تصادف قطار در نزدیکی تهران یک کشته و دو مجروح بر جای گذاشت

تصادف قطار در نزدیکی تهران یک کشته و دو مجروح بر جای گذاشت

یک قطار مسافربری تهران به مشهد با یک قطار دیگر در نزدیکی پیشوای وارمین برخورد کرده و این حادثه یک کشته و دو مجروح بر جای گذاشته است.

بنابر گزارش تلویزیون دولتی ایران، قطار مسافری با یک قطار تاسیساتی که مشغول ریل گذاری بود، برخورد کرده است.

جمال جلیلی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری وارمین گفته است که برخورد قطار مسافری با قطار تاسیساتی باعث کمانه شدن تعدادی از قطعات ریل ها به داخل کوپه های قطار شده و دو نفر از مسافران مجروح و یک نفر از کارگران راه آهن کشته شده اند.

در حالی تلویزیون دولتی تعداد کشته ها را یک نفر اعلام کرده است، خبرگزاری کار ایران از کشته شدن سه نفر و زخمی شدن چند نفر از مسافران خبر داده است.

این سومین حادثه در بخش حمل و نقل هوایی و ریلی ایران طی ده روز اخیر است. در دو حادثه هوایی در قزوین و مشهد 184 نفر کشته شده اند. ده روز پیش یک هواپیما توپولف که از تهران عازم ایروان پایتخت ارمنستان بود با 168 سرنشین در نزدیکی قزوین سقوط کرد و تمامی سرنشینان آن جان باختند.

روز جمعه دوم مرداد نیز یک فروند هواپیمای مسافری ایلیوشین هنگام فرود در باند فرودگاه مشهد از باند منحرف و به دیوار فرودگاه برخورد کرد و در این حادثه 16 تن از سرنشینان کشته شدند.

dbsh3000 - سوئد - یوتبوری
تازه این اولشه که مردوم و بکشن
یکشنبه 4 مرداد 1388

fak zan_uk - انگلیس - لیور پول
من که گفتم پیاده برین امن تره.طرف از ترسش سوار قطار شده نمیدانسته که بابا...
یکشنبه 4 مرداد 1388

fanta - فرانسه - استراسبورگ
فکر کنم با همین سه تا حادثه در کمتر از 10 روز، یه رکوزد همیشگی و دست نیافتنی در کتاب رکوردهای گینس به ثبت رسید. چشم آقایون آخوندا و دستمال به دستها روشن. بی لیاقت تر از اینها در دنیا وجود نداره. آخوندو چه به مملکت داری ؟
از قدیم گفتن: کار هر بز نیست خرمن کوفتن / گاو نر می‌خواهد و مرد کهن
یکشنبه 4 مرداد 1388

khooroos - امارات - دبى
https://www.facebook.com/ext/share.php?sid=114909046058h=2plqVu=jYd-uref=nf
مصاحبه با حادثه دیدکان برواز مشهد تهران
یکشنبه 4 مرداد 1388

METRADAT - انگلستان - لیدز
روانشان شاد . تنها در ایران نیست در تمامی نظامها و حکومتها وجوامع
وکشورهای اسلامی جان انسانها هیچ ارزشی ندارد و این اتفاقات تاثیری
بر نگرش حاکمان بر اوضاع مردم ندارد. ننگ بر این حکومت موهوم پرست
یکشنبه 4 مرداد 1388

dokhtarakeiran - مالزی - کوالالامپور
هر دم از این باق بری میرسد.خداااا مارا دریا ب
یکشنبه 4 مرداد 1388

aria_jp - ژاپن - توکیو
خدای ایرانیها کجا رفته ؟؟؟؟ چرا کمک نمیکنه این مردم را؟ نکنه ان هم مثل امام دوازدهم رفته توی چاه و گیر کرده / که بداد مردم نمیرسه؟؟
یکشنبه 4 مرداد 1388

