مهدی خزعلی آزاد شد

مهدی خزعلی آزاد شد

وکیل مهدی خزعلی از آزادی موکل خود با قرار کفالت 20 میلیون تومانی خبر داد.

هادی ارمغان با اعلام این مطلب گفت: روز گذشته خبری به نقل از بنده در خبرگزاری‌ها و رسانه‌های داخلی وخارجی منتشر شد، در حالی که با هیچ رسانه‌ای مصاحبه نکرده‌ام.

وکیل خزعلی در مورد پرونده موکل خود اظهار داشت:در تاریخ هفتم تیرماه سالجاری مهدی خزعلی به صورت شفاهی به دادسرای روحانیت احضار و بعد از اینکه ثابت کرد، روحانی نیست، دادسرای روحانیت با صدور قرار عدم صلاحیت ذاتی، وی را تحویل مقامات امنیتی داد.

ارمغان با بیان اینکه در تاریخ هشتم تیرماه برای مهدی خزعلی قرار وثیقه 500 میلیون تومانی صادر شد، ادامه داد: پس از ارجاع پرونده به دادسرای امنیت، شعبه اول دادیاری امنیت مستقر در دادگاه انقلاب قرار وثیقه را به قرار بازداشت تبدیل کرد.
وکیل مهدی خزعلی با بیان اینکه پیش از بازداشت موکلش از وی، وکالت نامه اخذ کرده بود،افزود: پس از اطلاع یافتن از تبدیل قرار وثیقه به قرار بازداشت با مراجعه به دادسرا به این قرار اعتراض کردم و موکلم با قرار کفالت 20 میلیون تومانی شب عید مبعث آزاد شد.

وی اظهار داشت: با توجه به ماهیت قرار کفالت که اصولا به امور سبک کیفری اطلاق می‌شود و با توجه به اینکه اتهامات موکل بدلیل مطالب منتشره در سایت تخصصی است به نظر می‌رسد به زودی دادگاه قرار منع پیگیرد خزعلی را صادر کند.
ارمغان در خصوص اتهامات موکل خود گفت: اصولا با توجه به ارجاع پرونده به شعبه اول دادسرای امنیت به نظر می‌رسد اتهام موکلم اقدام علیه امنیت ملی باشد.

elektris - فرانسه - پا ر یس
ساعتی بعد حمید پناهی استاد موسیقی ندا آقا سلطان به جمع سوگواران پیوست و روایت خود را از لحظه ی شهادت ندا چنین توصیف کرد: "پیش از این حادثه ما می گفتیم و می خندیدیم تا زمانی که بعد از درگیری در خیابان و شلیک گاز اشک آور به کوچه پناه بردیم. چشمانمان را مقابل آتش گرفتیم. ساعت دقیقا 18:10صدای کوتاه سفیر گلوله ای را شنیدیم و دیدم که ندا به روی زمین افتاد.
پیش از مرگ فقط گفت: "آقای پناهی سو.." حتا سوختم را نتوانست کامل ادا کند. وقتی گفتم بمان سرش را تکان داد و گفتم دستم را فشار بده دستش را فشار داد.
حمید پناهی حرف های دیگرش را در شعرهایی که برای ندا سروده بود خلاصه کرد و برای حاضران خواند. قرار است این شعر به طور کامل در روزنامه اعتماد منتشر شود اما بخش هایی از آن در زیر می اید :
تا سپیدی چند ندا فاصله است؟
به هوا برخاست از منیت های جاری دور شد
دشمن ظلم و عدوی زور شد
لحظه ای از ما برید .. حر شد و او حور شد
و ندا آمد ندا آمد ندا در نور شد
چه آسان او به من گفت سوختم
و چه آسان او فرو غلطید هم نشین درد شد
زرد شد دخترم سرد شد
تا رهایی را شناخت حور شد
ندا آمد ندا آمد ندا در نور شد
...
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

irani1 - المان - هامبورگ
خامنه ای محاکمه باید گردد.
https://www.youtube.com/watch?v=GZNGDVrwg_I
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

