حزب الله لبنان و لباس شخصیهای تهران

حزب الله لبنان و لباس شخصیهای تهران

بعضی از منابع از به کارگیری شبه نظامیان حزب الله لبنان برای سرکوب معترضان خبر داده اند

بی بی سی : در هفته های اخیر که برخورد پلیس ضدشورش و افراد موسوم به لباس شخصی به معترضان به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری ایران جریان داشت، شایعه ای بر سر زبانها و در سایتهای اینترنتی راه افتاد که افرادی عرب زبان که احتمالاً یا از حزب الله لبنانند یا از فلسطینیان عضو جنبش حماس، در برخورد با معترضان شرکت دارند.

تصاویر ویدئویی در سایت اینترنتی یوتیوب منتشر شد که در آن فردی می گفت نفرات پلیس ضدشورش که به مجتمع مسکونی محل اقامت او حمله کرده اند لهجه عربی داشتند یا در یکی دیگر از این ویدئوها، از موتورسواران پلیس ضدشورش کلماتی به زبان عربی شنیده می شد.

البته در کشوری که مردمانش زبان فارسی را با انواع لهجه های گوناگون، از جمله لهجه عربی صحبت می کنند، اینها را نمی شد دلیلی بر حضور عربهای هوادار حکومت ایران میان نفرات پلیس ضدشورش یا لباس شخصیها قلمداد کرد.

اما سایت متعلق به یکی از اعضای سابق گروههای فشار هوادار محافظه کاران در ایران تصاویری از یکی از افراد شناخته شده و مهم حزب الله لبنان چاپ کرد که در تهران و هنگام حمله به ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی در قیطریه شمیران گرفته شده بود.

افرادی از حزب الله لبنان، با دیدن این تصاویر، شخص مورد نظر را شناسایی و اصالت عکسها را تأیید کردند.

همچنین در تصاویر ویدئویی که از حمله به ستاد میرحسین موسوی پخش شد باز هم این فرد بوضوح به چشم می خورد.

اما باز هم نمی توان به صرف حضور این فرد در حمله به ستاد میرحسین موسوی، حکم صادر کرد که حزب الله لبنان در سرکوب تظاهرکنندگان ایرانی و حمله به اصلاح طلبان و هوادارانشان نقشی سازمان یافته ایفا کرده است.

اسعد حیدر، نویسنده و روزنامه نگار سرشناس لبنانی که سی سال پیش گزارشگر انقلاب ایران بوده و در جریان حوادث پس از انتخابات ایران نیز در تهران حضور داشته و درباره این حوادث نوشته است می گوید در زمان انقلاب نیز گفته می شد که آیت الله خمینی، افرادی از جنبش فلسطینی فتح را به ایران فرستاده تا در مقابل ارتش ایران که تظاهرات را سرکوب می کردند بایستند اما بعدها معلوم شد که این "فلسطینیها" کسی نبوده اند جز ایرانیانی که در اردوگاههای جنبش فتح آموزش دیده بودند، افرادی همچون محسن رفیقدوست، مصطفی چمران و محمدصالح الحسینی.

در زمان انقلاب دو طرف یکدیگر را به استفاده از افراد مسلح خارجی متهم کرده بودند

در زمان انقلاب ایران همچنین شایع شده بود که خیلی از گاردیهایی که در سرکوب انقلابیون شرکت داشتند، اسرائیلی اند اما هیچگاه سندی بر این مدعا به دست نیامد.

دلیل راه افتادن چنین شایعاتی، آن گونه که اسعد حیدر هم می گوید این است که گویا مردم نمی توانند به خود بباورانند که هموطن به هموطن بیرحمانه حمله کند و حتی او را هدف گلوله قرار دهد.

اینکه دولتی برای سرکوب مخالفان داخلی اش از نیروی خارجی کمک بگیرد، بارها در کشورهای مختلف اتفاق افتاده و می افتد، اما اسعد حیدر می گوید حکومت ایران نیرو و نفرات کافی برای مقابله با مخالفان داخلی اش دارد و نیازمند وارد کردن افرادی برای این منظور از خارج نیست.

