هشدار آیت الله خامنه ای نسبت به سقوط نخبگان

هشدار آیت الله خامنه ای نسبت به سقوط نخبگان

آیت الله خامنه ای رسانه های خارجی را عامل اعتراض مردم دانسته است

رهبر جمهوری اسلامی بار دیگر رسانه های خارجی را عامل نارضایی از انتخابات اخیر دانسته و به نخبگان در مورد مواضعشان هشدار داده است.

روز دوشنبه، 20 ژوئیه (29 تیر)، آیت الله علی خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی، به مناسبت عید مبعث با تعدادی از مقامات دولتی دیدار کرد و در سخنانی، بار دیگر به مسایل پس از اعلام نتیجه انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری پرداخت و کسانی را که دشمنان می خواند متهم کرد که در ابراز اعتراضات مردم نسبت به این نتایج دست داشته اند.

در این مراسم، که محمود احمدی نژاد، رئیس جمهوری، محمود شاهرودی، رئیس قوه قضائیه و علی لاریجانی، رئیس مجلس نیز در آن حضور داشتند، آیت الله خامنه ای در اشاره به تظاهرات اعتراضی، اظهارات دولت ها و رسانه های غربی در رد اتهام سازمان دهی تظاهرات مردم را نادرست خواند و گفت "در حالیکه دخالت دشمنان به ویژه نقش رسانه های آنها کاملا آشکار است، این ادعا نشان دهنده بی حیایی است."

کوتاه مدتی قبل از اعلام نتیجه انتخابات، ارتباط پیامک در ایران قطع شد و در روزهای بعد نیز دولت ضمن اخلال در شبکه تلفن همراه و پارازیت اندازی بر تلویزیون ها و رادیوهای فارسی زبان خارجی، اقدامات گسترده ای را برای نظارت بر مطبوعات داخلی به اجرا گذاشت و به محدودیت فعالیت و اخراج و در مواردی بازداشت گزارشگران خارجی مبادرت ورزید.

در این مدت، رسانه های خبری بین المللی با اتکا به گزارش های خبری و تصویری شهروندان، اخبار تظاهرات در ایران و نحوه برخورد با تظاهرکنندگان را در سطح بین المللی منتشر کردند و گفته می شود به دلیل کمبود منابع خبری داخلی، مورد مراجعه ایرانیان قرار گرفتند.

آیت الله خامنه ای در سخنان خود پوشش خبری رسانه های خارجی را محکوم کرد و گفت که "دشمنان ملت ایران از رسانه های خود، علنا برای گروه های غافل و نادان اغتشاشگر دستورالعمل چگونگی ایجاد نا امنی، تخریب و در گیری پخش می کنند و از طرف دیگر، مدعی می شوند که در امور داخلی ایران دخالت نمی کنند در حالیکه آشکارترین دخالت ها را انجام می دهند."

رفسنجانی از بی اعتمادی مردم نسبت به حکومت سخن گفته است

رهبر جمهوری اسلامی در مورد کاربرد اصطلاح اغتشاشگر برای نامیدن معترضان به نتیجه انتخابات گفت که باید بین اغتشاشگران و مردم تمایز قائل شد و افزود "البته رسانه های استکباری به منظور حمایت از اغتشاشگران، آنان را مردم می نامند در حالیکه مردم، آن جمعیت میلیونی است که به محض دیدن این اغتشاشگران و مفسدان، خود را کنار می کشند و آنها را با دیده نفرت و انزجار نظاره می کنند."

آیت الله خامنه ای در سخنانی در دو هفته پیش رسانه های خارجی را متهم کرده بود که با توصیف مردم به عنوان اغتشاشگر، به ملت ایران توهین کرده اند.

وی در ملاقات روز مبعث اعتراضات نسبت به نتیجه انتخابات را ناشی از توطئه "دشمن" دانست و افزود "این حوادث این تجربه و درس را به همراه خود داشت که حتی در زمانی که حرکتی بزرگ در کمال آرامش و ثبات انجام می گیرد، نباید از نقشه و کید دشمن غافل ماند."

رهبر جمهوری اسلامی شرکت چهل میلیون رای دهنده در انتخابات اخیر را نشانه قدرت نظام جمهوری اسلامی در به صحنه آوردن مردم توصیف کرد.

هشدار به "نخبگان"

احمدی نژاد انتخابات اخیر را نویدبخش آینده ای روشن برای ایران و بشریت دانسته است

آیت الله علی خامنه ای در بخش دیگری از سخنان خود تلویحا هر نوع اقدامی را که باعث ادامه اعتراضات می شود محکوم دانست و گفت "هر فردی با هر موقعیتی، اگر بخواهد جامعه را به سمت ناامنی سوق دهد، از نظر عموم ملت ایران، انسان منفوری است."

وی افزود "نخبگان مراقب باشند، زیرا در امتحان عظیمی قرار گرفته اند و موفق نشدن در این امتحان، تنها مردود شدن نیست بلکه موجب سقوط آنان خواهد شد."

در پی اعلام نتایج بحث برانگیز انتخابات اخیر، علاوه بر سه نامزد این انتخابات، شماری از شخصیت ها و مقامات سیاسی و دینی نیز این نتایج را مورد تردید قرار دادند و نسبت به تاثیر نامطلوب نحوه برگزاری انتخابات بر مشروعیت داخلی و اعتبار بین المللی جمهوری اسلامی هشدار دادند.

اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس مجلس خبرگان رهبری و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، هم در خطبه های نماز جمعه هفته گذشته تهران گفت که اعتماد مردم نسبت به حکومت متزلزل شده و پیشنهادهایی را برای بازگردان اعتماد عمومی مطرح کرد.

برخلاف سال های قبل، آقای رفسنجانی که به مشهد سفر کرده در ملاقات مقامات ارشد جمهوری اسلامی با آیت الله خامنه به مناسب عید مبعث امسال حضور نداشت.

