احمدی نژاد کناره گیری رحیم مشایی را پذیرفت

احمدی نژاد کناره گیری رحیم مشایی را پذیرفت

هفت روز پس از دستور آیت الله خامنه ای به برکناری اسفندیار رحیم مشایی از سمت معاون اول رئیس جمهور، محمود احمدی نژاد این تصمیم را پذیرفت و آن را در نامه ای به رهبر ایران اعلام کرد.


محمود احمدی نژاد استعفای آقای رحیم مشایی را به استناد اصل ولایت مطلقه فقیه پذیرفت.

آقای احمدی نژاد در نامه پذیرش کناره گیری آقای مشایی، خطاب به او نوشت: "در یک هفته اخیر امیدوار بودم که با رفع برخی تبلیغات منفی، فشارها و جوسازی های بعضی رسانه ها و جریان های سیاسی، دولت بتواند از خدمات شما در جایگاه معاون اولی برخوردار بماند".

او در نامه ای کوتاه به آیت الله خامنه ای هم نوشته است: "مرقومه مورخ ۸۸/۴/۲۷ جنابعالی به استناد اصل ۵۷ قانون اساسی اجرا شد".

اصل ۵۷ قانون اساسی ساختار قوای جمهوری اسلامی ایران را تعریف می کند و بر اینکه این قوا تحت نظارت "ولایت مطلقه امر و امامت امت" هستند تاکید دارد.

آقای احمدی نژاد بعد از ظهر روز پنجشنبه ۱۶ ژوئیه (۲۵ تیر) اسفندیار رحیم مشایی را به عنوان معاون اول خود منصوب کرده بود.

اما این انتصاب، انتقادهایی گسترده را در میان آن دسته از چهره های جناح اصولگرا و شخصیت های مذهبی در ایران برانگیخت که آقای رحیم مشایی را برای این سمت مناسب نمی دانستند.

اما آقای احمدی نژاد با وجود این انتقادها و حتی پس از انتشار علنی خبر دستور رهبری به او توسط نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، بر ادامه کار آقای رحیم مشایی تأکید کرد.

اما انتشار رسمی نامه ای که آیت الله خامنه ای در روز ۲۷ تیر، دو روز پس از انتصاب آقای مشایی، خطاب به محمود احمدی نژاد نوشته و در آن برکناری اسفندیار رحیم مشایی را "لازم" دانسته بود، به واکنش مجتبی ثمره هاشمی، دستیار ارشد محمود احمدی نژاد منجر شد که از قول آقای رحیم مشایی خبر از کناره گیری او از سمت معاونت رئیس جمهور داد.

پس از انتشار رسمی نامه آقای خامنه ای و در واکنش به مقاومت محمود احمدی نژاد در کنار گذاشتن اسفندیار رحیم مشایی، صبح روز شنبه ۲۵ ژوئیه (سوم مرداد)، حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان در سرمقاله این روزنامه آقای رحیم مشایی را "یکی از مهره های کودتای مخملی" خواند که به نوشته کیهان "فقط محل مأموریت او با سایر توطئه‌گران اخیر متفاوت است و نه «هویت» او."

آیت الله خامنه ای در نامه خود خطاب به آقای احمدی نژاد نوشته بود "انتصاب جناب آقای اسفندیار رحیم مشایی به معاونت رئیس جمهور بر خلاف مصلحت جنابعالی و دولت و موجب اختلاف و سرخوردگی میان علاقه مندان به شما است و لازم است انتصاب مذبور ملغی و کان لم یکن اعلام گردد."

اکنون آقای احمدی نژاد در شرایطی خبر از "اجرا شدن" دستور آیت الله خامنه ای می دهد که اسفندیار رحیم مشایی ساعاتی پیشتر، در نامه ای رسمی از سمت خود اعلام کناره گیری کرده و خطاب به محمود احمدی نژاد نوشته است: "پیشتر نیز که ملاحظه فشارها به آن جناب.... بر حقیر بسیار دشوار بود، درخواست واگذاری این مسئولیت را از حضرتعالی داشتم."

آقای رحیم مشایی که به عنوان رئیس سازمان گردشگری و یکی از معاونان محمود احمدی نژاد در دولت فعالیت می کرد، بار دیگر تاکید کرد: "خود را همواره سرباز دولت دانسته و در مسیر اسلام و انقلاب از هیچ تلاش و خدمتی دریغ نخواهم کرد."

