عبدالله نوری: اواسط دهه‌ی پنجاه هم کسی فکر نمی‌کرد روزی شاه از مملکت برود

عبدالله نوری: اواسط دهه‌ی پنجاه هم کسی فکر نمی‌کرد

 روزی شاه از مملکت برود

عبدالله نوری، وزیر کشور دولت اصلاحات و از چهره‌های شاخص منتقد حاکمیت، با مقایسه‌ی شرایط فعلی کشور با سال‌های میانی دهه‌ی پنجاه شمسی، یادآور شد: آن موقع هم اصلا کسی باور نمی‌کرد که با این مبارزات محدود، یک روزی بیاید که شاه با آنکه نمی‌خواهد اما مجبور شود از مملکت برود.

به گزارش «موج سبز آزادی» وی که این سخنان را در دیدار با خانواده «محمدرضا جلایی‌پور» از فعالان سیاسی بازداشت شده بیان می‌کرد، همچنین اعتراضات کنونی را بسیار جدی، گسترده و حتی نگران‌کننده توصیف کرد.

عبدالله نوری ضمن محکوم کردن بازداشت‌های گسترده اخیر، خواستار اعاده جمهوریت نظام و آزادی سریع همه‌ی زندانیان شد و برای خانواده‌ی جلایی‌پور که تاکنون سه شهید در راه انقلاب و اسلام داده‌اند، آرزوی صبر کرد.


وی همچنین از مواضع اخیر هاشمی رفسنجانی حمایت کرد، از تحت فشار بودن وی سخن گفت و روحیه‌ی بالای همسر و دیگر اعضای خانواده‌ی او را مورد ستایش قرار داد.

bahram$hiroshima - ژاپن - هیروشیما
پرتاب سنگ توسط لباس شخصی های ز..ا زاده به طرف کسانی که با موبایل فیلم میگیرن !!!!!!!!
https://www.youtube.com/watch?v=6TgFqORiigs
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
با ارزوی صبر کردن ایا انها بر خواهند گشت.شاه رفت.ولایت فقیه هم خواهد رفت.
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

punisher - ایران - شیراز
نه جانم اینا رو نمیزاریم که برن / میاد روزی که این جانیان به همراه نیم رخ پیم رخ ها سر تیرها آویزونن.
اره جونم / بزودی.....
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

Nim Rokh - ایران - تهران
بیشتر بشنوید از برادر همسر اقای موسوی : شاپور کاظمی برادر زهرا رهنورد حدوداً 55 ساله و مجرد دارای گرین کارت ایالات متحده امریکا است و رفت‌و‌آمد زیادی به امریکا دارد و از بدهکاران سیستم بانکى کشور مى‌باشد. نکته جالب این‌که وى از 10 سال پیش با خانمى داراى سابقه همکارى با گروهک منافقین ارتباط داشته و در ایام اغتشاشات نیز با این خانم در یک خانه تیمی زندگی می‌کرده است.
این در حالی است که زهرا رهنورد (زهره کاظمی) خواهر شاپور کاظمی، در جمع خانواده زندانیان سیاسی اعلام کرده که تاکنون نسبت به بازداشت برادرش به خاطر دلایل مصلحتی سکوت کرده و این‌گونه وانمود کرد که به دلیل آبروی کشور و همدردی با خانواده بازداشت‌شدگان از انتشار خبر و اعتراض نسبت به بازداشت برادرش سخنی نگفته است.

یادتون باشه که پسر فایزه هاشمی هم چندین سال در انگلیس در حال تحصیل (بخوانید عشق و حال) هستند اینها برای شکم خودشون صابون می زنند خوب است که حمایت کننده انها بدونند که رهبران انها سر در کدوم اخور دارند.
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

alichineese - انگلستان - لندن
Nim Rokh - ایران - تهران
بچه جون اینا که میگی‌ همش اراجیفه، شما مغز شسته‌ها هرکی‌ که گرین کارت آمریکا رو داره منافق میدونید ، هرکی‌ توی انگلیس درس بخونه از نظر شما کوتاه فکران منافق است ،دیگه این حرفا واسهٔ شما اعتبار نمی‌شه ، گذشت دورهٔ نادانی، خوب نادان تو چی‌ میدونی‌ از زندگی‌ ؟ به جز نفرت و جوگیر بازی چیزی هم فهمیدید؟ چون ایرانی‌ هستی‌ واست دعا می‌کنم که حقایقو پیدا کنی‌.
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

