سرپرست کمیته امداد : جهیزیه به دختران دم‌بخت کشورهاى دیگر، تهدیدات علیه نظام را خنثى مى‌کند

سرپرست کمیته امداد : جهیزیه به دختران دم‌بخت کشورهاى دیگر

، تهدیدات علیه نظام را خنثى مى‌کند

جهیزیه‌دادن کمیته امداد به دختران دم‌بخت برخى از کشورها نه ‌تنها هزینه نیست بلکه سرمایه‌گذارى براى کشور به‌حساب مى‌آید زیرا با هدف انتقال فرهنگ‌و الگوى جمهورى اسلامى به این کشورها انجام شده ‌و دیپلماسى رسمى ‌از آن سود مى‌برد.

ایلنا نوشت:

 سرپرست کمیته امداد امام خمینى (ره) علت کمک این کمیته به مردم برخى از کشورها را نوعى سرمایه‌گذارى براى نظام جمهورى اسلامى مى‌داد ند و معتقد است این کمک‌ها برخى تهدیدات نسبت به جمهورى اسلامى را خنثى مى‌کند.

حسین انوارى در رابطه با سیاست کمیته امداد براى کمک به کشورهاى خارجى گفت‌: کمکى که کمیته امداد به کشورهاى خارجى مى کند در واقع انتقال الگوهاى حمایتى و امدادى است.

انوارى افزود: کمیته امداد شکم گرسنگان این کشورها را سیر نمى کند بلکه با برپایى کلاس‌هاى آموزشى سعى در توانمندسازى دختران و پسران این کشورها و ایجاد اشتغال براى آنها دارد.

سرپرست کمیته امداد امام خمینى (ره) در واکنش به این سوال که شما مى‌گویید کمیته امداد کمک نقدى به این کشورها نمى‌کند درحالى که خبرها حاکى از این است که این کمیته به دختران دم‌بخت برخى از این کشورها جهیزیه مى‌دهد، گفت:‌‌ کمیته امداد در پى ترویج فرهنگ اسلامى است. هدف کمیته امداد جلوگیرى از ایجاد مفاسد اجتماعى در این کشورها و ترویج فرهنگ ازدواج است، به همین جهت بخشى از جهیزیه دختران آنها را تامین مى‌کنیم.

سرپرست کمیته امداد در پاسخ به این سوال که گمان نمى کنید چراغى که به خانه رواست به مسجد حرام است، چنین پاسخ داد: اگر قرار باشد چنین شعارى سر داده شود باید وزارت امور خارجه، سازمان ارتباطات اسلامى و همه کمیسیون‌هاى مشترکى که ایران در خارج از کشور دارد تعطیل شود، زیرا ‌در بسیارى از دستگاه‌هاى کشور هزینه‌هاى بسیار زیادى صرف سیاست‌هاى جمهورى اسلامى ایران در سطح بین‌المللى مى شود زیرا ایران با بسیارى از کشورها بده بستان دارد.

سرپرست کمیته امداد یادآور شد: براى اینکه تهدیدات نسبت به جمهورى اسلامى کم شود باید یک سرى سرمایه گذارى بر مردم کشورهاى مختلف صورت گیرد و ‌یک سرى سرمایه‌گذارى هم روى مسئولان کشورها؛ ‌بنابر این اگر درست نگاه کنیم اقدامات کمیته امداد در کمک به کشورهاى دیگر براى پرنور نگه داشتن این چراغ است.


