فال روز پنجشنبه ۲۳ جولای - ۱ مرداد

فال روز پنجشنبه 23 جولای - 1 مرداد

فروردین

 سیارات وضع روحی خوش بینانه را تشویق می کنند و شروع های ناگهان اخیر درباره موانع می تواند عقب نشینی تواضع را نشان دهد.اما هیچ کس نمی خواد مانع شما از این شود که بعضی از برنامه هایتان را شروع نکنید. به خاطر این است که شما درباره آن ترجیح می دهید سکوت خود را حفظ کنید .وقتی کاری را با موفقیت و پیروزی به پایان می بری علاوه بر سود مادی از دستاورد معنوی برخوردار می شوی کسیکه ازکار خودش رضایت داشته باشد شیرینی بی نظیری را تجربه می کند.

اردیبهشت

 ستارگانی شخصی را در مدار شما قرار می دهند که هم صحبتی جذاب می باشد و به شدت از بودن با او لذت می برید. شاید موضوعات زیادی برای فکر کردن به شما بدهد.به خصوص اگر درباره کار یا هدفهای طولانی مدت صحبت کنید.امروز همچنین روز خوبی است تا به یارتان بگویید که چه احساسی به وی دارید چون این کار می تواند احساسات بین شما را به هیجان آورد.

خرداد

اگر گوشی تلفن را زمین نگذارید رئیستان حتماً چیزی به شما می گوید وعصبانی می شود. می دانم که حرف های زیادی برای گفتن دارید اما لطفاَ سعی کنید این حرف ها را خارج اززمان کاری بزنید. شما که نمی خواهید زندگی تان پیچیده تر شود. این طور نیست؟ هیچکس نیست که در زندگی خود مشکلاتی نداشته باشد اما این مشکلات برای هر کس به گونه ای و درجه ای است مطمئن باش ار با روحیه ای قوی به سراغ این مشکلات بروی راحت تر می توانی با آنها برخورد کنی.

تیر

هیچ چیز مثل همدردی و حساسیت بخرج ن برای حل یک مشکل ارتباطی نیست. تنها کاری که باید بکنید این است که به طرف نشان دهید چقدر مایلید نقطه نظر او را بشنوید تا بتوانید دستورالعمل کاملی حل این مشکل را بیابید. اگر مجردید، روش دلسوزانه شما یک شخص خاص را خیلی جذب شما می کند.مجبور نیستی همان راهی را که دیگران به تو پیشنهاد می کنند با چشم و گوش بسته بپذیری و دم بر نیاوری تو خود قدرت انتخاب داری و می توانی با در نظر گرفتن خواسته های خود بهترین راه را انتخاب کنی.

مرداد

 امروز به فکر باز نیاز دارید.می توانید در هر کاری شرکت کنید و موفق هم شوید.اگر به دیگران دستور ندهید حتماً به حرف ها یتان گوش می کنند و کارهایی را که می خواهید انجام می دهند. همانطور که دیگران را نصیحت می کنی باید گوشی نصیحت پذیر هم داشته باشی زیرا مسایلی هست که دیگران آنها را بهتر از تو تشخیص می دهند به توصیه های این دوستان باید حتما توجه کرد.

شهریور

 امروز شخص مورد علاقه تان تاثیری عمیق بروی شما دارد که باید از ارتباط با ژوپیتر و نپتون تشکر کنید.زمانی که با این شخص هستید قلب شما مالامال از عشق و غرور می شود.اگر باید امروز به ملاقات شخصی حدید بروید،آن شخص همانند هوایی تازه وارد زندگی شما می شود.گر چه مراقب باشید از آنها یک مجسمه پر غرور نسازید چرا که ممکن است دیر یا زود سرنگون شود.

مهر

 امروز خوب است برای سلامتی و خوب بودن پول خرج کنید.اگر از جاهای حراجی و ارزان قیمت خرید کنید لازم نیست پول زیادی بپردازید.شاید اضافه حقوق بگیرید.راههای مختلفی به تو پیشنهاد می شود که باید با دقت و هوشمندی بهترین آنها را انتخاب کرد همیشه راهی را باید برگزید که پایان خوب و درخشانی داشته باشد و تو را به هدف خود برساند.

آبان

نمی توانید حدس بزنید که شریک زندگی و یا یکی از نزدیکانتان چه اثری بر روی شما خواهد گذاشت. آنها باعث می شوند که قدرت تصورتان اوج گرفته و احساس خوبی نسبت به خود پیدا کنید و هم چنین باعث می شوند که مج اً به آدم ها عقیده و ایمان پیدا کنید. گرچه که در لحظه حال تصور می کنید آنها بی نظیرند، سعی کنید از آنها تصویری نسازید که واقعاً نیستند، در غیر این صورت بعداً پشیمانی بزرگی نصیبتان خواهد شد.

آذر

 امروز کمی مراقب باشید البته اگر متاهل هستید، زیرا شخصی شما را به خود جذب میکند.هرگز همه تخم مرغهای خود را نباید در سبد یک نفر یا یک کار گذاشت باید امکانات و توانمندیهای خود ر در زمینه های مختلف تقسیم کنی تا با حذف یکی دچار سردرگمی و پریشانی نشوی.خبرهای خوشحال کننده ای می رسد که این فضا را تغییر خواهد بهتر است در زندگی همیشه نیمه پر لیوان را در نظر بگیری تا سرخوردگی و ناکامی ها نتواند اراده تو را سست کنند.

دی

 اگر دچار ترس برای آینده شدید، متعجب نشوید اگر دیدگاهتان مثبت باشد، مطمئناً می توانید منتظر اتفاقات خوبی در چند روز آینده باشید. واقع بین باشید، مطمئناً به این خصوصیت نیاز دارید. برای انتخاب راههای تازه و کارهای جدید باید جرات و جسارت داشت کسانی که به همین آب باریکه قناعت می کنند چیزی بیش از آن عایدشان نمی شود باید به آینده های دورتر اندیشید.

بهمن

 امروز را با احساس گیجی و سردرگمی و یا شاید سوء تفاهم آغاز کنید. اما پس از گذشت ساعاتی متوجه می شوید که این توانایی را دارید تا تصمیمات درست بگیرید و به خوبی ارتباط برقرار کنید.در حقیقت شما معجزه ای دارید که تمام افرادی را که می خواهید جذب شما می شوند.امشب حتماً رابطه احساسی جدیدی پیدا می کنید البته اگر مجرد هستید.هر انتخابی پیامدهای خود را دارد و باید خود را برای هزینه های آن آماده کرد انسان هوشمند کسی است که سبک سنگین می کند و در نهایت راهی را بر میگزیند که بیشترین سود را داشته باشد.

اسفند

اگرچه می دانید که دیگران سعی دارند لجبازی کنند و چیزی را نپذیرند اما اکنون زمان مناسبی برای تهدید یا اولتیماتوم ن به آن ها نیست. اگر می خواهید به آرزوهایتان دست یابید بهتر است تمرین کنید.به کارهایی باید پرداخت که در زندگی تو نقش و تاثیری ماندگار خواهد داشت خود را با کارهای حاشیه ای و جزئی سرگرم کدن موجب می شود تا فرصتهای طلایی را از دست بدهی.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.