IranBozorgMehr - ایران - اهواز
درود
گفته بودم که اینها همه یک بازی است تنها کاری که مانده احمدی نژاد فراموش کرده که به پا بوسی ارباب تازی زاده ی خود برود حکومت اسلامی تازی زاده ها، شما ها رفتنی هستید، کمی دیر یا زود ولی دیگه روزهای پایانی خود بیش از این دست به دریوزگی نزنید
شما ها رفتنی هستید، نابودیتان در پیش رویتان است. حکومت بدون مردم هیچ است. این را بسیج و سپاه و لباس شخصی ها هم فهمیده اند که از ترس و دست به ایرانی کشی میزنند. بزودی در دادگاه های مردمی شما را خاهیم دید مزدوران تازی زاده.
شنبه 3 مرداد 1388

vezveznazi - ایران - ایران
موش توی سوراخ نمی رفت جارو بسته بود به دمش.خامنه ای پا یش روی پوست موز است انوقت برای مشایی نامه می ده.اسلام و مسلمین شرف و ابرو ندارند. خاک بر سر الله مدینه با ان پیامبر هیز ودروغ گویش
شنبه 3 مرداد 1388

amirhosein110ir - شانگهای - شانگهای
توی این دنیا هر فحش و ناسزایی خواستید به رهبر و رییس جمهور بدید. منتظر عذابی سخت از خداوند باشید. حالا هر چه قدر خواستید بگید مرگ بر بگید. به امید ظهور حضرت مهدی (عج)
شنبه 3 مرداد 1388

aghozdar - ایران - تهران
اولا: چرا عاقل کند کاری که باز ارد پشیمانی.
دوما:ما الان نزدیک به 45 روز هست که امیدواریم بعضی از تبلیغات منفی، فشارها و جوسازی های رسانه ها و جریان های سیاسی،و صدا و سیما پایان پیدا کنه و حق به حقدار برسه.
سوما: این شریعتمداری عجب ادم باهوشی است!!! چقدر زود مهره کودتای مخملی را پیدا کرد.
در پایان نفهمیدیم اطراف موسوی و کروبی دنبال کودتا گران بگردیم یا دور بر احمدی نژاد .چه راحت میشه به همه انگ زد و از خدا نترسید.
شنبه 3 مرداد 1388

kämpfer - آلمان - کلن
با درو به دوستان
شنبه 3 مرداد 1388

kämpfer - آلمان - کلن
با درود به دوستان.
اینجا خود احمدینژاد معنای دیکتاتوری را حس کرد و فهمید که نوچه ای بیش نیست.!!!
اول کاری مقام ولایت بد جوری تو کاسه احمدینژاد گذاشت.!!!
امیدواریم که احمدینژاد به بی عرضگی و بی لیاقتی خودش پی برده باشد!!!
شنبه 3 مرداد 1388

fanta - فرانسه - استراسبورگ
اینقدر این بازی ناشیانه بود که مرده خنده‌اش گرفت. خاک بر سر عقب افتاده‌تون کنن. حکومت عقب افتادگان ذهنی همراه با مزدوران دستمال به دست.
شنبه 3 مرداد 1388

aghozdar - ایران - تهران
اولا: چرا عاقل کند کاری که باز ارد پشیمانی.
دوما:ما الان نزدیک به 45 روز هست که امیدواریم بعضی از تبلیغات منفی، فشارها و جوسازی های رسانه ها و جریان های سیاسی،و صدا و سیما پایان پیدا کنه و حق به حقدار برسه. .........
سوما: این شریعتمداری عجب ادم باهوشی است!!! چقدر زود مهره کودتای مخملی را پیدا کرد.
در پایان نفهمیدیم اطراف موسوی و کروبی دنبال کودتا گران بگردیم یا دور بر احمدی نژاد .چه راحت میشه به همه انگ زد و از خدا نترسید.
شنبه 3 مرداد 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
از امشب پسر انتری نژاد با دمپائی پزیرائی میشه. برن همشون بمیرن
شنبه 3 مرداد 1388

avare - انگلیس - لندن
همه این حرومزادها باید کان لم یکن بشن.امیدوارم همیشه سیاه پوش باشن این ....حروم ها
شنبه 3 مرداد 1388