جزئیات پرداخت میلیاردها تومان پول مردم ایران

به دیگرکشورها توسط کمیته امداد

حسین انواری , سرپرست کمیته امداد

هفته گذشته سرپرست کمیته امداد گفته بود: جهیزیه‌دادن کمیته امداد به دختران دم‌بخت برخى از کشورها نه ‌تنها هزینه نیست بلکه سرمایه‌گذارى براى کشور به‌حساب مى‌آید زیرا با هدف انتقال فرهنگ‌و الگوى جمهورى اسلامى به این کشورها انجام شده ‌و دیپلماسى رسمى ‌از آن سود مى‌برد. این اظهار نظر به سرعت مورد توجه مردم قرار گرفت. شاید چون مردمی که در عوارضی و خیابان‌ها پول به صندوق‌های صدقات می‌ریزند تازه فهمیدند ممکن است پولی که به صندوق می‌ریزند تا بلاگردان خود و خانواده‌شان باشد، ممکن است صرف خرید کامپیوتر برای دختران کومور یا صرف خرید جهیزیه برای دختران آذربایجان شود. جالب آنکه طی چهار سال اخیر همزمان با روی کار آمدن دولت نهم، سرپرست کمیته امداد نیز که بعد از انقلاب (24 سال) با حکم امام و بعد رهبری ابقا شده بود، تغییر کرد و با آمدن سرپرست جدید در برخی موارد آمار کمک‌ها گاه تا 100 درصد افزایش داشته است. از طرف دیگر، کمک‌های کمیته امداد در حالی به کشورهای دیگر در جریان است که بعضا رفتارهای غیرعادی از سوی برخی از این کشورها می‌شود. یکی از آنها آتش زدن روغن‌های اهدایی کمیته امداد به آذربایجان بود که در سکوت خبری کسی به آن توجه نکرد. کمیته امداد ایران به برخی کشورها کمک می‌کند که اصولا در زمره کشورهای عقب‌مانده و جهان سوم هستند. برای مثال تهیه جهیزیه برای دختران کومور. تمام کشور کومور 700 هزارنفر جمعیت دارد و حتی در کومور یک هواپیما برای سفر رئیس‌جمهورش سامبی که از شاگردان آیت‌الله مصباح نیز هست، وجود نداشت و ایران برای آمدن سامبی به ایران برایش هواپیما فرستاد.
 

کمیته امداد لبنان
 

کشوری که سید حسین نصرالله اهل آنجاست 10452 کیلومتر مربع مساحت دارد اما جمعیت آن مثل مساحتش تقریبا نصف تهران است! ممکن است ندانید، ولی همه مردم آن را مسلمانان تشکیل نمی‌دهند، قومیت‌های لبنان هم متفاوت است، برخی از آنها در ایران هم هستند. عرب‌ها ۶۰درصد، آسوریان و سریانی‌ها ۳۶درصد و ارمنی‌ها ۴درصد، کردها و یهودیان یک درصد از جمعیت لبنان را تشکیل می‌دهند. در لبنان از اواخر سال 66 کمیته‎های امداد امام خمینی لبنان تاسیس و رسما شروع به کار کردند. تعداد واحدهای کمیته امداد لبنان در پایان سال85 (بعد از حدود دو دهه فعالیت) 20 واحد بود. تعداد 460 شهر و روستای لبنان تحت حمایت کمیته‎های امداد قرار دارند. تمامی شاخه‎های اصلی به صورت شورایی مرکب از 3 یا 5 نفر اداره می‎شوند و واحد مرکزی نیز که به‌صورت شورای 5 نفره اداره می‎شود، مسوولیت هماهنگی و نظارت بر کار تمامی شاخه‎ها را به‌عهده‌دارد. مجموع کمک‌های پرداختی به مددجویان کمیته‎های امداد لبنان در سال 85 بیش از 1/23 میلیارد لیره لبنان معادل 928/5364/1 دلار (3/141 میلیارد ریال‌) بوده است‌. کل خانوارهای تحت حمایت کمیته‎های امداد لبنان در پایان سال 85 هفت هزار و 486 خانوار باجمعیت 16هزار و 45 نفر بودند. تعداد تحت حمایت‌های سال 85 در مقایسه با سال قبل، یعنی سال 84 (5212 خانوار با جمعیت 13172 نفر) از نظر تعداد خانوار 6/43 درصد و از نظر جمعیت 8/21 درصد افزایش داشته ‌است.
 

کمیته امداد سوریه
 

سوریه کشوری است با مساحت 185هزار کیلومتر و جمعیت حدود 5/18 میلیون نفر.تعداد کل خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد سوریه در پایان سال 85، 2126 خانوار با جمعیت 9289 نفر بوده. در سال 85 جمع کمک‌های کمیته امداد سوریه 47.862.111 لیره سوریه‌، معادل 8/8 میلیارد ریال یا معادل 957.242 دلار بود.
 