رهبر جمهوری اسلامی افزود تنها راه رهایی از سقوط نخبگان را "ملاک قرار دادن خرد و عقلانیت" دانست و افزود "البته عقلانیت، این سیاسی کاری های متعارف نیست زیرا سیاسی بازی ها، خلاف عقل است و کسانی که سیاسی کاری را اقدام عقلائی می دانند، اشتباه می کنند."

وی گفت "همه باید مراقب گفتار و مواضع خود و حتی نگفتن های خود باشند زیرا نگفتن مسائلی که باید گفت، عمل نکردن به وظیفه است و گفتن مسائلی که نباید گفت، عمل کردن بر خلاف وظیفه است."

در مورد معیار تشخیص عقلانیت، آیت الله خامنه ای گفت که راه صحیح این است که "آیا سخنان و موضع گیری های ما برای رضای خدا و با نیت اخلاص است یا اینکه برای جلب توجه برخی افراد، و نباید خود را فریب دهیم."

به گزارش پایگاه اینترنتی رهبری جمهوری اسلامی، در این مراسم، محمود احمدی نژاد هم در سخنانی انتخابات اخیر را بی نظیر و تعیین کننده سرنوشت بشریت دانست و گفت "برگزاری آزادترین، پرشورترین، و بی نظیرترین انتخابات و برگزیدن راه پر افتخار انقلاب اسلامی، نوید بخش آینده ای روشن برای ملت ایران و بشریت است."

به مناسبت عید مبعث، در نقاط مختلف ایران مراسمی برگزار شده و به گزارش یک سایت اینترنتی طرفدار میرحسین موسوی، نامزد معترض انتخابات، آقای موسوی هم به مناسبت این روز در ملاقات با خانواده بازداشت شدگان اعتراضات اخیر، سخنانی ایراد کرده است.

مهدی کروبی، دیگر نامزد این انتخابات هم شامگاه یکشنبه در ملاقات با طرفداران خود به این مناسبت، برخورد خشونت آمیز نیروهای دولتی با اعتراضات آرام مردم را باعث خدشه دار شدن حیثیت انقلاب اسلامی ایران توصیف کرد.

0kamran - ایران - شیراز
آیت الله علی خامنه ای باز غلط زیادی فرموده اند و بزرگتر از دهنشون مزخرف گویی فرموده اند. ایشون از همان ابتدا به جای عاقلانه اندیشیدن هر بار از زور سخن گفتند انگار که ما همان مردم صبور دیروزیم. این رهبر و این رئیس جمهور زوریش رفتنی هستند به امید خدا.
دوشنبه 29 تیر 1388

kafar - المان - اخن
مرگ بر خامنه ای فرعون ایران زمین -
دوستان عزیز هموطن :
- این جنبش سبز احتیاج به یک رهبر واحد و ملی دارد تا در راه براندازی این نظام نا مردمی و ایجاد شرایط رفراندم همگان را متحد و در زیر پرچم سه رنگ به سوی هدف راهبری کند - اگر اقای موسوی با قبول پست ریاست جمهوری به هدف خود برسد ولی نجات کشور از شر این فروعون امکان ندارد - هدف تنها سرنگونی حکومت اسلامی باید باشد .
مرگ ونابودی برای فرعون خامنه ای و تمامی حامیانش .
دوشنبه 29 تیر 1388

WAXY - امریکا - سیاتل
وای برآنهاکه نشانه ها را دیدند و ایمان نیاوردند.
شرم بر آنان که برای هوای نفس خود بر مردمانشان ظلم روا میدارند.عذاب خداوند بر شما دیکتاتورها که از خواندن تاریخ درس نگرفتید.بدانید و آگاه باشید دنیای زیبای آینده متعلق به هیچ دیکتاتوری نیست و خداوند عذابی سخت برایشان خواهد فرستاد.
دوشنبه 29 تیر 1388

kafar - المان - اخن
مرگ بر خامنه ای فرعون ایران زمین -
دوستان عزیز هموطن :
- این جنبش سبز احتیاج به یک رهبر واحد و ملی دارد تا در راه براندازی این نظام نا مردمی و ایجاد شرایط رفراندم همگان را متحد و در زیر پرچم سه رنگ به سوی هدف راهبری کند - اگر اقای موسوی با قبول پست ریاست جمهوری به هدف خود برسد ولی نجات کشور از شر این فروعون امکان ندارد - هدف تنها سرنگونی حکومت اسلامی باید باشد .
مرگ ونابودی برای فرعون خامنه ای و تمامی حامیانش .
دوشنبه 29 تیر 1388

davoud21 - ولز - کاردیف
خداوندا شر اقا را از سر ما کم کن.برو به درک اقا.
دوشنبه 29 تیر 1388

niloofar22 - ایران - مشهد
هه
خود گوید و خود خندد
یعنی نمی فهمن که ملت نفهم نیستن؟!
دوشنبه 29 تیر 1388

