کروبی: روی مردم گلوله گشودند اینک می گویند ما مردم را نکشتیم

کروبی: روی مردم گلوله گشودند اینک می گویند ما مردم را نکشتیم

به گزارش سحام نیوز، پایگاه خبری حزب اعتماد ملی، مهدی کروبی، دبیر کل این حزب ضمن انتقاد از فضای جاری کشور گفته است: "من به عنوان عضو این نظام از دروغ های واضح و نسنجیده ای که گفته می شود شرمنده ام."

به گزارش سحام نیوز، این نامزد معترض به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری ایران، همچنین در تهران در جمع طرفدارانش گفته است: " اما پس از روی دادن این حوادث اتفاق جالبی روی داد، آن هم اینکه همین افرادی که بر روی مردم گلوله گشودند اینک می گویند ما مردم را نکشتیم و افراد دیگر این کار را انجام دادند و این دیگر داستان عجیبی دارد."

بر اساس این گزارش، مهدی کروبی با اشاره به بازتاب گسترده برخوردهای به گفته وی خشنی که با مردم معترض شده، گفته که آبروی جمهوری اسلامی در دنیا مخدوش شده است.

به گزاش سحام نیوز، مهدی کروبی گفته است: "آیا کسانی که این کارها را انجام می دهند نمی دانند که در کجا زندگی می کنند، و یا اینکه فراموش کرده اند اینک عصر ارتباطات است."