 

کمک ماهانه 90 هزارتومانی ایران به صد‌هزار کارگر فلسطینی
 

بعداز حمله اسرائیل به فلسطین، در روز قدس و دعوت کمیته امداد با استقرار پایگاه در مکان‌های خاصی نسبت به جمع‎آوری کمک‌های مردمی جهت اهدا به مسلمانان مظلوم فلسطین اقدام کرد. ارزش ریالی کمک‌های جمع‌آوری شده برای مسلمانان مظلوم فلسطین افزون بر 1/4 میلیارد ریال‌ بود. البته این کمک‌ها تنها گوشه‌ای از کمک‌های ایران به مردم فلسطین است. پیش از عید، نخست‌وزیر فلسطین از کمک 250 میلیون دلاری ایران به تشکیلات خودگردان و فلسطینیان خبر داد. به گزارش آفتاب، اسماعیل هنیه سخنانش در شماره روز پنجشنبه روزنامه لبنانی السفیر منتشر شده، گفت: «نتیجه دیدارم از ایران حمایت مالی از فلسطین به ارزش 250 میلیون دلار (برابر 225 میلیارد تومان) و ارائه چند طرح برای حمایت مالی و اقتصادی مستقیم از دولت و ملت فلسطین بود.» هنیه همچنین گفت: «از جمله این کمک‌ها برای مثال اختصاص 120 میلیون دلار(برابر 108 میلیارد تومان) برای حمایت مالی از دولت فلسطین در سال 2007 و نیز اختصاص 45 میلیون دلار برای پرداخت حقوق کارمندان سه وزارتخانه از وزارتخانه‌های تشکیلات خودگردان فلسطین و پرداخت مطالبات خانواده‌های فلسطینی برای 6 ماه است.» هنیه که با این روزنامه لبنانی گفت و گو می‌کرد، افزود: «ایران پذیرفته به 100 هزار کارگر فلسطینی در ماه 100 دلار بپردازد و برای 6 ماه به این کار ادامه دهد که جمع آن 60 میلیون دلار می‌شود.» به گفته او «ایران همچنین پذیرفته به هر کدام از سه هزار ماهیگیری که از چند ماه پیش از رفتن به دریا محروم شده‌اند، در ماه 100 دلار بپردازد و تا 6 ماه به این کار ادامه دهد که جمع کل آن 8/1 میلیون دلار می‌شود.» نخست‌وزیر فلسطین در پایان گفت: «ایران مرکز فرهنگی فلسطین و کتابخانه‌هایی ملی با ارزش 15 میلیون دلار خواهد ساخت و دو هزار خانه ویران‌شده را به ارزش کل 20 میلیون دلار ترمیم خواهد کرد.»
 

کمیته امداد افغانستان
 
 

افغانستان کشوری با مساحت 652 هزار کیلومتر مربع که نزدیک به 5/28 میلیون نفر جمعیت دارد. با استمرار جنگ داخلی در این کشور، امداد رسانی کمیته امداد به افغانستان از تابستان سال 77 متوقف شد اما با آغاز دوران بعد از طالبان مجددا فعالیت کمیته امداد در دی ماه سال 80 در شهر کابل و در سال 81 در شهرهای هرات و نیمروز (زرنج) آغاز شد.در پایان سال 86 تعداد 5252 خانوار با جمعیت 21777 نفر تحت حمایت ‌کمیته‌های امداد این کشور قرار داشته‌اند. به علاوه در این سال 745 خانوار شامل 3498 نفر دیگر نیز به صورت موردی طی یک یا دو مرحله از خدمات کمیته امداد بهره‌مند شده‌اند.
 

کمیته امداد آذربایجان
 

جمهوری آذربایجان با مساحت 86600 کیلومتر مربع حدود 8 میلیون نفر(تقریبا اندازه تهران) جمعیت دارد. کمیته امداد در این کشور تعداد 464 شهر و روستا را تحت پوشش قرار داده است. در پایان سال 86 تعداد 9593 خانوار با جمعیتی معادل 27875 نفر به صورت دائمی تحت حمایت کمیته‌های امداد جمهوری‌آذربایجان قرار داشته‌اند. به علاوه در این سال کمیته امداد تعداد 5148 خانوار با جمعیت 15272 نفر دیگر را به صورت موردی تحت حمایت و مساعدت خود قرار داد. مجموع کمک‌های پرداختی به مددجویان و هزینه‌های اداری وعملیاتی کمیته‌های امداد جمهوری آذربایجان در سال 86 ‎مبلغ 1/86 میلیون منات جدید (معادل 2211694 دلار، معادل 5/20 میلیارد ریال) بوده‎است.
 