hamed-irooni - ایران - زابل
با سلام خدمت دوستان عزیز و مسئولان گرامی سایت ایرانیان انگلستان
همانطور که بنده قبلا هم گفته ام و دوستان هم تاکید کردند تنها راه موفقیت در شرایط کنونی اتحاد است، بیان اختلافات و مطالب شبه برانگیز در این شرایط هیچ فایده ای ندارد و کسانی که اینکارها را انجام می دهند دانسته و یا نداستنه در راستای نابودی جنبش کار می کنند، و این یک واقیعت است، من به عنوان یکی از مردم استانی دارم با شما صحبت می کنم که هزینه اختلاف اندازی های دولت نهم در استان را با بیش از 200 کشته پرداخت کرده ایم، باور کنید بیان اختلافات هیچ فایده ای ندارد، من در استانی زندگی می کنم که اهل سنت زیادی دارد، هم شما و هم من میدانیم که میان اهل سنت و شیعه و اختلافات زیادی و جود دارد، آیا بیان این اختلافات چیزی را حل میکند؟ با بیان این اختلافات نه من سنی میشوم و نه طرف مقابل شیعه، و چه راحت ما آن فضای صمیمی قبل از سال 1384 را به فضای اختلاف تبدیل کردیم، آن فقط و فقط به خاطر سیاست های دولت نهم که از همان ابتدای کار اختلاف اندازی را استان ما آغاز کرد، حادثه نمایشگاه کتاب در 10 اسفند 1384 (2 هفته قبل از فاجعه تاسوکی) که یکی از بهانه های اصلی ریگی برای کشتار مردم بود را خوب به خاطر دارم حادثه ای که در آن دولت محترم به خوبی از احساسات جوانانی مثل من و بعضی از بچه های بسیج سوء استفاده کرد، بعد که چشمهایم باز کردم دیدم که تمام کتاب هایی را که در نمایشگاههای کتاب هر شهری به فروش گذاشته می شود باید به تایید به وزارت ارشاد برسد و تایید وزارت ارشاد با تاییدیه چاپ آن متفاوت است و اعتبار آن هم فقط برای فروش در همان نمایشگاه خاص است، آیا مسئولین وزارت ارشاد نمی دانستند آوردن کتاب هایی که به خلفای اهل سنت به صراحت توهین کرده در شهری مثل زاهدان که اکثریت سنی هستند چه نتیجه ای دارد؟ اینکار غرفه قم چه فایده ای داشت؟ آیا نمی توانستند این چند جلد کتاب را در همان قم بفروشند؟ دادن مجوز فروش برای این کتابها در نمایشگاه کتاب زاهدان جای سئوال زیادی دارد؟؟؟
پس از ین حوادث یکی از نماینده گان مجلس نسبت به سیاست های دولت در این استان اخطار دارد و گفت اگر رویه به این صورت پیش برود و دولت محترم هم اینقدر بیخیال باشند حوادث خطرناک تری در انتظار مردم است، وی با تقدیر از مردم استان ادامه داد: کاری نکنید که کاسه صبر مردم لبریز شود.
با وجود این سخنان نا امنی ها در استان بسیار زیاد شد اگر چه آمارهای دولت چیز دیگری میگفت و از رشد بی سابقه امنیت در استان خبر میداد تا جای که سردار احمدی مقدم فرموندند: استان سیستان و بلوچستان سومین استان امن کشور است و این احساس ناامنی است که در این استان زیاد است نه خود ناامنی( ولی معلوم نیست چرا ایشان و قتی به این استان سفر می کنند با خودشان شونصد تا محافظ هم می آورند، فکر کنم این احساس به ایشون هم منتقل شده)
ولی با این وجود حوادث تروریستی در استان روز به روز افزایش یافت، و بمبگذاری ها شروع شد، چیزی که تا فبل از دولت نهم فقط صوتیش تو زاهدان مد بود به برکت دولت نهم و تلاشهای دکتر احمدی نژاد مردم تصویریش رو هم دیدند، و باز هم با تلاشهای شبانه روزی و 24 ساعته دولت محترم فن آوری های بمبگذاری انتحاری با اتومبیل هم که فقط در کشورهای همسایه ما یعنی عراق و افغانستان مد بود وارد ایران شد! باز هم مردم تحمل کردند، تا اینکه در آخرین مورد یعنی بمبگذاری مسجد علی بن ابیطالب و غیرتی شدن یکی از برادران بسیجی و حمله او به سمت روحانیون اهل سنت حوادث تلخ و ناگواری که با این سیاست های غلط دولت نهم چهار سال بود که انتظارش را می کشیدیم اتفاق افتاد، حاصل چه شد؟ به جز شکسته شدن شیشه و به آتش کشیده شدن چندین اتومبیل در زاهدان؟ به جز تخریب 600 مغازه و سوزاندان پاساژ سلمانزاده در زاهدان؟ به جز سوختن زنده زنده 6 کارمند موسسه مالی و اعتباری مهر در خیابان خیام زاهدان؟( دولت محترم باز هم برای چندمین در طی چهار سال گذشته با همکاری برادران و خواهران هم نوع دوست ما در صداو سیما مانع انتشار این خبر شد)
باور کنید که همه ضرر کردیم ( من این حرف آقای رفسنجانی را کاملا درک می کنم) دوستان اختلاف در هر جنبشی اگر باعث نابودی آن نشود باعث به عفب افتادن موفقیت در آن میشود، همه روشنفکران عالم به ما گفته اند از تاریخ درس بگیرید، تاریخ ثابت کرده حتی جنبش هایی که به پیروزی رسیده اند با اختلاف بابود شدند، اگر به تاریخ معاصر کشور خودمان نگاه کنیم می بینیم که افراد زیادی برای به روی کار آمدن دکتر مصدق کشته شدند، ولی سرانجام چه شد؟ ببینید اختلافات چه برسر این جنبش آورد که با یک کودتا با کمک شعبون بی مخ پرونده اش بسته شد.
همانطور که در اول هم گفتم کسانی هستند که با طرح بعضی از مسائل باعث ایجاد شبهاتی میشوند بویژه این آقای dkdk - ‌د‌‌انمارک – اسلیس که من فقط صرف رفع شبهه به سئوالات طرح شده از طرف این دوست عزیزمون پاسخ میدهم.
ایشون گفته بودند چرا آقای موسوی در دوره نخست وزیزی در مورد برخی مسائل سکوت کردند؟ همونطور که خودتون میگید ایشون نخست وزیر بودند و اسما شخص سوم مملکت بودند و فرمانده کل قوا نبودند پس عملا نیرو های مسلح تحت نظرشون نبود، من گفتم اسما ایشون نفر سوم مملکت بودند تا یک نکته دیگه ای رو هم خدمت دوستان عرض کنم، زمانیکه آقای حدادعادل برای ریاست مجلس هشتم انتخابات نشدند از روی عصبانیت نکات جالبی رو در یک مصاحبه که اتفاقا از تلویزیون هم پخش شد گفتند، ایشون گفتند که وقتی از ما می پرسند اجزائ اصلی و حیاتی بدن رو نام ببرید میگیم قلب، کلیه، شش و.. اما در عمل می بینیم که غدد ریزی در بدن وجود داره که اگه یه ذره ترشح همورمونهاش کم و زیاد بشه بدن از کار میفته و واقعا هم در کشور ما همینطور است و افرادی وجود دارند که کارهای رو انجام میدهند که من رئیس مجلس نمی تونم انجام بدم.