علیرضا دادا - امارات - دبی
از الطاف دولت مهر همینه دیگه
اول بازداشت..شکنجه..اعتراف گرفتن..ترور شخصیتی
بعدش هم یه دادگاه
بعدش هم تبرئه.....البته این آخری یه کمی بعیده
آخر سر هم ممنوع المصاحبه ..ممنوع الخروج و انواع ممنوعیتهای دیگر
چه شود این چهار سال....خدیا خودت رحم کن
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

Bamdad_KH - آمریکا - شیکاگو
دوستان عزیز٬
همانطور که اطلاع دارید روز 25 جولای٬ مصادف با روز چهلم همرزم عزیزمان ندا آقا سلطان٬ به عنوان:
Global Day of Action for Human Rights in Iran
اعلام شده است. به همین مناسبت و برای ابراز همبستگی و پشتیبانی از مبارزات مردم ایران و ابراز تنفر از سرکوب وحشیانه رژیم جمهوری اسلامی ، تظاهراتی توسط ایرانیان مدافع صلح و حقوق بشر در شهر شیکاگو سازمان دهی شده است. برای برگزاری هر چه با شکوه تر این تظاهرات٬ دوستان مقیم شیکاگو و ایالت ایلینوی میتوانند به آدرس زیر به هموطنان ایرانی خود ملحق شوند:

SAT. JULY 25, 12:00 noon
Federal Plaza
Dearborn and Adams

به امید ایرانی آزاد و سربلند.
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

man iraniam1 - هندوستان - بنگلور
هرچی ریشکی پشمکی اند ازاد می کنند جونای مثل دسته گلو تو زندانا بعد از شکنجه های قرون وسطی ای می کشن حتی حق وکیل گرفتنم بهشون نمی دن .
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

کورش پارسی - امریکا - سانتاباربارا
به امید ازادی همه ی اسیران در بند...
بازهم متذکر میشم... نخ از نازکی پاره میشه و ظلم از کلفتی...
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

سید مهدی - ایران - تهران
من اینو از نزدیک میشناسم پست تر از خودش خوشه ... ال کاپونیه که ارسن لوپن پیشش درس خونده ... سر دسته دزدا که میگند اینه.... مدیران محترم سایت ایرانیان حالا که شما هم طاقت نظرات مخالف منو ندارید ما هم رفتیم بخدا اگه تا حالا ته دلم احساس ترحمی نسبت به این خسو خاشاکها داشتم از این به بعد ذره ایی ترحم نمیکنم بزودی میرم عضو بسیج هم میشم تا فقط کارم اعتراف گیری باشه کمک مالی هم میکنم این بچه های سایت فکر میکنند که ما از این دگوری وگوریها مثل بعضی ها شون هستیم که تو خارج تمام خونواده کار میکنند تازه 8 تشون گرو 9 هشونه ... بابام داره سالی دو بار منو میفرسته حج تازه بخوام تعریف کنم مثل این تازه بدوران رسیده های سایت میشم ولش کن ... ما که رفتیم ولی با عدم درج نظراتم من بدتر شدم بخدای احدو واحد هر جمعه میرم نماز جمعه هاشمی فقط این سبزارو بزنم هر کی صدمه دید تقصیر این مدیر سایته ... اون باید اون دنیا جواب بده ... تقصیر این پرویز کترینگ هم هست در هر صورت یکی از پیگیر ترین کاربران سایتو بعد از چند سال از دست دادید عزت زیاد... شونصدتا چرتو پرت این بابک کانادا رو میزاره ولی دو خط نظر منو تحمل نمیکنه
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

سید مهدی - ایران - تهران
مدیر جان بمولا غلامتم شوخی کردم کجا برم من معتاد این سایت شدم غروب که از سر کار میام شیرجه میرم رو لبتاب اول میام تو سایت خودم یعنی ایرانیان تا شب کلی از مطالب خصوصا پزشکی و اجتماعی اش لذت میبرم و مسایل سیاسی هم که جای خودش داره هرچند با هم ابمون تو یه جوب نمیره ... دمت گرم... بعد اینترنت بازی هم پایگاه و بعدشم دیگه بعضی موقع ها مهرورزی ...
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