bahre-azadi - ایران - تهران
معلوم نیست چرا مردم این همه باید داغ ببینند
چه کسی جوابگو هست؟
خدا به بستگانشون صبر بده.
یکشنبه 4 مرداد 1388

luxtin - ایران - تهران
الکی الکی دارن مردمو به کشتن می دن.وای وای وای ........ اینا همه عذاب خداست..........
یکشنبه 4 مرداد 1388

arash1984 - ایران - تهران
واقعا امیدوارانه داره پیش میره... مهم اینه که همه ی این حرکت ها بخوبی رهبری بشه . انقلاب 57 هم که شد مردم با رهبری خمینی حرکت کردند. الان هم لازمه کسی رهبری این گروه ها رو برعهده بگیره. تو شهرستانها هنوز خبری انچنانی نیست .اما امروز از شهر های شمالی خبر شنیدم که رو پلاک آرت استاندار و امام جمعه رو جز جنبش سبز معرفی کردن.
همون گفتن الله اکبر رو پشت بوم خونه ها برای شروع تو شهرستان ها عالیه.
یکشنبه 4 مرداد 1388

aghozdar - ایران - تهران
وزیر بی لیاقت راه استعفا استعفا.
این حداقل کاری که باید وزیر انجام بده.
اما دریغ از یک عذر خواهی از پیشگاه مردم داغدار .
تا کی باید مردم تاوان این بی لیاقتی ها را؛ که کم هم نیستند؛ را باید بدهند و جرات اعتراض هم نداشته باشند
یکشنبه 4 مرداد 1388

dook - امارات - دبی
خدایا این جلادان را به جان هم بینداز!
بیایید همه با هم دعا کنیم که خداوند پرده سترش را از این جلادان خون آشام بر کنار کند و آنها را در همین دنیا روسیاه کرده عبرتی کند برای همه دین فروشان و بدعت پرستان…
خدایا اینها جان و مال و ناموس مردم را بتاراج برده اند بار الها این ظالمان را بجان همدیگر انداز و بلایی بجانشان ده که مردم از دستشان در امان گردند.
بار خدایا بأس و عذابت را بر این ظالمان دنیا پرست و قبر فروشان و کاسبان مذهب مسلط گردان!
الهی آمین.. الهی آمین..
یکشنبه 4 مرداد 1388

Fereshteh nejat - امارات - دبی
بی غیرتها چطوری افتادن به جونه مردم - واقعا که قبیح هستند
یکشنبه 4 مرداد 1388

ardesheer - امرپکا - نپو پورت
دست شما درد نکنه.فکر کنم دراین چهل روز گذشته در ایران انسانها بیشتر از گوسفند کشته شدن .
هواپیمای کهنه قطار قدیمی حکومت قرون وسطای دین تازیان سوسمار خور ملاهای از شیطان بد ذاتتر بسیجی لواط کار رادیو تلویزیون دروغگو و...
یکشنبه 4 مرداد 1388

عاشقخاک وطن - ایران - تهران

گل بود به سبزه نیز آراسته شد!!!!
یکشنبه 4 مرداد 1388

madrid - ایران - قزوین
مثل اینکه خدا هم از این دولت خشمگین شده آخه مگه می شه تو مدت 10 روز 3 حادثه
یکشنبه 4 مرداد 1388

Mahnaz30 - سوئیس - ‌‌برن
همانطور که به عرضتان رساندم رژیم مزدور از هر راهی برای کشتن مردم استفاده میکند مردم باید هوشیار باشند تا در دام رژیم نیافتند. از وسایل دولتی و عمومی استفاده نکنید بدلیل ازدیاد جمعیت احتمال حوادثهای ساختگی وجود دارد چون با این حوادث میخواهند مردم را به بیراهه ببرند تا جو کنونی از سرشان بیرون رود.
یکشنبه 4 مرداد 1388

