امام جمعه تهران برخی از نامزدها را به تماس با بیگانگان متهم کرد

امام جمعه تهران برخی از نامزدها را به تماس با بیگانگان متهم کرد

احمد خاتمی، امام جمعه موقت تهران،‌ در خطبه‌های نماز جمعه امروز تهران بی آن که از نامزد خاصی در انتخابات ریاست جمهوری نام ببرد «برخی از ستادها»ی آنها را به «تماس با بیگانه» متهم کرد.

آقای خاتمی، از روحانیون اصولگرا در جمهوری اسلامی، به نقل از وزیر اطلاعات دولت نهم گفت که «در طول یکی دو ماه از برخی از ستادها بیش از صد بار با سفارت‌خانه‌های بیگانه و انگلیس تماس گرفته‌اند». 
 

اشاره امام جمعه موقت تهران که پیشتر میرحسین موسوی و محمد خاتمی را «سران اغتشاش» نام داده بود احتمالاً به ستاد انتخاباتی دو نامزد ریاست جمهوری، آقای موسوی و مهدی کروبی،‌ است که از پذیرفتن نتیجه اعلام‌شده از سوی وزارت کشور دولت نهم برای انتخابات اخیر سر باز زده‌اند.

احمد خاتمی در نماز جمعه دو هفته پس از اعلام نتیجه انتخابات هم از قوه قضائیه خواسته بود که «با سران اغتشاش که سر در آخور آمریکا و اسرائیل دارند قاطعانه و بی‌رحمانه برخورد کند».

از زمان اعلام نتیجه انتخابات و آغاز اعتراضات مردم به آن در شهرهای کوچک و بزرگ ایران نیز آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی،‌ بارها ناآرامی‌های کشور را به دشمنان خارجی منتسب کرده و از آنها خواسته است که «مراقب رفتار خصمانه خود باشند».

امام جمعه تهران همچنین به پیشنهاد محمد خاتمی برای برگزاری همه‌پرسی در ایران اشاره کرد و گفت:‌«هر روز ساز تازه‌ای می‌زنند، یک روز از ابطال سخن می‌گویند و یک روز سراغ همه‌پرسی مردمی برای مشروعیت دولت می‌روند.»

آقای خاتمی، رئیس جمهور سابق ایران و از حامیان اصلی میرحسین موسوی در انتخابات، هفته گذشته پیشنهاد برگزاری همه‌پرسی از مردم برای تعیین مشروعیت و مقبولیت دولت جمهوری اسلامی را مطرح کرد که با انتقادات گسترده اصولگرایان و حامیان محمود احمدی‌نژاد مواجه شد. 

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بار دیگر با اشاره به کشته شدن ندا آقاسلطان در جریان اعتراضات اخیر در ایران گفت که او «با برنامه‌ریزی خود اغتشاش‌گران کشته شد».

احمد خاتمی، از روحانیون محافظه‌کار عضو مجلس خبرگان، در حالی قتل ندا آقاسلطان را به مردم معترض حاضر در خیابان‌ها نسبت داده است که دکتر آرش حجازی که در صحنه حضور داشته به بی‌بی‌سی گفته است که مردم «یک بسیجی مسلح را گرفته‌اند که ظاهرا به کشتن خانم آقاسلطان اعتراف کرده است».

«کاش کار به جایی نمی‌رسید که رهبر اظهار نظر کند»

امام جمعه موقت تهران همچنین با اشاره به انتخاب اسفندیار رحیم مشایی به عنوان معاون اول محمود احمدی‌نژاد گفت: «کاش کار به جایی نمی‌کشید که مقام معظم رهبری در این باره اظهار نظر کند.»