از دروغ های نسنجیده ای که به مردم گفته می شود شرمنده ام

سحام نیوز : مهدی کروبی با انتقاد از فضایی که پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم شکل گرفته است گفت: "من به عنوان عضو این نظام از دروغ های واضح و نسنجیده ای که گفته می شود شرمنده ام."
دبیر کل حزب اعتماد ملی در مراسمی که به مناسبت عید مبعث رسول اکرم و برای تقدیر از تلاش های حامیان انتخاباتی اش برگزار شد با اشاره به حوادث انتخابت ریاست جمهوری دهم که البته آنها را اقداماتی فراقانونی خواند گفت: "به دنبال انتخاباتی که برگزار شد متاسفانه حوادثی روی داد که البته گزارش های آن در رسانه های داخلی و خارجی منعکس شد، حوادثی که برای ما تازگی دارد و بسیار عجیب و غریب و غیره منتظره بود." وی با ابراز تاسف از برخوردهایی که با اعتراضات آرام مردم صورت گرفت تاکید کرد: "پس از انتخابات مردم درخواستی قانونی داشتند و تنها خواسته شان این بود که می گفتند "رأی ما چه شده است" مردم بسیار آرام، ساکت و منطقی راهپیمایی میلیونی برگزار کردند ولی متاسفانه مانع این حرکت و تظاهرات آرام مردم شدند و شما شاهد آن بودید که چه غوغایی در تهران و شهرستان ها برپا شد و با سپر ، کلاهخود، باتوم، گاز اشک آور و گلوله به مردم حمله کردند.
اما پس از روی دادن این حوادث اتفاق جالبی روی داد، آن هم اینکه همین افرادی که بر روی مردم گلوله گشودند اینک می گویند ما مردم را نکشتیم و افراد دیگر این کار را انجام دادند و این دیگر داستان عجیبی دارد. "
وی با تاکید بر اینکه اینک در عصر ارتباطات زندگی می کنیم تصریح کرد: "مردم خود شاهد آن بودند که نیروی مسلح چگونه با مردم برخورد می کردند و حتی زنان را به داخل جوی ها پرتاب می کردند و با توجه به اینکه در عصر ارتباطات هستیم این اتفاقات در تمام دنیا منعکس شد که باید گفت متاسفانه آبروی امام (ره) که بنیان گذار جمهوری اسلالمی بود و نظام اسلامی ایان را مخدوش کرد. "
کروبی خطاب به عاملان چنین حوادثی گفت: "آیا کسانی که این کارها را انجام می دهند نمی دانند که در کجا زندگی می کنند، و یا اینکه فراموش کرده اند اینک عصر ارتباطات است."
مهدی کروبی سپس برای تبیین شرایطی که اینکه در آن به سر می بریم به شرذح اتفاقی که روز جمعه در حاشیه نماز جمعه روی داد پرداخت و افزود: "روز جمعه من حدود ساعت 12 به روزنامه اعتماد ملی رفتم و سپس از آنجا با ماشین به سمت نماز جمعه حرکت کردم ، وقتی جمعیت مرا دیدند به سمت من آمدند و من از ماشین پیاده نشده و به سمت دانشگاه حرکت کردم در همین حال مردم نیز پشت سر من حرکت می کردند. وقتی جلوتر رفتیم مشاهده کردم که یک طرف موتور سوارانی با اسلحه ایستاده اند و گاز اشک آور نیز در فضا پیچیده است وقتی نروم و من هم احتمال می دادم که اگر جلوتر بروم درگیری رخ می دهتد مانند اتفاقی که در مسجد قباد سالگرد شهید بهشتی روی داد و بنابراین به مردم علامت دادم که بروند و خودم هم با علامت نشان دادم که می خواهم برای ادای نماز جمعه بروم. بنابراین ماشینی آوردند تا به سمت دانشگاه بروم ، من نیز علی رغم آن که همیشه با ماشین وارد دانشگاه می شدم وقتی مقابل داتنشگاه رسیدم پیاده شدم در انحا دیگر کسی نبود جز نیروهای امنیتی منتسب به خودشان به محض انکه من از ماشین پیاده شدم شروع کردن به سردادن شعار مرگ بر ضد ولایت فقیه و من با توجه به سوابقم از این شعاری که داده می شد تعحب کردم . در ان زمان فردی انجا نبود ولی همه مشاهده کردید که عکس های مختلی از این صحنه که به سمت من حمله کردند و عمامه ام را انداخته اند منتشر شده است . پس چگونه اینها می خواهند برخوردهای که با مردم صورت گرفته را کتمان کنند و یا به گردند دیگری بیاندازند . چرا که همه این اتفاقات مقابل چشم مردم صورت گرفته است . "
مهدی کروبی تاکید کرد: "مقابل چشم مردم جوانان را کشته اند و اینک می گویند ما اصلاً اسلحه ای دراختیار نداشته ایم من به عنوان عضو این نظام از این دروغ های واضح و نسنجیده شرمنده هستم. " وی تاکید کرد : " اکنون ان قدر به مردم دروغ گفته شده است که هر شایعه ای را مردم باور می کنند و این برای من یادآرو دوران مبارزه ام قبل از پیروزی انقلاب اسلامی است . در زمانی که ماجرای حمله به مدرسه فیضیه در قم رخ داد می گفتند که بسیاری از روحانیون را به دریاچه نمک انداخته اند و یا پس از حادثه 15 خرداد ٤٢ گفته می شد که نزدیک به 15 هزار نفر به شهادت رسیده اند . این دروغ ها که گفته می شد و اصل ماجرا را تکذیب می کردند و موجب می شد که این شایعات در ذهن مردم پذیرفته شود . اکنون نیز به نظر می رسد که همان ماجرا ها در حال تکرار شدن است و این قدر به مردم دروغ گفته می شود که دیگر نمی توان هیچ حرفی را باور کرد  مردم نیز شایعات را باور می کنند و هر آماری که ارایه شود را می پذیرند . " وی خطاب به مسئولان امنیتی و انتظامی گفت: "اگر شما معتقدید که این اعمال از سوی نیروهای منتسب به شما نبوده پس چرا تاکنون کسی را معرفی نکرده اید؛ آخر این چه کاری است که می گویند عده ای با اسلحه های آمریکا،انگلیس و اسرائیل کشته شده اند البته شاید هم در داخل کسی بوده که تیراندازی کرده ولی شما باید با مدرک و سند این حرف ها را ثابت کنید."