mm1_dk - ایران - تهران
وزیر صنایع در دادگاه عمومی تهران محکوم شد
بر این اساس دادگاه نتیجه گرفت که مقامات وقت شهرداری تهران با دریافت طرح، آن را به نام خود ثبت کرده‌اند. در نهایت دادگاه حکم به بطلان ثبت اختراع به نام محرابیان و همکارش داد و حق معنوی اختراع را از آن فرزاد سلیمی و محمود حسینی دانست.
دادگاه عمومی تهران، با صدور حکمی ضمن تایید تقلب در ثبت اختراع اتاق امن، ‌دستور به تغییر نام مخترعان داد.
به گزارش همشهری به‌دنبال شکایت فرزاد سلیمی از موسی مظلوم و علی اکبر محرابیان(وزیر صنایع) مبنی بر ثبت اختراع او توسط این دو نامبرده به نام خودشان، دادگاه براساس شواهد تایید کرد که اختراع «اتاق امن زلزله» پیش از آنکه به نام محرابیان به ثبت برسد، توسط شاکی اختراع و طراحی شده بود و شاکی، این طرح را سال 82 به شهرداری تهران و سال 83 به مطبوعات ارائه داده بود.
بر این اساس دادگاه نتیجه گرفت که مقامات وقت شهرداری تهران با دریافت طرح، آن را به نام خود ثبت کرده‌اند. در نهایت دادگاه حکم به بطلان ثبت اختراع به نام محرابیان و همکارش داد و حق معنوی اختراع را از آن فرزاد سلیمی و محمود حسینی دانست.
مقامات وقت شهرداری تهران، پس از ثبت اختراع سلیمی به نام خود، کتابی با همین عنوان (اتاق امن) نیز منتشر کرده و این اختراع را تحت آن معرفی کردند.
براساس مدارک ارائه شده به دادگاه، فرزاد سلیمی سال 1382 این طرح را به شهرداری تهران و مرکز مدیریت بحران شهر تهران ارائه داد اما مقامات وقت شهرداری ظاهرا از آن استقبال نکردند و سلیمی را به مؤسساتی نظیر مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن ارجاع دادند.
سلیمی و همکارش پس از آن، طرح خود را در مطبوعات منتشر کردند اما در کمال ناباوری شاهد مصادره طرح توسط مقامات وقت شهرداری تهران شدند. علی اکبر محرابیان پس از انجام آزمایش‌هایی روی طرح اتاق امن زلزله، آن را در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی به نام خود و موسی مظلوم ثبت کرد و سپس کتابی تحت همان عنوان به چاپ رساند.
فرزاد سلیمی و همکارش سرانجام برای احیای حقوق خود نسبت به این اختراع، به دادگاه عمومی شکایت کرده و خواستار لغو ثبت اختراع به نام محرابیان و مظلوم شدند و دادگاه نیز تایید کرد که طرح به ثبت رسیده توسط محرابیان، تقلیدی از طرح سلیمی بوده و هیچ نکته جدیدی نداشته است، بنابراین طرح تنها باید به نام سلیمی و همکارش ثبت شود.
در این حکم، ثبت اختراع به نام محرابیان و مظلوم باطل اعلام شد. به تازگی نیز دادگاه تجدید نظر این حکم را تایید کرد و آن را قطعی خواند.
اتاق امن زلزله، سازه‌ای است که با نصب آن در یکی از اتاق‌های منازل مسکونی، آن اتاق در برابر زلزله‌های شدید مقاوم می‌شود. سال 83 شهرداری پس از انجام آزمایش‌هایی روی این سازه، با تبلیغات وسیعی روی بیلبورد‌های شهری اعلام کرد که با طراحی و ساخت اتاق امن زلزله، به راهکاری عملی و مؤثر برای مقاوم کردن منازل مسکونی و کاهش تلفات در برابر زلزله دست یافته است.
این همون خواهر زاده احمقی نژاد
یکشنبه 4 مرداد 1388

