اولین گردهمایی رسمی اصلاح‌طلبان پس از انتخابات در شیراز + ویدیو

اولین گردهمایی رسمی اصلاح‌طلبان پس از انتخابات در شیراز

اولین گردهمایی رسمی فعالان ستادهای موسوی و کروبی در شیراز برگزار شد. این برنامه که اولین مراسم مجوزدار اصلاح‌طلبان پس از انتخابات در کل کشور محسوب می‌شود، با عنوان همایش اعضای ستادهای انتخاباتی موسوی و کروبی در سالن آمفی‌تئاتر مجتمع احسان برگزار شد.

به گزارش «موج سبز آزادی» به نقل از شاهدان عینی، آمفی‌تئاتر ۶۰۰ نفره احسان با جمعیتی بیش از ۱۵۰۰ نفر انباشته شده بود و اکثر شرکت‌کنندگان این برنامه را دانشجویان تشکیل می‌دادند. اکثریت شرکت‌کنندگان با مچ‌بند‌ و پوشش سبز در این مراسم حاضر شده بودند و در ابتدای برنامه برای عضویت در ستاد اصلاح طلبان نام‌نویسی کردند.
مراسم با تاخیری نیم ساعته و با پخش قرآن و بعد از اون سرود جمهوری اسلامی آغاز شد. در ابتدا بخشی از سخنان آیت الله طالقانی پخش شد و سپس نوبت به پخش کلیپی رسید که صحنه‌هایی از قبل و بعد از انتخابات را به تصویر کشید. در قسمتی از کلیپ که سخنرانی احمدی‌نژاد در روز 23 خرداد و خس و خاشاک خواندن معترضین را شامل می‌شد با هو کردن حاضرین و شعار "مرگ بر دیکتاتور" همراه بود.
در بخش بعدی، مجری برنامه شعری از زهرا رهنورد را قرائت کرد و از دکتر سپهر، رییس سازمان مجاهدین انقلاب در فارس، برای سخنرانی دعوت کرد. دکتر سپهر شهادت امام موسی کاظم و بعثت را موضوع اصلی قرار داد و پیروزی اصلی را از آن جنبش سبز دانست که با کظم غیظ و بخشش و رحمت و اخلاق که پیام اصلی مبعث بود به حرکتش ادامه می دهد. بعد از سپهر یکی از حاضرین در مجلس پیام شیخ مهدی کروبی برای همایش را قرائت کرد که با تشویق‌‌های مکرر حضار همراه بود.
سپس دکتر امینی یکی از اعضای ستاد پیگیری وضعیت بازداشت‌شدگان در مورد انتخابات سخن گفت که با تشویق حاضرین همراه بود. حضار با سر دادن شعارهای "زندانی سیاسی آزاد باید گردد" و "یا حسین میرحسین" و "الله اکبر" سخنان او را دنبال کردند. دکتر امینی خبر آزادی تمامی 20 بازداشت شده جریانات اخیر در استان فارس را نیز اعلام کرد که با تشویق حضار همراه بود. دکتر امینی با اشاره به اینکه استان فارس بیشترین رأی نسبی را برای خاتمی به صندوق ریخت و در دوره قبل هم کروبی فقط ششصد هزار رأی در این استان داشته، نتیجه آرای اعلام شده را معجزه دانست.
پس از سخنان امینی، کلیپی که بیشتر تصاویر کشته ها و زخمی‌های جریان اخیر را جمع‌آوری کرده بود نشان داده شده شد. سپس نوبت به قرائت پیام میرحسین موسوی به همایش رسید که در انتها با شعار "ما اهل کوفه نیستیم حسین تنها بماند" و "موسوی موسوی حمایتت می کنیم" و "موسوی موسوی پرچم کشور منو پس بگیر" همراه شد.
در انتهای برنامه هم حجت‌الاسلام خباز مسئول روحانیون ستاد میرحسین موسوی در استان فارس سخن گفت که سخنان کوبنده اش با تشویق حضار همراه بود. وی با ذکر تفاوت‌های اسلام ناب محمدی و اسلام اموی، حاکمان فعلی را افرادی خواند که بویی از اسلام ناب محمدی نبرده‌اند.