کروبی با اشاره به نامه نگاری های برخی از مسئولان به امام زمان گفت: "ابتدا آقایان می گویند که این افراد توسط نیروهای ما کشته نشده اند و انگاه به امام زمان نامه می نوسیند و می گویند که دست ما خالی بوده و هم شهید داده ایم و هم مظلومیم و هم ستم کشیده ایم و این دیگر جای بسی تعجب است . "
وی نسبت به بی توجهی به اصول دینی و مسئله اعتقاد به امام زمان و انتظار گفت : " متاسفانه امروز شرایط به گونه ای شده است که درباره امام زمان این گونه صبحت می شود و ان قدر این مسئله فاجعه امیز است که حتی نمی توان جلوی ان را گرفت . " وی با اشاره به خاطره ای از امام خمینی (ره) گفت : " به خاطر دارم در زمان جنگ تحمیلی هنگامی که حضرت امام شنید که برخی از رزمندگان در جبهه ها این گونه درباره امام زمان صحبت می کنند و عده ای هستند که می گویند با امام زمان صحبت کرده و یا خواب او را دیده اند سریع خواستار پیگری موضوع شده و گفتند که افرادی که این ادعا ها را مطرح می کنند بازداشت کنید و چنین برخوردی از سوی حضرت امام موجب شد تا ان ماجرا دیگر تکرار نشود . ولی امروز فضا به گونه ای است که هر روز یک فردی چنین ادعاهایی را مطرح می کند . " وی افزود : " ما به عنوان شیعه اثنی اعشری معتقدیم که امام زمان (عج) در غیبت هستند و امام زنده می باشند و در انتظار فرج ایشان هستیم ولی ایا این گونه صحبت کردن با ایشان درست است ؟ آیا باید به آقا هم دروغ گفت ؟ خوب می توانستید در نامه به ایشان بگویید که این افراد یک عده آشوب گر بوده اند که می خواستند آشوب کنند که با انها برخورد کردیم ولی چرا دروغ گفتید ؟ "
مهدی کروبی ابراز تاسف کرد از اینکه پس از گذشت 30 سال از پیروزی جمهوری اسلامی ایران تلاش های دوستانش با انجام اقدامات فراقانونی بی ثمر مانده است . ولی وی حامیانش را به امید و حرکت در مسیر هدف تعیین شده دعوت کرد و گفت : " هرچند که در عرصه این انتخابات اتفاق تلخ و غم انگیزی روی داد و لی یادتان باشد که تفکر ازتجاعی که اکنون وجود دارد به دنبال این است که ما را در این وضع نگه دارد ولی ما باید با هوشیاری و امیدواری حرکت کرده و اهدافی را که بدان اعتقاد داریم فراموش نکنیم . " کروبی همچنین با تبیین اهداف برگزاری این مراسم گفت : " اکنون که تنش ها میان نامزدها و داوطلبان کاهش پیدا کرده است من به این فکر افتادم که یک نشستی را با دوستانی داشته باشم که در ایام انتخابات از بنده حمایت کرده اند و از انان تقدیر و تجلیل کنم و از سوی دیگر می خواستم این مراسم برگزار شود تا دیگران هم بدانند که ما زنده هستیم و به راهی که انتخاب کرده ایم ادامه می دهیم . کسانی که می خواهند ما را به حاشیه برانند باید بدانند که فراز و نشیب ها ، بی مهری ها و تقلب ها هیچ کدام در روحیه ما اثر ندارد ." وی افزود : " من از 48 سال پیش وارد عرصه مبارزاتی شده ام و به یاری خدا به راهم ادامه می دهم . " کروبی خواستار حفظ ارتباط با کسانی شد که در عرصه انتخابات به حمایت از او پرداخته اند و گفت : " دوستانی که در انتخابات همراه من بوده اند دو دسته هستند یک عده د وستانی هستند که از دوستان حزبی من می باشند و نسبت به یکدیگر به مانند یک خانواده هستیم و عده ای دیگر دوستان غیر حزبی ام هستند که نسبت به بنده محبت دارند و در این مسابقه با من همراه بودند و بنده نیز علاقه مند هستم که این ارتباط محفوظ بماند البته این ارتباط سیاسی نیست بلکه یک ارتباط عاطفی و فکری می باشد . بنابراین پیشنهاد می کنم که رابطینی از میان این دوستان انتخاب شوند که همواره با من در ارتباط باشند . " مهدی کروبی در پایان گفت : " هرگز ناامید نباشید و درراهی که انتخاب کرده اید ثابت قدم باشید . "
همچنین مهدی کروبی به تعدادی دیگر از حامیانش اشاره کرد که متاسفانه امروز در زندان به سر می برند و ابراز امیدواری کرد که هرچه سریعتر انها آزاد شوند .
گفتنی است در این مراسم علاوه بر حامیان غیر حزبی و حزبی مهدی کروبی برخی از خانواده های بازداشت شدگان حوادث اخیر نیز حضور داشتند .
این مراسم قرار بود که در تالار سنتی عیقیق برگزار شود که به علت عدم ارائه مجوز از سوی فرمانداری تهران در دفتر امام جمارانی برگزار شد .