حالا شما فکر کنید که آقای موسوی با وجود این غدد نفر چندم محسوب میشد؟ شما فکر مکنید اگه آقای موسوی اون موقع داد و بیداد میکرد کشتارها تمام میشد؟ چه تضمینی وجود داشت که اگه ایشون کوچکترین حرفی میزد تا کمتر یک ماه بعدش زنده میموند، و کشورما در سوگ از دست دادن یکی دیگر از خدمتگزارانش به علت سکته قلبی یا تصادف یا سانحه هوایی نمی نشست، اینا سر گنده تر از موسوی این بلاها را درآورده اند، آیا با این کار مشکلی حل میشد؟ موسوی اگر کنار میرفت بهتر از او را می آوردند؟ موسوی در زمان جنگ با اینکه نفت به بشکه ای 7 دلار رسیده بود و به تعبیر مستند صداو سیما درباره دفاع مقدس نصف درآمد نفتی صرف جنگ میشد و نصف دیگرش صرف مردم کشور را نگه داشت؟ آقای موسوی در مناظره ها گفتند که مردم از آن دوران به خوبی یاد می کنند، و واقعا هم همینطور است، این حرف ها از من نیست، من از کسانی که آن دوران را به خاطر دارند پرسیده ام، در همان زمان جنگ سیلی در سیستان آمد که اکثر خانه ها را ویران کرد، کشور ما در جنگ بود اما به گواه مردم آن موقع آنها هیچ کم و کسری از لحاظ خوراک و پوشاک و مسکن پیدا نکردند و همه چیز به سرعت دوباره ساخته شد، چه تضمینی وجود داشت که اگر موسوی کنار میکشید در آن شرایط سخت قحطی مانند جنگ جهانی دوم ایران را دربر نمی گرفت و چند میلیون نفر کشته نمی شدند؟ از کجا معلوم همین من و شمایی که امروز اینجا نشته ایم و بد و بیراه بار آقای موسوی می کنیم الان زنده بودیم؟ با این وجود همین آقای موسوی در سال 67 استعفا دادند که امام موافقت نکرد، و امروز هواداران دولت همین استعفا برداشته و با آن بر علیه آقای موسوی تبلیغ می کنند, همه میدانند که آقای موسوی و آقای خامنه ای در زمان جنگ با هم اختلافات زیادی داشتند که حتما موضوعاتی که شما مطرح کردید و مورد دغدغه و نگرانی شماست یکی از همان اختلافات بوده است، و نشان های این اختلافات هم کناره گیری آقای موسوی ازسیاست و خانه نشین شدن ایشان پس از به قدرت رسیدن آقای خامنه ای است، و مورد بعدی هم سخنان رهبری در دیدار با ا اعضای ستاد برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) در روز 5 خرداد 88 (یعنی قبل از انتخابات) بود، ایشان در این سخنان فرمودند: حتی کسانیکه از لحاظ فکری، همه مبانی و زیرساختهای نظری امام را قبول ندارند، خود را پیرو و طرفدار امام معرفی می‌کنند چرا که می‌دانند برای توده‌های عظیم ملت که نظام متکی بر آرای آنهاست، طرفداری از امام یک ارزش محسوب می‌شود و این واقعیتی کاملاً تأمل برانگیز است.
لینک
https://www.hamshahrionline.ir/News/?id=87809
مطمئنا منظور از کسانی در سخنان آقای خامنه ای آن هم در آستانه انتخابات یکی از نامزدها بوده و آن هم کسی نیست به جز آقای موسوی، البته الان برای مردم مشخص شده که چه کسانی اساسا با نظرات امام (ره) که اساس نظام را رای مردم میدانستند مخالفند. من خودم در پایان سال 84 و قتی قیافه واقعی این دولت را دیدم وطبق تعاریف زیادی که آز آقای موسوی شنیده بودم، شرکت آقای موسوی در انتخابات سال 88 از آرزوهای من شده بود و آقای موسوی به درخواست من و امثال من در انتخابات شرکت کردند، شما در جایی از صحبتهایتان گفتید که موسوی چرا در این 30 سال حقوق دولت میخورد و ایشان را به این دلیل جیره خوار نامیدید، باید خدمتتان عرض کنم که پدر بنده و بسیاری از مردم کارمند دولتتند و از دولت حقوق میگیرند، آیا آنها هم جیره خوارند؟ هر کسی کار می کند و حقوقش را میگیرد، دزدی که نمی کنند، البته دیدیم آنهایی را که مدعی بودند ما به عنوان شهردار کار می کردیم و یک ریال از حقوقمان را هم نمیگرفتیم چه بر سر مملکت آوردند، شما فرمودید که چرا موسوی الان آمد مگر قبلا مشکلات نبود، من هم قبول دارم مشکلات قبلا هم بوده الان هم است و در آینده هم خواهد بود، و من به شما اطمنینان میدهم که هیچ مملکتی بی مشکل نیست، اما اگر شما مشکلات کنونی مملکت را در این چهارسال با مشکلات قبلی در یک سطح بدانید یک بی انصافی خیلی بزرگ را مرتکب شده اید، همانطور که خودتان میدانید درآمد های نفتی در این دولت 4 برابر شد اما توان خرید مردم 4 برابر که هیچ از یک برابر هم کمتر شد، من کاری به آمارها ندارم توان خرید خودم را میگویم، آیا این یک فاجعه نیست؟ کشور ما در سیاست خارجی بسیار بد عملکرد به طوریکه همین پاکستان هم برای امنیت ما خط و نشان میکشد و جرات اخطار به آن را نداریم و رئیس جمهور ما مدعی است که اگر آمریکا به ما چپ چپ نگاه کند چشمش را در می آورم،(البنه حرف زدن آسونه) آیا این یک فاجعه نیست؟ و مهمتر از همه اینها در این 4 سال کشور به سرعت به سمت تک قطبی شدن پیش رفت و ادامه این روند همانطور که الان شاهد آن هستیم به سمت یک دیکتاتوری مطلق پیش میرفت، حداقل در دولت های قبلی اسما مخالفانی بودند که آزادنه صحبتهایی را می کردند،(در این مورد باید بگم که مردم ما هم زیاد جنبه آزادی بیان را نداشتند، آقای خاتمی با دادن آزادی بیان به جامعه ما کار رو به جایی رسوند که در آخرین سخرانی اش در دانشگاه تهران دانشجویان در حین سخرانی اش یک انگشت به دماغ و انگشت دست دیگر به سمت در خروجی از آقای خاتمی خواستند که سخنانش را قطع کند و از تالار هم بیرون برود، لازم به ذکر است که این سخرانی به طور زنده و غیر زنده به صورت کامل از شبکه یک پخش شد، آیا الان همچین اتفاقی ممکن است بیفتد؟) در پایان ضمن تشکر مجدد از دست اندرکاران سایت ایرانیان انگلستان تقاضا دارم مطلب بنده را با وجود طولانی بودنش به دلیل اهمیتش نمایش دهند.
سخن آخر
اتحاد= پیروزی
سبز باشید
دوشنبه 29 تیر 1388