در پایان مراسم هم حدود نزدیک به پانصد نفر از شرکت‌کنندگان جلوی در مجتمع احسان، سرود "یار دبستانی" را زمزمه کردند و شعارهایی در حمایت از موسوی و کروبی سر دادند..

rmmr - بلژیک - آنتورپن
درود بر شما ایرانیان.
روز سه شنبه ۳۰ تیر ساعت ۵ پس از ظهر در میدان ۷ تیر وبلاگ هواداران جبهه متحد دانشجویی برای گرامی داشت یاد همه شهدای راه آزادی و همگام با دعوت جبهه ملی ایران و سایر نیرو های دموکرات و آزادیخواه، روز سه شنبه ۳۰ تیر ساعت ۵ پس از ظهر در میدان ۷ تیر گرد هم می آییم تا به سمت ابن بابویه حرکت کنیم. دیبرخانه همبستگی برای دموکراسی و حقوق بشر در ایران .
زنده باد و پاینده باد ایران و ایرانیان سر بلند
سه‌شنبه 30 تیر 1388

romaanaa - آمریکا - ویرچینیا
دمتون جوش
سه‌شنبه 30 تیر 1388

سید مهدی - ایران - تهران
اره جون ..ن اگه موسوی رای اورده بود همه چی درست بود و هیچ تقلبی نشده بود جمع کنید بابا این میتینگ پارتی هاتونو که فقط دنبال حالو حولید همین .... درود بر دکتر خیط کن نژاد
سه‌شنبه 30 تیر 1388

babak1 - ایران - مشهد
اقدام کارساز ملت در مبارزه آرام ، ما همه زندانی سیاسی هستیم ،همه باید هاشمی ،موسوی و خاتمی را تشویق به حمایت و رفتن به زندان اوین کنیم با همراهی با شکوه خانواده های زندانیان و مردم سبز با شعار ، زندانی سیاسی آزاد باید گردد یا ما هم زندانی سیاسی هستیم ، ما را هم زندانی کنید
باید دولت کودتا را در مقابل جمعیت انبوه که خواستار زندانی شدن هستند قرار دهیم
آری زندان اوین را باید با اقدام داوطلبانه و اسارت خوداشغال کنیم یا همه را آزاد کنند
لطفاً خبر رسانی کنید تا دیکتاتوری را مجبور به عقب نشینی کنیم راه مبارزه با دیکتاتوری تا دندان مسلح ،صلح و آرامش و اعتراض ماست
سه‌شنبه 30 تیر 1388

fargam - اسکاتلند - گلاسگو
سید مهدی - ایران - تهران
بابا.. ببند اون دهن و..هر جا میرم فقط همین یه جمله رو نوشته..!! حالا بقیه جوابتو نمیدن از نجابتشونه..تو فعلا برس به دکتر جونت..تا روز مراسم تالیفش.اونوقت بهت میگم.
سه‌شنبه 30 تیر 1388

khooroos - امارات - دبى
دککککککتتتترتتتتتتتتت دررررررر بیتیىىىىىه سسسسد مهدى هاهاها-
خیلى کم هوشى خخخخخخنننننننننککککککههه
سه‌شنبه 30 تیر 1388

mahankhoshtip22 - انگلیس - شفیلد
سیدمهدی-ایران-تهران
تو فقط ...ببند.به امید خدا سرنگونی ارباب پست تر از خاکت در چند ماه اینده شکل که گرفت ان موقع بیا و زر زر کن ای دستمال به دست خائن.مرگ بر جمهوری اسهالی واحمقی نژاد نامرد و بزدل.
سه‌شنبه 30 تیر 1388

amin7777 - انگلستان - منچستر
سید مهدی - ایران - تهران
بابا جون رئیست دکترای چی داره؟ تیر خلاصی ؟
اخه اگه این مردم به فکر حال و حول بودن که برای رسیدن به هدفشون تن به شکنجه و اعدام نمیدادن. من اگه ایران بودم تا حالا یا اعدام شده بودم یا تو زندان بودم. ضمنا یادت نره حقوق این ماهت رو از دکتر جونت بگیری.
سه‌شنبه 30 تیر 1388