در مقابل، محمدجواد اکبرین، پژوهشگر و روزنامه نگار ایرانی ساکن لبنان این را امکانپذیر می داند که اگر روزی فرابرسد که به نیروهای نظامی و انتظامی ایرانی دستورداده شود برای مقابله با مخالفان حکومت دست به اسلحه ببرند، این نیروها ممکن است از چنین فرمانی سرپیچی کنند و در آن صورت احتمال توسل حکومت به هواداران خارجی اش وجود خواهد شد، بویژه توسل به افراد حزب الله لبنان که بنابر گزارشها همواره شمار زیادی از آنان برای آموزش در برخی پایگاههای سپاه پاسداران در ایران حضور دارند.

محمدجواد اکبرین می گوید که مردمی که ممکن است دستور حمله به آنان به افراد سپاه پاسداران داده شود، دوستان و خویشاوندان و هموطنان این سپاهیانند اما در مورد افراد حزب الله لبنان، علقه ای بین آنان و ایرانیان وجود ندارد و آنچه آنان را با ایران پیوند می دهد، تنها اشتراکات ایدئولوژیک است.

آقای اکبرین حوادث ماه مه (اردیبهشت) سال گذشته بیروت را یادآوری می کند که طی آن، پایتخت لبنان به مدت یک هفته به تصرف افراد مسلح حزب الله درآمد، او می گوید که در آن زمان هم خیلیها در لبنان می گفتند افراد سپاه پاسداران ایران بین نفرات حزب الله حضور دارند و در حمله به مخالفان حزب الله شرکت می جویند.

به هر حال، حزب الله لبنان آیت الله خامنه ای را رهبر معنوی خود می داند و بدیهی است که در حوادثی که در ایران پیش آمده، همان جانبی را بگیرد که آیت الله خامنه ای از آن حمایت می کند.

بدین ترتیب جای تعجب ندارد که حزب الله به مقابله با هر عاملی برود که احساس می کند نظام تحت رهبری آیت الله خامنه ای را مورد تهدید قرار دهد، حال چه این خطر دولتی خارجی همچون اسرائیل باشد و چه نیرویی که از داخل ایران سر برآورد.

مهرداد فرهمند

بی بی سی، بیروت

IranBozorgMehr - ایران - اهواز
مرگ بر ا...م، چه فاشیسم، چه غلام
مرگ بر .....، چه کنیز، چه امام
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

zorro.ir - ایران - تهران
در سایت یوتیوب و سخنرانی دکتر حسن عباسی(یدالله قزوینی)میتونید به تمام این ماجرا پی ببرید که اعتراف میکنه حزب الله لبنان را تعلیم داده و با دیدن یک فیلم سینمائی که در آن نقشه ایران را نشان میدهد این توهم به مغزش خطور میکند که قرار است در ایران انقلاب مخملی رخ دهد و لیستی دویست و پنجاه نفری تهیه میکند از شخصیتهای بر جسته و معروف کشور که در این انقلاب دست خواهند داشت البته وضعیت بحرانی موجود درایران نشأت گرفته از افکار همین شخص هست و تمام برنامه ریزی ان تقریبا از هفت سال پیش طراحی شده است و در این ماجرا حسن عباسی طراح مجتبی خامنه ای حامی یا پشتیبان محمود لجن هم مجری آن هستند و بقیه افرادی احمق فقط نوکران حلقه بگوشند و در این میان فقط ظلم به مردم بی گناه و بی دفاعی شده است که هر روز شاهد پرپر شدن انها هستیم .حالا یک سوال ساده گیرم که مردم سرگوب شدند و خاموش با کینه به دل گرفته و آتش زیر خاکستر چه میکنید؟ با خونهای ریخته شده و بغض گلوی این مردم چه میکنید ؟ ملت مظلوم ایران پیروزند این تجربه تاریخ ایران است به امید آن روز روشن.
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

xabrisham - ایران - اسلو
وقتی میلیاردی پول مردم رو میریزن تو شکم اینا .خوب معلومه روزیکه وحشت کنن به کار میگیرنشون
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

zorro.ir - ایران - تهران
آنتی اسلام
مسلمان واقعی
ما را از حالتون با خبر کنید لطفا
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر
اسلام و اسلامی ننگت باد
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

shan - بلژیک - بلژیک
ننگ باد خامنه ای حالا جون جوانهای ایرانی توسط عربها میگری عرب لبنانی سوار بنز دوست دوخترش بغلش اونم تا توی نافش معلومه بهد دوختره ایرانی باید اون جوری بگرده .راستی ماچه مون شده چراه این همه ترس از دین و این حکومت مرگبر هر چی عرب لبنانی فلستنی سگ
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