richard - المان -
اما خدایش کلش جون میده برایه دار ..زاده.م..ه
دوشنبه 29 تیر 1388

Fartaj - -
خامنه‌ای مرگت نزدیکه یادت باشه گهی زین به پشت و گهی پشت به زین.
دوشنبه 29 تیر 1388

Nahid-Haghi - ایران - تهران
منفور تویی مرتیکه مفنگی . کله اش را زیر برف ببخشید زیر .. کرده نمی فهمه چی می گه .
دوشنبه 29 تیر 1388

Yek Aryaee - ایران - تهران
درود
خونی که در رگ ماست ، هدیه به میهن ماست.
تا آخرین قطره خونم را در راه رهایی ایرانم می دهم.
دوشنبه 29 تیر 1388

zorro.ir - ایران - تهران
به نظر من این مسئله فقط با مرگ انتر به پایان میرسه و هیچ راه دیگه ای هم نداره کشتن انتر بدست خودشون و محبوب نگاه داشتن رهبر یعنی اگه انتخابات را بخواهند باطل اعلام کنند که نمیکنند رهبر زایع میشه اگر بخواهند رفراندم انجام بدهند که اکثر مردم خلاف دولت هستند و باز هم رهبر زایع میشه اگر وضع موجود به همین شکل ادامه داشته باشه باز هم رهبر و نظام و دولت زایع که هستند زایع تر میشند پس انتر باید کشته بشه در این حالت رهبر حرفش خراب نمیشه انتخابات سالم بوده هیچ تقلبی صورت نگرفته رئیس شمبول هم کشته شده و دیگه کسی به رهبری هم اعتراض نمیکنه انتر اگه بمونه همه اینها رو میکشه پائین پایه های نظام منفور آخوندی سست شده این رو خودشون بهتر از ما میدونند که اینطور به وحشت افتاده اند دیدید اگه بیشتر و پر تعدادتر در تظاهرات شرکت می کردیم بی شک انتخابات را باطل اعلام میکردند به هر حال گذشت و اعتراض ادامه خواهد داشت تا براندازی رژیم اما تمام اینها بستگی به ادامه مبارزه ما داره اگه ما عقب بکشیم واروم بشیم بد روزگاری در پیش رو خواهیم داشت اما اگه ادامه بدیم پیروز میشیم حالا به هر نحوی این انتهای خوشونت این رژیم بود باید اتحاد داشته باشیم و به هر نحوی به مبارزه ادامه بدیم باید از ابزار رژیم بر علیه خودشون استفاده کنیم مثلا هر هفته بریم نماز جمعه اما شعار زیاد خشن بر علیه رهبری ندیم که مردم عادی هم جسارت پیدا کنند و به ما ملحق بشند اینکار چندین حسن داره که همه میدونیم مثلا پخش نشدن نماز جمعه از صدا و سیما و آگاه شدن عده ای خاموش در گوشه و کنار کشور و از همه مهمتر اینکه موج خوشگل سبز به حرکت خودش ادامه میده ابزار دوم نرفتن به تماشای بازیهای لیگ برتر فوتبال میدونید صدا وسیمای خائن چقذر پول بابت تابلوهای تبلیغاتی دور زمین میگیرند و چقدر بلیط فروخته میشه و خرج سرکوب ما میشه پس چرا باید پول سرکوب خودمون را خودمون بدیم و از طرفی وقتی استادیومها خالی باشند عجیب نیست ؟اگه بازی پرسپولیس و استقلال که هر ساله بیشتر از صدهزار تماشاگر داشت یکدفعه خالی باشه و ایران که به پر بیننده ترین استادیومها معرف هست به یکباره خالی باشه در همه جای دنیا انعکاس پیدا میکنه و به نفع ما هست تمام این مبارزه احتیاج به همبستگی بیشترداره نباید فراموش کنیم تعدادی شهید شدند تعدادی در زندان زیر شکنحه اند و تعدادی هم مفقود ازادی بها داره من و تو باید پرداخت کنیم ابزار سوم اینکه از فرصتهای بدست آمده به نحو خودمون استفاده کنیم مثلا سقوط هواپیما و کشته شدن عزیزانی در این سانحه دلخراش و با پرپائی مراسم سوگواری اعتراضمون را هم به صورت آرام البته فعلا نشون بدیم در کل هدف اینه که این حرکت ادامه داشته باشه تا به نتیحه برسیم تا حالا اینقذر حرف نزده بودم بقیه اش را هم بعدا میگم به امید پیروزی و آزادی ایران عزیز سبز سبز باشید.
دوشنبه 29 تیر 1388