کمیته امداد تاجیکستان‌
 

تاجیکستان کشوری با مساحت 143 هزار کیلومتر مربع و حدود 7 میلیون نفر جمعیت است. کمیته امداد در سال 73 در شهر دوشنبه ‌افتتاح شد. در پایان سال 86 تعداد 7154 خانوار با جمعیت 27967 نفر تحت حمایت ‌کمیته‌های امداد این کشور قرار داشته‌اند که اکثریت آنها از خانوادهای بی‎سرپرست و مهاجرین مسلمان بودند. ضمن اینکه تعدادی از خانواده‌های ‌روس تبار هم از حمایت‌های این نهاد برخوردارند. مجموع‌کمک‌های پرداختی به مددجویان و هزینه عملیاتی کمیته امداد تاجیکستان در سال 86 بیش از 4.615.451 سامانی معادل (12.3 میلیارد ریال یا 1.341.701 دلار) بوده است.
 

کمیته امداد کومور
 

به نظرتان کومور کجاست. شاید نام آن را تابه‌حال نشنیده باشید، اما حتما عکس رقص‌های عجیب و غریب افرادی که خود را شبیه مردم بدوی آفریقا آرایش کرده بودند جلوی رئیس‌جمهور کشورمان دیدید. رقصی در حاشیه دیدار احمدی‌نژاد از کومور و چند کشور آفریقایی که اواخر سال گذشته ایرنا آن را با آب و تاب زیاد و طی چند خبر منتشر کرد. کومور یک کشور است، که تاریخ اعلام موجودیتش به نیم قرن نمی‌رسد. کشوری با کمتر از یک میلیون نفر جمعیت، یعنی چیزی حدود 790 هزار نفر و مساحتی حدود 2 هزار کیلومتر مربع. برای اینکه ابعاد کومور دستتان بیاید آن را با تهران مقایسه کنید. تهران 19 هزار کیلومتر مربع وسعت دارد و بیش از 7 میلیون نفر جمعیت (برخی آمارها جمعیت تهران را تا 12 میلیون هم منتشر کردند) همین کشور کوچک هم در جنوب شرقی آفریقا از چشم مسوولان ما مخفی نمانده و آنها به دعوت مقامات عالی‌رتبه کشورهای آفریقایی و با هماهنگی نمایندگی‌های سیاسی و فرهنگی کشورمان در کشورهای تانزانیا، کومور، سیرالئون و ماداگاسکار ارتباطات و مراودات و اقدامات اجرایی خاصی را انجام دادند.(همان کشورهایی که چند وقت پیش محمود احمدی‌نژاد سفری به آنها داشت) از آن جمله می‌توان به تاسیس دفتر کمیته امداد در کومور اشاره کرد. این دفتر در کومور فعالیت‌هایی نظیر سایر کشورها انجام داده است. مثل راه‌اندازی مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای در چهار رشته: کامپیوتر، برق ساختمان، برق صنعتی، خیاطی و تجاری کمیته امداد از زمان تاسیسش در کومور بیش از 500 خانوار محروم و دارای یتیم در کشور کومور را تحت حمایت قرار داده است. البته تعداد افراد تحت حمایت منتشر نشده است، اما اگر خانوار‌ها را 5 نفری در نظر بگیریم یعنی کمیته امداد در کومور 2500 نفر از مجموع 790 هزار نفر جمعیت کومور را تحت حمایت قرار داده است. البته کوموری‌ها هم قدر کمک‌های ایران را می‌دانند. به گزارش برنا اواخر سال گذشته احمد عبدالله محمد سامبی رئیس‌جمهور کومور طی سخنانی در سالن اجتماعات دفتر کمیته امداد امام خمینی(ره) در کومور از زحمات جمهوری‌اسلامی ایران به ویژه کمیته امداد امام خمینی(ره) در این کشور قدردانی کرد. به گزارش این خبرگزاری سامبی طی این سخنرانی ضمن بیان صحبت‌های رئیس‌جمهور ایران در زمینه فراهم کردن امکانات مناسب توسط ایران در کشور کومور، حضور کمیته امداد در کومور را برای این کشور بسیار خوشایند دانست.
 

