فال روز دوشنبه ۲۷ جولای ۵ مرداد

فال روز دوشنبه 27 جولای 5 مرداد

فروردین

 شما خیلی منظم هستید. اما اگر چیزی را از قلم برای خرید انداخته اید اکنون زمان مناسبی برای خرید با عجله نیست. اگر روز دیگر بخرید زیاد فرقی نمی کند، و اگر امروز بخواهید خرید کنید بیش از حد خرج خواهید کرد. زمان و شرایط خوبی برای اتخاذ بعضی تصمیمهای مهم است هر تصمیمی البته باید بر پایه شناختی همه جانبه و دقیق باشد تا امکان موفقیت آن از پیش تعیین شده باشد.

اردیبهشت

 امروز به قسمت اهداف روابط دوستانه و گروههای شما مربط می شود.این موضوع برای تمام برنامه های اجتماعی که در هفته های آینده دارید عالی می باشد زیراشما در رویارویی با تمام اتفاقات جالب و جدید گشاده رو هستید و می درخشید. اجازه نده که مسائل فریبنده و ظاهری تو را فریفته و تحت تاثیر خود قرار دهد به نظر نمیرسد تو آن نگاه تیز بین و نافذ خود را از دست ه باشی هشیاری خود را بیشتر کن.

خرداد

 امروز ایده های عالی سریع به ذهنتان خطور می کنند. بنابراین آنها را هدر ندهید.دیگران شاید این ایده را احمقانه و بی عقل تصور کنند اما نباید بدون فکر درباره حرفهای آنها ترکشان کنید. تواناییهای زیرکانه شما در حال حاضر بسیار عالی می باشد و همه را متعجب می کند. اطلاعات تازه ای میرسد که چشم اندازهای تازه ای را فرا روی تو خواهد گشود در پرتو این چشم اندازهای تازه میتوانی برنامه های جدی و مفیدی را آغاز کنی.

تیر

 شاید مشاجره ای پیش بیاید. سعی کنید خودتان را کنترل کنید.پس از یک دوره انتظار و صبر به اهداف خود دست خواهی یافت هر هدفی برای خود هزینه ای داردکه نمیتوان آن را رایگان بدست آورد.باید مسیر خود را همچنان رو به کمال و ترقی پیش برده و از هر گونه خلل یا ضعف دوری کنی وقتی راهی درست باشد باید با تمام وجود در آن حرکت کرد و از هیچ چیز واهمه ای نداشت.

 مرداد

 به نظر میرسد اعتماد به نفستان کم شده است و اجازه می دهید دیگران کارهایتان را به شما دیکته کنند.امروز باید به این اتفاقات خاتمه دهید. اخیراً‌ استع ها و شخصیت خود را سرکوب کرده اید و بهتر است امروز دوباره آنها را بسازید.در خانه و خانواده باید به فکر راحتی و اسایش خود و خانواده بود باید شرایطی را فراهم ساخت که هرکس در آن احساس آرامش و اطمینان کندو نسبت به آینده سخت امیدوار گر .

 شهریور

 اگر میخواهید کار مالی انجام دهید بهتر است از یک فرد مطمئن کمک بخواهید تا بتوانید تصمیم درستی بگیرید. مراقب وسایلتان باشید و برای وسایل گران قیمت پول زیادی نپردازید، در صورتی که می توانید چانه بزنید.شتابزدگی در این کار نه تنها مشکل را حل نمیکند بلکه بر پیچیدگی و سختتر شدن آن خواهد افزود این بهتر است با صبر و حوصله گره را یکی پس از دیگری با تدبیر باز کنی.

مهر

 تاکید سیارات بر اموال و مسائل کاری است. اکنون زمانی است که میتوانید دانه ای بکارید و نتیجه اش را در آینده بگیرید.شاید خیلی کوچک باشد.بنابراین شروع کنید به تحقیق و بررسی.خود را همیشه با دوستان خود مقایسه کن و بکوش تا از این مرحله ای که هستی خود را فراتر برده و به مرحله ی بالاتر برسانی زندگی چیزی جز یک پیشرفت مداوم نیست.

آبان

 هرچه بیشتر آماده دیدار یارتان می شوید، احساس بهتری پیدا می کنید و انجام این کار نباید خیلی سخت باشد چرا که امروز بسیار گرم و خوش مشرب شده اید. هم چنین زمانی که لازم است اختلافات را نشان دهید، با بیان مثال هایی جذاب و به جا این کار را می کنید. این ترکیبی عالی است جناب شیر دقیقاً به همین دلیل طرفداران و دوستان شما عاشق شما خواهند شد.

آذر

 در محل کار همه چیز به خوبی پیش می رود.دوست دارید کارها را در نهایت توانایی انجام دهید.دوست دارید همه از لحظات لذت ببرند. میتوانید در کارهای آشپرخانه کمک کنید و این کار را با رضایت کامل انجام میدهید، مخصوصاً اگر به مهمانی بروید و بخواهید به میزبان کمک کنید. از تجربه های دیگران باید استفاده کرد تا خطاهای آنان را تکرار ننمود کسیکه تجربه های دیگران را به خدمت میگیرد در طوفان حوادث خالی و تنها خواهد ماند.

دی

امروز هر شخصی را که می بینید با لبخندی گرم پذیرا می شوید و هم چنین از حس شوخ طبعی خود استفاده می کنید.پس اگر با صف طویل کسانی که جذب شما شده اند، روبرو شدید تعجب نکنید،چه کسی می تواند آنها را مقصر بداند؟ اگر به تازگی با شخصی جدید ملاقات کرده بودید نمی دانستید که او روی شما به عنوان یک دوست حساب می کند و یا به عنوان همسر، اکنون مدرک بیشتری در دست دارید که آنها معتقدند که شما بهترین موجودی هستید که آنها شناخته اند.

بهمن

 دیگران توقع زیادی از شما دارند و فشار زیادی را تحمل می کنید. سعی کنید همه چیز را آسان بگیرید. غذا خوردن با همسرتان که حتماً دوستش دارید شما را دوباره با شادی های زندگی آشنا می کند.اگر با شخصی اختلاف داشته اید اکنون زمان آن رسیده که از دلش درآورید. نظر و حرف خود را باید با استدلال و واقع نگری محض گفت و از پیامدهای آن بیمی نداشت چون حرفی که درست و واقعی باشد راه خود را باز میکند حتی با و جودی که دیگران را خوش نیاید.

اسفند

ستاره ها شما را تشویق می کنند که روی نزدیکی خانوادگی کار کنید و از آرامش و راحیت خانه لذت ببرید. این البته زمانی از سال است که از دنیا کمی کنار بگیرید و وقت بیشتری را با عزیزان خود بگذرانید. پس شما موقعیتتان کاملاً خوب است که لحظات عالی و گرم و صمیمی داشته باشید. تلفن را بردارید و با یکی از عزیزترین و نزدیکترین کسانی که نمی توانند شخصاً پیش شما بیاید حرف بزنید، چون خیلی قدردانی خواهند کرد.

رحیمه - ایران - ماکو
نمیدونم چرا هیچ وقت فال من درست از آب در نمیاد؟؟؟
دوشنبه 5 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.