mehrab_alborzi - ایران - تهران
پول با قدرت چه ها میکنند سر را ز تن ها جدا می کنند
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

tara555 - ایران - تهران
لطفا خبر رسانی کنید
من خودم تا آنجا که می تونم شعارهامو تو اماکن عمومی رو درودیوار می نویسم اما در این شرایط اختناق راههای بی خطر واسه کسانی که به هر دلیل نمی تونن مخالفتشون رو عملی نشون بدن هم وجود داره . یه راه خوب نوشتن شعار بر روی اسکناس . این طوری خطری شما رو تهدید نمی کنه و طرفداران این حکومت دیکاتوری هم هیچ غلطی نمی تونن بکنن.
مرگ بر دیکتاتور
مرگ بر خامنه ای
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

rastad - ایران - تهران
با سلام خدمت ملت شریف ایران
سلام به جوانان غیور ایرانی . مردم شما را به هر که میپرستین وقتی اعلام میشه که در فلان روز فلان جا حتما بیایید نذارید کمرنگ بشه بخدا ما پیروز میشیم بیاپید در خیابانها . همینقد که این اراذل و اوباش در این گرمای تابستان در خیابانها با اون لباسها سرگردانند خودشون هم اذیت میشن . جوونا رو تنها نذارین آخه مگه چقد میگیرین چقد میبرن تمام مردم ایران رو که نمیتونن بگیرن و ببرن . آخه بابا خب آزادی هم بهایی داره که ما 30 ساله که داریم این بها را میدیم حالا با یه باتون و زدن که نباید سست بشیم . خدایا به این مردم ما قدرت و توان بده . آخر هر پیامی که میذارید یادتون نره :
مرگ بر ضحاک ایران خامنه ای دجال . مرگ بر تمساح یزدی . مرگ بر جنتی سوسک . مرگ بر احمقی نژاد احمق که واقعا نادانه .مرگ بر چهارپایان قدس که سرکردشون اون حرومزاده مجتبی خامنه ای هست .
بپا خیزید بپا خیزید
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

ArdeshirBabakan - ایران - تهران
سلام
آقایون خانوما، من سال 84 رفتم سوریه، تو پرواز برگشت به تهران تعجب کردم که چرا تو هواپیما بجز ما و چند خونواده ی دیگه، بقیه همه مردان جوان 18 تا 25 ساله اند. اول فکر کردم شاید از یه دانشگاهی برای زیارت اومدند اما زود متوجه شدم که همه ی اینا عربی حرف می زنند! خلاصه زمانی شاخم سبز شد که توی مهرآباد برای چک گذرنامه، همه ی اونا توی صف طویل " گذرنامه ی دیپلماتیک" ایستادند. بعد ها وقتی از کسی شنیدم که ضد شورشها قیافه ی عربی دارند، متوجه ی قضیه شدم.
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

iran-azad - ایران - تهران
یه روز حقوقشون دیر بشه ببینید چطور ...ر و ...ر خامنه ای این به اصطلاح رهبر معنویشان را یکی می کنند
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

hajimakkar2000 - انگلستان - لندن
kooye daneshgah ایران تهران
zebelkhanامریکا سن خوزه
خیلی با نظراتون حال میکنم
blustar مایلم باهات بحث کنم بیا پرنیان
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
پس این عربهای طرفدار علی گدا در پادگانهای نظامی .در اطراف قم و شهر های دیگر چکار میکنند.در انجا دوره می بینند و تمرینهای سر کوبگران خود را سر مردم پیاده می کنند.این عربها در هیچ زمانی چشم دیدن ما ایرانیها را نداشتند چون از هر لحاظ برتر از ان سوسمار خواران و دشتاشه پوشهاهستیم.نابود باد علی گدا و هر چی طرفدار این حکومت است.دوستان خودم در ایران خیلی به من گفته اند که خیلی از این ماموران عرب زبان هستند.علی گدا برو بمیر.......ملا
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

ماهی سیاه کوچولو - ایران - تهران
خاک بر سر این رهبری که تو کشورش جوانها رو میکشه و از تمامی تروریستها و افراطی ها مثل حسن خرس حمایت میکنه.
بیچاره که نه مردم حسابت میکنن و نه کشورهای دیگه.
فلاکتت رو به زودی میبینیم
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

farhad352 - ایران - تهران
باید به طراحان این کستار مخصوصا رییس جمهور مهر پرور برای کشتن هموطنان بوسیله آدمکشان اجاره ای تبریک گفت!
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