napelon - آمریکا - واشنگتن
https://eyeswideopen09.wordpress.com/2009/07/18/basiji-card/
شناسایی قاتل ندا آقا سلطان
سه‌شنبه 30 تیر 1388

zayanderood - نروژ - برگن
دوستان من چند روزی می‌شه که آمدم ایران اما مشکل سرعت اینترنت دارم فیلتر شکن‌هایی‌ که از شون استفاده می‌کنم جواب نمیدن. می‌شه شما منو راهنمایی‌ کنید که از چه سایت‌های فیلتر شکن استفاده می‌کنید . ممنون میشم.
سه‌شنبه 30 تیر 1388

zorro.ir - ایران - تهران
تا چند روز دیگه کروبی رو بجرم اینکه عکس خدا را پاره کرده میگیرن و یه بلائی سرش میآورند میگی نه نگاه کن!!
سه‌شنبه 30 تیر 1388

سلامتی - بلژیک - نمور
هموطنان عزیزم ملتمسانه از شما برای خواهرم یک فاتحه بخونید دیروز در اثر سرطان سینه در سن 45 سالگی با داشتن بچه کوچیک فوت کرده.ممنونم.
سه‌شنبه 30 تیر 1388

chkavak - ایران - تهران
با استناد به تهدیدی که خامنه ای افلیج بی شرافت و آدمکش از جایگاه فتنه جمعه بر علیه ملت ایران ایراد کرد و با صراحت خطاب به ملت خواستار توقف اعتراض به تقلبات انتخاباتی شد و گفت خون هائی که در این راه به زمین بریزد به گردن کاندیداهای معترض یعنی موسوی و کروبی است هر انسان عاقلی میتوانند به راحتی بی هیچ مشاهده ای اینگونه نتیجه بگیرد که آغا چلاقعلی خامنه ای خودشان در روز روشن دستور قتل عام مخالفانش را صادر کرده و دست مزدورانش را برای اعمال هرگونه عمل ناشایست و ضد بشری و جنایتی باز کرده و برایشان مجوز جنایت صادر کرده.
حالا فریاد بزنید که جنایات کار مزدوران بسیج و سپاه و وزارت منفور اصلاعات نبوده تا شاید عمه جان آغا مجتبی باور کنید و دوباره به استفراق اسلامی روی بیاورد.
سه‌شنبه 30 تیر 1388

kahkeshan1 - المان - کلن
یک پیشنهاد و خواهش از سایت محبوب و پرخواننده تهران-لندن
درصورت امکان٫ عکسها و زندگی نامه کوتاه شخصیتهای ملی-سیاسی که حاضر به تشکیل دولت ملی منتخب درخارج هستند را در سایت خود منعکس کنید. در ضمن یک رای گیری اینترنتی هم راه بیاندازید تا میزان محبوبیت انها مشخص شود. نظر دوستان کاربر در این مورد چیست.
سه‌شنبه 30 تیر 1388

ehsasoeshgh - گوتنبرگ - سوئد
این رژیم با دروغ سر پاست از عنتری نژاد گرفته بوزینه های چماق بدست
سه‌شنبه 30 تیر 1388

SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر
سید مهدی - ایران - تهران
بازحتما اینجا هم میخواهی که ور ور زر زر کنی. تو مثل اینکه تا توی جیبهاتم پر ...نکنی وکلی ناله نفرینت نکنن شبها خوابت نمی بره. دست بردار .... خون جوونهایی که شهید شدن دامن تو بگیره. ........... تو و دکترت
سه‌شنبه 30 تیر 1388

ayate_sheitani_hamburg - المان - هامبورگ
از مسلمان ها سوال دارم : خدای شما چگونه خدایی است که شما را با همه ی مردم دنیا دشمن کرده ؟
چه خدایی است که برای تحقق خاسته هایش به شمشیر شما نیازمند است؟
الله شما ساخته ذهن بیمارتان است

