محمد هاشمی اظهارات ذوالنور را تکذیب کرد

 محمد هاشمی اظهارات ذوالنور را تکذیب کرد

 عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی با اشاره به اظهارات جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه مبنی بر کمک 5 میلیارد تومانی وی به ستاد انتخاباتی محسن رضایی گفت: این اظهارات کذب محض است و من از ایشان به دادگاه ویژه روحانیت و سازمان قضایی نیروهای مسلح شکایت خواهم کرد.

محمد هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با تاکید بر اینکه از ابتدای انتخابات در جمهوری اسلامی تاکنون حتی یک ریال به هیچ ستاد انتخاباتی اعم از نمایندگان مجلس، شورای شهر و نامزدهای ریاست‌جمهوری کمک نکرده‌ام، گفت: ایشان باید مدارک خویش را در مورد کمک من به ستاد انتخاباتی محسن رضایی در دادگاه ارائه دهند.
هاشمی تداوم تخریب‌ها و اتهامات مالی علیه خانواده و وابستگان هاشمی‌رفسنجانی را تلاش برای تخریب با بهره‌گیری از جعل، دروغ و نیرنگ دانست.
وی افزود: به عمد و به دروغ مطرح می‌کنند که فلانی 5 میلیارد تومان به یک ستاد کمک کرده است تا به جامعه القا کنند که ببینید فلانی چقدر پول دارد که 5 میلیارد تومانش را به یک ستاد می‌دهد در صورتی که تمامی این اتهامات دروغ است.
وی با اشاره به اظهارات مقام معظم رهبری در خطبه‌های نماز جمعه بعد از انتخابات مبنی بر اینکه اگر در مورد شخصی مسائل مالی مطرح است از طریق مراجع قضایی پیگیری شود، گفت: رفتار برخی آقایان مانند رفتار مشرکان صدر اسلام است که بعضی از حرف‌های پیامبر و یا آیات قرآن را قبول داشتند و برخی را رد می‌کردند که در این مورد آیه‌ای هم نازل شد.

وی افزود: افرادی که چنین اتهامات دروغی را منتشر می‌کنند نه اخلاق انسانی دارند نه ارزش‌های اسلامی را قبول دارند و نه برای فرمایشات رهبری اهمیتی قائل می‌شوند اینها جریاناتی هستند که معلوم نیست ریشه‌شان کجاست و چه اهدافی را دنبال می‌کنند.

zorro.ir - ایران - تهران
بچه ها همینطوری که مطالب و کامنتها رو میخونید ناخن هایتان را هم به هم بزنید کم کم داریم به یواش یواش نزدیک میشیم تا چند روز دیگه همدیگرو پاره پاره میکنند .بگو انشاالله
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

amirhosein110ir - ایران - تهران
محمد هاشمی لپ لپ خریده
میرحسین از توش پریده
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

amirhosein110ir - ایران - تهران
محمد هاشمی لپ لپ خریده
میرحسین از توش پریده
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

ham-safar - ایران - تهران
حالا شما ابوالفضلی اعلام کنید خانواده هاشمی قبل از انقلاب چقدر ثروت داشت و الان جقدر دارد تا موچبات تنویر افکار عمومی فراهم اید
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

parvaz39 - آلمان - هامبورگ
تظاهرات در هامبورگ بدون گرایشی به احزاب و یا گروه خاصی
شنبه بیست و پنج جولای روز همبستگی ایرانیان در سراسر جهان
آدرس: هاخ من پلاتس از ساعت 13 الی 16.
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

teo-bagwel - ایران - تهران
میخواستسد بگه پول رو داده خب معلومه میزنه زیرش!!
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

IranBozorgMehr - ایران - اهواز
بهتر همانا که ریشه ی شما تازیان و تازی پرستان از این خاک آریایی کنده شود
بهتر همانا که روز بروز بیشتر دریوزگی خود را به ایرانیان و جهانیان نشان دهید تا برای همیشه ریشه کن شوید