عاشق وطن - ایران - تهران
راز مقاومت احمدی نژاد در برابر عزل مشایی فاش شد/نیویورک تایمز: احمدی نژاد و مشایی همجنسگرا هستند
این روزها مسئله ی انتخاب آقای اسفندیار رحیم مشایی به سمت معاون اول رییس جمهور جنجال های بسیاری را به دنبال داشته است، بسیاری از مراجع در خصوص این انتصاب اعتراض های جدی دارند حتی خامنه ای نیز به صورت مکتوب از احمدی نژاد درخواست کرده تا رحیم مشایی را برکنار کند اما احمدی نژاد تا این لحظه وقعی به درخواست ها و اعتراض های مراجع و اصولگرایان و خامنه ای نگذاشته است.
حدس و گمان های بسیاری در رابطه با علل پافشاری احمدی نژاد در ابقای مشایی وجود دارد اما بشنوید از مقاله ی امروز نیویورک تایمز به قلم جفری آدامز که راز پافشاری احمدی نژاد را فاش می کند.
ترجمه ی خلاصه ای از مقاله ی جفری آدامز: از فردای روی کار آمدن احمدی نژاد، وی از هر فرصتی برای تهدید کردن اسرائیل استفاده می کرد، این تهدید ها مقامات اسرائیل را واداشت تا به فکر راه چاره ای باشند. سازمان موساد بلافاصله تیمی را تشکیل داد تا راه های تحت فشار قرار دادن احمدی نژاد را بررسی کنند.
در یکی از سفرهای احمدی نژاد به نیویورک، سازمان موساد تصمیم گرفت تا دوربینی را در اتاق ایشان کار بگذارد بلکه بتوانند مدرکی به دست بیاورد که با استفاده از آن احمدی نژاد را مجبور کند دیگر سخنی علیه اسرائیل نگوید.
با هر سختی و مرارتی که بود دوربین کار گذاشته شد اما سازمان موساد امید چندانی نداشت که بتواند مدرکی برای تحت فشار گذاشتن احمدی نژاد به دست بیاورد اما نتیجه بسیار فراتر از انتظار سازمان موساد بود.
در طی دو روز اقامت احمدی نژاد در این اتاق وی چهار بار با یکی از افراد هیئت همراهش معاشقه داشت نکته ی جالب این که معشوقه ی احمدی نژاد نه یک زن بلکه یک مرد بود و جالب تر این که آن مرد کسی نیست به جز اسفندیار رحیم مشایی، شخصی که این روزها بر سر انتصابش به سمت معاون اول رییس جمهور جنجال های بسیاری به پا شده است.
یکی از عللی که باعث شده مراجع و اصولگرایان به این انتصاب واکنش منفی نشان دهند اظهارات آقای مشایی در خصوص دوستی ملت ایران با ملت اسراییل بود اما چه شد که علیرغم دشمنی کینه توزانه ی احمدی نژاد با اسرائیل، مشایی چنین سخنی را بر زبان راند؟
جواب این سوال بسیار ساده است، سازمان موساد قسمتی از فیلم به دست آمده را برای مشایی فرستاد و وی را تهدید کرد که اگر سخنی مبنی بر دوستی بین ملت ایران و اسرائیل نزند فیلم را منتشر خواهد کرد.
نسخه ای از فیلم برای احمدی نژاد نیز فرستاده شد و درست پس از اظهارات مشایی در خصوص دوستی ملت ایران و اسرائیل بود که دیگر شاهد قطع تهدید های احمدی نژاد به اسرائیل بودیم.
اما در خصوص پافشاری احمدی نژاد برای ابقای مشایی فقط یک دلیل وجود دارد و آن هم تمایلات همجنسگرایانه رییس جمهور است، بنابر اخبار موثقی که ما در اختیار داریم رحیم مشایی، احمدی نژاد را تهدید کرده که اگر وی را از مقام معاون اول عزل کند به رابطه ی جنسی خویش با وی پایان خواهد داد و همین موضوع باعث شده تا احمدی نژاد سفت و سخت در برابر مخالفین بایستد.
به نقل از وبلاگ شایگان اسفندیاری
شنبه 3 مرداد 1388

msforugh - ایران - تهران
آنقدر اینها پررو و بی غیرت هستند که اگه ناموس شان هم رهبر بخواهد میدهند . وطن فروش ناموس فروش ریاستت مبارک
شنبه 3 مرداد 1388

zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
امیر حسین 110 شانگهای
عذاب از این سختتر که ... خطایی مثل تو کامنت بزاره و ما بخونیمش . اگه به روح اعتقاد داری تو روح خودتو رهبرتو رییس جمهورت نقطه چین کردیم .
دوستان عزیز بازهم ببخشید که مودبانه ننوشتم . درود بر شهدای راه آزادی و خانواده های محترمشون
شنبه 3 مرداد 1388