محمود احمدی‌نژاد در سفر هفته گذشته خود به مشهد اسفندیار رحیم‌مشایی، از جمله افراد حلقه پیرامونی خود از زمان تصدی شهرداری تهران، را به عنوان معاون اول ریاست جمهوری برای دوران چهار ساله دوم اقامت خود در دفتر پاستور معرفی کرد که این انتصاب بلافاصله با مخالفت گسترده اصولگرایان جمهوری اسلامی روبه‌رو شد.

اعتراض به انتصاب آقای رحیم مشایی به سمت معاون اولی ریاست جمهوری تا به آنجا پیش رفت که نایب رئیس مجلس شورای اسلامی نیز اعلام کرد که آیت‌الله خامنه‌اى کتباً حکم به برکنارى رحیم مشایى از این سمت داده است.

احمد خاتمی در این باره به آقای احمدی‌نژاد توصیه کرد که «حالا که ایشان [رهبر] اظهار نظر کرده‌اند،‌ باید رئیس جمهور بی‌درنگ تمکین کند و نظر مقام معظم رهبری را تأمین کند».

اصولگرایان با اعلام این که انتصاب آقای مشایى نوعى دهن‌کجى به مراجع تقلید و روحانیت است خواستار برکنارى سریع وى از سمت معاون اولى رئیس جمهور شده‌اند.

 
Democratic-Iran - امریکا - نیو یورک
این مرتیکه دیگه گندشو در آورده. مرد حسابى تو روز روشن دروغ شاخدار؟ ممکنه چند ابلهى که اونجا نشستن اراجیفتو باور کنن ولى 70 ملیون را نمیشه تو عصر ارتباطات خر کرد.
جزو اولین نفراتى خواهى بود که بعد از على گدا نوبتت میشه.
من حتى یه مورچه را هم دلم نمیاد بکشم، ولى از حالا زنبیل گذاشتم داوطلبانه خودم سلاخیت کنم.
جمعه 2 مرداد 1388

fak zan_uk - انگلیس - لیور پول
منظور ان انتر گدا علی بود.
جمعه 2 مرداد 1388

msforugh - ایران - تهران
نترس به تو به اندازه کافی میرسه. انقدر هول شده نمیدونه هوای کی رو داشته باشه
جمعه 2 مرداد 1388

ababil - ایران - تهران
مرتیکه مثل عروسک مبارک که نخش از پشت ماتتش به رهبری وصله هرهفته می آید یه زری می زند و می رود مرتیکه تازی....
جمعه 2 مرداد 1388

dannni - سوئد - استکهلم
خدایا این قیافه چقدر کریه و اجرامی است ..زنده باد موسوی سحر خیز تاجزاده ووووو . جنبش جوانان سبز ایران
جمعه 2 مرداد 1388

ehsasoeshgh - گوتنبرگ - سوئد
تو دیگر برو بمیر
جمعه 2 مرداد 1388

irani bidar ast - هلند - اترخت
مرگ بر تو ای ....حرمله که حق طلبی مردم را به بیگانگان نسبت میدهی. به امید خدا گیوتین عدالت گردن تو اون ارباب ...ت که وصل به امام زمان است خواهد جدا کرد ای قوم الظالمین. مرگ بر خامنه ای وحزب ا.. و بسیج.
جمعه 2 مرداد 1388

babak1 - ایران - مشهد
حرکتی جدی در آزادی زندانیان -بسیج عمومی برای رفتن به زندان -حالا که زندانیان را آزاد نمی کنند ما با حضور خود در زندانها -زندان را آزاد می کنیم
این حرکت حتی اگر عملی نشود حتی فکرش برای دولت کودتا دیوانه کننده است و تاثیر جهانی آن هم بی سابقه خواهد بود چرا که رهبران سبز -خانواده های زندانیان و تمام مردم اگر داوطلبانه بخواهند به زندان بروند حکومت را به لرزه می اندازد و دنیا را شوکه می کند -پس اگر می گویید آنها جاسوسند پس ما هم جاسوسیم چون هم فکر آنهاییم ما را هم زندانی کنید
لطفا بچه ها این موضوع را گسترش دهید حتی خبر آن هم حکومت را می تراساند متشکرم متحد باشید و اسیر ترفندها نشوید و اصل موضوع را گم نکنید
جمعه 2 مرداد 1388