سه‌شنبه 30 تیر 1388

darya_r - انگلستان - لیورپول
zayanderoodنروز-برگن
خوش بحالت . جای مارو هم خالی کن . اگه تهرانی یه سر برو دربند و درکه ویه اش رشته و کباب کوبیده و از اون الوچه قشنگا و ... نوش جان کن
سه‌شنبه 30 تیر 1388

irani1 - المان - هامبورگ
zayanderood - نروژ - برگن
عزیز فیلتر شکن ربطی به سرعت اینترنت ندارد. بعضی از عزیزان در ایران از اینترنت ماهواره ای استفاده میکنند سرعش به (دی اس ال) نمیرسد ومثل (ای اس دی ان) است.
سه‌شنبه 30 تیر 1388

dima.aha - ایران - تبریز
هر که می تواند لباس بیگانه ای را به تن کند هر چقدر هم انسان آزادیخواهی باشد باید به او شک کرد
سه‌شنبه 30 تیر 1388

clinik84 - سوئد - استهکلم
هر چندمن از آخوند بی نهایت بیزارم چون تا الان فقط به مردم دروغ گفتند اما باز هم از اینکه آقای کروبی متوجه اشتباهش شده و پشت مردم را خالی نکرده جای شکر دارد.
سه‌شنبه 30 تیر 1388

irani1 - المان - هانوفر
کروبی هم خودرا فروخت.او ملت سبز ما را اشوبگر خواند.
او میگوید:آیا باید به آقا هم دروغ گفت ؟ خوب می توانستید در نامه به ایشان بگویید که این افراد یک عده آشوب گر بوده اند که می خواستند آشوب کنند که با انها برخورد کردیم ولی چرا دروغ گفتید ؟ "
یک اخوند خوب اخوند گور به گور شده است.
مرگ بر اخوند و رژیم خوندی.
سه‌شنبه 30 تیر 1388

SOHRAB-IRANZAMIN - دبی - دبی
جناب کروبی شما حافظ منافع جمهوری اسلامی هستید.شما هم مانند ولایت مطلق پلید ضد مردم ایران هستید.اگر راست می گویید عبا وعمامه خود را دور انداخته و ادم شوید.مر دم ایران حکومت دینی نمی خواهند.نه اصلاح طلب و نه اصول گرا فقط حکومت مردم ایران
سه‌شنبه 30 تیر 1388

7-aseman - اتریش - وین
ننه جون من هم میفهمه چقدر این نامردان دروغ میگند.
یادم از بچگی بابام مرتب اخبار ایران را که دنبال میکرد به اکثر رژیم دولتی هی میگفت تف که همش دروغ میگید تف مملکت را نابود کردید و همش موقع اخبار حرص میخورد و ناسزا میگفت ما هم سرمون نمیشد کجا چه خبر
در زمانی هم که سرمون میشد خوب جوان بودیم و کاری به رژیم و دولت نداشتیم و زود ازدواج کردیم و وقتی بازم بابام حرص میخورد میگفتیم بابا بیکاری گوش نده که حرص بخوری . میگفت بابا نمیدونی این بی رحمها چه به روز مردم و مملکت اوردند. موقع اخبار عادت کرده بودیم که الان بابا ناسزا میگه . بازم بیخیال بودیم چون اینقدر مشغول زندگی بودیم که به سیاست فکر نمیکردیم تا اومدیم اینجا و قانون و حق مردم را دیدیم و شناختیم و با ایران مقایسه میکردم دلم میسوخت و میگفتم وای چقدر این نامردان سر مردم و ما کلاه گذاشتند و الان هم وضع ایران را میبینم اتیش میگیرم. ومرتب قرص تپش قلب میخورم و ارث بابام بهم رسیده همش ناسزا میگم و میفهمم بیچاره بابام حق داشت که حرص میخورد.
الان به بابام میگم بابا به دلت رسیدم.
فقط میتونم بگم خدا ازتون نگذره خامنه ای و بقیه ی سران دولتی که حق مردم را بلعیدید و غارت کردید و هنوز دنبال بقیش هستید و فکر نمیکنید مردنی در پیش دارید تف تف و.......
سه‌شنبه 30 تیر 1388