TAAT - ایران - اردبیل
Nim Rokh - ایران - تهران
دوست عزیزم!کنکاش در زندگی شخصی دیگران شایسته نیست.در مورد خوب یا بد بودن آدمها نهادهایی هستند که تصمیم میگیرند.آنچه که مهم است این است که گاهی آدمها در موقعیّتی قرار میگیرند که خواسته یا ناخواسته ،خوب یا بد،نقش رهبر و صف اوّلی پیدا می کنند. اینجاست که باید به خاطر آنهایی که در پشت سرند رفتاری انسانی و منشی رهبر گونه و هدایت گر ایفا کنند،حتی اگر در تمام بقیه زندگیشان حتی جرأت چنین رفتاری را نداشته باشند.فراموش نکنیم همین مَنشها،آدمهای بزرگ را بزرگ کرد. وگرنه شخصی مثل "مهاتما گاندی" چون دانش آموخته حقوق بود مرزهای این علم را توسعه نداد.نقش هدایتگرش او را معروف کرد.نقشی که در بُرهه ای در وسط معرکه باید ایفا میکرد و کرد.شاید دیگران اینقدر خوش شانس نبودند.
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

abdi1 - ایران - تهران
درود بر تمام کسانی که در راه وطن از جان مایه می گذارند.
وطن فروشان بدانند تمام این حرکاتشان بی پاسخ نخواهد ماند .
مردم شریف تنها و تنها کاری که هر ایرانی در این موقعیت باید انجام بدهد روشنگری موضوع برای تمام هموطنان است چون اینها از تنها چیزی که هراس دارند آگاهی مردم است .هر خبر،عکس ،مطلب و حتی کلمه ای که هر نفر نشر بدهد در جهت آگاه سازی دیگران از هر جهادی واجب تر پس در اطلاع رسانی به دیگران و روشن نمودن افراد ناآگاه بکوشید و از پا ننشینید
پاینده ایران
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

aashkan - ایران - تهران
Nim Rokh - ایران - تهران
دوست دارم یه روز یه ....فکر کنم تو هم بدت نیاد
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

hirowa - ایران - هیرو
alichineese - انگلستان - لندن
اصلا هرکسی که نخبه باشه و صاحب تفکر و اندیشه از نظر این آ.. ها (Nim امثال Rokh - ایران - تهران ) یه منافقه که باید به خوابگاهش برن و عقده های دوران دبیرستان و دبستان رو که جلوی تخته سیاه یه لنگه پا وامیستادن رو بگیرن... احمق هایی که به جای مخ توی کلشون پهن بود باید هم الان به انحای مختلف نخبگان و امیدهای فردای مملکت رو تو دانشگاه فلک کنن و تو اوین شکنجه بدن.
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

mohsen_raja - ایران - تهران
Nim Rokh - ایران - تهران
یک روز کاراگاه هولمز ودستیارش واتسون رفته بودند صحرانوردی،شب هم چادری زدند وزیر ان خوابیدند.نیمه های شب هلمز بیدار شد و اسمان را نگریست و بعد واتسون را بیدار کرد و گفت: «نگاهی به بالا بیانداز و به من بگو چه می بینی؟»واتسون گفت: «میلیون ها ستاره می بینم»هلمز گفت:«چه نتیجه ای می گیری» واتسون گفت:«از لحاظ روحانی نتیجه می گیرم که خداوندبزرگ است و ماچقدر در این دنیا حقیریم، از لحاظ ستاره شناسی نتیجه می گیرم که زهره در برج مشتریست پس باید اوایل تابستان باشد،از لحاظ فیزیکی نتیجه می گیرم که مریخ در محاوات قطب است پس باید ساعت حدود سه نیمه شب باشد» شرلوک هلمز قدری فکر کرد وگفت:«واتسون،تو احمقی بیش نیستی !نتیجه اول و مهمی که باید بگیری این است که چادر ما را دزدیده اند!»
جناب نیم مخ؛ حکایت شما هم جریان داستانه واتسونه اولا که ا..ی بیش نیستی ، دوما انواع و اقسام نتیجه گیریها رو از جریانات اخیر گرفتید(ازجمله کامنت اخیرتون در مورد رهبرانمون!!! و سر در اخور امریکا و غرب بودنشون!) ولی نتیجه اصلی ومهم که همون بیزاری وانزجار مردم از این رژیم ،ولایت فقیه وشما مزدوران است رو نگرفتی!
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