roohestan - ایران - تهران
immortal1977 - هلند - امرسفورت
خیلی دوست دارم باهم رودرو بشیم ! آخه وطن فروش فراری تورو چه به این حرفها !!! تو برو به وطن فروشی یت و مزدوری برای دشمنان این کشور ادامه بده ! این و هم بدون که خواب سرنگونی این نظام رو هم نمی بینین ! چه برسه به واقعیت اون ! البته دلم نمی خواد که جلوی هموطنام بایستم اما بعضی از شما ها خیانت رو از حد گذروندید !
جمعه 2 مرداد 1388

mahnadi - هلند - هارلم
مرتیکه از قیافش خباست میباره .حرف مفتم که کنتور نداره مالیات هم نیمخواد حناق هم نمیگرند ؟؟!!!!!!اینها همه دست وپا زدنهای آخر صدای زنگوله تابوت انقلابتان به همراه ولی وقیه تان که بسیار بلند است ای مبارزان راه ازادی بشتابید سحر نزدیک است
تجمع بزرگ فردا سوم مردادماه در میدان ونک این اطلاعیه از سوی فعالین داخل کشور برای سایت ارسال شده است: لطفا اطلاع رسانی کنید تجمع بزرگ فردا سوم مرداد در میدان ونک از هر فرصتی باید سود برد. شنبه سوم مردادماه ساعت چهار بعدازظهر میدان ونک همگام با مردم جهان برای آزادی ایران اجتماع میکنیم. همه باید بمیدان ونک بیایند. فرج و آزادی نزدیک است. خونها بزمین میریزد، اما نسلهای آینده خواهند فهمید که چه خائنینی در این سرزمین تاخت و تاز میکردند. مردم بلند شوید حماسه دیگری بیافرینیم فریاد میزنیم ، دیکتاتور خانه ات ویران باد در انتظار حضور سبزتان هستیم فقط اطلاع رسانی کنید هواداران جنبش سبز دوم مرداد ماه.
جمعه 2 مرداد 1388

fanta - فرانسه - استراسبورگ
ساده نباشید، منظورش احمدی نژاد بوده که با اربابهای چینی و روسی خودش در تماسه.
جمعه 2 مرداد 1388

gol222 - سوپد - هلسینگبوپد
دهن باز این بیریخت بیمغز بدرد این میخورد یک هویج گنده داخلش گذاشت وخفه اش کرد.نابودشید هرروز میگذرد بخاطر مال دنیا وقدرت یک فالانج دیگر سروکله اش پیدامیشود خدایا شراینها ازسر مردم کوتاه کن .امین
جمعه 2 مرداد 1388

abiabi - انگلستان - لندن
( مرگ بر این رژیم ادمکش و مرگ بر روسیه )
جمعه 2 مرداد 1388

zorro.ir - ایران - تهران
من اصلا متن کامل این حیوانات را نمی خونم اما به عکسش نگاه کنید انگار می خواد بادمجون گاز بزنه و منظورش از نامزدها موسوی کروبی یا رضائی نیست منظورش نامزد آبجی یا دخترش هست من مطمئا هستم محمود رو با دستم کفن کنم انشاالله راست میگم .
جمعه 2 مرداد 1388

