خبرگزاری فارس : امضای قرارداد خرید و ورود ۴۰۰ هواپیمای توپولوف به کشور

خبرگزاری فارس : امضای قرارداد خرید و ورود 400 هواپیمای توپولوف به کشور

مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی از امضای قرارداد خرید 400 هواپیما توسط این ایر‌لاین با کشورهای مختلف خبر داد.

سعید حسامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» درباره تاریخ تحویل هواپیماهای خریداری شده توسط این ایر‌لاین، خاطر نشان ساخت: هواپیماهای توپولوف 154، ‌توپولوف 204، هواپیمای MD جزو هواپیماهایی هستند که به تازگی توسط هما خریداری شده و به زودی وارد کشور می شود.
مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی با اشاره به زمان تحویل هواپیمای توپولوف 204 گفت: این هواپیما از طریق شرکت ایران ایرتور خریداری شده است که هم اکنون تحویل آن با مشکلات و موانع کوچکی مواجه است.
وی با بیان اینکه قرارداد خرید هواپیما در ایران محرمانه است و تا ز‌مان دریافت هواپیما حالت رسانه‌ای پیدا نمی‌کند، افزود: مبحث خرید هواپیمای توپولوف 204 به دلیل این که در محافل سیاسی و دولتی مطرح شد،‌ کمی حالت رسانه‌ای پیدا کرد.
حسامی اظهار داشت: در حال حاضر شرکت هما قرارداد خرید حدود 400 هواپیما را به امضاء رسانده است، اما تا هنگام دریافت و ورود این هواپیما به ایران هیچ اطلاعی درباره نوع هواپیما و تاریخ تحویل ارائه نمی‌شود.

آروین - ایران - رشت
خوب پس اگه هرکدوم حداقل 150 نفر تلفات بدن 60000 نفر دیگه کشته داریم
جمعه 2 مرداد 1388

baran shomal - نروژ - اسلو
مردم سوار شدن به توپولف را تحریم کنید. اینا اشغالهای دست هزارم و کهنه روسیه که نوکراشون با دادن پولهای بی زبان ما به جیب انان الت قتل مردم مارا فراهم می کنند
جمعه 2 مرداد 1388

nassimj00n2 - انگلستان - لندن
خاک تو سرتون وطن فروش ها!!!
جمعه 2 مرداد 1388

iran-azad - ایران - تهران
دم روسها گرم که چپ و راست دارند "تادسته" به این رژیم می ندازند
در ماجرای تقسیم دریای خزر یک "بیلاخ" هم سهم ایران شد
نیروگاه اتمی در دنیا به هزینه ای نزدیک به دو میلیارد دلار طی چهار سال ساخته می شه روسها تا به حال هشت میلیارد دلار سُلفیدند و در جواب مقامات جمهوری اسلامی که گفتند:" لا اقل اگر نمی خواهید نیروگاه رو تحویل بدید حداقل یه "بیلاخ" بفرستید روسها گفتند: "بیلاخ" رو آخر سال میلادی می دیم
حالا هم که 400 تا هواپیمای "بیلاخوف"
جمعه 2 مرداد 1388

abiabi - انگلستان - لندن
خداوکیلی یکی نیست تو مملکت که به این حرامزاده ها بگه کم برید این اشغالهای روسی را بخرید . ( مرگ بر این رژیم ادمکش و مرگ بر روسیه )
جمعه 2 مرداد 1388

ababil - ایران - تهران
تف به گور بابات دستی دستی می خواهند مردم را نابود کنند ..نسل کشی اینجاست نه تو غزه اگر راست می گوئید یکیش را بدهید به احمدی نژآد ... تا او هم مثل مردم با این هوپیماها به اینطرف و آنطرف گزک کند.
جمعه 2 مرداد 1388

afshin7174 - هند - بنگالور
با هم بگین یا تک تک مبارکه مبارک. دوستان عزیز تو تعداد تلفات در جاده ها که تو دنیا اولیم. انشا... تو تلفات آسمونی هم اول میشیم تو دنیا. اصلا من پیشنهاد میکنم که دولت یه طرحی رو تصویب کنه که تو تلفات در پیاده رو ها هم اول شیم یعنی همین جوری که راه میریم تو پیاده رو بیافتیم بمیریم. البته قبل از تصویب طرح هیات دولت حواسشون باشه که وضو داشته باشن و یک صندلی خالی هم واسه امام زمان کنار بگذارند صواب داره.
جمعه 2 مرداد 1388

