فال روز شنبه ۲۵ جولای - ۳ مرداد

فال روز شنبه 25 جولای - 3 مرداد

فروردین

هنگامی که خسته هستید می توانید ب هن باشید.خیلی با شتاب یاد می گیرید و بی حوصله می شوید. به تقدم های اصلی رسیدگی کنید و جزئیات را ترک کنید تا هنگامی که وقت بیشتری داشته باشید و به یاد بیاورید که طرح هایتان شامل شریک زندگی تان باشد. یا این که می توانید روزها درگیری داشته باشید.

اردیبهشت

 صحبتی خصوصی با یک دوست مشکلات بینتان را از بین می برد.اگر چه ممکن است مسائلی شما را ناراحت کند اما این مسائل با نگاهی جدی به آنها از بین می روند. این زمانی است که انتقاد را می پذیرید.چون هر دوی شما منطقی هستید و از افراط دوری می کنید.امروز زمانی را صرف فکر کردن به وضعیت فعلی ارتباط های تان می کنید شاید لازم باشد به شخصی اعتراض کنید با به آنها بفهمانید که آماده نیستید مسائل را آنطوری که پیش می روند بپذیرید حتی شاید مجبور باشید از شخصی خداحافظی کنید با وجود این اکنون زمانی است که روابط کاری با موفقیت پی می روند به خصوص اگر از هر دو طرف رابطه تلاش کنند .

خرداد

شخصی تاثیر فوق العاده ای بر شما می گذارد و غریزه به شما می گوید که خودتان را به دست شرایط بسپارید. مدت های زیادی بود که چنین احساسی نداشته اید و هیچ زمانی از الان بهتر نیست. پیش از آن که کاملاً از خود بی خود شوید خودتان را کنترل کنید.زندگی اجتماعی تان حتماً به حالت طبیعی برمی گر و اگر از کارهای روزمره خسته شده باشید این موضوع برای تان تسکین خاطر خوبی می باشد تمام کارهایی را که با تاخیر انداخته بودید امروز جبران کنید اگر لباسی خریده اید و مطمئن نیستید که از آن خوشتان می آید از شخص دیگری نظر بخواهید زیرا راهنمایی یک نفر دیگر می تواند دید شما را به خودتان عوض کند .

 تیر

 بعنوان یک آذری شما معتقدید که زندگی یک سفر است و مشکلاتی بین راه فقط قسمتی از این تجربه است. بااینقدر مستقل بودن شما اغلب احساس می کنید که به تنهایی با مشکلات زندگی می جنگید. بهرحال، اگربعنوان یک تیم کار کنید، همانطوری که امروز شما باید چنین کنید، شما شروع به درک این مطلب می کنید که چقدر حمایت برایتان وجود دارد که شما از آن استفاده کنید البته اگر تقاضایش را بنمائید.

مرداد

 اگر در انتظار یافتن همسر مناسب هستید اکنون می توانید به نتیجه خوبی برسید.اما اگر همسر مناسبی پیدا نکردید ناراحت نباشید و برای این کار اصراری نداشته باشید. اگر چه عنصر شما به هوش سرمای گذاری مشهور نیست اما امروز در حال و هوای پول هستید اگر مشکلی را به تنهایی نمی توانید حل کنید افراد زیادی در اطرافتان هستند که می توانید به آنها اطمینان کنید و می توانند شما را به خوبی راهنمایی کنند احساس دوستانه ای دارید بنابراین اگر امشب با دوستان صمیمی تان باشید بسیار خوشحال کننده تر است .

شهریور

 اگر می خواهید بهترین بهره را از امروز ببرید آن کاری را بکنید که از انجام ن آن لذت می برید.شخص مورد علاقه تان امروز بسیار سرزنده و شاداب است و ممکن است راجع به مسائل مالی برخی تغییرات را بوجود آورد.زمانی که دست از و فریاد بکشید،مطمئن باشید که یکدیگر را خواهید بوسید و آشتی خواهید کرد چون هیچ یک از شما نمی خواهد که یک محافظ را تحمل کند و هنوز هر دو برای عذرخواهی کردن کمی شک و تردید دارید.خوب بالاخره یکی از شما دو نفر باید این کار را بکند و ممکن است آن شخص شما باشید.