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
سمبل واقعی پرروئی و وقاحت!
جمعه 2 مرداد 1388

biston - امریکا - اورلاندو
درود به دوستان!
**************
«کاش کار به جایی نمی‌کشید که مقام معظم رهبری در این باره اظهار نظر کند.»
*************
آخر این مرتیکه دجال بی‌ همه چیز منظورش این است: که این دزدان تازی صفت میتوا نستنند همه چیز را در خفا انجام میدادند و کسی‌ این گند کاری دیگرشان را نمیفهمید. تف بر تو ‌ای بی‌ بوته تازی و جانی. این کشور مال ایرانیان است و نه تازیان خونخوار عرب که این دین "فقط زیر شکم را" به پدرانمان تحمیل کردند. گور تان را گم کنید ، کسی‌ در ایران وجود کثیف و منحوس شماها و دین کثیف تان را احتیاج ندارد.
حکومت اسلامی ، حکومت دینی نا بود باید گردد. ما حکومت جمهوری فدرال ایران را میخواهیم!
جمعه 2 مرداد 1388

irani bidar ast - هلند - اترخت
https://www.youtube.com/watch?v=tpRpKskkJaQeur
دوستان فردا در هلند امستردام برای همدردی با هموطنان ازادیخواه مراسمی با حضور سرکار خانم شیرین عبادی برگذار میشود. لطفا بچه های هلند این اگهی را ملاحظه فرمایید البته ازادیخواهش نه وطنفروشان. مرگ بر خامنه ای و هر چی خائن . زنده باد ازادی و سلام بر شهدای راه ازادی.
جمعه 2 مرداد 1388

irani1 - المان - هسن
خوب ایشان پوشک عوض کن خامنه ای ‌(‌رذل) هستند. مامورند و معذور.
منظور از تماس با سفارت بیگانگان تماس انترینزاد و ستادلباسشخصی هایش برای یادگیری سکوب ملت از دوول چین وروسیه است.وایشان میترسند رجیم مشاخی پست و مقام ایشان را به عنوان سرپوشک عوض کن خامنه ای (پست فطرت)‌ ازچنگ ایشان در بیاورد.حق هم دارد خرج خود وایل و تبارش را از پوشک بدست میاورد.
جمعه 2 مرداد 1388

Democratic-Iran - امریکا - نیو یورک
جناب roohestan خائن، ما اگرم فرارى باشیم از دست کثافتایى مثل شما فرار کردیم. شما غاصبان کثیفى که نظرات متحجرانه خودتان را مى خواهید به یک ملت بزرگ تحمیل کنید.
نگاه کن ببین چند درصد از مردم با تو و امثال تو موافقند، بعد در مورد پایدارى این رژیم متعفن نظر بده. منم خیلى دوست دارم با کثافتایى مثل تو روبرو بشم.
یه روز ملت مى ریزن همتونو کامیون کامیون مى برند کشتارگاه.
جمعه 2 مرداد 1388

hazrate salman roshdi - المان - دوسلدورف
roohestan - ایران - تهران
اخه مردک چماقدار تو که اگه ببینیش تو ... اه اه میکنی مثل اینکه تو هم مثل رهبرت هنوز توی چرت نعشه گی هستی ولی غصه نخورید هر وقت بپره می فهمید تا ...
جمعه 2 مرداد 1388

vezveznazi - ایران - ایران
اخوند احمق چه کسی حرفهای ترا باور میکند.با همون عمامه دارت میزنیم.
جمعه 2 مرداد 1388

ایران جاوید - ایران - تهران
خف بمیر مردیکه کفتار با اون قیافه کریهت!!!!!!!!!!!!!! میگم این آخوندا مفت میخورن مفت میگن. آخه به چه دردی میخورن.............
جمعه 2 مرداد 1388

سید طاهر - ایران - تهران
ممنون از سایت ایرانیان بسیار جالب بود
جمعه 2 مرداد 1388

irani bidar ast - هلند - اترخت
https://www.youtube.com/watch?v=tpRpKskkJaQeurl
دوستان فردا در هلند امستردام برای همدردی با هموطنان ازادیخواه مراسمی با حضور سرکار خانم شیرین عبادی برگذار میشود. لطفا بچه های هلند این اگهی را ملاحظه فرمایید البته ازادیخواهش نه وطنفروشان. مرگ بر خامنه ای و هر چی خائن . زنده باد ازادی و سلام بر شهدای راه ازادی.
جمعه 2 مرداد 1388

