زلاتکو کرانیکار , سرمربی پیشین تیم ملی کرواسی هدایت پرسپولیس را بر عهده گرفت

 زلاتکو کرانیکار , سرمربی پیشین تیم ملی کرواسی

هدایت پرسپولیس را بر عهده گرفت

 با توافق نهایی بین مسئولان باشگاه پرسپولیس و سرمربی پیشین تیم فوتبال کرواسی، کرانیکار بصورت رسمی هدایت سرخپوشان را در لیگ نهم برعهده گرفت.

زلاتکو کرانیکار , سرمربی پیشین تیم ملی کرواسی هدایت پرسپولیس را بر عهده گرفت

به گزارش خبرنگار مهر، مذاکرات مسئولان باشگاه پرسپولیس با " زلاتکو کرانیکار" سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کرواسی نتیجه بخش بود تا این مربی بصورت رسمی هدایت سرخپوشان را در لیگ نهم برعهده بگیرد.

زلاتکو کرانیکار که به دلیل نتایج ضعیف تیم ملی کرواسی در رقابت های جام جهانی2006 از سمت خود برکنار شده بود، متولد 15 دسامبر سال 1956 است و در دوران بازیگری اش در تیم‌های دیناموزاگرب، راپید وین و سن پولت به میدان رفته و در 11 بازی برای تیم ملی یوگوسلاوی سابق و 2 بازی برای تیم ملی کرواسی انجام داده است.

کرانیکار از سال 1992 با هدایت تیم سگستا رسما حرفه مربیگری را آغاز کرد و در این 17 سال هدایت تیم های همچون تیم ملی کرواسی در جام جهانی 2006، تیم های زاگرب، لینز، اسلاون، ساموبور، ماسری، مورا، یکا و سسوته کرواسی و تیم الشعب امارات را برعهده داشته است.

طبق اعلام مسئولان باشگاه پرسپولیس این مربی کروات قرار است روزپنجشنبه وارد ایران شود تا بصورت رسمی هدایت این تیم را برای حضور در لیگ نهم برعهده بگیرد

می دانم پرسپولیسی ها قهرمانی می خواهند / زیبا و هجومی بازی می کنیم

سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس تهران با بیان اینکه می داند تماشاگران این تیم تنها قهرمانی می خواهند، از انگیزه بالایش برای موفقیت در پرسپولیس سخن گفت و افزود: برای رسیدن به این هدف بازیهای زیبا و هجومی را به نمایش خواهیم گذاشت.

زلاتکو کرانیکار سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس که سه شنبه شب به طور رسمی هدایت سرخپوشان را برعهده گرفت در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مهر، ضمن بیان مطلب فوق افزود: می دانم هواداران تیم فوتبال پرسپولیس به غیر از قهرمانی انتظار دیگری از این تیم ندارند و به همین دلیل تمام تلاشم را انجام خواهم داد تا ضمن ارائه زیباترین و هجومی ترین بازی‌ها به همراه این تیم، نتایج لازم را برای موفقیت هم کسب کنیم.

وی در مورد شناختش از تیم فوتبال پرسپولیس افزود: وقتی به من پیشنهاد هدایت این تیم داده شد، در مورد این تیم تحقیق کردم و متوجه شدم این تیم، یکی از بزرگترین و معروفترین تیم های آسیاست که این یکی از دلایلی بود که سرمربیگری این تیم را قبول کردم، همین مساله بود.

سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: همچنین شنیده ام در زمان مسابقات این تیم، ورزشگاه معروف آزادی پر از تماشاگر می شود، من علاقه داشتم در چنین تیمی فعالیت کنم و سعی می کنم تیمی را به میدان بفرستم که با بازی زیبای خود، تماشاگران پر تعداد و علاقمند این تیم را خوشحال کند.

کزانیکار با بیان اینکه پنجشنبه به ایران می آید تا هدایت پرسپولیس را برعهده بگیرد، در پایان گفت: هدف من این است که پرسپولیس در مسابقات داخلی، بهترین و هجومی ترین بازی ها را از خود ارائه دهد تا همه از عملکردش لذت ببرند. 

کرانیکار پنجشنبه وارد ایران می شود / قراردادی کمتر از مربیان داخلی

مدیر برنامه سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه این مربی پنجشنبه وارد ایران می شود، مبلغ قرارداد "کرانیکار" را در حد مربیان داخلی دانست.

محمد زمانی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان مطلب فوق افزود: عصر روز سه شنبه و در حضور منتظر موعود قائم مقام باشگاه پرسپولیس، مذاکرات نهایی با "کرانیکار" برگزار شد و قرار شد این مربی برای عقد قرارداد نهایی و هدایت تمرینات این تیم پنجشنبه وارد تهران شود.

وی در مورد مبلغ قرارداد رسمی این مربی اظهار داشت: به خاطر توافقی که بین طرفین ایجاد شده نمی توانم مبلغ این قرارداد را اعلام کنم اما مطمئن باشید مبلغ قرارداد این مربی کمتر از بسیاری از مربیانی است که در لیگ برتر ایران فعالیت می کنند.

مدیربرنامه سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: درعقد قرارداد این مربی بیش از همه مسائل منافع باشگاه پرسپولیس در نظر گرفته شد و در مجموع استخدام "کرانیکار" که یکی از مربیان مطرح اروپایی با این قرارداد، قطعا به سود این باشگاه خواهد بود.