Mr.Honest - انگستان - لندن
amirhosein110ir - شانگهای - شانگهای
ای بر... رهبر و هرچی حامیشه لعنت من موندم شماها از وجود انسانید یا ح..ن ، واقعا که ... وحشی هم از شماها نجیب تره
شنبه 3 مرداد 1388

p.h - هند - پونه
amirhosein110ir - شانگهای - شانگهای
امیدوارم امام زمانی باشد ( که نیست ) ، اما امیدوارم باشه که مطمینم تمام شما مزدوران کثیف رو به بدترین شکل ممکن عذاب خواهد داد ...
شنبه 3 مرداد 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
amirhosein110ir - شانگهای - شانگهای
ای وای موش بخوردت بلا. فکر نمیکنی با این وعده و وعید عذاب که ارسال می کنی یک وقت بدن آدم مور مور میشه ملوسکم :-) ای ی ی ش
شنبه 3 مرداد 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
amirhosein110ir - شانگهای - شانگهای
.... بر سر تو مهدی
شنبه 3 مرداد 1388

SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر

https://www.peykeiran.com/Content.aspx?ID=4183 خواهش میکنم بخوانید و برای دیگران بفرستید
شنبه 3 مرداد 1388

fserish - انگلستان - لیدز
مردم میگند ما خر نمیخواهیم ان وقت کودتاچی ها دارند در مورد عوض کردن پالون خر با هم مشاجره می کنند.مشکل ملت ما خود خامنه ای قاتله.
شنبه 3 مرداد 1388

2tia - ایران - تهران
امیرحسینیها بدانند . در صورت ظهور . ابلیسان و احمقهای که چشمانشان را بروی حقیقت بسته اند . اولین گروهی هستند که جوابگو عملکرد خود می باشند. گروهی که با نام دین دیکتاتوری و آدم کشی و مردم فریبی می کنند.
شنبه 3 مرداد 1388

haghju2009 - انگلیس - لندن
amirhosein110ir - شانگهای - شانگهای
توی این دنیا هر فحش و ناسزایی خواستید به رهبر و رییس جمهور بدید. منتظر عذابی سخت از خداوند باشید. حالا هر چه قدر خواستید بگید مرگ بر بگید. به امید ظهور حضرت مهدی (عج)
----------------------------------------------------------------------------------------------
برو بابا بینیم حالت خوش نیست نکنه از خواب اصحاب کهف تازه بیدار شدی
شنبه 3 مرداد 1388

FredR - ایران - تهران
amirhosein110ir واقعا خیلی ممنون که ما رو از عذاب سختی که منتظرمونه مطلع کردی! دیدی چه ساده و الکی داشتیم میرفتیم تو جهنم! منم باهات موافقم، نمیدونم این مردم چرا عادت دارن به این پوفیوزای .. ...وس وطن فروش همش بدو بیراه میگن!
شنبه 3 مرداد 1388

ALIREZA59 - سویس - لوزان
امیر حسین بدون خدا مثل تو خرنیست و بزودی ان عذابهرا برا ت نازل میشه
شنبه 3 مرداد 1388

2tia - ایران - تهران
امیر حسینی عزیز شما این را اطمینان داشته باش در صورت ظهور اولین گروهی که شاهد عذاب سخت خداوند می باشند . فریب دهندگان با پوشش دین و فریب خوردگان این گروه هستند . ( آن گروهی که برایش نامه مینویسند - صندلی خالی می گذرند - و ....و آن گروه که باورمیکنند این ابلیسان را )
شنبه 3 مرداد 1388

bardia12 - آلمان - بن
امیر حسین از شانگهای تو خیلی از ...ن رهبر و نوچه اش می خوری نمی دونم چه خبره..
شنبه 3 مرداد 1388

fanta - فرانسه - استراسبورگ
amirhosein110ir - شانگهای - شانگهای
جمله آخرت بقیه حرفهاتو خراب کرد.
شنبه 3 مرداد 1388