hirowa - ایران - هیرو
اصلا هرکسی که نخبه باشه و صاحب تفکر و اندیشه از نظر این آ... ها (Nim امثال Rokh - ایران - تهران ) یه منافقه که باید به خوابگاهش برن و عقده های دوران دبیرستان و دبستان رو که جلوی تخته سیاه یه لنگه پا وامیستادن رو بگیرن... احمق هایی که به جای مخ توی کلشون پهن بود باید هم الان به انحای مختلف نخبگان و امیدهای فردای مملکت رو تو دانشگاه فلک کنن و تو اوین شکنجه بدن.
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

hirowa - ایران - هیرو
TAAT - ایران - اردبیل
آخه به کی می گی؟؟؟این بابا هی میگه سر کی تو آخور کیه در حالیکه دیگه اینجا همه می دونن که سر خودش تو آخور و استطبل یزید بازجو صاحب کیهانه...
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

بابک - ایران - سبزوار
مرگ براحمدی نژاد و خامنه ای و روسیه روسیاه
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

ali_esf - ایران - اصفهان
درود بر موسوی
مرگ بر دیکتاتور
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

حامی موسوی - ایران - تبریز
mohsen_raja - ایران - تهران
عالی گفتی دستت درد نکنه
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

ساعت 12 - ایران - تهران
Nim Rokh - ایران - تهران
اولا که خ...
دوما موجی خامنه ای پسر خامنه ای هم مدتی (چند ماه) در انگلستان همراه سعید امامی اقامت داشته پس چرا نمیگی با حساب سر انگشتی شما اون هم عامل انگلیسهاست و رفته اونجا عشق و صفا و دیدن آموزش؟؟؟.
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

mehrab fallah - کانادا - تورنتو
عبدالله نوری و عطاالله مهاجرانی به مراتب از خاتمی و موسوی قویتر هستن.البته من به هیچ کدوم به عنوان رهبر یک جنبشی به عظمت نمیتونم نگاه کنم.رهبر جنبشی که با سران حکومت مذاکره کنه و هی دم از اسلام امام حسین ولایت بزنه دیگه رهبر نمیشه اقای موسوی هنوز توجیه نیست که ملت پشت سرش برای رهایی از همین چیزا ریختن تو خیابونا.
punisher - ایران - شیراز
پس به امید خدا انقلاب میکنیم بعد اعدامهای انقلابی راه میندازیم مثل انقلاب قبلی و دوباره هر چی دکتر و مهندس و خلبان با افکار غیر همسو رو بدون دادگاه اعدام انقلابی میکنیم تا انقلاب بعدی برسه.شما که اینقدر خوب برنامه ریزی کردید میشه بگید نقش خلخالی و لاجوردی رو کی میخواد بازی کنه؟فکر میکنم شهرام همایون خوب باشه البته اگه سر ارم وسط پرچم با بقیه کنار بیاد.عجیب واقعا خود تو میدونی واسه چی مخالف حکومت هستی و اعتراض میکنی؟اگر اشتباه نکنم برای ازادی و دموکراسیه حالا اون حکومتی که بعدش میاد اگه قرار باشه دوباره با اعدامهای انقلابی شروع بشه و باز بعد از دیکتاتوری شاهنشاهی و دینی یه دیکتاتوری جدید بیاد بیخیال انقلاب بشیم بهتره.
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