وی همچنین در مورد اینکه آیا "کرانیکار" دستیار خارجی با خود به پرسپولیس می آورد، اظهار داشت: همه مسائل بستگی به باشگاه پرسپولیس دارد. البته قرار است طی چند روز آینده و پس از بررسی وضعیت تیم پرسپولیس توسط این مربی، در این خصوص تصمیم گیری شود.

زمانی در پایان خاطرنشان کرد: تا 24 ساعت آینده یک بازیکن ایرانی دیگر به جمع بازیکنان شاغل در خارج از کشور(لژیونرها) اضافه خواهد شد.

zorro.ir - ایران - تهران
برای اعتراض به روش وحشیانه رژیم در سرکوبی مردم و کشته شدن عزیزان هموطنمان فوتبال تحریم صدا و سیما تحریم استادیوم تحریم رژیم نابود .
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

arash-20 - ایران - تهران
به امید قهرمانی شیاطین سرخ
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

p.h - هند - پونه
سرخ و ابی باید یکی شوند و با یک رنگ سبز به استادیم ها برن
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

m_r - استرالپا - سیدنی
با درود و سلام
در ائن مقطعه تارئخئ و مهم بائد مواظب و بئدار که ائن رزئم ضد مردومئ با فوتبال و جنگ سرد ابئ و قرمز نئروهائ مردومئ را مقابل هم قرار نده
زنده باد ائران و ائرانئ ازاد منش
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

علیرضا دادا - امارات - دبی
استقلال یاد باشه..............پرسپولیس سرورته
به امید قهرمانی عقابهای سرخ آزادی.مربی باکلاسی نیست ولی میشه امیدوار بود.
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

fanta - فرانسه - استراسبورگ
zorro.ir - ایران - تهران
دوست عزیز اتفاقاً شروع بازیهای لیگ فرصت خوبیه برای اعتراض. طرفداران تیم‌ها می‌تونن از زیر یه تی‌شرت سبز و از روی اون لباس عادی خودشونو بپوشن و توی استادیوم اونو دربیارن تا همه یکرنگ سبز بشن و وقتی این اتفاق افتاد همگی باهم شعارهای جنبش سبز رو با صدای بلند به زبون بیارن. اینطوری فوتبال و سایر مسایل تحت الشعاع قرار می‌گیره. به هر حال مسئله فوتبال برای رژیم تبدیل به یک چالش جدی خواهد شد. در فوتبال سیاسی، مردم برنده شدند و رژیم آخوندی و مزدوراشون (بسیجیهای جیره‌خوار و سپاهیا و ...) باختند و از این به بعد هم در تمام میادین خواهند باخت و امثال نیم‌رخ بدبخت (که عارم میاد اسمشو ببرم) هنوز دستمال به دست آواره‌اند که چه کنند !
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

borj - ایران - بوشهر
تاریخ فرارش مشخص نیست؟
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

گروهبان قندلی - ایران - تهران
p.h - هند - پونه
موافقم باهات و امسال طرفداران این دو تیم مردمی باید یکی بشن و یک دل.
زنده باد پرسپولیس و استقلال
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

zorro.ir - ایران - تهران
fanta - فرانسه - استراسبورگ
سلام دوست عزیز اگه ما داخل استادیومی باشیم که تقریبا بیرون شهره و بخواهیم اعتراضمون را از اونجا و با شعار دادن شروع کنیم به تعداد نفرات نیرو میارن و صدهزارتا صدهزارتا میگیرن و میبرن چون راه فرار نداریم پس بهتر نریم و خالی باشه این هم یک نوع اعتراض هست و کسی هم دستگیر نمیشه .
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

mc20 - ژاپن - توکیو
p.h - هند - پونه
مخالفم هیچ وقت ورزشو نباید با سیاست یکی کرد
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

davoud21 - ولز - کاردیف
مربی خارجی یعنی یه فصل نا امید کننده دیگه واسه لنگی ها
جمعه 2 مرداد 1388

saken - ایران - یزد
اصلا در این شرایط فوتبال نمی چسبه.با این جو وشرایط مملکت آدم باید خیلی بی خیال باشه که دم از آبی وقرمز بزنه البته رژیم جهت سرگرمی بدش نمیاد مردم را با فوتبال سرگرم کنه تا آب ها از آسیاب بیفته وبا خیال راحت حکو مت کنه ولی اگر فوتبالی باشه ولیگ نهم برگزار بشه مدعیان اصلی سپاهان واستقلال هستن وبقیه تیم ها مثل مس وذوب آهن وحتی استیل آذین باید دنبال مقام سومی باشن وضعیت پرسپولیس خیلی اسف باره وبا حاشیه هایی که داره وبا از دست دادن اکثر یاران موثرش مثل مازیار زارع وپژمان نوری ونیکبخت و....وعدم جایگزینی مناسب اگر پنجم ویا ششم هم بشه شاهکار کرده!.
شنبه 3 مرداد 1388

$persian$ - ایران - تهران
خدا کنه مردم مثل بعد از انتخابات همبستگی داشته باشن و تویه استادیوم ها به اعتراض سیاسی خودشون ادامه بدن جنبش سبز و عشق است
استقلال قهرمان عشق است
شنبه 3 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.