saraItaly - ایتالیا - رم
نامه یک زن مسن آمریکایی به مثلا رهبر ایران
این نامه سرگشاده خطاب به رهبر ایران است. من پیرزنی آمریکایی هستم و تا قبل از انتخابات امسال توجه زیادی به اخبار ایران نداشتم. تعداد تظاهرکنندگان در خیابانها و رای دهندگان در انتخابات توجه من رو جلب کرد. شگفت انگیز بود. تا حالا چنین چیزی ندیده بودم. صدام به دروغ می گفت 99 درصد از مردم حمایتش می کنند ولی این یکی واقعی بود. من فکر می کردم شانسی وجود داره که یه دموکراسی واقعی اسلامی برقرار بشه. میدونی چه اهمیتی می تونست داشته باشه. می دونی چه قدم بزرگی برای دین اسلام می تونست باشه؟ خیلی عالی می شد که یک دموکراسی برقرار بشه مثل کشورهای دیگه با ادیان دیگه. توی سیاست جهانی می تونست یک قدم به جلو باشه. خوب دیگه، تو گند زدی به انتخابات. به خاطر خیره سری که همونطور که میدونی گناهه. آقای احمدی نژاد گفته میشه که رئیس جمهوره. تو (محمود) خودتو مسخره دنیا کردی هیچ کس دیگه حرفی که میزنی رو باور نمیکنه. هیچ کس دیگه هیچ چیز رو از ایران باور نمی کنه. (احمدی نژاد) فکر میکنه که بهترین چیزیه که خدا به دنیا عرضه کرده. بذار بهت بگم عزیزم. اینها توهماتی بیش نیست. مغزش معیوبه... به خاطر تهدیداتی که توی نماز (جمعه) کردی، خشونت رو تو ایجاد کردی و مسئولیتش متوجه خودته. اگه احمدی نژاد راست میگه و پیامبر (امام زمان) دو سال دیگه قراره بیاد، تو کارت ساخته است. تو جهنم تا ابد سرخ میشی... رهبران کشورها سخنرانی احمدی نژاد در سازمان ملل رو ترک کردند چون ... Because he talks like an ass, He acts like an ass. Hes gotta be an ass. (این یه تیکه اش رو جهت حفظ عفت عمومی، بدون ترجمه قبول کنید) تو مثل صلیبیون و کریستف کلمب و همه آدم های احمقی که میخواستن در ظهور مسیح تعجیل کنند، به تاریخ خواهی پیوست. inam linkesh https://www.youtube.com/watch?v=F6vB_7mC8L8

سه‌شنبه 30 تیر 1388

zorro.ir - ایران - تهران
سلامتی - بلژیک - نمور
باعرض تسلیت ما را هم در غمتان شریک بدانید.
سه‌شنبه 30 تیر 1388

irani1 - المان - هامبورگ
مرگ بر اخوند. خودفروش های هرزه ای بیش نیستید.
اراذل اوباش خودت هستی و کل فامیل حروم لقمه ات.
این افراد یک عده آشوب گر بوده اند که می خواستند آشوب کنند که با انها برخورد کردیم ولی چرا دروغ گفتید ؟ "
سه‌شنبه 30 تیر 1388

sam116 - انگلیس - لندن
سلامتی-بلژیک-نمور-منو هم در غم خودت شریک بدان خدا وند رحمان بیامرزتش از جانب من روی ماه بچه اش را ببوس
سه‌شنبه 30 تیر 1388

azadi - ایران - کرج
اقای کروبی اگر جای شما بودم خودم خودم را خلع لباس میکردم
سه‌شنبه 30 تیر 1388

nadidbadid - سوپد - گوتنبرگ
سلامتی
واقعن متاسفم. خدا بهتون صبر بده. عمه من هم همین سن است عمل شده و شیمی درمانی خدا رحمتشون نه من فاتحه خوندم
سه‌شنبه 30 تیر 1388

7-aseman - اتریش - وین
سلامتی - بلژیک - نمور
چقدر غم انگیز
حتمی دوست عزیز خدا رحمتش کنه
سه‌شنبه 30 تیر 1388

