هشدار بسیج‌های دانشجویی تهران درباره رحیم‌مشایی

هشدار بسیج‌های دانشجویی تهران درباره رحیم‌مشایی

بسیج های دانشجویی اسفندیار رحیم مشایی را "مایه قرارگیری دولت در موضع تهمت" دانسته اند

بسیج دانشجویی هشت دانشگاه تهران واکنشی تند به انتصاب اسفندیار رحیم مشایی به سمت معاون اول محمود احمدی نژاد نشان دادند.

بسیج های دانشجویی دانشگاه های امام صادق، امیرکبیر، تهران، خواجه نصیرالدین طوسی، شریف، شهید بهشتی، علامه طباطبایی و علم و صنعت در نامه ای سرگشاده به محمود احمدی نژاد با وجود ابراز حمایت خود از نتیجه دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، به شدت از انتخاب اسفندیار رحیم مشایی انتقاد کرده و هشدار داده اند: "در صورت لزوم تنها به تذکر لسانی (شفاهی) اکتفا نخواهند کرد و به خاطر اصولشان دست به اقدام عملی خواهند زد."

نمایندگان این نهادها تذکر داده اند که "مردم با کسی عقد اخوت نبسته اند و هرگاه تشخیص دهند که شخصی از آن مسیر که تشخیص آن با ولی فقیه است، منحرف شود ... در جهت اصلاح اقدام خواهند کرد."

این بسیج های دانشجویی مدعی هستند که محمود احمدی نژاد "از تمام ظرفیت های اصولگرایان واقعی (و نه جناحی)" استفاده نکرده است و معتقدند آقای رحیم مشایی، در کنار عبدالعلی کردان (وزیر پیشین کشور) و محمد رضا رحیمی (معاون پارلمانی محمود احمدی نژاد) در دوره دولت نهم "نمره منفی در کارنامه خود ثبت کرد."

بسیج دانشجویی هشت دانشگاه تهران در نامه سرگشاده خود، وجود سه فرد مذکور را "مایه قرارگیری دولت در موضع تهمت" دانسته اند و محمود احمدی نژاد را به "دهن کجی به مردم و حامیان مردمی دولت" متهم کرده اند.

هشدار بسیج های دانشجویی این هشت دانشگاه تنها یک روز پس از آن مطرح می شود که روزنامه کیهان نیز انتصاب اسفندیار رحیم مشایی را (که نسبت خانوادگی نزدیکی به محمود احمدی نژاد دارد) مورد انتقا قرار داده بود و با بکارگیری الفاظی مشابه، آن را "دهن کجی به بزرگانی" دانست که خواستار برکناری این شخص از ریاست سازمان میراث فرهنگی و گردشگری شده بودند.

همچنین همزمان چندین منبع غیر رسمی خبر از کناره گیری آقای رحیم مشایی از سمت معاونت محمود احمدی نژاد داده اند اما منابع رسمی هنوز چنین خبری را تایید نکرده اند.

WAXY - امریکا - سیاتل
درودخداوند بر سربازان گمنامی که در راه مبارزه با دیکتاتورهای زمانه سختیهای بسیار کشیدند بدانند خداوند یکتا از آنها خشنود است .
دوشنبه 29 تیر 1388

Yek Aryaee - ایران - تهران
این مشایی اگه یه حرف درست در تمام عمرش زده بوده این بوده که گفته بود: کوروش یه نعمت الهی بوده و پیامبر بوده.
دوشنبه 29 تیر 1388

kafar - المان - اخن
مرگ بر خامنه ای فرعون ایران زمین -
دوستان عزیز هموطن :
- این جنبش سبز احتیاج به یک رهبر واحد و ملی دارد تا در راه براندازی این نظام نا مردمی و ایجاد شرایط رفراندم همگان را متحد و در زیر پرچم سه رنگ به سوی هدف راهبری کند - اگر اقای موسوی با قبول پست ریاست جمهوری به هدف خود برسد ولی نجات کشور از شر این فروعون امکان ندارد - هدف تنها سرنگونی حکومت اسلامی باید باشد .
مرگ ونابودی برای فرعون خامنه ای و تمامی حامیانش مخصوصا بسیجیان وطن فروش .
دوشنبه 29 تیر 1388

ehsasoeshgh - گوتنبرگ - سوئد
از دم مرگ بر همتون از رهبر چلاقتون گرفته تا بسیجیهای چماق بدست
دوشنبه 29 تیر 1388

