‌اخبار نود ، طنز

‌اخبار نود ، طنز

مسوولان باشگاه رئال مادرید برای تکمیل‌کردن کهکشانی‌های این تیم با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس وارد مذاکره شدند تا شاید وی را به فروش بهادر عبدی به رئال راضی کنند، شنیده‌ها حاکی از آن است که رقم پیشنهادی رئال به پرسپولیس چیزی نزدیک به رقم کریستیانو رونالدو است.

ع کفاشیان در نامه‌ای به فیفا خواستار نحوه تنبیه بازیکنانی نظیر کریمی، نکونام و... شد. فیفا این نامه را نوعی چوب‌کاری دانست و در جوابیه به ع.ک نوشت: شما خودتان استاد هستید آن‌وقت از ما می‌پرسید.‌ای شیطون

ناصر حجازی به جای آرش حجازی بازداشت شد، قرار است اعترافات ناصر خان به زودی از تلویزیون پخش شود.

مسوولان برق شیراز اعلام کردند سال آینده «کاکا» را که اصالت شیرازی دارد به هر قیمتی که شده به زادگاه خود بازمی‌گردانند.

در سری جدید برنامه 90 دور کله برخی اراذل و اوباش که به شکل تماشاگر وارد استادیوم می‌شوند خط قرمز کشیده می‌شود. این آیتم را یکی از همکاران خوشفکر ما در شبکه دو به ما پیشنهاد کرد. نجف‌جان ممنون.

یک مقام آگاه که به علت علاقه مفرط به اسم درکردن خواست نامش فاش شود اما ما درست به همین دلیل از ذکر نامش امتناع کردیم گفت: خ عزیز، ف کریمی، ش رضایی، از سوی فدراسیون فوتبال مجبور به پاس کردن چهار واحد اخلاق در دانشگاه آزاد شعبه نراق شدند.

نیکبخت‌واحدی که به تازگی و با سولانیوم پوست خود را «سبزه» کرده بود به دستور کمیته انضباطی به بژخاکی تغییر رنگ داد.

بعد از سعید راد که به رسول حق‌پرست راد و جمشید آریا که به جمشید‌هاشم‌پور تغییر نام دادند. مجری برنامه نود هم در سری جدید از عادل فردوسی‌پور به عادل عدالت‌پرور مهرورز تغییر نام داد.

یک مقام نیمه‌آگاه که نخواست نام مستعارش فاش شود گفت از این پس تمامی تیم‌های سبزپوش لیگ باید از لباس‌های دوم و سوم و... خود استفاده کنند.

حریفان تدارکاتی تیم‌ملی برای آماده‌سازی هرچه بیشتر تیم کشورمان شناخته شدند. دماغه سبز جزیره کومور، کامبوج، پاکستان، گوام، مالدیو و ونزوئلا. ضمنا تیم کومور قرار است با تمام ستارگانش در تهران حاضر شود.

فدراسیون فوتبال برای بازیکنان پا به سن گذاشته‌ای مثل کعبی، کریمی و مهدوی‌کیا بازی خداحافظی برگزار می‌کند. این بازی بین ایران و جزایر قمر برگزار می‌شود. اما چون فرودگاه این کشور هنوز به بهره‌برداری نرسیده بازیکنان این تیم از یک هفته پیش با قایق‌های پارویی به سوی آب‌های نیلگون خلیج همیشگی فارس حرکت کرده‌اند هر وقت رسیدند بازی برگزار می‌شود.

تیم کامبوج حضور تیمش را مشروط بر حل مشکلات کشورش با خمرهای سرخ عنوان کرد کاپیتان تیم کامبوج یکی از سران اصلی خمرهای سرخ است.

madrid - ایران - قزوین
این حقیقتی بیش نیست
جمعه 2 مرداد 1388

bahram$hiroshima - ژاپن - هیروشیما
خیلی جالب و با مزه بود ممنون !!!!!!!!!!!
جمعه 2 مرداد 1388

abiabi - انگلستان - لندن
خداوکیلی یکی نیست تو مملکت که به این حرامزاده ها بگه کم برید این اشغالهای روسی را بخرید . ( مرگ بر این رژیم ادمکش و مرگ بر روسیه )
جمعه 2 مرداد 1388

hazrate salman roshdi - المان - دوسلدورف
متشکر خیلی زیبا بود ,مرگ بر علی شیره ای
جمعه 2 مرداد 1388

vezveznazi - ایران - ایران
خیلی جالب بود.اینها همه از برکات اسلام تاپ محمدی است.
جمعه 2 مرداد 1388

سید طاهر - ایران - تهران
خیلی جالب بود
جمعه 2 مرداد 1388

ساعت 12 - ایران - تهران
یک عکس جالب از محمود یهودی نژاد:)
https://www.vosizneias.com/content/2009/01/ahmadinejad-jewish-full.jpg
شنبه 3 مرداد 1388

آسید مهدی - ایران - تهران
خیلی عالیه به به به ولی من فوتبالی نیستم حتی سر بازی ایران و استرالیا من سر کار بودم ... دوستان فوتبالی نبودن هم عیبی که نداره احتیاجی به فحش و فحش کاری که نیست
شنبه 3 مرداد 1388

iranesabz - هلند - هلند
همبستگی مردم هلند ساکن شهر امرسفورت با مردم ایران.

https://www.youtube.com/watch?v=gvQYuZFNVZ4
شنبه 3 مرداد 1388

ARIYA_TEHRAN - ایران - تهران
کاکا خیلی باحال بود
ساعت12 - ایران - تهران
شک نکن که هست
شنبه 3 مرداد 1388

alichineese - انگلستان - لندن
آسید مهدی - ایران - تهران
چی‌ میگی‌ تو این وسط ویز ویز میکنی‌؟ بحث ورزشی هست ، برو بعدا بیا ببینم چیکار می‌تونم واسهٔ درمانت بکنم. برو کوچولو آفرین.
شنبه 3 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.