great dariush - ایران - تهران
در زیر لیست دیگری از اسامی دستگیر شدگان برای ارسال به سازمانهای حقوق بشری و اطلاع عموم انتشار می یابد.
1- شهریار محمدی 23 ساله دانشجو پنجشنبه 18 تیر در انقلاب بازداشت و مکان نگهداری وی نامشخص
2- نیما فاتحی 19 ساله دیپلم پنجشنبه 18 تیر در ولی عصر بازداشت و به اوین منتقل شده و تا امروز هیچ تماسی با خانواده نگرفته
3- محمد رضا سالاری 28 شنبه 30 خرداد در ازادی بازداشت و به اوین منتقل شده
4- محسن یارمحمدی 26 ساله لیسانس هنر جمعه 26 تیر در انقلاب بازداشت و مکان نگهداری وی نامشخص .تنها شب دستگیری از کلانتری 148 با منزلشان تماس گرفته و خبر دستگیری خود را داده .
5-علیرضا فرجی سرکوهی 29 ساله متاهل پنجشنبه 18 تیر در امیرآباد بازداشت و به اوین منتقل شده
6- سید رضا هاشمی 21 ساله دیپلم و شغل آزاد شنبه 30 خرداد در ونک بازداشت و به اوین منتقل شده
7- مصطفی علیزاده جمعه 26 تیر در ولی عصر بازداشت و مکان نگهداری وی نامشخص
8- سینا جعفر نژاد 27 ساله لیسانس مخابرات سه شنبه 30 تیر در حوالی هفت تیر بازداشت و مکان نگهداری وی نامشخص
9- عباس سادات 32 ساله فوق دیپلم کامپیوتر جمعه 26 تیر در بلوار کشاورز بازداشت و به اوین منتقل شده
10- امیر تقی نژاد 24 ساله لیسانس عمران پنجشنبه 18 تیر در خیابان کارگر بازداشت و به اوین منتقل شده
11- کامران محمودی 19 ساله دانشجو پنجشنبه 18 تیر در امیراباد بازداشت و به اوین منتقل شده
12- بهروز حکیمی 22 ساله فوق دیپلم ریاضی شنبه 30 خرداد بازداشت و تا امروز خانواده وی هیچ خبری از وی ندارند.
13- رضا محسنی پور 30 ساله لیسانس مدیریت پنجشنبه 18 تیر بازداشت و به اوین منتقل شده
14- سیدمهدی عبدالله نژاد 22 ساله شغل آزاد پنجشنبه 18 تیر در انقلاب بازداشت و به اوین منتقل شده
15- سیاوش تهرانی 28 ساله لیسانس گرافیک شنبه 30 خرداد در صادقیه بازداشت و به اوین منتقل شده
16- فرزاد غلامی 25 ساله جمعه 26 تیر در ولی عصر بازداشت و به اوین منتقل شده
17- امیرمحمد رمضان زاده 20 ساله یکشنبه 31 خرداد هنگام سردادن شعار الله اکبر در خیابان بازداشت و به اوین منتقل شده
18- شاهین نعمتی 24 ساله دانشجوی عمران پنجشنبه 18 تیر در کارگر بازداشت و به اوین منتقل شده
19- محمود رضوی 35 ساله شغل آزاد جمعه 26 تیر بازداشت و مکان نگهداری وی نامشخص
20- سارا شریفی 28 ساله پنجشنبه 18 تیر در انقلاب بازداشت و به اوین منتقل شده
21- فرامرز احمدی 26 ساله لیسانس آموزش و تکنولوژی آموزشی پنجشنبه 18 تیر در نزدیکی دانشگاه تهران بازداشت و مکان نگهداری وی نامشخص
22- محمد حسین زرگری 26 ساله دوشنبه 25 خرداد در ونک بازداشت و به اوین منتقل شده
23- عبدالحمید فتحی 30 ساله لیسانس جامعه شناسی جمعه 26 تیر بازداشت و به اوین منتقل شده
24- امید صفری 27 ساله متاهل و شغل ازاد پنجشنبه 18 تیر بازداشت و به اوین منتقل شده
25- سینا جوهری 20 ساله دیپلم پنجشنبه 18 تیر در انقلاب بازداشت و مکان نگهداری وی نامشخص
26- فرزین نیک رفتار 29 ساله لیسانس اقتصاد جمعه 36 تیر در انقلاب بازداشت و به اوین منتقل شده
27- کاوه مهرجو 22 ساله دانشجوی مدیریت صنعتی پنجشنبه 18 تیر بازداشت و به اوین منتقل شده
28- معین نظام دوست شنبه 30 خرداد در رودکی بازداشت و به اوین منتقل شده
29 محمد رضایی 25 ساله دانشجوچهارشنبه 27 خرداد در ولی عصر بازداشت و به اوین منتقل شده
گزارش فوق به سازمانهای زیر ارسال گردید:
دفتر دبیرکل سازمان ملل
کمیساریای عالی حقوق بشر
کمسیون حقوق بشر اتحادیه اروپا
سازمان عفو بین الملل
سازمان دیدبان حقوق بشر
شنبه 3 مرداد 1388