سید طاهر - ایران - تهران
حساب منو باز با اسم خودم باز کن باشه سبز میشم ها
شنبه 3 مرداد 1388

ساعت 12 - ایران - تهران
یک عکس جالب از محمود یهودی نژاد:)
https://www.vosizneias.com/content/2009/01/ahmadinejad-jewish-full.jpg
شنبه 3 مرداد 1388

gelareh - ایران - تهران
این مردک هم حرفاش حال ادمو بهم میزنه هم چهره ی منفورش
شنبه 3 مرداد 1388

mehditm - ایران - تهران
دیو از این مرتیکه عوضی خوشگل تره
رهبر هم منظورش شوهر ننه اش خامنه ای است که هر هفته این مرتیکه الاغ رو میفرسته عرعر کنه
مرگ بر رهبر این احمدک خاتمی جن بوداده
شنبه 3 مرداد 1388

iranesabz - هلند - هلند
همبستگی مردم هلند ساکن شهر امرسفورت با مردم ایران.
https://www.youtube.com/watch?v=gvQYuZFNVZ4
شنبه 3 مرداد 1388

ایران جاوید - ایران - تهران
ببین روحستان... میشناسیییییییییییییییییییی!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ احمد خاتمی خامنه ای چلاقه کدوم یکی از این صیغه کن هاست؟
شنبه 3 مرداد 1388

yaghout - آلمان - آلمان
باز هم از این چهره های چرک و کثیف حموم نرفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تا یه هفته از غذا می افتم...
دیروز یه مطلبی در سایت بود که راه های مبارزه با موهای زاید رو عنوان کرده بود. بدرد اینها می خوره. فکر کنم شپش ها هم حتی رغبت نکنن سراغ این ها برن...
شنبه 3 مرداد 1388

fafali - ایران - تهران
...زاده ....اگه راست میگی بیا تو خیابون قیافتو اینطوری کن تا ...
مرگ بر آخوند با اون گردن کلفت و شکم پر از ..ش
... مگه تو روزه نمیگیری مگه خود پیغمبر نگفته به اندازه رفع احساس گشنگی تناول کنید.کثافت مال مردم خور همه می دونن شما آخوندها چه دزدی راه انداختین
چه خونهای بیگناهی ریختید نفرین به شماها
شنبه 3 مرداد 1388

p.h - هند - پونه
roohestan - ایران - تهران
وطن فروش کسی هست که قلاده به گردن داره و هر چی صاحبش بگه سریع انجام میده ...
اگه این دولت هم عوض نشه ، نفرینی که پشت این دولت و صاحبانش و طرفداراش هست ،‌خواب و ارامش رو ازشون میگیره ...
چطور شب راحت میگیری میخوابی تو ؟‌ این همه مردم زیر ظلم و ستم هستن بعد داری طرفداری میکنی ؟ ای بی وجدانهای بی غیرت ... این اعراب فرهنگ و تمدن ایرونیا رو گرفتن ،‌الان غیرت ایروونی ها رو هم گرفتن .... بی غیرتان فاسد
شنبه 3 مرداد 1388

ایران جاوید - ایران - تهران
ببین روحستان تو به روح اعتقاد داری؟ پس .... ..
شنبه 3 مرداد 1388

zorba - استرالیا - سیدنی
roohestan - ایران - تهران
immortal1977 - هلند - امرسفورت
خیلی دوست دارم باهم رودرو بشیم ! آخه وطن فروش فراری تورو چه به این حرفها !!! تو برو به وطن فروشی یت و مزدوری برای دشمنان این کشور ادامه بده ! این و هم بدون که خواب سرنگونی این نظام رو هم نمی بینین ! چه برسه به واقعیت اون ! البته دلم نمی خواد که جلوی هموطنام بایستم اما بعضی از شما ها خیانت رو از حد گذروندید !
.............................................................................................
...بهت بگم ...رو هم نمیتونی بخوری. نه اینکه تا حالا جلوی ایرانیها وا نساده بودی. نگو هموطن که چندشم میشه هموطنی مثل تو .. داشته باشم
شنبه 3 مرداد 1388