Nahid-Haghi - ایران - تهران
در این مساله که که ایران از طریق اعزام نیرو به حزب الله کمک می کند شکی نیست چون بخشی از نیروهای اعزامی همکاران برادر من بوده اند . پول هنگفتی هم به آنها دادند . چون می گفتند این پول خونتان است . وقتی که به لبنان می رسیدند گذرنامه هایشان را می گرفتند و می گفتند از حالا هیچ ارتباطی با ایران ندارید . حالا به نظر شما همین اتفاق در ایران نیافتاده است ؟ البته بخشی از تحلیل بالا درست است که می گوید ما دلمان می خواهد این حقیقت را انکار کنیم که هموطنان خودمان دستشان به این خونها آغشته است . اما باید قبول کنیم در میان همین لباس شخصی ها بی پدر و مادرهایی هستند که «هموطن» برایشان کوچکترین معنا و مفهومی ندارد . سگهای تربیت شده را دیده اید . دقیقاْ به همان شکل عمل می کنند .
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

7-aseman - اتریش - وین
وقتی دولت ایران مرتب تبلیغ میکنه ومیگفت باید رفت کمک فلسطینیها و تدارک ببینه و پول حق مردم را از نفت و جدا از قبض و مرتب جیب مردم را خالی میکنه به بهانه های مختلف و نیرو ی بسیج سپاه اعزام میکنه دیگه چرا فکر و شک میکنید .یک نمونش توی همین سایت که بسیجی ها قرار بود برند فلسطین واسه کمک رفته بودند فرودگاه داخلی .حالا نمونه مخفی هاشون که بی صدا و سری میرند و از طرف حزبالله هم بی صدا میاند . جای خود داره
حالا حزب الله لبنان برای جبران و دست بوسی زحمتهای دولت خامنه ای اومدند کمک کنند .شایه کدومه
پول مفت که دست دولت باشه هر کاری بخواد میکنه.شک و تردید نکنید
مرگ بر رهبر دیکتاتور
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

haghighatgo - ایران - برلین
آینکه حزب الله لبنان و سوریه وحتی عراقی و تاجیکستانی در اختیار جمهوری اسلامی هستند بسیار درست است- این عده در شهرهای مختلف ایران پراکنده اند و حتی در کشتن ایرانیان در زمان تضاهرات در زمان شاه در میدان ژاله تهران دست داشته اند و تعداد ی از خانواده های آنان در حوالی کرج و بنا به گفته شخص حزب اللهی که در رتبه بالای امور امنیتی در رژیم ضحاک ماردوش -آیت الله خامننه ای مشغول بکار است در 7 سال پیش بزبان رانده استت - ازسال 2002یعنی حدود 9 سال پیش تا حالا این افراد در اردوگاه های سوریه و لبنان برای زندگی کردن در ایران و مقابله با نارضایان حکومتی آماده شده و دوره دیده اند – این افراد برای جمعیت بی خبر تهرانی بعنوان رانده شدگان جنگی و زوار شیفته ایران و اسلام شناخته میشوند- پول نفت ایران هم به مقدازی کلان به جیب لبنانی ها و سوریه ها ریخته میشود- ملاها دیگر اشتباهی که شاه و خانواده اش کردند نمیکنند – جشن و ثروتشان و ریخت و پاشها ی حکومتی یشان را به مردم ایران نشان نمی دهند- همانطور که بارها و بارها ملایان خود رااز گفتن حقیقت به مردم منع و خوداری میکنند و مردم ایران را کودکانی بی فهم فرض میکنند اگر بدانند ظرف آب نبات کجاست همه آب نبات ها را یکجا می خورند و این به صلاح نیست – و بعد از آن هم پررو میشوند و باز هم بیشتر می خواهند -این ارتجاع یان دینی و سیاه پوشان فکری در فکر تربیت 60 میلیون بچه نادان در ایران هستند- سپاه جاویدان شاهنشاهی که و ظیفه اش حفظ حکومت شاهی بود و با حقوق و مزیای زیادی هم تامین میشد با شنیدن صدای چند گلوله به پیشوازخمینی رفت و ساواکی ها و ارتشی ها هم به ایشان خوش آمد گفتند -ملاها به این نیرو های وطنی هیچ امیدی ندارند و باید نیروی های قسم خورده از کشور های غریب را بیاورند که از مال و جانشان دفاع کند.
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