سامبی شاگرد مصباح
 

احمد عبدالله محمد سامبی (زاده ۵ ژوئن ۱۹۵۸) معروف به آیت‌الله سیاستمدار و روحانی مسلمان سنی (البته در بخش بعدی می‌خوانید که در خاطره‌ای از احمدی‌نژاد، او سامبی را شیعه می‌داند!) اهل مجمع‌الجزایر قمر است. او در سال ۲۰۰۶ رئیس‌جمهور این کشور شد. به قدرت رسیدن او حاصل نخستین انتقال مسالمت‌آمیز قدرت در تاریخ سراسر کودتای کومور بود. او همچنین نخستین رئیس کشور کومور است که از انجوان می‌آید، جزیره‌ای که در سال ۲۰۰۱ درخواست خود برای جدا شدن از اتحاد جزایر کومور را کنار گذاشت. سامبی مانند اکثر اهالی دیگر قمر مسلمان سنی است و لقب آیت‌الله را به خاطر اقامت و تحصیلش در شهر قم بر او نهاده‌اند. او در قم در مورد نظریه سیاسی اسلامی مطالعه می‌کرد و گفته می‌شود شاگرد محمدتقی مصباح یزدی بوده‌است. پس از آن تحصیلاتش را در سودان و عربستان سعودی پی گرفت.
 

هواپیمای اختصاصی ایران برای آیت‌الله
 

یکی از نقدهای جدی احمدی‌نژاد نسبت به دولت اصلاحات، استفاده دولتمردان اصلاحات از هواپیمای تشریفاتی بود. اما در دولت احمدی‌نژاد هرچند خود او از هواپیمای اختصاصی پیشین استفاده نمی‌کرد، اما برای سامبی از ایران هواپیما فرستاده شد تا به ایران بیاید! یک سایت حامی‌‌دولت نهم خبر از آن داد که برای سفر رئیس‌جمهور کومور به ایران، احمدی‌نژاد دستور داده است که یک هواپیمای فالکون از ایران به کومور برود تا او را با خود به ایران بیاورد. این رسانه حامی‌‌احمدی‌نژاد که در چند ماه گذشته به انتشار برخی خاطرات از زبان دوستان و اطرافیان رئیس دولت نهم روی آورده است، نوشت: «رئیس‌‌جمهور کومور، مسلمان و شیعه است. در ایران درس خوانده و شاگرد آقاى مصباح یزدى بوده. می‌‌خواست بیاید ایران؛ اما چون هواپیماى مناسبى براى آمدن به ایران در اختیار نداشت، دکتر دستور داد یک هواپیماى فالکون بفرستند تا او را بیاورد.»
 
 

آتش زدن محموله روغن در آذربایجان
 

در سال 87 مثل سال‌های گذشته، دفتر خارج از کشور کمیته امداد امام خمینی(ره) (آذربایجان) محموله‌هایی را در قالب کمک‌های کالایی که همه ساله برای شهر‌ها و روستاهای این جمهوری مثل: باکو، لنکران، گویچای و گنجه و.... ارسال می‌کرد، فرستاد.اما گویا یکی از محموله‌های روغن نباتی که مانند سال‌های قبل به این جمهوری فرستاده شده بود توسط مقامات جمهوری آذربایجان در شهر لنکران به آتش کشیده شده است.

sara-j - سوید - استگهلم
متاسفم واسه هر کسی‌ توئ ایران که پول خودشو بندازه تو صندوق صدقه.
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

Amirefendi - سوید - استکهلم
ای خاک تو سرتون وطنفروش ها .. دختر های دم بخت ایران برای سیر کردن شکم میرن دبی که تن فروشی کنن اون وقت شما خائن ها...شما انسان نیستید چه برسه که ایرانی باشید ...وای بر شما...!!!
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

ایران جاوید - ایران - تهران
دیگه علنی تر از این بگن پول میدیم دهن کشورها رو میبندیم!!!!!!!!!!! ای خاک بر سرتون..... بد بختا حنا تون دیگه پیش کسی رنگ نداره. دیدین که توی مشهد حتی به زور پول استقبال محمود چخان نرفتن. تا کی میخواین سرمایه ملت ایران رو به نفع خودتون خرج کنین؟
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

sara-j - سوید - استگهلم
نخست‌وزیر فلسطین در پایان گفت: «ایران مرکز فرهنگی فلسطین و کتابخانه‌هایی ملی با ارزش 15 میلیون دلار خواهد ساخت و دو هزار خانه ویران‌شده را به ارزش کل 20 میلیون دلار ترمیم خواهد کرد.»