حامی موسوی - ایران - تبریز
خدمت روحانی مکرم جناب آیت الله یزدی
یکی از کاربران «تابناک» در پیامی آورده است:
با سلام
خدمت روحانی مکرم جناب آقای آیت‌الله محمد یزدی
اینجانب به عنوان یک بسیجی که از 12 سالگی‌ام به این افتخار نائل شدم اگر از بیانات آیت‌الله هاشمی رفسنجانی زیاد خشنود نباشم از بیانات شما در جواببه ایشان شدیدا ناخرسندم.
مگر در دوره آن یار سفرکرده‌مان نعوذ بالله خدا از آن بالا به زمین پست ما فرود آمدند و امام(ره) را امام و رهبر ما کردند؟!
در کنار این پرنده سبکبال «امام خمینی(ره)» این مردم بودند که خواستند و همه چیز شد. آیت‌الله رفسنجانی هم چیزی غیر از این نگفتند. ایشان گفتند که، همه از بالاترین مقام گرفته تا پایین‌ترین آن توسط مردم انتخاب می‌شوند از مقام عظمای ولایت گرفته تا هیأت‌های امنا و ریش سفیدانی که مردم در مساجد و محلات خود دارند.
ایشان خیلی ساده حرف زدند در حالی که شما در کمال تاسف کلمات قلمبه سلمبه و پیچیده‌ای مانند «مشروعیت و مقبولیت» را مطرح کردید. ما هم آدمیم خونمان به جوش آمده رهبرمان گفته اوضاع را متشنج نکنید در حالی که شما به کسی که تشخیص مصلحت نظام به واسطه نظر رهبرمان تحت ریاست اوست به سادگی و تلویحا می‌گویید ایشان چه کاره نظام است؟ و هتک حرمت می‌کنید.
موسوی را اینجانب قبول ندارم اما چرا می‌گویید آیت‌الله رفسنجانی گفته که ایشان بیایند تلویزیون و بگوید انتخابات را باطل کنید، درحالی که آیت الله رفسنجانی گفته‌اند از همه طرف‌ها بیایند تلویزیون و قانونی و با مدرک حرف بزنند. آخر ما هم آدمیم دل داریم دلم پر از خون شده آیت الله. (علامت تعجب هم نمی‌گذارم).
بالاخره ما باید بدانیم پشت سر چه کسی نماز می‌خوانیم. چه کسی سی سال انقلاب در صحنه بوده است. من شبهه هایم نسبت به آیت الله رفسنجانی پس از خطبه حکیمانه «سید علی عزیزم» پاک شد. به نظرم آیت‌الله رفسنجانی تحلیل سنجیده و دلسوزانه ای نسبت به وقایع داشتند. تو را به خدا دلهای ما بسیجیان و دلسوزان نظام و انقلاب را بیش از این ملتهب نکنید. چقدر چند دستگی؟ آخر چرا؟ به خدا حالمان بد شده. تکلیفمان را نمی دانیم.
بسیجی جان برکف.
حسن محمدی جلودار.
تیرماه 1388 هجری شمسی.
ارسال به: پایگاه های اینترنتی مجلس خبرگان رهبری-جامعه مدرسین حوزه علمیه قم-شورای نگهبان-رجانیوز-تابناک
https://tebadol.com/modules.php?name=lop=vlid=2979
سه‌شنبه 30 تیر 1388

man iraniam1 - هندوستان - بنگلور
سلامتی - بلژیک - نمور
دوست عزیز با عرض تسلیت به شما و خانواده محترمتون ان شاالله غم اخرتون باشه . یک فاتحه که سهله 100 تا می فرستیم.
سه‌شنبه 30 تیر 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
سلامتی - بلژیک - نمور
من دینی ندارم ولی زنده یاد خواهرتان و ارزوی ارامش برای شما زندگی همین است و ما ناگزیر از تحمل!!!پیروز باشید.
سه‌شنبه 30 تیر 1388

bidad-zamane - آلمان - کلن
مرگ بر حزب الله و مریدانش .
روح خواهرت شاد باشه ،
فاتحه نمیدانم ،خدا وند بشما
صبر دهد ، مرگ بر جمهوری اسلامی،
مرگ با حزب الله ، مرگ بر بسیجی‌.....
سه‌شنبه 30 تیر 1388

