فال روز یکشنبه ۲۶ جولای - ۴ مرداد

فال روز یکشنبه 26 جولای - 4 مرداد

فروردین

 خورشید و مرکوری به هم پیوسته اند و در این زمان شما را بسیار پرگو و شاد و خوش مشرب می سازند.نمی توانید از وسوسه غیبت پشت سر دیگری خود را نجات دهید حتی اگر قرار بوده باشد که شما کاری کاملاً متفاوت را انجام دهید.اگر امروز قرار است برای خودتان کار کنید و نتوانید چند کلامی با دیگران صحبت کنید،احساس می کنید که دارید شکجه می شوید.ولی اجاز ندهید در زمانی که تصور می شود شما به انجام کار مشغولید،ناگهان رئیس تان شما را در پای تلفن گیر بیاندازد که در این صورت دچار مشکل خواهید شد.

اردیبهشت

 امروز کارهای زیاد دارید که باید انجام شوند.اما دیگران از شما توقعات زیادی دارند و فرصتی برای خودتان نمی گذارندوسعی کنید حداقل یک ساعت را اگر هم شده برای مطالعه خودتان قرار دهید.بعد از اینکه زمانی را برای خودتان تنها بوده اید نیروی تازه خواهید گرفت.به آینده با اعتماد به نفس نگاه کنید. لازم است امروز طرز فکر مثبت داشته باشید. سعی کنید دیگران را از طرز فکر و انگیزه هایتان آگاه کنید. در این زمان نمی توانید عصبانیت کسی را بپذیرید.

خرداد

 این که شما مستقلاُ و بدون کمک دیگران تصمیم می گیرید و مسایل را به خوبی حل می کنید همه مسایل را از پیش پای شما ناپدید می کند. انرژی فعال شما قادر به دیدن موقعیت هایی خواهد بود که دیگران از آنها می گذرند و این به شما فرصت پیشرفت های خارق العاده ای را می دهد. چه شما در حال ایجاد تغییرات اساسی هستید و چه تغییرات کوچک، شما در رسیدن به اهداف موفق خواهید شد. دستتان درد نکند.

تیر

 در حال حاضر فعالیت های اجتماعی نقش خاصی دارند. در حالی که آرزوهایتان یک لحظه هم از فکرتان نمی رود می توانید امشب در تفریح های ساده خوش باشید. اگر هنوز هم عشقی پیدا نکرده اید اکنون می توانید پیدا کنید.می توانید از شرایط پر نشاط امروز بهره مند شوید. در محیط کارتان با نکات جالبی روبرو می شوید. بسیار هیجان زده اید . انرژی های زیادی با شما مخالفت می کنند. از این که ایده هایتان را بیان کنید نترسید. اگر فکر می کنید که اشتباهی کرده اید بهتر است آنرا با صراحت بیان کنید.

مرداد

 امروز فوق العاده ولخرجی می کنید و اگر خرید عید می کنید با دستهای پر از کیسه های خرید به خانه بر می گردید.همچنین اتفاقی امروز می افتد شما را متوجه یک شخص خاص یا نقش یک شخص در زندگی تان می کند.امروز احساس می کنید که مسائل زیادی شما را ناراحت می کند. مشکل می توانید مثبت اندیش باشید. به این نتیجه رسیده اید که بعضی افراد دیگر به درد شما نمی خورد و باید از زندگی تان بروند. برای این کار معطل نکنید.

شهریور

 امروز خودت را از میان کارهای روزمره کنار بکش واز این کار بسیار خوشحال خواهی بود. تو یک نگاه آنی و حتی در صورت امکان جذاب احتیاج داری تا این شمع ایمان را مشتعل کند.این طور نیست که اهدافتان را به شما بدهند اما ممکن است شما احساس کنی که از جای دورتری آمده اند.چند روز اخیراً شما را خسته و بی حوصله کرده است اما اکنون همه به کمک تان می آیند. بهتر است کمی استراحت کنید. اکنون زمانی است که می توانید دوستان واقعی را بشناسید.