tanha1363 - ایران - تهران
مهدی کروبی، ....برخورد خشونت آمیز نیروهای دولتی با...باعث خدشه دار شدن حیثیت انقلاب اسلامی ایران توصیف کرد.
مهدی کروبی خودش یک خدشه بزرگ حیثیتیه. حالا کی خواست به این پیری تعرض کنه.
آخه پیری تو که خودت واسه اون تاج و عبا و قبا ارزش قایل نیستی نباید بهت بر بخوره اگه یکی بیاد یه کم تاجتو جا به جا کنه:))
دوشنبه 29 تیر 1388

chkavak - ایران - تهران
منفور توئی خامنه ای سگ پدر ...زاده.
دوشنبه 29 تیر 1388

antari nejad - انگلستان - لندن
با این ارادتی که محمود میمون به رهبر داره من مطمئنم که ایشان اقا را هم در سنگر مقدسه توالت برای شستن ... نورانی و ملکوتی اقا همراهی میکند و این امر در اینده باعث اختلاف اقای ریس جمهور و برادران بسیجی خواهد شد
دوشنبه 29 تیر 1388

baran shomal - نروژ - اسلو
مرگ بر دیکتاتور. روزگار غریبیست مگه نه؟ زمین خشک است و باران نمی بارد دلم برای خدا تنگ شده است. ای خدا تو کجائی تا شوم من چاکرت چاروغت دوزم کنم شانه سرت...کنم شانه سرت
دوشنبه 29 تیر 1388

IranBozorgMehr - ایران - اهواز
علی گدای بدبخت
شیره ای چلاق دست
تنها دو واژه بشنو
خَـــــفه شـــــــــــــو
دوشنبه 29 تیر 1388

great dariush - ایران - تهران
توجه!!!!!!!!!!!
در راستای نا فرمانی مدنی و ضربه مهلک به رژیم ، در تاریخ 30 تیر و همزمان با اخبار ساعت 21 همه هم میهنان گرامی نیز کلیه لوازم پر مصرف خود را برای مدت 4 دقیقه روشن بگذارید.(مانند اتو ، جاروبرقی و ...)
لطفا به مدت زمان و ساعت این حرکت ملی دقت کنید.
دوشنبه 29 تیر 1388

سربلند ایران - ایران - تهران
دیوانه ایی در شهر...............
دوشنبه 29 تیر 1388

ehsasoeshgh - گوتنبرگ - سوئد
ای خامنه ای کور دل بین اغتشاشگران و مردم هیچ فرقی نیست فرق بین
مردم و چماق به دستان است که برای غارت اموال مردم از نجسترین موجود
دنیا حمایت میکننند
دوشنبه 29 تیر 1388

ballotak - انگلستان - لندن
باشه جناب خامینیه! بازم بگو اغتشاشگر و خاشاک. بازم بگو اینا اعتراض نیست و مردم راضی هستند. اصلا میخوای بگو همش صدای نوار! آخه مردک فاقد نیروی تعقل؛ نوار که پا نداره! اگه هنوز خاطر مبارک باشه این جمله رو ملت 30 سال پیش هم گفته بودند!
اگه نخبگان مثل کردان و امثالهم نباشن قطعا خودشون مسیر صحیح رو بهتر از جنابعالی میشناسند و به افاضات شما کوچکترین نیازی احساس نمیشه!
اون ملیجک هم که دوباره یه کم نور دور و ورش دیده و میخواد برای بشریت سرنوشت تعیین کنه!!!!!!!!!!!
قاعدتا نباید زیاد طول بکشه پس هر چه میخواهد دل تنگت بگو!
دوشنبه 29 تیر 1388

houfi - هلند - امستردام
خامنه ای با حمله تلویحی و هشدار به رفسنجانی به اخر خط رهبری نزدیک میشود درافتادن با رفسنجانی یعنی پایان رهبری خامنه ای ظاهرا خامنه ای به پشت گرمی روسیه رودرروی رفسنجانی قرار گرفته
دوشنبه 29 تیر 1388