حامیان موسوی - امارات - دبی
نه تروخدا میخواست نپذیره
شنبه 3 مرداد 1388

vezveznazi - ایران - ایران
ان امام زمان(علیل وجلقی) در چاه جمکران دفن می کنیم .کثافت مسلمان عرب پا پتی
شنبه 3 مرداد 1388

malek khorshid - هلند - روتردام
amirhosein110ir - شانگهای - شانگهای
اتفاقا قراره امام زمان از چین وارد کنند. خاک بر سر اون دینتون با اون امام افسانه ایتان.
شنبه 3 مرداد 1388

بهدین - آمریکا - نشویل
جالبه‌ که‌ نزدیکترین شخص از نظر فکری به‌ احمدی نژاد همین مشاییه‌ ولی زیر فشار خامنه‌ای و جماعت اصولگرا نمیتونه‌ انتصابش کنه‌ . این به‌ نظر من نشون میده‌ که‌ احمدی خیلی دوست داره‌ یه‌ جورایی این جماعت ‌ رو هم دور بزنه‌ و برای خودش کسی باشه‌ و دیگه‌ کسی اونو نگردونه‌ .
شنبه 3 مرداد 1388

Farinaz1 - سوید - ستگهلم
amirhosein110ir - شانگهای - شانگهای تو که اینقدر ..ی پ...ز بفهم دوتا کلاه بردار شالاتان رو با حضرت مهدی (عج) مقایسه نکن ا..ق ب..م
شنبه 3 مرداد 1388

ناب - ایران - تهران
احمدی نژاد که تکلیفش معلمومه! کارهای با مزه ای می کنه! بعضی وقتها هم لو میره! مرده و حرفش! کی می تونه رهبر رو اینجوری میخکوب کنه؟ خوب خامنه ای رو سرکار گذاشته! دم از ولایت میزنه و از اونطرف دمشو قیچی می کنه!
کلا بازی مضحک و تلخی است که دودش تو چشم مردم میره!
شنبه 3 مرداد 1388

barbud_daneshmand - بلزیک - گنت
amirhosein110ir - شانگهای - شانگهای
تو قبر رهبرت و ا.ن و...همه کثافتای تازی و...دت و.. که اگر کاری ازش ساخته است لطفا منوالان نفرین کن که سنگ بشم عزیزم؟!!من منتظرم ها برادررررر اماده امممممم....بع بع بع بعععععع. وقتی خر پا بار باشه بارش میکنن زبون بسته رو نع؟؟؟؟!!!!!!!.
شنبه 3 مرداد 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
amirhosein110ir - شانگهای - شانگای
بجان عزیت ملت منتظر اوامر شما بودن .اخه ادم از کسانیکه بجز جنایت و دزدی و بی....سی و وطنفروشی و بیشرفی و حرامزادگی و عوامفریبی و این قبیل اعمال طی 30سال کار خیری ندیده چطور میتونه تعریف و تمجید کنه؟!!!
موضوع یک بار وصدها بار نیست.30سال دروغ با همه گونه اعمال زشت در پرونده سیاه رزیم اسهالی بنام اسلام!!!!! این گدا علی آشغال یک بین...س بیشرف دزد جانیست. 30 سال تجاوز بحقوق ملت و نوامیس مردم. 30 سال چپاول اموال کشور و ملت.یک عمر مفتخوری با گوه خوری اضافی.و..........که بزودی همه چیز در دادگاهای ملی روشن تا اشخاصی مثل سرکار که اگر ملا گداعلی شیره ای به روز میگه شب و شما باور دارید از خواب غفلت بیدار و شرمنده ملت ایران چه مسلمان و چه غیر مسلمان شوید.البته چنانچه تا کنون دستانت بخون ملت آلوده نشده در غیرااینصورت که شما و همه دزدان و کسانیکه خون ملت ییدفاع را ریختن بدانید هم این دنیا و هم دنیای آخرت 1اسخگوی اعمال خواهید بود .پس از هم اکنون منتظر بزرگترین و سخت ترین و وحشتناکترین عذابها باشید.بدانید از هم اکنون ملت لحظه شماری و متتظر پاسخگویی گدا علی و دکی و مزدورانند. لعنت خدا و رسول خدا و نفرین 12 امام و 14 معصوم بر خمینی سیک هندی دروغگوی..... و گداعلی چلاق جناینکار و.......و تمام مزدوران رژیم از دکی احمق تا بقیه کثافتهای حرامزاه.
شنبه 3 مرداد 1388