khorzookhan - ایران - تهران
مسلمان شیرازی دوست عزیز روز شنبه گفته بودی بعد از دادگاهت به سایت می ایی و مارا از سلامت خودت و نتیجه دادگاهت با خبر میکنی .کجایی ؟
بقیه دوستان هم ازشان خبری نیست
رابی از تهران رابی دوست عزیر جای کامنتات و فحشات به حزب الله لبنان خالیه بیا فحش بده دلمان را خنک کن
پیام از تهران جای تحلیلهای خوبت و اطلاع رسانیت خالیه کجایی؟
دوستان امیدوارم همگی سالم باشید. ما را از حال خود باخبر کنید
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

niloochi - المان - دوسلدورف
من یک فکری به نظرم رسیده که از این طریق با هموطنانم در داخل ایران در میان میذارم.
به نظرم میاد که مردم ما برای کمتر اسیب دیدن ,گمراه کردن این مذدوران و نفوذ در اجتماعات خیابانی باید سعی کنند تا جائی که امکان داره ظاهر خودشون رو شبیه این لباس شخصیها کنند و از به همراه داشتن هر نشان سبزی پرهیز کنند در صورت امکان هم 2 نفری بر روی موتور در رفت و امد باشند که بتونند تلفنی شرایط رو به دیگران گزارش بدهند اگر امکان داشت حتی از یک شیئی شبیه بیسیم استفاده کنند اینها که همگی همدیگر رو نمیشناسند تا بیان تشخیص بدند کلی وقتشون گرفته شده و مردم بیشتر به اهدافشون میرسند.
در مورد خانمها هم برای اینکه کمتر بهشون شک کنند در تجمعها در صورت امکان یا از چادر استفاده کنند یا اینکه با حجاب کامل بطوری که تصور بشه شما از خانواده های خودی هستید و همچنین هیچ نشانی از رنگ سبز با خود همراه نداشته باشید.باور کنید باید مثل خودشون از پشت بهشون خنجر زد.لطفا این موارد رو برای دوستان و اشنایانتون هم عنوان کنید.هر ایرانی خودش میتونه یک رهبر باشه وما نمیتونیم در حال حاضر دست از مبارزه برداریم و منتظر یک رهبر باشیم.فقط خواهش میکنم بهم نگید که بیرون گود نشستم. خانوادم به جای من همراه هستند.
به امید ازادی ایران و ایرانی .
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

niloochi - المان - دوسلدورف
یک فکری به نظرم رسیده که از این طریق با هموطنانم در داخل ایران در میان میذارم.
به نظرم میاد که مردم ما برای کمتر اسیب دیدن ,گمراه کردن این مذدوران و نفوذ در اجتماعات خیابانی باید سعی کنند تا جائی که امکان داره ظاهر خودشون رو شبیه این لباس شخصیها کنند و از به همراه داشتن هر نشان سبزی پرهیز کنند در صورت امکان هم 2 نفری بر روی موتور در رفت و امد باشند که بتونند تلفنی شرایط رو به دیگران گزارش بدهند اگر امکان داشت حتی از یک شیئی شبیه بیسیم استفاده کنند اینها که همگی همدیگر رو نمیشناسند تا بیان تشخیص بدند کلی وقتشون گرفته شده و مردم بیشتر به اهدافشون میرسند.
در مورد خانمها هم برای اینکه کمتر بهشون شک کنند در تجمعها در صورت امکان یا از چادر استفاده کنند یا اینکه با حجاب کامل بطوری که تصور بشه شما از خانواده های خودی هستید و همچنین هیچ نشانی از رنگ سبز با خود همراه نداشته باشید.باور کنید باید مثل خودشون از پشت بهشون خنجر زد.لطفا این موارد رو برای دوستان و اشنایانتون هم عنوان کنید.هر ایرانی خودش میتونه یک رهبر باشه وما نمیتونیم در حال حاضر دست از مبارزه برداریم و منتظر یک رهبر باشیم.فقط خواهش میکنم بهم نگید که بیرون گود نشستم. خانوادم به جای من همراه شما هستند.خدا میدونه که چقدر ناراحتم از این که در این شرایط نمیتونم کنار هموطنانم باشم.
به امید ازادی ایران و ایرانی
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

gol222 - سوپد - هلسینگبوری
مرگ برحماس وحزب اله لبنان.درسال 2006 ایران 50 میلیون به حماس و70میلیون و100میلیون به فلسطین دادن .این مبالغ بگفته خودشان بابت خانوادهای زندانی دار.بیسرپرست .بیکاران.و......
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