سید مهدی - ایران - تهران
بیانیۀ هزارم موسوی!
ملت ایران!چه سلامی! چه علیکی!
چرا ساکت نشسته اید؟مگر شاهد نبودید که حتی خود احمدی نژاد هم به من رأی داد،ولی بعد از روز انتخابات خودش را برنده اعلام کرد.
مگر نمی دانید من ترک هستم. همسرم لراست.دخترم را به یک کرُد شوهر داده ام.و پسرم با یک دختر عرب ازدواج کرده است.همسر پسرخاله ام اهل شمال است و شوهر دختر عمه ام بچۀ جنوب. خودم دوران مقدس سربازی را در اصفهان بوده ام و قبر پدرم در شیراز است.مردم مشهد مرا « داداش» صدا می کنند و وصیت کرده ام بعد از مرگم مرا در یزد به خاک بسپارند. برادر زاده ام دانشجوی کرمان است و خواهر زاده ام ساکن بوشهر.
این همه دلیل نشان می دهد که همۀ مردم ایران به من رأی داده اند.
از ایرانی های خارج نشین نگویید که بابت هر کدام دلایل قاطعی دارم.
درامریکا شوهر خاله ام یک مزرعۀ بزرگ دارد. و در اروپا برادر همسرم کاشی کار ماهری است. باجناق سابقم بعد از طلاق همسر پنجمش ساکن قارۀ افریقا است. و مردم استرالیا تخته های موج سواری را از مغازۀ پسر عمویم می خرند.
پس با این همه دلایل مهم چگونه ممکن است که من رأی نیاورم؟
از شما تقاضا دارم به خیابان ها بریزید و به نشانۀ اعتراض قلیان ها را به آتش بکشید.چرا که دولت احمدی نژاد با واردات گستردۀ شلنگ قلیان از چین ، صنعت شلنگ قلیان سازی کشور را نابود کرده است.
اگر همچنان به سکوت خود ادامه بدهید به سیم آخر می زنم و جلوی نهاد ریاست جمهوری خود را حلقه آویز می کنم. پس اگر می خواهید رئیس جمهور اصلی خود را از دست ندهید به پا خیزید!

عقدۀ رئیس جمهور شدن!
موسوی!
خرداد 1420 هجری شمسی

پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

fanishal - آمریکا - سانفرانسیسکو
سید مهدی - ایران - تهران
آخی کجا رفتی‌. عجب دل نازکی. من نمی‌دونم که آیا شما به این چیزهای که مینویسی واقعا اعتقاد دارید یا می‌خواهید حرص بقیه را در بیارید؟ در هر حال اگر در نظراتتون جدی هستید باید خوشحال باشید که بچه‌ها به نظرات شما عکس العمل نشون میدهند این یعنی‌ نظر شما را خواندن. همیشه خفه کردن صدای مخالفت باعث دیکتاتوری و انحراف از مسیر ازدی انسان میشه. آزادی کلام البته بدون توهین، حق هر انسان است. این آزادی مدتها است که از مردم ما گرفته شده و این مردم بارها بخاطرش قیام کردن. اگر میبینی‌ که شما را سانسور می‌کنن یا اینکه با شما به شدت برخورد میشود میخوان بهتون بفهمونن که چه دردناک است که نتوانی‌ حرفتو بزنی‌ و یا عقیدتو بیان کنی‌. شما با نوشته‌هات نشون دادی که هوادار این سیستم دیکتاتوری هستی‌. اساس یک سیستم دیکتاتوری هم سانسور کردن و گرفتن حق آزادی بیان است مخصوصاً اگر مخالف باشد. پس شما که هوادار این سیستم هستی‌ نباید از سانسور‌های گاه و بیگاه ناراحت بشی‌. کمی‌ فکر کن عزیز.
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
سید مهدی - ایران - تهران