778899 - ایران - شیراز
شما وقاحت وحماقت وجنایت ونجاست و رذالت وپرویی وددمنشی وسفاکی وکراهت ودرندگی وبی سوادی وچاپلوسی وپابوسی را در یک چرخ گوشت
بریزید ان چیزیکه از ان خارج می شود این مردک است.او عصاره همه اینهاست.یک زمانی در این نماز جمعه ایت الله طالقانی نماز میخواند ,حالا این مردک,نشانه سقوط از این واضحتر.
شنبه 3 مرداد 1388

فرزانه_کویت - کویت - کویت
/این
مردیکه عوضی باید با کفش زد تو دهنش تاگالشو ببنده که این اراجیفهارو تحویل ملت نده درود بر ملت غیور ایران
شنبه 3 مرداد 1388

aghozdar - ایران - تهران
رحیم مشایی دوست و طرفدار اسراییل .
احمدی نژاد دوست و طرفدار مشایی.
پیدا کنید پرتقال فروش را.
اقای خطیب هرچه کمتر بگی به نفع شماست.
شنبه 3 مرداد 1388

بابک - ایران - سبزوار
این بی شرف یکی از منفورترین اخوند های درباری است
شنبه 3 مرداد 1388

maziar1 - امریکا - لس انجلس
اخه مرتیکه الدنگ به فرض هم اون رهبرت یه احضار وجودی کرد تو دستمال بدست چرا پریشون شدی. اون کثافت خدا که نیست. واقعا مطلق اندیشی و افکار دیکتاتوری تا مغز و استخوانت نفوذ کرده. نسبت دادن اعتراض مردم به بیگانگان هم چیز تازه ای نیست. .....اما اقای روحستان تو یک عقده ای عقب مونده ای بیش نیستی. نه تنها جلوی هموطنانت ایستادی بلکه یه قمه هم کشیدی عربده کشی راه انداختی که چی مثلا شدی یه شعبان بی مخ اسلامی. خاک بر سرت عقده ای.
شنبه 3 مرداد 1388

paradisemail - ایران - اصفهان
ای مردکه منافق اگه راست میگی برو قاتلین قتلهای زنجیره ای وسعید امامی(مجتبی خامنه ای) و کسانی که حجاریان رو ترور کردند(مصباح یزدی) به سزای عملشون برسون بعد بیا این حرفا رو بزن
شنبه 3 مرداد 1388

dannni - سوئد - استکهلم
نماز جمعه ده هزار نفری، راهپیمایی 200 نفری..
شنبه 3 مرداد 1388

amuali - المان - کلن
Roohestan بزودی نوبت ما میشه که به تو لقب وطن فروش و .... بدیم . ماها که در خارج هستیم وطن دوست تر از تو و امثال تو هستیم. تو هنوز معنی وطن دوستی یا وطن فروشی رو نفهمیدی ولی بخودت اجازه میدی تهمت بزنی. وطن دوستی این نیست که تو در مقابل اکثر مردم کشورت که بخاطر کودتای این نظام به خیابانها می روند و مسالمت امیز دنبال ارای خود هستند بایستی و اونها بکشی ، مجروح و زندانی کنی و ملت را سرکوب کنی و همه این جنایتها را به حساب دین و مذهب بزاری و اکثریت ملت ایران را در خفقان و زیر فشار قرار بدی. وطن دوستی دقیقاً ضد این مساًل است و امثال تو و این نظامت باعث فرار ماها شده زیرا شماها حرف حالیتون نمیشه و باید زور بالای سرتون باشه و مثل حیوون دنبال رهبرتون راه بیافتید و از خودتون اراده ای ندارید. هموطن عزیز شروع کن به شمارش نفسهای اخر این نظام و فکری برای خودت کن که ایا دوست داری باملتت باشی یا با مزدورهای طالبانی صفت و از دین و خدا بی خبر هم خط و قطار باشی. هنوز برای تو دیر نشده و اغوش ملت ایران برای حتی برای امثال تو بازه. البته مغز انسان باید قابلیت فهم و درک ازادی و ازادیخواهی رو داشته باشه که بتونه این جنبش عظیم ملت ایران رو درک کنه. سعی خودت رو بکن و به ایران و ایرانی بودن و ازادی ایمان بیاور تا برای تو هنوز دیر نشده. برای تو ارزوی درک ملت ایران را دارم.  
شنبه 3 مرداد 1388