مهر

 دیگران شما را تحسین می کنند.انرژی تان را با بیرون رفتن مصرف کنید و اگر نه به انرژی منفی تبدیل می شود. امروز افکارتان جهتی عاطفی و احساسی به خود می گیرد و دوباره عاشق همسرتان می شوید یا شیفته کسی می شوید که تازه با او ملاقات کرده اید چه عشقی قدیمی باشد و چه جدید در هر صورت دنیای شما با احساس خوشبختی و رضایت مندی رنگین می شود از تجربه احساس لذت ببرید و از تجریه و تحلیل مسائل لذت ببرید .

آبان

 امروز فضایی بسیار شلوغ در خانه حاکم است. ممکن است آن قدر شلوغ باشد که نتوانید آرامش پیدا کنید. خصوصاً اگر منجر به صحنه زد و خورد و لغات زشت شود،‌ اهمیت ندهید، چرا که همه چیز به همان سرعتی که آغاز شد خاتمه می یابد. اگر می خواهید راجع به برنامه های خودتان با اهل خانه مشورت کنید،‌ مایل خواهید بود تا حرف خود را به آنها تحمیل کنید.اگر لازم است کاری را با دقت و توجه انجام دهید یا تصمیمی بگیرید اکنون زمانی است که با تکیه بر دانش خود و اطمینان از این که کار درستی انجام می دهید و به جلو قدم بردارید بنابراین بهمنی عزیز بروید و بروید .

آذر

 اگر با برادریا خواهرتان اختلاف نظر کوچکی دارید اجازه ندهید به بحث کشیده شود. هر کسی نظر خودش را دارد اما برای آشتی و مصالحه همیشه زمان هست. اگر بیرون می روید خیلی مراقب باشید. همه با عجله از این سو به آن سو می روند و احتمال تصادف زیاد است.سعی کنید انرژی تان را در مسایل مالی خرج کنید موضوع این نیست که کاملاً در این زمیه پا در هوا هستید اما سیارات می توانند بر شما اثر بگذارند و باعث رویاپردازی در این زمینه شوند در تفکر تان خلاق باشید اما حتماً واقع گرا و فعال باشید .

دی

امروز نباید انتظار داشته باشید، در روابط احساسی پیشرفت کنید. مشکل می توانید اهدافتان را بای همسرتان بیان کنید. انتظار مشاجره و بحث را در منزل داشته باشید و نمی توانید با همسرتان رابطه خوبی برقرار کنید.اگر بتوانید افردای تشویق به بیان احساسات شان کنید احساسات آنها شما را شگفت زده می کند چیزی که می گویند دور از انتظار نیست اما آخرین چیزی است که انتظار دارید اما شما نیز آنها را متعجب و شوکه می کنید بنابراین اگر دیگران هم همین کار را کردند نباید تعجب کنید .

بهمن

 شانس بسیار خوبی دارید . می توانید ریسک کنید البته به شرط این که خطا نکنید.همه چیز به خودتان بستگی دارد.تاثیر امروز ستارگان نشان می دهد که هم اکنون پیش آمدها بیش از هر روز دیگر شما را تحت کنترل قرار می دهند اما حتماً مواظب باشید که از دیگران بیش از حد انتظار نداشته باشید و حقیقت ها را بپذیرید وگرنه رابطه دوستانه و حمایتی را که ازجانب دیگران می خواهید خراب می کنید و از بین می روید.

اسفند

 اکنون باید تصمیم بگیرید که در آینده می خواهید چه کار کنید. پیش از آن که تغییری ایجاد کنید خوب فکر کنید.امروز حلقه زنجیری بین ستارگان قسمت های مختلف چارت شما در رابطه با دارایی شخصی و اموال بهم مرتبط می سازد شاید چیزی گم شود شاید شیئی باشد که به دلایل عاطفی برای تان ارزش دارد مراقب باشید از هر چیزی که برای بدست آوردنش سختی کشیده اید بخوبی محافظت کنید و اگر به موضوعی رسیدگی می کنید لازم است تمام جزئیات آنرا کاملاً در نظر بگیرید.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.