسلام بده یکی میگه مسیح بده یکی میگه یهود بده یکی میگه شاه بده یکی میگه شیخ بده باید به همه دینها و همه انسانها احترام بگزاریم تا هر چه سریعتر ریشه این ادمکشها را از ته بکنم و دمکراسی یعنی هر که میخواهد به میخانه و هر که میخواهد به عبادتگاه
دوشنبه 5 مرداد 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
به خانواده محترم سهرابی و بازماندگان و ملت ایران تسلیت عرض میکنم. احمقی نژاد بیناموس بیشرف .....و اون چلاق علی شیره دزد و جنایتکار ... میدانید ملت ایران شما و مزدوران را از ک.ن اعدام ولی سگ طوله های تخم حرامتان را به راحتی نمیکشند.و انتقام خون همه جنایتها را از شما میگیرند.
دوشنبه 5 مرداد 1388

اشکان سهرابی - ایران - تهران
با سلام. از تمامی افرادی که به پیروزی جنبش سبز ایران می‌اندیشند، عاجزانه تقاضا دارم نوشتن شعار مرگ بر خامنه‌ای روی اسکناس‌ها را فراموش نکنند. نا امید نباشید و نگویید که این کارها به جایی نمی‌رسد. خواست حقیقی حاکمان امروز همین است که مردم دلزده یا بی‌خیال شوند. به یاد داشته باشید:. مورچگان را چو بود اتفاق شیر ژیان را بدرانند پوست. هرگز نگویید که چرا فقط من این کار را باید انجام دهم یا افراد دیگر این کار را بکنند؛ زیرا: من اگر بنشینم، تو اگر بنشینی، چه کسی برخیزد؟؟!!. سبز باشید.
دوشنبه 5 مرداد 1388

mamat - ایران - ایلام - دره شهر
خامنه ای باید جواب بدهد
دوشنبه 5 مرداد 1388

Prince_Of_Persia - ایران - تهران
all_alone313 - المان - هامبورگ . مرگ بر خودت. اگر همین مسلمانان با شعار الله اکبر و یاحسین میرحسین به فریاد خودشان نرسند و با استبداد مبارزه نکنند امثال تو چه غلطی خواهند کرد؟
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

$persian$ - ایران - تهران
پسر کرد ایران زمین - ایران - تهران . شما کشتید تقاص از ما می خواید بگیرید واقعا که واژه حرومی برای شما خیلی خیلی برازنده است
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
مرگ بر اسلام......ام الفساد....ام الجنایت
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
پسر کرد ایران زمین - ایران - تهران . بیا برو جلو منظورت موسوی است.برو بدست بوس علی گدا شاید سهمیه تو را زیاد کند مزدور. Prince_Of_Persia - ایران - تهران . شما حتما اطلاع دارید که با همین کلمه الله و اکبر چند هزار نفر اعدام شدن و با همین کلمه در زمان حال دارند شگنچه می بیند. الله تازی کیلوی چند است.
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

آسید مهدی - ایران - تهران
خوب اینکه معلومه باید تقاص خونشو از موسوی و کروبی و هاشمی بگیرند اینکه مثل روز روشنه
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

sara-j - سوید - استگهلم
پسر کرد ایران زمین - ایران - تهران . نمیدونم چرا ولی‌ نسبت به شما ی حس ترحم دارم خیلی‌ دلم واست میسوزه فکر میکنی‌ با این حرفا میتونی‌ بچهای این سایت رو اذیت کنی‌ پس بذار بگم کور خوندی می‌دونم کرد نیستی‌ فقط می‌خوای با این کار به کردها توهین شه ولی‌ کاربر‌های این سایت باهوش تر از تو و کسانی‌ هستند که به تو خط میدن.
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

mc20 - ژاپن - توکیو
IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان . شما چرا نمیگید چند نفر با این کلمه نجات پیدا کردن وکارشون به پیش بردن؟؟؟
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

mc20 - ژاپن - توکیو
all_alone313 - المان - هامبورگ. مرگ بر خود ا...تان مرگ بر این نظام کثافت که دهن هرچی...تر مثل تو رو به اسلام و پیغمبر بازکرده. حالا برای اینکه...بسوزونم بزار بهت بگم این خانواده های شهید نظر حضرت ابالفضل کردن همونجا که هستی بسوز و بمیر
چهار‌شنبه 7 مرداد 1388

daghdar - ایران - تهران
سلام من پسر عموی اشکان هستم. الان که دارم این پیغامو میدم چشمام داره اتیش میگیره. از همتون متشکرم که اینطور ابراز همدردی میکنید. تنها کاری که از دستم بر میاد واسه همبازی دوران کودکیم انجام بدم اینه که به تمام مردمی این پیغامو میخونن بگم به خدا به حضرت عباس اشکان از یه گل پاکتر بود. از هرکی که این پیغامو میخونه خواش میکنم یه فاتحه واسه همبازیه دوران کودکیم و عشقم بفرستید. و اگه درباره اشکان کسی سوالی داره به ایمیلم پیام بزنه.
جمعه 9 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.