mrfreedo0m - ایران - تهران
دوستان عزیز این هم ویدوای از چند عزیز بسیجی در حال بازی و عبادت در مسجد ... ان شالله که تمامی بسیجیان از این بازی ها انجام دهند وا ما از این همه شجاعت و شعور انها لذت ببریم ... احسنت بر شما تسبیح به جیبان و مسلسل به دستان ... اجرتون با اغا خامنه ای ...
https://www.youtube.com/watch?v=Fa1pWGB5dmw
شنبه 3 مرداد 1388

elinaa - ایران - تهران
roohestan - ایران - تهران !!

70 ملیون نفر مقابل تو و اقلیت هم فکرت ایستادند . حتی یک نفر از این 70 ملیون هم هم وطن تو نیستند . شما مال فلسطین و سید حسن نصرالله و جزایر کومور هستین . هم وطنان شما اونا هستند . اینکه ایران جا خوش کردین دلیل ایرانی بودنتون نمی شه. لطفا با احترام گورتون رو گم بفرمایین از این مملکت.
شنبه 3 مرداد 1388

گزنه - انگلستان - لندن
Democratic-Iran - امریکا - نیو یورک
داداش زنبیلتو بردار من قبلا نوبت گرفتم پارتی بازی هم نداریم که ...من قبلا یک فنر از یک خاور پیدا کرده ام و دادم آهنگری یک طرفشو مثل تیغ تیز کرده یک طرف دیگش مثل اره است خیلی باحاله حال میده این عوضی را از وسط اره کنم آخ فکر کن داری ارش میکنی اون هم دادو شیون میکنه جدی راست گفتم یک شمشیر با لبه 10سانتی به طول 90سانت و دستش هم 30سانت است .وقتش شد یک کامنت بگذار باهم این آخوندهای عوضی رو اره کنیم ای خدا کی وقتش میشه انتقام شهدای مارو بگیریم .وقتی گرفتیم . یک من یکی تو .یکی تو یکی من .قریچ قروچ قریچ قروچ همه رو اره میکنیم
شنبه 3 مرداد 1388

ناب - ایران - تهران
تماس که ایرادی نداره!
تلفن ایمیل فکس ...
این دیگه جک شده!
شنبه 3 مرداد 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
roohestan - ایران - تهران
برای شماها که خارج شدن از ایران راحت است پاچه گیر محترم. چرا تشریف فرما نمی شوید؟ آه فکر کنم هنوز برای رسیدن به درجه قاتل برون مرزی باید مقداری دیگر مشغول د.. تکان دادن باشی :-)
شنبه 3 مرداد 1388

نسیم مرگ - لندن - لندن
roohestan - ایران - تهران . ..غلط میکنی به بچه های این مرزوبوم بی ادبی میکنی ..مزدور رژیم تورا چه بی این .. خوریها عوضی بیخود میکنی میایی تواین سایت این سایت مال فرزندان اصیل ایران است نه برای تو خانواده غیر ایرانیت .. شو ..
سه‌شنبه 6 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.