shablizim - انگلیس - لندن
البته ما منتظر بودیم که تعظیم علیه همانطور که قول داده بود این هفته دوباره تشریف بیاورد نماز جمعه برای ما انگشت تکان بدهد لیکن از قرار معلوم ایشان در جهت اصلاح الگوی مصرف روز مبعث همان کاری را میکند که جمعه باید میکرده . در اینجا با استفاده از قانون کـُن اسکاچ به بررسی کلام این معصوم میپردازیم :
* امروز اصلی ترین نیاز جامعه اسلامی ملاک قرار گرفتن عقل و خرد است : ببخشید الآن شما اینها را بما داری میفرمائی یا با خودت حرف میزنی ؟
* هر فردی با هر عنوان و موقعیتی اگر بخواهد جامعه را به سمت ناامنی سوق دهد از نظر عموم ملت ایران انسان منفوری است : جنابعالی الآن رسماً داری همین کار را میکنی پس چرا اینقدر محبوبی ؟
* نگفتن مسائلی که باید گفت عمل نکردن به وظیفه است : ما هم خواستیم به وظیفه مان عمل کنیم گفتیم در انتخابات تقلب شده بعد شما صد هزار نفر را فرستادی چون ما به وظیفه مان عمل کرده بودیم گرفتند ما را یک فصل زدند .
* گفتن مسائلی که نباید گفت عمل کردن برخلاف وظیفه است : بالاخره چی شد ؟ شما اول بفرما چی را باید گفت چی را نباید گفت بعد بیا برای ما خط و نشان بکش . این مموتی اندازه ی قاطر نمی فهمد ما حرف نزدیم ایندفعه بخاطر عمل نکردن به وظیفه مان کتک خوردیم . تازگیها دست بزن پیدا کردی ها !
* بزرگ‌ترین گناه برهم زدن امنیت است : پس به زبان خوش بگذار رفراندوم برگزار بشود این لباس شخصی ها را جمع کن شر را بکن اینقدر گناه نکن .
* نخبگان مراقب باشند : نخبگان دیگر کارشان از مراقبت گذشته . الآن همه شان دارند در اوین مراقبت میشوند فقط یک کمی دردشان می آید .
* نخبگان در امتحانِ ِعظیمی قرار گرفته‌اند و موفق نشدن در این امتحان تنها مردود شدن نیست، بلکه موجب سقوط آنها خواهد شد : حالا شما بزرگواری کن شهریور هم یک امتحانی بگیر شاید ایندفعه قبول شدند . ضمناً رودربایستی نکن یک دفعه بگو میخواهم رفسنجانی را سقوط بدهم اینقدر نخبه به نافش نبند .
* ادعای عدم مداخله قدرتهای خارجی در امور ایران نشان‌دهنده بی‌حیایی است : قبلاً سر مسئله فلسطین میگفتی ادعای مداخله آنها نشاندهنده بی حیا ئی است الآن ادعای عدم مداخله بی حیائی است . آقاجان این بی حیاها را ول کن این وسط روشن کن بفرما ببینیم نشاندهنده ی بی حیائی کی است ؟
* برخی دولتهای غربی مراقب رفتار خصمانه خود باشند، زیرا ملت ایران عکس‌العمل نشان خواهد داد : ملت ایران قبلاً عکس العمل نشان داده . به جان آقا الآن نصف ملت در عکس العمل به دولتهای غربی رفته اند همانجاها پناهنده شده اند عمراً هم برنمی گردند ایران . شما خیالت راحت .
* دوباره برخی دولتهای غربی مراقب رفتار خصمانه خود باشند، زیرا ملت ایران عکس‌العمل نشان خواهد داد : ببخشید نکنه دوباره میخواهید برادران را بفرستید از دیوار سفارتشان بروند بالا ببندید به خیک ملت ایران ؟ پس چند ماه پیش که از دیوار سفارت انگلیس رفتند بالا خواستند عکس العمل نشان بدهند ؟ مولا جان ! تو رو به آن جسم ناقصت قسم نکن اینکارها را این برادران دوتا عکس العمل دیگر نشان بدهند میشوند عینهو تارزان ها .
* البته رسانه‌های استکباری به منظور حمایت از اغتشاش‌گران آنها را مردم می‌نامند : نخیر ! کیهان به منظور حمایت از جنابعالی مردم را اغتشاشگر می نامد . جنابعالی بفرما رسانه های استکباری بعد از حمایت از اغتشاشگران چی گیرشان می آید ؟ همینطوری مفتی که نمیشود حمایت کرد برادر من خود شما به خودت نگاه نکن مفتکی از تروریستها حمایت میکنی شما بزرگواری ، امامی ، خدائی این استکبار فقط بی حیا هستند خودت فرمودی .
* مردم، آن جمعیت میلیونی است که به محض دیدن این اغتشاشگران و مفسدان، خود را کنار می‌کشد و آنها را با دیده نفرت و انزجار نظاره می‌کند : ببخشید شما که به همان جمعیت میلیونی میفرمائی اغتشاشگر . آنهائی که ما خودمان را از جلویشان میکشیم کنار با نفرت و انزجار نگاهشان میکنیم همانهائی هستند که حضرتعالی میفرستی سراغمان . اینها را جمع بزنی کلاً هزار نفر نمیشوند حساب از دستت در رفته ها جسارتاً شما خودت را گیر آوردی ؟
* سیاسی‌بازی‌ها خلاف عقل است : پس یک لطفی کن بشین عبادتت را بکن سیاست را بگذار کنار بگذار زندگی مان را بکنیم . خدای نکرده پس فردا خلاف عقل میشوی خوبیت ندارد برای رهبر مسلمانان جهان ها . بعداً نگی نگفتی !
برگرفته از وبلاگ علیرضا
دوشنبه 29 تیر 1388

Ezhaq - ایران - تهران
richard - المان -
آی گفتی عجب گردنی داره باید سر رو ته دارش زد.
دوشنبه 29 تیر 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
دشمن, دشمن, دشمن, دشمن, دشمن, دشمن ....حرفای این پیر خرفت لب گور واقعا همیشه همین بوده ها!
دشمن, دشمن, دشمن, دشمن, دشمن, دشمن,دشمن, دشمن, دشمن, دشمن, دشمن, دشمن
دوشنبه 29 تیر 1388

sash - ایران - ایران
بسم رب الشهدا والصدیقون
پاینده باد ایران اسلامی
دوشنبه 29 تیر 1388

