فال روز چهارشنبه ۲۲ جولای - ۳۱ تیرماه

فال روز چهارشنبه 22 جولای - 31 تیرماه

فروردین

 بسیار ترجیح میدهید که صلح و هماهنگی را با هم در خانه داشته باشید.ممکن است بهترین روش این باشد که از موضوعات احساساتی دور شوید. در کلمات و موضوعات مترکز شده و گفتگو را نرم و روشن نگه دارید. از کسی انتظاراتی دارید که بکلی موضوع را درک نمی کند بنابراین انتظار و توقعتان بیهوده است ابتدا باید این مساله را کاملا برای او توضیح تا بتواند جایگاه خود را درک و آنگاه تصمیم بگیرد.

اردیبهشت

 اسرار خود را برای خودت نگهدار بعضی از رازها هست که فقط می توان آنها را در اختیار افرادی مطمئن و رازدار گذاشت در این باره باید بیشتر احتیاط کرد تا آسیبی به تو وارد نشود. یاس و نومیدی همیشه مثل یک ترمز خطرناک مانع انجام کارهای مفید و ارزشممند می شود باید این نومیدی را زا خود دور کرد و با جسارت پیش رفت آینده محصول اراده و پشتکار توست.

خرداد

بهترین کار برای شما شنا کردن یا ژیمناستیک و یا حداقل یک پیاده روی طولانی است. احتیاج به فرصت دارید تا خودتان را برای نقشه های آینده آماده کنید، و هم چنین فرصتی لازم دارید تا نگرانی ها و ناآرامی ها را برطرف کنید.بنظر می رسد عدم شناخت تو نسبت به افراد موجب آن می شود که قضاوتهای غلطی در موردشان داشته باشی یک قضاوت نادرست می تواند پیامدهای خطرناکی داشته باشد و باید جدا از آن دوری کرد.

تیر

 هر چه امروز از دهانتان بیرون آید جدی گرفته می شود، پس مهم است که کلمات خود را با دقت انتخاب نمائید. شما می توانید برای جملاتی که بدون فکر بیان کرده اید عذرخواهی کنید ولی هیچوقت آنها را پس نخواهید گرفت. سعی کنید که در تمام مدت آرام، منطقی و عادل بمانید و حتی یک لحظه هم این فکر به سرتان نزند که آتش را شعله ور سازید و حرفهای تحریک آمیز بزنید.

مرداد

 امروز نمی توانید به قول های دیگران اطمینان کنید.اما می دانید که منظور بدی ندارند.اگر فرصت دارید که وقت تان را صرف کارهای خلاق و سرگرمی کنید حتماً این کار را انجام دهید. خود را با کارهای حاشیه ای سرگرم می کنی و آنوقت گلایه داری که چرا به هدف خود نمی رسی یا در این مرحله و آزمایش سخت قبول نمی شوی باید بر روی یک موضوع مهم تمرکز کرد تا بتوان موفق شد.

شهریور

 در حال حاضر شما دیدی بسیار دقیق برای دیدن جزئیات دارید.پس می توانید هر چیزی که احتیاج به دقت دارد را تشخیص دهید.این امر بسیار مهم است که تشخیص دهید کی باید دست از این کار بکشید و گرنه در جزئیات غرق می شوید.ممکن است گفتگویی ساده راجع به عقاید شخصی سریعاً منجر به بحث و مجادله شود ولی به این طریق به جایی نخواهید رسید.چون هیچ یک نمی خواهید قبول کنید که ممکن است صحبت هایی دیگری از روی منطق و دلیل باشد.

مهر

آرامش برقرار کردن در خانه کمی مشکل است زیرا یک نفر بی حوصله و بد اخلاق است.همه چیز را بد برداشت می کند.بهتر است این مشکل را با او درمیان بگذارید اما امروز زمان مناسبی نیست. این طرح را می توان ابتدا به دوستان نزدیک پیشنهاد کرد و در صورتیکه مورد قبول آنها بود به دیگران هم عرضه کرد اول طرحی باید در یک سطح کوچکتر امتحان خود را با موفقیت پس بدهد تا بتوان آنرا عمومی کرد.

آبان

 فرد مورد علاقه تان امروز بسیار سخت گیر شده و صحبت با او برای مدت طولانی کسل کننده می باشد. می خواهد از هر چیزی که می گوئید ایرادی بگیرد، پس هر سختی که برای آغاز بحثی گفته شود می تواند منجر به جر و بحث لفظی شود و متاسفانه ممکن است شما به راحتی اوضاع را وخیم کند. حتی اگر پس از این اتفاق از خودتان احساس رضایت نکنید. ولی دیگر بسیار دیر شده است.

آذر

 احساس بهتری دارید؟ مطمئنم که این طور است! اگر همسرتان کمک بخواهید با کمال میل قبول میکند اگر کارها را با هم انجام دهید، امروز در کنار هم دیگر شاد و خندان خواهید بود.یک از دوستان پیشنهاد می کند تا در برنامه ای مهم و سودآور مشارکت داشته باشی در این باره باید با دقت و هشیاری تصمیم گرفت و از شتابزدگی پرهیز کرد شتابزدگی افت خطرناکی است.

دی

 هر کاری که توانایی های شما را امتحان می کند و شما را مجبور می کند تا عاقلانه تر فکر کنید، برایتان مفیداست. سعی کنید بینش خود را بیش از حد بالا نبرید. بدون این که برای همسرتان هدف خود را توضیح دهید، کاری انجام ندهید.خود را با کارهای حاشیه ای و دست چندم نباید سرگرم کرد تو اهداف مهمی داری که باید مستقیما به سراغ آنها رفت و وقت ها را بیهوده تلف نکرد عمر به سرعت می گذرد و باید از آن به بهترین شکل استفاده کرد.

بهمن

 احتمالاً‌ در سرگرمی های خلاقانه بیشتر از کارهای عملی پیشرفت می کنید. دوستان جدیدی شما را به میهمانی دعوت می کنند و اگر خلاق باشید مدارک مهمی را امضاء می کنید که در چند هفته آینده به نفعتان خواهد بود.امروز مسایل تازه ای بر تو آشکار می شود که تا حدودی از آنها خبر نداشتی در پرتو این آگاهی های جدید می توان تصمیم های بهتر و دقیق تری گرفت سعی کن هر روز بر دایره اطلاعات خود بیافزایی.

اسفند

 فرصتی به دست می آورید تا کار جدیدی را انجام دهید. ممکن است زندگی تان را متحول کند. نه تنها اکنون بلکه آینده را هم تغییر می دهد.شک و تردیدها را از خود دور کن زیرا همین تردیدها مانع آن می شود که با خیالی آسوده و دقیق به کارها پرداخته و وظایف خود را انجام دهی بسیاری ار این تردیدها پایه درست و منطقی ندارد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.