مرگ بر شما و اسلام شما
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

fafali - ایران - تهران
دیگ به دیگ میگه روت سیاه. همه افراد این حکومت دزد و قاتل هستند
https://petitions.tigweb.org/persiangulf?signedpetition=254044032
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

niloochi - آلمان - دوسلدورف
مروز نگرانی خانواده ها در مورد سرنوشت عزیزانشان خیلی بیشتر از روزهای قبل بود خانواده ها نگران هستند که آیا عزیزشان را زنده و سالم تحویل می گیرند یا نه ، آیا زیر شکنجه هستند یا نه ؟
در مقابل زندان اوین نیز حدود 60 نفر از خانواده ها تجمع کرده بودند .قبلا خانواده ها در مقابل درب دژبانی می ایستادند که در مقابل دید عابرین و رهگذران بود اما در روزهای اخیر اسامی دستگیر شده ها را در سالن چند منظوره یا سالن ملاقات اعلام می کنند که دور از دید مردم است و با این کار سعی می کنند تجمع خانواده ها و اعتراضات آنها را در برابر زندان اوین از چشم مردم و رهگذران دور نگه دارند. از صبح تا ظهر که خانواده ها در جلوی زندان اوین هستند نیروهای انتظامی مستقر در آنجا در حالت آماده باش کامل هستند و لباس شخصی ها نیز خانواده ها را زیر نظر خود داشتند .
میبینید که چطور با تحت فشار قرار دادن خانواده ها و گرفتن وثیقه های سنگین میخواهند مردم رو از ادامه راه باز دارند؟
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

daneshjooye mobarez - ایران - تهران
قضیه برق کار نکرد چرا؟ ما طبق برنامه با شروع اخبار ( پایان دینگ دینگ ها ) هرچی از دستمون اومد روشن کردیم و همین طور روشن گذاشتیم ولی جواب نداد :((
دنبال یه روش جدید باشین .
در ضمن دوستان مذکر تهرانی ( بچه های شهرستان فعلا روزه سکوت گرفتن) چرا دیوار نویسی و شعار نویسی نمی کنین؟
تو کیسه های نازک رنگ بریزید و حین حرکت با ماشین پرت کنین به عکس های علی یه دست و انتری .
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

armani.armanian - -
حیوانات به جان هم افتادند
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

mm1_dk - ایران - تهران
من طرفدار صد در صد هاشمی نیستم ولی بدون سند و مدر ک متهم کردن یعنی کم اوردن و روی اوردن به روشهای غیر اخلاقی فکر نمی کنم اینها حتی یک لحظه به عاقبت این کار فکر کنند و اصولا به اخرت ایمان داشته باشند
بترسید از عاقبت این کارها دنیا دار مکافت است
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

javaad - ایران - تهران
amirhosein و ham-safar از تهران
بعید می دونم اظهارات شما به خاطر دلسوزی برای مملکت باشه. چرا که حرفای شما بیشتر به نفع احمدی نژاده و دار و دستشه. فکر نکن کسانی که کامنت می زنن احمقند و نمی فهمند شما چی می گید
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

abdi1 - ایران - تهران
من نمی دانم چرا این افراد را برای تهمت وافترا تحت پیگرد قانونی قرار نمی دهند.آقای هاشمی اگر این قضییه صحت ندارد تا آخر پیگیری کنید.
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

mahmoud_ahmadinejad - استرالیا - سیدنی
zorro.ir - ایران - تهران
درود بر تو دوست عزیز؛کاملا درست میفرمایید؛از لحاظ تاریخی و استراتژیکی باید اشاره کرد که بعد از روی کار امدن دیکتاتوری فاشیستی عاملی در بین عوامل دیکتاتوری ظهور خواهد کرد بنام اختلاف اعضا که همواره به صورت حذف فیزیکی افراد بروز خواهد کرد که نمونه بارز اون را در سیستمهای لنینیسم میتوان براحتی دید نظیر کشور پاکستان یا زیمبابوه یا ساحل عاج. نکته مهم اینجا است که خطر جنگ برون مرزی کشور را تهدید میکند.یا کودتاچیان باید امتیازات فراوان به کشورهای قدرتمند دهند و یا اینکه با خطر جنگ روبرو خواهند شد؛و سکوت کشورهای غربی در قبال عدم مشروعیت صد د صد احمدی در همین هست که امتیازات کافی از ایران بگیرند.
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

Iranie Azade - آلمان - هامبورگ
به امید دیدار در تظاهرات روز شنبه 25.07.09 در هامبورگ-آلمان ساعت 13-16
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

بابک - ایران - سبزوار
اقایamirhosein110ir - ایران - تهران خجالت بکش
بیا در موج دمکراسی قرار بگیر خودت را خراب نکن
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.