arashekamanghir - المان - کاسل
با سلام
دوستان من فکر نمیکنم پس از مسائل بعد از انتخابات اقای موسوی ان برش
کافی برای هدایت ملت و تعویضسیستم و نوع نظام را داشته باشد.مردم اکنون فقط برای تعین ریاست جمهور به خیابان نمیایند.دگر ان پرده حجب و ترس ریخته شده و نباید اجازه خاموش کردن این اتش را داد.اکنون چهره شیرین عبادی مخملباف اکبرگنجی در این معادله هنوزمجهول است.در این مدت وحشیگریهای اینها را دیدیم و نود در صد میدانیم اینها براحتی قدرت را ول نمیکنند.باید افراد نامبرده که همگی از سرشناسان در ایران میباشند حزبی را با عضویت دیگر روشنفکران اساتید و حقوقدانان که این نظام به نوعی
انان را از کشور فراری یا تبعید نموده ایجاد کنند تا بتوانند این موج را هدایت کنند و حرکت و هدفش مشخص شود.شیرین عبادی میتواند نلسونماندلای ایران شود.ایشان در تمامدنیا شناخته شده است.برندهجایزه نوبل حقوقدان و از فعالان حقوق بشر میباشد و اینها وامهای بسیار ارزشمندی برای وی میباشد.موسوی بطور مستقیم نظام را زیر سوال نبرده و نخواهد برد.جهان غرب شناختی از وی دارد مربوط به بیست سال قبل که یک فرد ضد امریکائی و اروپائی بود.و تا حالا هم چراغ سبزی به انها نشان نداده خوب چرا غربیها ریسک کنند و از چاله به چاه بیفتند؟من در اینجا وقتی بر سر اسلام با المانیها بحث میکنم بهشان میگم وقتی مسیحیت هزاروپانصد ششصد ساله بود.زنهای مو قرمز را به اسم جادوگر روی هیزم اتش میزدنند تمام اروپا زیر سلطه کلیسا و پاپ بود مرد تقریبا سیدرصد دارائیشان را باید به کلیسا تقدیم میکردند اگر کسی مخالفتی میکرد کشیشان مخصوصی انها را انقذر شکنجه میدادنند تا یک ندامتنامه امضاع کنند و بگویند با شیطان همکاری داشتهاند(وجه تشابهت بسیار زیادی با مملکت ما دارد)در هر حال دو دوره رنسانس و دویست سال جنگ مسیحیان را از شر کلیسا و قدرت پاپ ها(ولیان فقی مسیحی)ازاد کرد .شاید وقتش رسیده که اسلام درحال بلوغ به یک فرد بالغ تبدیل شود.راه نجات ادیان جدائیشان از سیاست میباشد.
دوشنبه 29 تیر 1388

amo danial - نروژ - اسلو
آیت الله علی خامنه ای ...خورد و غلط کرد با جد و اباد هر چی بسیجیه ...مزادس
دوشنبه 29 تیر 1388

7-aseman - اتریش - وین
دوباره تو مثل سگ وحشی پاچه گیر پارس کردی خونخوار خامنه ای
اول که خفه شو دوم که چرا خودت تو امورات دیگران دخالت میکنی و کسی نباید حرفی بزنه سوم تو خودت را فریب نده و برو گم شو کسی قبولت نداشته و نداره چهارم همه دارند به وظیفشون عمل میکنند تا تو گورتو گم کنی پنجم هر مسائلی را که جایزه و به نفع مردم باید گفته بشه به کوری چشم تو و هاشا نمیکنیم . شش خیلی پرو تشریف داری هفتم دوباره خفه شو
دوشنبه 29 تیر 1388

abiabi - انگلستان - لندن
خدا وکیلی خامنه ای خجالت نمیکشه . من اگر جای این مرتیکه بودم و کامنتها را میخواندم خودم میرفتم خودکشی میکردم . خامنه ای کثافت مگه نمیببینی این مردم دیگه پقر هم بارت نمیکنند پس برو گورت را گم کن
دوشنبه 29 تیر 1388

zibatarindokhtar2002 - ایران - تهران
خامنه ای پی سگ لطفا از طرف مردم زر زیادی نزن
سه‌شنبه 30 تیر 1388

shirdelan2009 - هلند - ایده
مرگ بر خائنه ای شیطان صفت و طرفدارانش.
سه‌شنبه 30 تیر 1388

dokhtarakeiran - مالزی - کوالالامپور
احمدی نژاد انتخابات اخیر را نویدبخش آینده ای روشن برای ایران و بشریت دانسته است...
یکی این برادرو از خواب بیدار کنه !
سه‌شنبه 30 تیر 1388

mehraeen - ایران - تهران
hamed-irooni - ایران - زابل
دوست گرامی ضمن تایید سخنان شما باید گفت چرا یک جمعیت 500 هزار نفری سنی در تهران نباید حتی یم مسجد ویژه خود داشته باشند .
عملکرد جمهوری اسلامی متاسفانه منجر به نارضایتی اقوام ایرانی و اختلاف بین آنها میشود.
سه‌شنبه 30 تیر 1388

vahid22 - ایرلند - دوبلین
sash - ایران - ایران
شکر زیادی نخور مرگ بر اسلام درود بر ایران
سه‌شنبه 30 تیر 1388

kaveam - ا - تهران
مردیکه چلاق هنوز هم خودشو به خریت میزنه.مردم ازتو و امثال تونفرت وانزجاردارند وبه جوانانشان افتخار می کنند
مرگ بر خامنه ای احمق و خونخوار...
سه‌شنبه 30 تیر 1388

dokhtare iran - -
این بد بخت خرفت دیگه حسابی قاطی کرده !! فکر کنم صبح که از خواب بیدارمیشه اول می ره جلو آینه یه هشدار به خودش می ده بعد می ره سراغ منقل و وافور و بقیه برنامه ها. راستی اگه این دشمن فرضی نبود این بدبختها روز و شب به کی می خواستن گیر بدن ؟ خاک تو سرخودت با اون مترسک بی ریخت انتری نژادت و اون پسر خائن و پست فطرتت مردک ابله.
راستی جناب سید مهدی کجاهستند حضور نحسشون رو نمی بینیم چرا نمیان دردو بلای رهبر نکبتشون رو به سرشون بزنن؟؟؟
سه‌شنبه 30 تیر 1388

dokhtarakeiran - مالزی - کوالالامپور
dokhtare iran - -
ایدی منو پس بده!!
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

madrid - ایران - قزوین
سلام به بچه های خوب ایران زمین
من یه 20 روزی نبودم رفیه بوذم الموت خبرهایی براتون دارم که بعدا می گم
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

بابک - ایران - سبزوار
مرگ بر خامنه ای فرعون
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.