ham-safar - ایران - تهران
اقای سید مهدی ایران تهران.
ضمن احترام برای شما وهمه من جمله اقای خامنه ای. چرا نظام مقدس حکو مت اسلامی(نه جمهوری اسلامی)وقتی به مردم نیاز داره مثل شرکت در جبهه شرکت در تظاهرات 22 بهمن شرکت در انتخابات این مردم را انقلابی و فداکار و .... میخواند ولی وقتی خرش از پل میگذرد جانباز جنگی را در خانه رها مئکند و میگوید شرکت در جنگ وظیفه بوده(بارها در نماز جمعه از دهان وعاظ محترم این را شنیده ام) یا وقتی مردم نسبت به نتئجه انتخابات تردید دارند انها را به گلوله میبندد و به امام زمان نامه مینوئسد که ما مسلح نبودیم و انها مسلح بودند اگر امام زمانی هست که خودش میبیند واحتیاج به نامه نیست ولی ایا امام زمان این فیلم ها را میبیند که نیروی انتظامی و بسیج و لباس شخصی ها تا دندان مسلح بودند ایا امام زمان طبق اعتقادات ما که از همین اقایان وعاظ شنیده ایم زنده وشاهد نیست؟پس اقایان که نامه مینویسند امام زمان را قبول ندارند و مردم فریبی میکنند پس این نظام چگونه نظام مقدسی است که گردانندگان ان حتی به امام زمان هم دروغ میگویند کسی که به امام زمان دروغ میگوید و نظامی که رئیس جمهورش به ایت الله جوادی املی میگوئد من هاله نور دارم و بعد که خبر نگار امریکائی میپرسد او میگوید نه من هم در روزنامه خواندم اولا چگونه مقدس است ثانیا این نظام و افراد دروغگوئی که مورد حمایت رهبر فرزانه انقلاب هستند ایا نمیتوانند به مردم دروغکی بگویند ما رایها را شمردیم و درست بود. چگونه ما باور کنیم؟ وقتی رئیس جمهور دروغ گفت و الان که فیروز ابادی رئیس ستاد فراندهی کل قوا به امام زمان دروغ میگوید رهبر فرزانه جرا عزلش نمیکند ایا او که به امام زمان دروغ میگوید به رهبر فرزانهانقلاب نمیتواند دروغ بگوید؟ پس برادر کجای این نظام مقدس است؟ نظامی که بالاترین مقامهایش دروغ میگویند و رهبرش سکوت میکند میگوئد تفکر اقای احمدی نزاد به من نزدیک تر است
لطفا پاسخ دهید و مرا ارشاد کنید و به نظام مقدس حکومت اسلامی باز گردانید. متشکرم.
سه‌شنبه 30 تیر 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
سید مهدی - ایران - تهران
بخواب بابا لحاف یخ کرد :-)
سه‌شنبه 30 تیر 1388

سنگ سبز - انگلیس - شفیلد
سید مهدی - ایران - تهران
اه کی خ..ه خون میگیری از دستت راحت شیم دیگه حالم از این چرت و پرتایی که مینویسی به هم می‌خوره ا.. جون
سه‌شنبه 30 تیر 1388

palachinka - بلغارستان - صوفیا
سید مهدی - ایران - تهران
به مسلمان بودنت شک دارم.هر وقت اینجا کامنت گذاشتی بعد از تو همه شروع به بد و بیراه گفتن به تو و اون دکتر جونت و اقای تک دستشون کردن.در اینجا موجب این مسائل شما هستی و تمام گناهانش هم به پای شما نوشته میشود.خاک توی سرت که باعث و بانی گناه شدی و دم از سیدی و مسلمانی میزنی.
سه‌شنبه 30 تیر 1388

ahb51 - آلمان - هانوفر
سید مهدی - ایران - تهران
...ک یو مردک مزدور
سه‌شنبه 30 تیر 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
ببین سید مهدی تو هیچ عددی نیستی اصلا طرفدار هیچ گروه خاصی هم نیستی فقط یه آدم عقده ای و سادیسمی هستی که میخواهی به هر قیمتی شده مورد توجه قرار بگیری. از هموطنان عزیز خواهش میکنم به اراجیف این مرتیکه توجه نکنند این هم میخواد ادای سید اکبر رو درآره و بعد در قالب دوست ظاهر بشه و دوباره از اون طریق جلب توجه کنه....دهن تو برای یه عمرت مرگ بر علی گدا مرگ بر انتری مرگ بر حکومت اسهالی
اصلا مرگ بر خدا
سه‌شنبه 30 تیر 1388