delmorde - سوپد - یوتوبوری
خوب مردم را که مجبور نمی کنند سوار بشن مردم خود مقصرند . اگر درون اتوبوسها بالاخص انها که در مسیر جاده های جنوب کار می کنند فوق العاده گرم است باید مردم راننده ها را مجبور کنند کولر اتوبوس را روشن کنند و اگر راننده بهانه اورد میتوانند به پلیس راه از انها شکایت کنند.تمام اتوبوسهای خطوط جنوب کولر دارند اما چون اتوبوسها اکثرا شخصی است راننده صرفه جوئی می کند. اما مسافرین باید یکصدا او را وادار کنند.مسافرین کوتاه میایند و راننده ها از این اخلاق سوئ استفاده می کنند.
جمعه 2 مرداد 1388

zorro.ir - ایران - تهران
پیشنهاد منطقی به هموطنان عزیز .
اگر قصد مسافرت با این هواپیماها را دارید اشتباه گذشته تکرار خواهد شد و آدم عاقل یک با از یکسوراخ گزیده میشه بنظر من با اون پرنده که بالای سر این یارو هست پرواز کنید به نفع شماست تا با توپولو پرواز کنید .
جمعه 2 مرداد 1388

p.h - هند - پونه
نسل کشی
جمعه 2 مرداد 1388

سنجاقک - امریکا - ا......
آره دیگه باید این اشغالها را بخرند که جون مردم در خطر باشه
شنبه 3 مرداد 1388

amir-amir - کانادا - تورنتو
بهترین راه مبارزه با این مسئله عدم سوار شدن به این گونه هواپیما ها است و دیگر اینکه مسئولان مربوطه بابت این ابوقراضه ها چقدر رشوه گرفته اند لطفا یکى تو هواپیمائى افشاگرى کند
شنبه 3 مرداد 1388

lvlarkez - لبنان - بیروت
حالا نمیشد به جای 400 تا توپولوف فقط 10 تا بوینگ جدید میخریدند؟؟؟؟؟؟؟؟
شنبه 3 مرداد 1388

arashekamanghir - المان - کاسل
تا فکر کردن ممکن است ایران و امریکا رابطه برقرار کنند و از هواپیماهای امریکا
خریده شود سریع السیر دست به خرید این اشغالها زدند.باور کنید اینهم که گفتن خریدهاند ولی جزئیات محرمانست هم دروغه هیچ قراردادی امضانشده
میگن که فقط جلوی اعتراض مردم را بگیرند(که قرارداد از قبل امضا شده و کاری نمیشه کرد)اینا اگر عاقبت اندیش و خیر خواه مردم بودند سی چل تا میخریدند و دست نگه میداشتن ببینند چی میشود. بابا تحریم کنید.
شنبه 3 مرداد 1388

haghighatgo - آلمان - برلین
علت اینکه روسیه به حال ملاهای ایرانی فرزندان امام زمان دل می سوزاند کاملا روشن است که چرا؟
کشور های اروپای شرقی که مجبور به خرید هواپیما های روسی بودند بعد از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی دیگر حاضر به خرید این هواپیما ها نیستند و به بوئینگ و ایربوس سفارش خرید میدهند و تمامی هواپیماسازی روسی روبه ورشکستکی است و حتی هند هم هواپیمای روسی نمی خرد – در حقیقت قرارداد خرید پرنده های روسی مدت ها پیش قبل از شروع انتخابات بوده و همانطور عمامه پیچ های مسجد قم صلاح ندانستند که این مژده را قبل از انتخابات به مردم ایران که شیفته و عاشق توپولف و ایلیوشن هستند اطلاع بدهند چرا که ترس از آن داشتند که مردم همه به فرودگاه هجوم برده وسعی کنند که در جلوی هواپیمای روسی از خوشحالی اقامه نماز کنند- حالا چرا 400 هواپیما – چرا اینقدر زیاد- مگر می خواهند بچه مدرسه ای این ور و آن ور ببرند- کجا دارند که با این همه هواپیما می خواهند پرواز کنند؟ و یا اینکه می خواهند موتور هواپیماها رو در موشک ها جا سازی کنند؟
ملاها در صنایع هواپیما سازی و صنایع نظامی روسیه سرمایه گذاری کردند واز آن جائیکه کسی این پرنده های روسی رو نمی خره مجبورا ملاها باید زحمتش رو بکشن و این ها رو بیارن ایران- اگر هرروزی هم یکی سقوط کنه برای بیشتر از یک سال هواپیما دارند که ملاها رو ببره سوریه و چین- وبنا به گفته وزیران حیون احمدی نژاد کارخانه جات ایران در حال خودکفا شدن هستند و عد ه ای از خودکفاشدگان هم در ایران دست به ساختن لوازم یدکی برای هواپیما زده اند که نتیجه آن با دود سیاه و آتش همراه بوده است – حالا باید از خامنه ای پرسید که بفرمایند چه دست گل های دیگری به داده اند که کسی از آنها خبری ندارد؟
شنبه 3 مرداد 1388

ehsanusa - امریکا - نیوجرسی
من چند سال پیش تو روزنامه همشهری یه آمار از سقوط هواپیماهای ایرانی دیدم که شرکت ایران ایر تور بیشترین تعداد سقوطی رو داشت. خدا رحم به مردم کنه!!!!
من فکر میکنم مردم باید سفر با هواپیما رو تحریم کنن! اینجوری حداقل جونشونو حفظ میکنن!
شنبه 3 مرداد 1388