خدا شانس بده
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

ایران جاوید - ایران - تهران
راستی بچه ها محمود چخان رفته مشهد شوی لباس!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دیدین با چند دست کت و شلوار و کاپشن ( توی گرما( نشونش دادن!؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به خدا دارن زورای آخرشونو میزنن.
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

setroos - اوکراین - کیف
چقدر اینا اسکلن!!! تلفظ : oskol
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

irani1 - المان - هامبورگ
- -
https://www.zshare.net/audio/62882483cad37c3e/
این هم لینک مستقیم میتینگ مخفی وزارت اطلاعات ..زاده های اطلاعاتی
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

سنجاقک - امریکا -
دوستان زیاد غصه نخوردید بروید وبلاگ های همین زنهای کاردار و سفارتی ها را بخوانید ببیند که این زنهاشون چطور پول خرج میکنند این پول ها را به اسم جهیزیه دختران به این زنهای ... سفارت جمهوری نا اسلامی خودشان میدهند چون زنها و دختراشون را برید ببینید زیر روسری چه کارها که نمی کنند این پول برای دختران همین سفارتی ها هستش که نروند خود فروشی کنند برید ببیند که زنها و دختران این سفارتی ها چه گندهایی که اینجا بالا نیاوردند
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

mahnadi - هلند - هارلم
دولت بیمار مالیخولیایی رهبر کلا اسقاط نشستید ازرو بیکاری دشمن بتراشید بیچاره ها دشمن شما همین بغل گوشتون مردم به لب رسیده ار ظلم وجنایات شماست حالا واسه پاچه خولری پول مردم وحق مردم رو بدید به این پاپتیهای گرسنه اخرش مثل این طرف بگویند
موضع گیری مقتدی صدر علیه جمهوری اسلامی
روزنامه اعتماد: پس از مدت ها سکوت، مقتدا صدر روحانی جنجالی عراق که برای سفری به سوریه رفته است، طی سخنانی از کشورهای عرب خواست حضور خود را در عراق پررنگ تر کنند تا سایر کشورها از جمله ایران از شرایط ناامن عراق به باور او سوء استفاده نکنند. وی که روز دوشنبه برای سفری دو روزه به دمشق رفته بود، با بشار اسد رئیس جمهوری سوریه دیدار و گفت وگو کرد. این روحانی شیعه عراق درباره ادعای مطرح شده در مورد دخالت ایران در عراق تصریح کرد؛ در حقیقت دستان زیادی هستند که امنیت عراق را به بازی گرفته اند و تنها ایران نیست. هر کسی می خواهد از این ناامنی سهمی داشته باشد. مقتدی صدر گفت؛ نبود اعراب در عراق موجب ایفای نقش ایران و دیگر کشورها در عراق شده است. امیدوارم اعراب نقش خود را در قبال عراق ایفا کنند تا دست دیگر کشورها را در عراق قطع کنند.
شما تازیان تازی پرست نفسهای اخرتونه
زنده باد ملت شریف ایـــــــــــــــــــــــران
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