Fereschteh - المان - هامبورگ
شاه رو گذاشتند در بره ولی‌ هیچکدوم از این قاتلان دزد فاسد رو کسی‌ نمیذاره در بره، هر جای دنیا که برن پیداشون می‌کنیم بلایی سرشون میاریم که مرغان آسمان بحالشون زار زار بگرین. باید به مرگ خیلی‌ دردناک کشته بشن.
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

iranie sabz - ایران - کرج
Nim Rokh - ایران - تهران
بچه جون خیلی ور می زنی تو و رهبر ...از الان بگردید دنبال سوراخ موش چون همین روزاست که ما شکنجتون میدیم اون وقت مردن واستون ارزو میشه..
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

ugh2008 - ایران - تهران
حالا که هاشمی وخانوادهاش دزدند دو نتیجه میتوان گرفت یا خمینی خیلی احمق بوده یا دستش باهاشمی تو یه کاسه بوده چراکه هرچه عکس وفیلم از خمینی هست هاشمی هم در کنارشه
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
Nim Rokh - ایران - تهران
مرگ بر خامنه ای شیره ای شیشه ای و کراکی! مرگ بر مصباح فاسد الاخلاق خسرودوست! مرگ بر احمدی نژاد روان پریش و قاتل!
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

iranesabz - هلند - هلند
Nim Rokh - ایران - تهران
به کوری چشم تو و تمام طرفداران احمدی نژاد میمون زاده، درود بر موسوی. ننگ بر خامنه ای
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

LiliRose - کانادا - تورنتو
Nim Rokh - ایران - تهران
اگر رهبران یک کشور در امریکا یا اروپا درس خوانده باشند بهتر از آن است که پز مدرک نداشته از آکسفوردشان را بدهند یا مثل وزیر علوم ادعای عضویت در انجمنهای امریکایی و غیره را داشته باشند.
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

METRADAT - ََََانگلستان - لیدز
میترادات.انگلستان.لیدز
حکومت ملاها هم در کنار پهلوی خواهد رفت.
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

mehditm - ایران - تهران
درود بر خاتمی عزیز و موسوی و عبدالله نوری و جبهه اصلاحات
مرگ بر خامنه ای عفریته چلاق زانی
جمعه 2 مرداد 1388

Iranie Azade - آلمان - هامبورگ
امثال این Nim Rokh و سید مهدى هاى پاچه خوار رژیم از گوساله اى مثل احمدى نژاد بدترند، چون تا این بدبختهاى جیره خور نباشند که کسى مثل سید على گدا نمیتونه به ما حکومت کنه؟
مرگ بر خامنه ای...
جمعه 2 مرداد 1388

SOHRAB-IRANZAMIN - ‌‌‌‌‌‌‌‌دبی - ‌‌‌‌‌‌‌‌دبی
اسلام یاید برود.لطفا با قرائت خمینی دجال بخوانید
جمعه 2 مرداد 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
Nim Rokh - ایران - تهران
دوست عزیز همه جواب هایی که گرفتی به کنار. فقط خواستم عرض کنم در خط آخر از «غذا خوری» خویشاوندانت یاد کرده بودی که بدین وسیله مراتب را اصلاح می کنم. :-)
جمعه 2 مرداد 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
Nim Rokh - ایران - تهران
مزدور.این دوستان که به تو جواب دادن خیلی مودبانه جواب دادن.ولی من هیچ احترامی به مزدور .خائن و حزب الله و طرفداران این ولایت فقیه نمی گذارم و تو یکی از انها هستی.برو سر چاه مهدی در خواب خودت را......کن مزدور.
جمعه 2 مرداد 1388

پسر کرد ایران زمین - ایران - تهران
راستی عبدلی جون چی شده که اینقدر رنگ عوض کردی. زمانی که وزیر کشور رفسنجانی بودی یادت می آد دستور داده بودی کسانی که آستین کوتاه دارند را دستشون رنگ کنند.
جمعه 2 مرداد 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
Fereschteh - المان - هامبورگ
شاه در نرفت!!!! ابلهان اسلام ننگین و قوانین کثیفش را می خواستند او رفت و ملت هم تاوان این حرکت ابلهانه را با سنگینترین بهائی پرداخت. و می پردازد فقط طفلک جوانانی که در این شورش شرکت نداشتند و قربانی شدند.
جمعه 2 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.