ahb51 - آلمان - هانوفر
سید مهدی - ایران - تهران
تو خودت خوب میدانی که مزدوران خودفروش در این سایت جائی ندارند ولی آنقدر پرو هستی که میائی و کامت میزاری..بابا جان برو به همان سایتهای انصار و مزدوران دیگر و آنجا زیاده گوئی کن..خواهش من از مدیریت سایت عزیز ایرانیان انگلستان این است که برای احترام به خون شهیدان اگر امکانش هست از دیگر کاربران هم نظر خودشونو در این رابطه بدن که این آقا را از سایت بیرون کنند یا که نه..
سه‌شنبه 30 تیر 1388

politic - ایران - تبریز
سید مهدی - ایران - تهران
همش که پیامات تکراری هست بلد نیستی از جملات جدیدتری ستفاده کنی آخی ! میگن طرفداران احمدی نژاد بیسوادند ولی باورم نمیشد جالبه!
برای شروع و تمرین بهتر سعی کن دفعه بعد با احمدی نژاد و سیب زمینی یه جمله بساز
سه‌شنبه 30 تیر 1388

hany - ایران - یزد
دوستان به اینایی که میان اینجا و واسه خودشون ساز مخالف میزنن به هیچ عنوان توجه نکنید.چونکه هم میخوان حواس شما رو از موضوع اصلی پرت کنن هم اعصابتون رو خرد کنن.میخوان جنگ روانی به پا کنن.کم محلی از همه چیز بهتره.نمیبینید هرچی هم فحش میخورن باز میان کامنت میذارن؟پس تو دامشون نیوفتید.
پیروزی با ماست...
سه‌شنبه 30 تیر 1388

matias1987 - فنلاند - ترنیو
چند روز پیش غوز فیش بود حالا نوبت تو شده سید مهدی؟ اگه خوشت میاد جوابت رو بدن خوب بیا ایرنینوک،چون اینجا همه ایرانی‌ هستند نه خائن!!!شما و بقیهٔ غوزی‌ها اینجا جایی ندارید. مشکلت اینه که از عقلت استفاده نمیکنی‌!!مثلا وقتی‌ میگی‌ مسلمونی،تا به حل بهش فکر کردی که چرا مسلمونی؟؟ منظورم از این سوال دقیقا دین و مذهب نیست بلکه می‌خوام اینو حالیت کنم که زور واقعی‌ در عقل نه در کمربند قهوای!! مگه طرفدار‌های موسوی چیکار کردن که تو بخوای بزنیشون؟بهت هیزم تر فروختن؟ در مورد رهبر هم که میگی‌، خودش زبون داره وکیل وصی‌ نمیخواد؟ رهبر هم که مشروعیت خودش رو از دست داده.مگه اون عقل کل ایران نیست؟چرا این حرفا رو در نماز جمعه زد و مستقیماً از دکتر میمون انتری نژاد دفاع کرد؟مگه در ایران نمیگن دمکراسی هست؟پس کو دمکراسی؟طبق قانون هرچی‌ ولایت فقیه بگه همونه؟این کجاش به دمکراسی نزدیکه؟مگه نمیگند در کشور ما دمکراسی هست، پس چرا رئیس جمهور با رای رهبر انتخاب می‌شه؟.... ما الان در سال ۱۳۸۸(۲۰۰۹) داریم زندگی‌ می‌کنیم نه عصر جهالت. در کلی نتیجه میگیریم در حکومت جمهوری نباید ولایت فقیه مطلق وجود داشته باشد،چون متضاد دمکارسی.حالا هر چی‌ بگم آخرش همینه:دین جدا.....سیاست جدا.
سه‌شنبه 30 تیر 1388

abiabi - انگلستان - لندن
سید مهدی - ایران - تهران
باز تو زر زدی بهت گفتم که این سایت فقط مال ایرانیان هست .
تو که ایرانی نیستی پس نیا اینجا زر بزن
سه‌شنبه 30 تیر 1388