reza4554 - کانادا - تورونتو
این نوشته را برای کسانی که در حکومت اسلامی و یا با حکومت اسلامی هم کاری میکنند نوشته ام امید وارم به فردای خود بیندیشن
همیشه بعد از شب روز میاید این قانونه طبیعت است ایا احساس میکنید همیشه مندکار هستید یا فکر میکنید تا زمانی که میشود میمانیم وهر زمان که نشد میرویم اما به این فکر کردید که چند درصد امکان دارد بتوانید به راحتی بروید . به شرنوشته شاه و صدام بیندیشید زمانی که زلزله میاید ویران کر است نمیشود به راحتی فرار کرد انهام با ان حکومتی که فرزندان خود را قربانی مقام خود کردنند نسل باقی مانده امامتان خمینی و دیکران را ببینید شما بهتر از من هم مییدانید که نه خدای هست نه خالقی چون اکر بود حکومت اسلامی شما این همه ظلم وجنایت نمیکردند.من میدانم که هیچ کدام شما حتا نمازهم نمی خوانید من این را در خیلی جاها در ایران دیدم . اکر راست میکوید و حق با شماست همین نوشته مرا چاپ کنید اکر نمیترسد ..... ولی بدانید زمانی که برسد به حساب پس دادن این شماید که قربانی سران حکومت خواهید شود به دور بر خود خوب نگاه کنید شاید بهتر ببینید تاریخ بهترین معلم زندگانیست باشد تا فردای روشن.
شنبه 3 مرداد 1388

mohsen_raja - ایران - تهران
amirhosein110ir - شانگهای - شانگهای
امیر حسین ،برادر، دودول طلا ،بچه شانگهای ، گلابی؛
میگم نکنه راست بگی، پدرانمون گفتن مرگ بر شاه ،سی ساله به اون عذاب الهی که گفتی گرفتار شدیم .حالا می ترسم از شانس نداشته مون با گفتن مرگ بر خامنه ای و احمدی، سر و کله امام زمان پیدا بشه !
شنبه 3 مرداد 1388

ایران جاوید - ایران - تهران
دوستان یه ص...ده دیگه پیدا شد : امیر حسین شانگهای. باید دید کدوم یکی از آخوندای حروم زاده ..که این .... ..نحسشو رو زمین گذاشته.
شنبه 3 مرداد 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
amirhosein110ir - شانگهای - شانگهای
امام زمانت ته چاه فاضلاب 1200 سال پیش خفه شد خل و چل اسلامی.
شنبه 3 مرداد 1388