nazanin 2009 - ایران - ارومیه
دیروزم تو ارومیه هم کم موند بوددوباره هواپیما حادثه ساز بشه که خلبان به زور تونسته هواپیمارو کنترل کنه...دیگه این روزا مد شده!مثله اینکه ایران نفرین شده....
یکشنبه 4 مرداد 1388

m_h_n - ایران - تهران
باسه من خیلی عجیبه که چرا تمامی پروازا و این قطارها مشکل براشون ایجاد میشه!! (با این وضعیت مهندسی و نظارتیمون)
یکشنبه 4 مرداد 1388

arash-eindhoven - هلند - ایندهوفن
اگر امار کشته شدگان جاده ایی هم حساب شود تعداد قربانیان به مراتب بیشتر خواهد بود. با این وضع اسفبار ناوگان ترابری کشور ٬ جنایتکاران و دزدان حاکم میلیاردها دلار هزینه ترور و سرکوب و حماس و حزب الله میکنند. حال اگر اخوندها به بمب اتم صلح امیز !!؟‌دست پیدا کنند فاتحه همه خوانده است.
یکشنبه 4 مرداد 1388

amishka - اذربایجان - با کو
ماموریت جناب عزراییل در هواپیمایی به اتمام رسید حالا هم نوبت به راه اهن رسید .لابد چند وقت دیگه به سازمان بنادر و کشتیرانی میرسه
یکشنبه 4 مرداد 1388

vezveznazi - ایران - ایران
حادثه و باز هم حادثه تمام ایران را نکبت ولایت پلید گرفته.سرنگون باد حکومت مذهبی.ازادی ازادی
یکشنبه 4 مرداد 1388

saraItaly - ایتالیا - رم
بانک "تات"
با سلام
مطلب مهمی درمورد بانک جدید التاسیس "تات" دارم. خواهش می کنم آنرا منتشر نمایید.
این بانک با سرمایه اولیه حدود 224 میلیارد تومان از محل
1- مبلغ 140 میلیارد تومان وجوهات به جا مانده از آیت اله بهجت
2- مبلغ 84 میلیارد تومان وجوهات به جا مانده از آیت اله فاضل لنکرانی که در هردو مورد با دستور مستقیم رهبر جمهوری اسلامی گرفته شده و در اختیار آقایان 1- مجتبی خامنه ای فرزند رهبر (رئیس کودتا) 2- غلامعلی حداد عادل رئیس اسبق مجلس هفتم ( پدر زن رئیس کودتا) و 3- احمد جنتی ( دایی سگ رئیس کودتا ؛ احمدی نزاد) دبیر شورای نگهبان قرارداده شده تا به عنوان سهامداران اصلی اقدام به تاسیس این بانک نموده و در شرف پذیره نویسی هستند (مطابق تبلیغ در سیما).
مردم را تشویق به تحریم این بانک و عدم پذیره نویسی آن بنمائید.
یکشنبه 4 مرداد 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرک
جمهوری اسلامی رکوردار کشتن انسانها است
یکشنبه 4 مرداد 1388

sourena1b - ایران - ایران
فقط دقت کنید به هماهنگی بین تمام امور حمل و نقل
یکشنبه 4 مرداد 1388

delmorde - سوپد - یوتوبوری
هرچه اشغال انهم دست دوم روسی از لکومتو قطار و هواپیماو سایر وسایل ایران از روسیه یا حتی از کشورهای دیگر که کاملا مستعمل شه اند با ضد و بند و گران می خرن و بعد از کمی تعمیر بدست مشتی نامتخصص در خطوط حمل و نقل بکار می گیرند . خوب نتیجه ان پول ریختن به جیب ان بی حیثیت ها و کشته و ناقص العضو شن مردم بی گناهست. خر مذهب ها چیزی که برایشان اهمیت ندارد جان مردم است انوقت انتظار داند ملت از انها با انهمه ظلم حمایت کنند. چقدر خریت.
یکشنبه 4 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.