سنجاقک - امریکا -
سفارت جمهوری نا اسلام در ترکیه به تمام زنانی که روسری سرشان میکنند ماهی 100 دلار میدهد حتی خیلی از زنان ترک در ترکیه بخاطر حجابی که داشتند ماه به ماه میرفتند سفارت ایران و 100 دلار حقوقشون را میگرفتند معلومه دیگه پول مفت مردم ایران را میدهند ترکا که سرشون روسری کنند ای خاک عالم بر سر شما مفت خورهای دزد
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

zorro.ir - ایران - تهران
چی باید گفت بخدا بغض گلومو گرفته یاد اون دختر بچه کوچولوی سر چهاراه افتادم که توی سرمای زمستون باکفش پاره با التماس از آدم خواهش میکنه ازش گل بخری یا زن بدبختی که از بی کسی و نداری دست به خودفروشی میزنه یا اون کسائیکه حتی پول داروی بیمارشون را ندارند تا بحال دادگاه خانواده رفتید میدونید تعداد خانواده هائی که بخاطر فقر از هم پاشیده میشن چقدر است میدونید سر بچه های طلاق چه بلائی میاد دارم دیونه میشم من نمیگم کمک کردن درست نیست اما چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است .
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
مرگ بر ملا دینش خدایش -----که دزد....قاتل..و روانی است همین//بکشید.....بدزدید تا روزی که نوبت به گور رفتن شما برسد.
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

Avayeh Edalat - ایران - تهران
اینها حسابهاى بانکى است که توسط آنها پول مردم در جیبهاى بى انتهاى آقایان ( اگر بشود رتبه آقا را تا به این حد تقلیل داد ) واریز میشود که در روز مبادا ( که بسیار نزدیک است ) مورد بهره بردارى قرار بگیرند....آى کوفتتون بشه.
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

mehrab_alborzi - ایران - تهران
خدا بیامرز پدرم زمانی که این صندوق های به اصطلاح صدقات را کار گذاشتند میگفت : اینها به پول خرد ته جیب مردم هم رحم نکردند.
و اما
1- چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است
2- حتما ما در مملکت دیگر دختر دم بخت - ادم بیکار - مستضعف - و.....نداریم
3- مستمری ایرانیان همه به موقع وبطور کامل پرداخت میشود
5- تورم نداریم و تقریبا همه چیز مجانی است
6- اعتیاد و شرارت و دزدی و غارت نداریم و همه در رفاه و امنیت کامل بسر میبرند
7- و در نهایت اینکه شاید این پول ها از بانک های لندن و غیره سر در بیاره بیرون کسی چه میدونه ؟
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

punisher - ایران - شیراز
چی شد /// انگار این سید میت ها / نیم رخ / نیم نگاه / همه ی این نصفه نیمه ها نیومدن از این گندکاری اربابای خون خوار و جنایتکارشون دفاع کنن .......!!!!!؟؟؟؟؟

آخه این افراد / خواب نیستند که بیدار بشن / بلکه خودشون رو به خواب زدن /// این رفتارشون به ایران و ایرانی / خیانت محسوب میشود / و سزای خیانت هم در همه جای دنیا یکجورست /// وای به روزی که دستمان به شما برسد / با اربابای خون خوارتون سر و ته به تیر ها آویزون میشین و عین ماکارونی رشته رشته تون میکنم....

به امید اون روز که کل جهان از وجود شما کثافتا راحت بشه ....
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

aghozdar - ایران - تهران
خیانت در امانت تا کی ؟ چند ساله از این خیانت ها میکنید ؟ بسه به خدا بسه . ملت ایران وامدار شما هستن . عوض سیر کردن شکم ولی نعمت های خودتون بدون اجازه انها سرمایه بی زبان را می برید به گردن کلفت های اجنبی میدهید . زمان این دکترین که انگلیسی ها یاد تون دادن گذشته که میگن عرب ها رو سیر و ایرانی ها رو گرسنه نگهدارید و به انان حکومت کنید .پول ایرانی را به ایرانی بدهید که مجبور نشید بیایید و امار و ارقام دروغ برای پنهان کردن تورم به ملت نشان بدید.
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

niloochi - المان - دوسلدورف
دزدی از این واضحتر دیگه امکان نداره!!!
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

amishka - اذربایجان - با کو
جالب اینه که درمانگاه هلال احمر ایران که اینجاست از ایرانیها پول ویزیت میگیره ولی از اذریها پول نمیگیره .کنسولگری ایران از ایرانیها واسه تمدید یا تعویز پاسپورت چیزی حدود 100.تا 250. یورو پول میگیره انوقت به اذریها ویزای مجانی اتوبوس مجانی به اضافه هزینه سفر برای زیارت مقعد امام وسایر جاها رو میده .ای خاک بر سر دولت بیگانه پرست جیب بری اسلامی
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.