بابک - ایران - سبزوار
کلک خامنه ای و احمدی نژاد کنده است رفقا
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

m_r - استرالپا - سیدنی
با درود و سلام
به امید روزی زوداور که این قاتلین و جانیها از خامنه ای لعنتی تا این حزب کثیف و فاشیست حزب الله به درک واصل بشوند امین
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

پسر کرد ایران زمین - ایران - تهران
طوری اوضاع را جلوه می دهند که انگار قاطبه مردم بر علیه حکومت به خیابانها سرازیر شده اند و دیگر نه سپاهی و نه بسیجی جرات حمله به آنها را ندارندو احتیاج به نیروهای خارجی هست. چند نفر اوباش و اغتشاش گر که نیاز به اینهمه جار و جنجال ندارد. زمان شاه فرق می کرد کل ایران مردم به خیابانها ریخته بودند اما الان چند صد نفری آنهم در تهران وآنهم بیشتر برای تفریح و سرگرمی.
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
لباس شخصی رژیمیها دختر و خواهر خود را صیغه ی جانوران حزب الله لبنان می کنند طبیعی است که در کشتار شرکت کنند.
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
پسر کرد ایران زمین - ایران - تهران
مزدور .بیا برو جلو بوق بزن.صدایت از تهران می اید یا از اسلو بدان که خودت و ان علی گدا و ان اسلام اسهالیت را با خودتان به ته چاه مهدی در خواب خواهید برد.
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

سید مهدی - ایران - تهران
دم بچه های حزب الله گرم ... بزنن این اشوبگرارو چه عیبی داره دستشون روان میشه برا زدن اسراییلیها... درود بر رهبر و دکتر
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

nirvana20 - کانادا - تورنتو
مهدی ایران تهران
... بر سر تو و .. و .... که تو ..ده را..انداخت که میگی دم یک مشت آشغال حزب الله گرم که هموطنهای تو را زدند آ...ال ...اده هر چی باشه اینها خواهران و برادران تو هستند و هموطنهای تو . ک...ت همین لبنانیها و فلسطینی ها چشم دیدن ایرانیها را ندازند چون میگویند اینها شیعه هستند و دشمنانان ما. حالم از تو بهم میخورد مرده شور ببره تو آ...ل و خامنه ای کثافت و احمقی نژاد آ...ل تر از همتون . نمازی که میخونی توی کمرت بخوره که طرفدار یک مشت دزد و جانی و قاتل هستی .
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

بابک - ایران - سبزوار
حکمت ترور و کودتا کی این بی شرف ها سرنگون می شوند حزب شیطان در لبنان رای نیاورده عقده اش را سر ما خالی می کند
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

lionking - انگلیس - لندن
مرگ بر دین اسلام و محمد و علی و قران و.....
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

عاشقخاک وطن - ایران - تهران
سید مهدی - ایران - تهران
ببین ع... ، یه نصیحت، سعی کن نمازتو اول وقت بخونی!
چون نماز اول وقت زورش خیلی زیاده ، وقتی بزنه به کمرت نصفت میکنه!!!!!!!
آخرش هم ما نفهمیدیم این کمربند قهوه ای کاراتت که رنگ ..جونته رو استادت برای چی بهت داد؟! فقط یادمه گفتی استادت خیلی دوست داشت وقتی بچه بودی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

fafali - ایران - تهران
و گفت : رفتار نیک-گفتار نیک-پندار نیک
همین 3 برای ملتی با تمدن و فرهنگ کافی بود و کافی هست
نه به هزاران آیه نیاز است نه 12 امام و نه مرجع تقلید و امام زمان و ولایت فقیه و نماز ...این فرق عجم و عرب است...در خانه اگر کس است یک حرف بس است .گرچه این اعراب را سلمان فارسی ها از توحش بیرون آوردند آنگونه که خواجه نصیر مغولان را و کورش کبیر دنیا را با منشور حقوق بشرش که در سازمان ملل وجود دارد.چگونه باور کنیم ایرانی با این پیشینه با گلوله هموطنش را هدف بگیرد؟؟؟ چقدر تاوان اهل کردن این اجانب را بدهیم؟؟؟
جمعه 2 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.