hamed-irooni - ایران - زابل
با سلام خدمت دوستان عزیز و مسئولان گرامی سایت ایرانیان انگلستان
همانطور که بنده قبلا هم گفته ام و دوستان هم تاکید کردند تنها راه موفقیت در شرایط کنونی اتحاد است، بیان اختلافات و مطالب شبه برانگیز در این شرایط هیچ فایده ای ندارد و کسانی که اینکارها را انجام می دهند دانسته و یا نداستنه در راستای نابودی جنبش کار می کنند، و این یک واقیعت است، من به عنوان یکی از مردم استانی دارم با شما صحبت می کنم که هزینه اختلاف اندازی های دولت نهم در استان را با بیش از 200 کشته پرداخت کرده ایم، باور کنید بیان اختلافات هیچ فایده ای ندارد، من در استانی زندگی می کنم که اهل سنت زیادی دارد، هم شما و هم من میدانیم که میان اهل سنت و شیعه و اختلافات زیادی و جود دارد، آیا بیان این اختلافات چیزی را حل میکند؟ با بیان این اختلافات نه من سنی میشوم و نه طرف مقابل شیعه، و چه راحت ما آن فضای صمیمی قبل از سال 1384 را به فضای اختلاف تبدیل کردیم، آن فقط و فقط به خاطر سیاست های دولت نهم که از همان ابتدای کار اختلاف اندازی را استان ما آغاز کرد، حادثه نمایشگاه کتاب در 10 اسفند 1384 (2 هفته قبل از فاجعه تاسوکی) که یکی از بهانه های اصلی ریگی برای کشتار مردم بود را خوب به خاطر دارم حادثه ای که در آن دولت محترم به خوبی از احساسات جوانانی مثل من و بعضی از بچه های بسیج سوء استفاده کرد، بعد که چشمهایم باز کردم دیدم که تمام کتاب هایی را که در نمایشگاههای کتاب هر شهری به فروش گذاشته می شود باید به تایید به وزارت ارشاد برسد و تایید وزارت ارشاد با تاییدیه چاپ آن متفاوت است و اعتبار آن هم فقط برای فروش در همان نمایشگاه خاص است، آیا مسئولین وزارت ارشاد نمی دانستند آوردن کتاب هایی که به خلفای اهل سنت به صراحت توهین کرده در شهری مثل زاهدان که اکثریت سنی هستند چه نتیجه ای دارد؟ اینکار غرفه قم چه فایده ای داشت؟ آیا نمی توانستند این چند جلد کتاب را در همان قم بفروشند؟ دادن مجوز فروش برای این کتابها در نمایشگاه کتاب زاهدان جای سئوال زیادی دارد؟؟؟
پس از ین حوادث یکی از نماینده گان مجلس نسبت به سیاست های دولت در این استان اخطار دارد و گفت اگر رویه به این صورت پیش برود و دولت محترم هم اینقدر بیخیال باشند حوادث خطرناک تری در انتظار مردم است، وی با تقدیر از مردم استان ادامه داد: کاری نکنید که کاسه صبر مردم لبریز شود.
با وجود این سخنان نا امنی ها در استان بسیار زیاد شد اگر چه آمارهای دولت چیز دیگری میگفت و از رشد بی سابقه امنیت در استان خبر میداد تا جای که سردار احمدی مقدم فرموندند: استان سیستان و بلوچستان سومین استان امن کشور است و این احساس ناامنی است که در این استان زیاد است نه خود ناامنی( ولی معلوم نیست چرا ایشان و قتی به این استان سفر می کنند با خودشان شونصد تا محافظ هم می آورند، فکر کنم این احساس به ایشون هم منتقل شده)
ولی با این وجود حوادث تروریستی در استان روز به روز افزایش یافت، و بمبگذاری ها شروع شد، چیزی که تا فبل از دولت نهم فقط صوتیش تو زاهدان مد بود به برکت دولت نهم و تلاشهای دکتر احمدی نژاد مردم تصویریش رو هم دیدند، و باز هم با تلاشهای شبانه روزی و 24 ساعته دولت محترم فن آوری های بمبگذاری انتحاری با اتومبیل هم که فقط در کشورهای همسایه ما یعنی عراق و افغانستان مد بود وارد ایران شد! باز هم مردم تحمل کردند، تا اینکه در آخرین مورد یعنی بمبگذاری مسجد علی بن ابیطالب و غیرتی شدن یکی از برادران بسیجی و حمله او به سمت روحانیون اهل سنت حوادث تلخ و ناگواری که با این سیاست های غلط دولت نهم چهار سال بود که انتظارش را می کشیدیم اتفاق افتاد، حاصل چه شد؟ به جز شکسته شدن شیشه و به آتش کشیده شدن چندین اتومبیل در زاهدان؟ به جز تخریب 600 مغازه و سوزاندان پاساژ سلمانزاده در زاهدان؟ به جز سوختن زنده زنده 6 کارمند موسسه مالی و اعتباری مهر در خیابان خیام زاهدان؟( دولت محترم باز هم برای چندمین در طی چهار سال گذشته با همکاری برادران و خواهران هم نوع دوست ما در صداو سیما مانع انتشار این خبر شد)