ehsasoeshgh - گوتنبرگ - سوئد
درود بر مردم شیراز
سید مهدی - ایران - تهران پوزت کش اومد
سه‌شنبه 30 تیر 1388

tara26 - المان - ف...
ممنون بچه‌های شیراز، قابل توجه دوستانی که میگفتند در شهرستان‌ها خبری نیست....
سه‌شنبه 30 تیر 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
سید مهدی - ایران - تهران
ببین بچه من به احترام سید بودنت بهت هیچی نمیگم . اما اگر واقعا سیدی میتونی بگی امام حسین (ع)در چه راهی شهید شده و پیام خونش به ازادیخوهان جهان مخصوصا شیعیان چه بوده؟
ایا تو شرم نمیکنی که میگویی سید هستی و با یزیدیان خون ازادیخواهان را میریزید یا حمایت از یزیدیان میکنی؟
در هیچ تاریخی و کتابی ننوشته یزید طرفداری از امام حسین(ع)و یاران امام میکرده و خون امام را ریخت.اما دکی و خامنه ای و مزدوران دم یار و راه امام حسین (ع)میزنند و مسلمانان راه ازادی شیید میکنند.اینها همان منافقین بمعنای واقعی کلهه میباشند که طی 30 سال جنایات و تفرقه بی ملت حکومت کردند و از جوانانی امثال شما برای اهداف شوم خود بهره ها بردند و با عملکردشان نه تنه روی یزیدرا سفید کردند بلکه روی تمام حاکمان دیکتاتور و فاشیست و بی دین و منافق را ه سفید کردن.
کمی فکر کن و مطالعه و تحقیق بشما کمک میکند تا پیش جدت بیش از این شرمسار نشوی .هیچ وقت طرفدار ظالمینی که خون ملتی را مرریزند تا بقای خود را مستحکم کنند نباش چون گناهش کمتر از یزید نیست.
خامنه ای که در نماز جمعه دستور قتل عام ملت را صادر کرد همانقدر گناهکار است که لباس شخصیها و یا هر کسی در هر لباسی ملت را شهید کردن و حمایت کردن.
بفکر فردای قیامت باش و گول این مفسدها و جانیان که دستشان بخون ملت الوده و بنوامیس ملت تجاوز و دزد اوموال کشور و .......هستن را نخور.
سه‌شنبه 30 تیر 1388

mn4434 - انگلیس - لندن
سید مهدی بهت گفتم که سیدها از کجا اومدن پس خفه بمیر
سه‌شنبه 30 تیر 1388

Mxm2 - انگلیس - منچستر
اقامهدی تو با دکترت باید برین تو غار زندگی کنید. چون مال این زمان نیستین.
سه‌شنبه 30 تیر 1388

SIAVASHOMA - انکلستان - منچستر
سید مهدی - ایران - تهران
باز اینجا هم که ور ور زر زر میکنی. تو مثل اینکه تا توی جیبهاتم پر ...نکنی وکلی ناله نفرینت نکنن شبها خوابت نمی بره. دست بردار .... خون جوونهایی که شهید شدن دامن تو بگیره. ........... تو و دکترت
سه‌شنبه 30 تیر 1388

SOHRAB-IRANZAMIN - دبی - دبی
با درود .به سخنان این اراذل و اباش ولایت مطلقه پلید توجه نکنید.مردم شجاع ایران جمهوری اسلا می را به زباله دان تاریخ خواهند سپرد.زنده باد ایران ازاد بدون حکومت دینی
سه‌شنبه 30 تیر 1388

bidad-zamane - آلمان - کلن
با با جواب اینا را با همان شعار‌های خودتان بدید
بیشتر میسوزند ، تا بحث کردن ،
بقول معروف، جواب ابلهان ،خاموشی است.
مرگ بر حزب الله و مریدانش .
سه‌شنبه 30 تیر 1388

xabrisham - ایران - اسلو
احتمال این هم هست که واسه شناسائیه نفرات. گذشته از مردم عادی .اجازه گردهمائی دادن .اینا موذی تر از این حرف ها هستن که به مخالفاشون مجوز بدن
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

aghakian - ایران - تهران
کاش موسوی خرفت لج باز میومد این سایت واین نظرات طرفدارانشو میدید و اینقدر دم از اسلام نمیزد
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.