mahnadi - هلند - هارلم
هشتاد روز نگهداری آیت الله بروجردی در سلول انفرادی
فعالان حقوق بشر در ایران
خبرگزاری هرانا : آقای بروجردی نزدیک به 80 روز است که در بند انفرادی زندان مرکزی یزد، تحت انواع فشارها و محدودیتها قرار دارد.
این زندانی عقیدتی پس از نگارش نامه ای در تاریخ 7 اردیبهشت ماه خطاب به دبیرکل سازمان ملل در خصوص نامشروع خواندن حکومت ایران و درخواست برگزاری رفراندومی در خصوص این موضوع، از 10 اردیبهشت ماه به سلول انفرادی منتقل شد، وی در این مدت دست کم یک بار اعتصاب غذای یک ماهه ای را پشت سر گذاشت و مدتی را نیز در بهداری این زندانی به سر برد.
این روحانی معترض تاکنون درخواست های مکرری را برای ملاقات با نمایندگان سازمان های حقوق بشری، وکلای آزاد و رسانه های مستقل داشته است که علیرغم این موضوع توفیقی حاصل نشده و آقای بروجردی حتی برای تماس با خانواده خود نیز کماکان تحت محدودیت به سر می برد.
زندانیان سیاسی را فراموش نکنیم
سه‌شنبه 30 تیر 1388

LiliRose - کانادا - تورنتو
سلامتی - بلژیک - نمور
به شما هم وطن عزیز از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم و امیدوارم که بتوانید صبورانه از یادگار خواهرتان نگهداری کنید.
سه‌شنبه 30 تیر 1388

yaghout - آلمان - آلمان
سلامتی - بلژیک - نمور
تسلیت می گم.خداوند به شما و خانواده تون صبر بده. طفلی بچه شون. اونم خدایی داره نباید ناامید شد...
من فاتحه خوندم.روحشون شاد....
سه‌شنبه 30 تیر 1388

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
سید مهدی با احمدی نژاد هر دو در یک قفس میمون بزرگ شده اند. پدر احمدی نژاد در کنار حلبی سازی به شغل شریف پرورش میمون میپرداخته. نتیجه اش هم همین است که میبینید دکی شامپانزه!ادا و رفتار و حرکاتش کاملا به میمونها شباهت دارد. خلفای اموی و عباسی عادت داشتند یک میمون به همراه خود داشته باشند تا باعث شادی و تفریحشان باشد، خامنه ای شیره ای کراکی وشیشه ای هم برای اینکه از اجدادش عقب نماند این میمون انسان نما را در کنار خود نگه میدارد.
سه‌شنبه 30 تیر 1388

SOHRAB-IRANZAMIN - دبی - دبی
سلامتی-بلژیک -نمور
با ارزوی ارامش برای شما.ما را هم در غم خودتان شریک بدانید
سه‌شنبه 30 تیر 1388

pm nadin - فرانسه - تولوز
سلامتی - بلژیک - نمور
روحش شاد ... ما هم در غمت شریک بدون و تسلیت ما رو بپذیر
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

***mehregan*** - ایران - تهران
zayanderood - نروژ - برگن دوست عزیز اولا بگید از چه اینترنتی استفاده میکنید؟ بعد هم اگر بخواهید ادرس بدون فیلتر این سایت رو بهتون بدهم.راهکارهای مختلف هم برای عبور از فیلتر.غیر از فیلتر شکن وجود داره.
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

ehsasoeshgh - گوتنبرگ - سوئد
سلامتی - بلژیک - نمور
به شما هم وطن عزیز از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم خداوند به شما
صبر عطا کند
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

ترک ایران - ایران - تهران
خیلی خوش اومدی
منم مشکل دارم ولی خوب نسبتا خوبه میشه باهاش کار کرد....
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

martianboy - استرالیا - سیدنی
فیلتر شکن
CG120.info
سه‌شنبه 30 تیر 1388

mahdiye - مالزی - پیننگ
سلامتی - بلژیک - نمور
واقا متاسفم.خدا به شما صبر بده.به امید روزای خوب...
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

tara555 - ایران - تهران
لطفا خبر رسانی کنید
من خودم تا آنجا که می تونم شعارهامو تو اماکن عمومی رو درودیوار می نویسم اما در این شرایط اختناق راههای بی خطر واسه کسانی که به هر دلیل نمی تونن مخالفتشون رو عملی نشون بدن هم وجود داره . یه راه خوب نوشتن شعار بر روی اسکناس . این طوری خطری شما رو تهدید نمی کنه و طرفداران این حکومت دیکاتوری هم هیچ غلطی نمی تونن بکنن.
مرگ بر دیکتاتور
مرگ بر خامنه ای
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.