مهر

به مسائل اداری طولانی و به سختی فکر می کنید. اگر تردیدی دارید پیش کارشناسی بروید. فرد باهوشی هستید اما نمی توانید از همه چیز باخبر باشید، سعی کنید خودتان را بزرگتر از حد معمولی نبینید.امروز درجه حرارت شخصی بسیار بالا رفته و طولی نمی کشد که فوران خواهد کرد. در صورت بروز چنین انفاقی، ممکن است به خود بگوئید در حال حاضر این شخص کنترلش را از دست ه و نمی داند چه می کند. ولی اگر با خودتان صادق باشید،‌متوجه می شوید که به طریقی او را تحریک کرده اید و زمانی که او به حد انفجار عصبانی می شود و شروع به پرت کردن اشیاء می کند، شما نیز مقصرید.

آبان

 معمولاً‌ بهتر است عقلانی رفتار کنید و ریسک نکنید اما گاهی برعکس آن نیز امکان دارد مانند امروز.امروز می توانید دیگران و هم چنین همسر خود را شگفت زده کنید.سعی کنید افکار و سخنان و رفتارتان بکر باشد. هیچ شکی نیست که دیگران متعجب می شوند.امروز مدام از این طرف به اون طرف می روید.البته از این که سرتان شلوغ باشد خوب است در صورتی که نیازهای خودتان را به دیگران ترجیح ندهید.بنابراین هم خودتان زندگی کنید و هم اجازه دهید دیگران زندگی کنند.

آذر

روابط به نظر مهم می رسد.نقشه های طولانی مدت را باید دوباره بررسی کنید تا با نیازهای دیگران هم هماهنگی داشته باشند .لازم است تصمیم گیری کنیدو باید خوب در مورد آن فکر کنید تا تصمیم درستی بگیرید.خیلی مهم نیست که فروشگاه ها پر از مردم شده است و درحد انفجار شلوغ می باشد در عوض شما از میان آن ها عبور کرده و به سراغ خرید هدایا و چیزهایی می روید که واقعاً نیاز دارید دیگر چه؟زمانی که موضوع مربوط به پرداخت و گرفتن قرض هایی سنگین می شود،نباید زیر این بار کمرتان خم شود و اگر باید پرداخت معوقه یا حساب بانکی را پرداخت نمایید،همین حالت که دارای روحیه ای پرشور هستید این کار را بکنید.

دی

 امروز فعالیت های گروهی اهمیت زیادی دارند و تمام نگرانی های چند روز اخیر فراموش می شود. می توانید روی نفشه های شخصی خودتان برای کریسمس کار کنید. اگر فراموش کرده اید که نامه های تان را پست کنید اکنون زمان مناسبی است.امروز انعطاف پذیرتر از همیشه هستید.این بی تعصبی شما نتایج مثبتی در پیش دارد.ایده های خلاق به دست آورید زیرا در حال انجام کارهایی هستید که هرگز قبلاً با آن ها سر و کار نداشته اید.ملاقات با یک نفر که از لحاظ فکری به هم می خورید بسیار جالب است.

بهمن

امروز هیچ کاری را بیش از این دوست ندارید که ، با شخص مورد علاقه تان به گفتگو بنشینید. اگر اخیراً او را ندیده اید، موضوعات زیادی است که می توانید به آنها بپردازید و در توضیح مطالب از یکدیگر پیشی می گیرید. هم چنین روزی عالیست برای این که به زندگی اجتماعی خود بچسبید خصوصاً اگر باید پاسخ دعوتنامه ای را بدهید، برنامه ریزی ای را کنید و یا نامه ای را بنویسید. این ایده که مهمانی بگیرید بسیار برایتان لذت بخش خواهد بود ولی آیا فرصت کافی برای تدارک آن را دارید؟

اسفند

 امروز ،روز معاشرت است.حرف های زیادی برای گفتن دارید.می توانید با اعضای خانواده و یا دوستان صمیمی تماس بگیرید و با آن ها کلی غیبت کنید.اگر می خواهید باز هم تغییراتی در خانه ایجاد کنید می توانید با یک نفر خوب مشورت کنید.یک پروژه یا یک شیخصی که شما مدت طولانی است که فراموش کرده اید دوباره امروز در کمال شادی پیدایش میشود و مطرح می شود. به نظر می رسد که هر جا که امروز بروید و هر چه انجام دهید با استقبال گرم مردم روبرو می شود و آنها آمادگی دارند به حرفهای شما گوش بدهند. پس به خود اعتقاد داشته باشید،‌و آماده شوید که زندگی را تمام و کمال زندگی کنید.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.