chkavak - ایران - تهران
انتخاب مشائی و برکناری وی از سوی خامنه ای تنها یک نمایشنامه مزخرف و مهوع دیگر بود و طراح واقعی آن کسی جز سید علی چلاقدست رهبر افلیج استفراق اسلامی نبوده. اینگونه بنظر می رسد با توجه به خیره سری و ترک تازیهایی که ماموت احمقی نژاد در چهار سال گذشته انجام داد و گاها دستورات و امیال ارباب چلاقش خامنه ای را ندیده گرفته بود و ساز خودش را می زد وقتش فرا رسیده بود تا با توجه به حوادث اخیر و شایعاتی که مبنی بر اینکه احمقی نژاد حتی برای رهبر هم تره خرد نمی کند و نوکر سر سپرده آیت الشیاطین تمساح یزدی منفور دماغ کج کوتوله است بر سر زبانها افتاده ابتدا ماموت خان مشائی ابله را بعنوان معاون اولش معرفی و بعد از اینکه سر و صداها بالا گرفت علی گدا چلاقدست با حکم حکومتی وارد معرکه شده و به ماموت دستور برکناری وی را بدهد و ملیجک خان خالی بند و متقلب رهبر هم برای نشان دادن مراتب نوکری و دستمالداری دستور ولی وقیح را به جان و دل بخرد و مشائی را روانه ذباله دانی تاریخ بگرداند.
اینها به گمان خودشان دارند با شعور ملت فهیم ایران بازی می کنند و در خیال خام و باطلشان مردم ایران هنوز همان جاهلان و ساده دلان سال 1357 هستند و می شود فریبشان داد و مزخرفات و اراجیف بارشان کرد.
خامنه ای خر خودتی
خامنه ای خر تمام اطرافیان و مزدوران حکومتیت هستند
احمقی نژاد که سگ که باشد وی برای ما از فاضلاب هم بی ارزش تر است.
روز مرگ خودت و حکومت نامشروع اسلامیت نزدیک است
شنبه 3 مرداد 1388

abiabi - انگلستان - لندن
من که میگم گور بابای احمدی نژاد . ولی باید میرید به حرف خامنه ای.
مرگ بر خامنه ای و ارازلش لباس شخصیها
شنبه 3 مرداد 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
وااااای خیلی کمیک نوشتی من ده بار همین دو خط شما را خواندم :-)))
شنبه 3 مرداد 1388

آسید مهدی - ایران - تهران
من عاشق سایت ایرانیان هستم و برای ارتقا ش هر کاری از دستم بر بیاد میکنم اینو جدی میگم
شنبه 3 مرداد 1388

biston - امریکا - اورلاندو
سلام!
**************
malek khorshid - هلند - روتردام
**************
با حال بود. .. ولی طبق اطلاعاتی که من دارم قراره امام زمان
Made in Germany راوارد کنند چون دوام بهتره!
یکشنبه 4 مرداد 1388

biston - امریکا - اورلاندو
آسید مهدی - ایران - تهران
**************
اگر به خ.. کت و شلوار به پوشن میشه اقا ؟
از کی تا حالا لقب اسید به خودت دادی ؟
خجالت بکش نامرد
یکشنبه 4 مرداد 1388

ریکا - ایران - قائم شهر
تو یه فیلمی دیده بودم, طرف رئیس شرکتی بود که کسی تحویلش نمیگرفت. اقای رئیس هم یکی از دوستهاشو استخدام کرد و بعد ‏از چند روز با توپ و تشر جلوی همه دوستشو اخراج کرد که بفهمونه اینجا من رئیس هستم. حالا این شده کار بابای مجتبی. ‏وقتی میبینه دیگه کسی تره هم برای حرفهاش خورد نمیکنه, دست بدامن سناریوهای اینچنینی شده. (بیلاخ)‏
برای مبارزه منفی, پیشنهاد من اینه که, حداقل در صحبتهامون از عنوان "رهبر" استفاده نکنیم تا ...شون بسوزه. مثلا بجای ‏‏"مرگ بر رهبر" بگیم "ای بر پدر مجتبی لعنت" و یا " گور پدر پدرسوخته مجتبی"‏
‏"کله بابای مجتبی رو سگ---ید" البته این اخری رو گفتم که---مامور گرداب تو این سایت بسوزه.‏
یکشنبه 4 مرداد 1388

Fati_ghati - ایران - تهران
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو. کلی خندوندی منو با این جمله. مرسی. مرگ بر رژیم اسلامی.
دوشنبه 5 مرداد 1388

haghighatgo - آلمان - برلین
اسفندیار جان حالا نکنه ناراحت بشی که رهبر جونتون مثل احمدی جون دوست نداره ولی اگر اونجا آبدارچی هم بشی بد نیست خیلی ها حسودیشون میشه که تورومیخواستند وزیر کنند حالا گریه نکن حساب بانکی ها که پر پوله -زمین و مال ومنال هم که بقدر کافی بهت دادن – خوشی زد زیر دلت و اون زبونه صاحب مرده رو تکون تکون دادی واز اسرائیل چیزی گفتی که رهبرجون از شنیدنش بالا میآره – حالا هر پستی بدن قبول کن و یک کارو نباید بکنی که به صلاحت نیست و اونم اینه که سوار هواپیما نشی و یا سوار هواپیمات نکنن
دوشنبه 5 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.