تو برو رهبر شیره ای تو جمع کن که از شدت افیون کشی نای راه رفتن نداره و اون میمون نژاد انترزاده از بس داروهای روانگردان مصرف کرده که داره سر به بیابون میگذاره! اون مصباح هم که از مصاحبت پسران خوشرو و جوان سیر نمیشود! معلوم نیست این چه دینی است که این ملاهای رژیم بدان باور دارند! اکثرشان معتاد به افیون و شیره و هرویین بوده و در آدمکشی رقیب ندارند. هر روز چندین معشوقه عوض میکنند و دستشان به دزدی آلوده است. ما که نفهمیدیم این چه دینی است که اینها پیرو اش هستند!!
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
سید مهدی - ایران - تهران
به درک که شبها چه غلطی میکنی که میای اینجا اطلاع هم میدی! اصلا کی هستی و چرا فکر برت داشت که وجودت برای کسی اهمیت داره که میای اینجا خزعبلات سر هم میکنی! شخصیتت در حد صفر است بیسواد و نفهمی و مثل احمدی میمون زاده بی فکر و از خود راضی و روان پریش هستی! اون موقعها که بچه بودی و توی طویله پدر احمدی نژاد با میمونها بازی میکردید چند بار گاز گرفته شدی؟ راستی نگفتی شبها چند پتک میزنی؟ من که مطمئنم از داروهای روانگردان هم استفاده میکنی چون روانپریش هستی و مدام چرند به هم میبافی! بدبخت آخر و عاقبتت تیمارستانه برو زودتر خودتو به مراکر ترک اعتیاد معرفی کن!
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

suzi - انگلستان - لندن
این بدترین خبریه که میشد به پدرش داد!حالا دوباره این پیرمرد بخت برگشته هی باید از دست حرفها ونوشته های این آقا دکتر حرص بخوره و چپ وراست عاقش کنه!
جمعه 2 مرداد 1388

fak zan_uk - انگلیس - لیور پول
سید مهدی خوب گفتی معلومه شبش مهمون رهبر بودی .پای منقل خوب مخت کار میکنه احسنتم انا یا ایهالذین تا اخر...
جمعه 2 مرداد 1388

khooroos - امارات - دبى
سید مهدى مثل اینکه مشق امشبت خیلى طولانیه- مواظب اون دست جافتت باش بجه
توهم که همه رومیشناسى کلک مردنى
جمعه 2 مرداد 1388

bij - المان - المان
سید مهدی گرام
30 سال است که تو و امثال تو مدعی سر مشق بودن برای دنیا هستید چرا چون شما روزی 17 رکعت و یا بیشتر(شبانه) نماز می خوانید پولدارها حج میروند و بعضی از ندارها مشهد، روزه میگیرید و ده ها جور مختلف فروع و اصول دین.
چی در امد از این سر مشق؟! فقر، اعدام، فساد مالی، فساد جنسی، درگیریها و دوریهای خانوادگی و ... در یک کلام نداشتن اخلاق انسانی.
از حماقتهای حاکمین همین بس که خود را مضحکه دنیا قرار داده اند. غرب به حماقتان میخندد همانطور یک مسلمان لبنانی!! ایا اینها میخواستند سرمشق دنیا باشند؟!!!
جمعه 2 مرداد 1388

neda85 - ایران - تهران
سید مهدی چه ..ی میخوری تو این سایت. لعنت به اون اسمت و لقب ....ت
جمعه 2 مرداد 1388

rastad - ایران - تهران
آخه بخدا دوستان من چی بگم به شما عزیزان
بابا وقت خودتون رو گذاشتین به اراجیف این مردک نادان . تو رو خدا بی خیال این مردک بشین و به هم اطلاع رسانی کنین و پیگیر سایتها بشین و از اینجا به هم خبر بدیم که باید کجا بریم و کجا تجمع کنیم . یه احمقی میاد اینجا 4 تا دری وری میگه و دیگه همه هی دنبال نظرات اون هستن و هی با هم کل کل میکنن . ای بابا بی خیال بشین . اونم مثل اون رهبر احمقش خامنه ای میمونه دیگه .
آیا امروز همه در جلوی مجلس تجمع میکنیم در بهارستان .
مرگ بر ضحاک زمان خامنه ای دجال
شنبه 3 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.