Pixel - ایران - تهران
دوستان این مردک هم شاخ دراورده.!!!!!
شنبه 3 مرداد 1388

daneshjooye mobarez - ایران - تهران
delmorde - سوپد - یوتوبوری
دوست عزیز دلت خوشه ها . انگار تا حالا تو ایران نبودی یارو خیلی راحت می تونه بگه خرابه . پلیس راه هم که قربونت یه پولی از راننده می گیره میگه به ما ربطی نداره.
اینجا واقعا باید تلاش کنی که فقط زنده بمونی . همینشم کلی هنره.
شنبه 3 مرداد 1388

dokhtarakeiran - مالزی - کوالالامپور
هاله پرواز رویه سره این برادر!!خدا, یه هاله هم به ما بده لطفاً!

شنبه 3 مرداد 1388

aghozdar - ایران - تهران
پیشنهاد میکنم چون هواپیماهای جدید هستند هرکدام تحویل یکی از مقامات رده بالای کشور گردد تا برای مسافرت ها ی خوانوادگی از این هواپیما ها استفاده کنند.
راستی هواپیمای اقای یزدی-احمد خاتمی-جنتی-الهام فراموش نشود
شنبه 3 مرداد 1388

بابک - ایران - سبزوار
تا کی این روس ها این ارابه های مرگ را به ما می فروشند
شنبه 3 مرداد 1388

mehrab_alborzi - ایران - تهران
باز زمان شاه اون خدا بیامرز با چنگال غذا می خورد و یک چیزهایی هم برای مردم میموند .بعدش هم اگر بنا تو بغل کسی افتادن بود افتاد تو بغل امریکا ( تشک پر قو )
نه تو بغل روسیه کمونیست از خدا بی خبر .با این باج هم انها نیروگاه بوشهر را راه اندازی نمیکنند .امریکا هر چی که هست حرفش حرف ( من که میگم خیلی مرد ) اگر باج میگیره حداقل پشت ادم در میاد نه مثل روسها که از پشت خنجر میزنند شما یک جا و فقط یک جا در تاریخ نشان بدید که این روس ها سر حرفشون ایستاده باشن ( مثل زن ....میمونن )
اگر این روس ها ایران را ایرانستان نکردند ( من مرده شما زنده ) اگر بگیم امریکا را ماسون ها اداره میکنند میدونیم که انها یک هدفی را دنبال میکنند ولی روس ها اصلا میدونند هدف یعنی چی ؟
شنبه 3 مرداد 1388

borj - ایران - بوشهر
delmorde - سوپد - یوتوبوری
تو بوشهر غیر ممکن که یه اتوبوس تو تابستون بدون کولر روشن حرکت کنه.البته بد نیست بدونید که اینجا 8 ماه تابستونه!!
شنبه 3 مرداد 1388

saeed1 - کانادا - تورونتو
البته توپولوف 204 کاملا جدید بوده و خیلی قسمتهای آن شبیه ارباس میباشد و داستانش با مدل 154 فرق میکند.
شنبه 3 مرداد 1388

chkavak - ایران - تهران
اگر مردم ایران اگر به چانشان علاقه داشته باشند نباید به هیچ دلیلی حتی در صورت داشتن عجله برای مسافرت از خرید بیلط این تابوت های پرنده خوداری و از سوار شدن به آهن پاره های روسی که آنان را به کام مرگ پرواز میدهد خوداری کنند.
مقصر خود ما مردم ایران هستیم که این ملاها برای ما هزاران هزار تصمیم ناروا و ضد بشری می گیرند. پروازهایی که با توپولف یا سایر تابوت های پرنده ساخت روسیه کثیف صورت می گیرد را تحریم کنید.
تحریم کردن این پروازها نیز ضربه دیگری بر پیکر منفور ملاها و حکومت نامشروع اسلامیشان است.
مرگ بر جمهوری کثیف اسلامی
مرگ بر روسیه منحوس و کثیف
شنبه 3 مرداد 1388

گزنه - لندن - لندن
لطف مثل رضاخان انجام بشه وقتی پل ورسک را ساختند رضا خان دستورداد مهندس آن بهمراه خانواده اش برود زیر پل بعد یک قطار باربری را از روی پل عبور داد که اگر ریخت سر مهندس وخانواده اش بریزد . الان نیز باید خریدارش به همراه خانواده اش حد اقل چند سرت پروازی با آن به شهرهای ایران پرواز کنند اگر افتاد که هیچ اگر سالم بود آنوقت برای عموم پرواز آزاد باشد
یکشنبه 4 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.