باور کنید که همه ضرر کردیم ( من این حرف آقای رفسنجانی را کاملا درک می کنم) دوستان اختلاف در هر جنبشی اگر باعث نابودی آن نشود باعث به عفب افتادن موفقیت در آن میشود، همه روشنفکران عالم به ما گفته اند از تاریخ درس بگیرید، تاریخ ثابت کرده حتی جنبش هایی که به پیروزی رسیده اند با اختلاف بابود شدند، اگر به تاریخ معاصر کشور خودمان نگاه کنیم می بینیم که افراد زیادی برای به روی کار آمدن دکتر مصدق کشته شدند، ولی سرانجام چه شد؟ ببینید اختلافات چه برسر این جنبش آورد که با یک کودتا با کمک شعبون بی مخ پرونده اش بسته شد.
همانطور که در اول هم گفتم کسانی هستند که با طرح بعضی از مسائل باعث ایجاد شبهاتی میشوند بویژه این آقای dkdk - ‌د‌‌انمارک – اسلیس که من فقط صرف رفع شبهه به سئوالات طرح شده از طرف این دوست عزیزمون پاسخ میدهم.
ایشون گفته بودند چرا آقای موسوی در دوره نخست وزیزی در مورد برخی مسائل سکوت کردند؟ همونطور که خودتون میگید ایشون نخست وزیر بودند و اسما شخص سوم مملکت بودند و فرمانده کل قوا نبودند پس عملا نیرو های مسلح تحت نظرشون نبود، من گفتم اسما ایشون نفر سوم مملکت بودند تا یک نکته دیگه ای رو هم خدمت دوستان عرض کنم، زمانیکه آقای حدادعادل برای ریاست مجلس هشتم انتخابات نشدند از روی عصبانیت نکات جالبی رو در یک مصاحبه که اتفاقا از تلویزیون هم پخش شد گفتند، ایشون گفتند که وقتی از ما می پرسند اجزائ اصلی و حیاتی بدن رو نام ببرید میگیم قلب، کلیه، شش و.. اما در عمل می بینیم که غدد ریزی در بدن وجود داره که اگه یه ذره ترشح همورمونهاش کم و زیاد بشه بدن از کار میفته و واقعا هم در کشور ما همینطور است و افرادی وجود دارند که کارهای رو انجام میدهند که من رئیس مجلس نمی تونم انجام بدم.
حالا شما فکر کنید که آقای موسوی با وجود این غدد نفر چندم محسوب میشد؟ شما فکر مکنید اگه آقای موسوی اون موقع داد و بیداد میکرد کشتارها تمام میشد؟ چه تضمینی وجود داشت که اگه ایشون کوچکترین حرفی میزد تا کمتر یک ماه بعدش زنده میموند، و کشورما در سوگ از دست دادن یکی دیگر از خدمتگزارانش به علت سکته قلبی یا تصادف یا سانحه هوایی نمی نشست، اینا سر گنده تر از موسوی این بلاها را درآورده اند، آیا با این کار مشکلی حل میشد؟ موسوی اگر کنار میرفت بهتر از او را می آوردند؟ موسوی در زمان جنگ با اینکه نفت به بشکه ای 7 دلار رسیده بود و به تعبیر مستند صداو سیما درباره دفاع مقدس نصف درآمد نفتی صرف جنگ میشد و نصف دیگرش صرف مردم کشور را نگه داشت؟ آقای موسوی در مناظره ها گفتند که مردم از آن دوران به خوبی یاد می کنند، و واقعا هم همینطور است، این حرف ها از من نیست، من از کسانی که آن دوران را به خاطر دارند پرسیده ام، در همان زمان جنگ سیلی در سیستان آمد که اکثر خانه ها را ویران کرد، کشور ما در جنگ بود اما به گواه مردم آن موقع آنها هیچ کم و کسری از لحاظ خوراک و پوشاک و مسکن پیدا نکردند و همه چیز به سرعت دوباره ساخته شد، چه تضمینی وجود داشت که اگر موسوی کنار میکشید در آن شرایط سخت قحطی مانند جنگ جهانی دوم ایران را دربر نمی گرفت و چند میلیون نفر کشته نمی شدند؟ از کجا معلوم همین من و شمایی که امروز اینجا نشته ایم و بد و بیراه بار آقای موسوی می کنیم الان زنده بودیم؟ با این وجود همین آقای موسوی در سال 67 استعفا دادند که امام موافقت نکرد، و امروز هواداران دولت همین استعفا برداشته و با آن بر علیه آقای موسوی تبلیغ می کنند, همه میدانند که آقای موسوی و آقای خامنه ای در زمان جنگ با هم اختلافات زیادی داشتند که حتما موضوعاتی که شما مطرح کردید و مورد دغدغه و نگرانی شماست یکی از همان اختلافات بوده است، و نشان های این اختلافات هم کناره گیری آقای موسوی ازسیاست و خانه نشین شدن ایشان پس از به قدرت رسیدن آقای خامنه ای است، و مورد بعدی هم سخنان رهبری در دیدار با ا اعضای ستاد برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) در روز 5 خرداد 88 (یعنی قبل از انتخابات) بود، ایشان در این سخنان فرمودند: حتی کسانیکه از لحاظ فکری، همه مبانی و زیرساختهای نظری امام را قبول ندارند، خود را پیرو و طرفدار امام معرفی می‌کنند چرا که می‌دانند برای توده‌های عظیم ملت که نظام متکی بر آرای آنهاست، طرفداری از امام یک ارزش محسوب می‌شود و این واقعیتی کاملاً تأمل برانگیز است.
لینک
https://www.hamshahrionline.ir/News/?id=87809
مطمئنا منظور از کسانی در سخنان آقای خامنه ای آن هم در آستانه انتخابات یکی از نامزدها بوده و آن هم کسی نیست به جز آقای موسوی، البته الان برای مردم مشخص شده که چه کسانی اساسا با نظرات امام (ره) که اساس نظام را رای مردم میدانستند مخالفند. من خودم در پایان سال 84 و قتی قیافه واقعی این دولت را دیدم وطبق تعاریف زیادی که آز آقای موسوی شنیده بودم، شرکت آقای موسوی در انتخابات سال 88 از آرزوهای من شده بود و آقای موسوی به درخواست من و امثال من در انتخابات شرکت کردند، شما در جایی از صحبتهایتان گفتید که موسوی چرا در این 30 سال حقوق دولت میخورد و ایشان را به این دلیل جیره خوار نامیدید، باید خدمتتان عرض کنم که پدر بنده و بسیاری از مردم کارمند دولتتند و از دولت حقوق میگیرند، آیا آنها هم جیره خوارند؟ هر کسی کار می کند و حقوقش را میگیرد، دزدی که نمی کنند، البته دیدیم آنهایی را که مدعی بودند ما به عنوان شهردار کار می کردیم و یک ریال از حقوقمان را هم نمیگرفتیم چه بر سر مملکت آوردند، شما فرمودید که چرا موسوی الان آمد مگر قبلا مشکلات نبود، من هم قبول دارم مشکلات قبلا هم بوده الان هم است و در آینده هم خواهد بود، و من به شما اطمنینان میدهم که هیچ مملکتی بی مشکل نیست، اما اگر شما مشکلات کنونی مملکت را در این چهارسال با مشکلات قبلی در یک سطح بدانید یک بی انصافی خیلی بزرگ را مرتکب شده اید، همانطور که خودتان میدانید درآمد های نفتی در این دولت 4 برابر شد اما توان خرید مردم 4 برابر که هیچ از یک برابر هم کمتر شد، من کاری به آمارها ندارم توان خرید خودم را میگویم، آیا این یک فاجعه نیست؟ کشور ما در سیاست خارجی بسیار بد عملکرد به طوریکه همین پاکستان هم برای امنیت ما خط و نشان میکشد و جرات اخطار به آن را نداریم و رئیس جمهور ما مدعی است که اگر آمریکا به ما چپ چپ نگاه کند چشمش را در می آورم،(البنه حرف زدن آسونه) آیا این یک فاجعه نیست؟ و مهمتر از همه اینها در این 4 سال کشور به سرعت به سمت تک قطبی شدن پیش رفت و ادامه این روند همانطور که الان شاهد آن هستیم به سمت یک دیکتاتوری مطلق پیش میرفت، حداقل در دولت های قبلی اسما مخالفانی بودند که آزادنه صحبتهایی را می کردند،(در این مورد باید بگم که مردم ما هم زیاد جنبه آزادی بیان را نداشتند، آقای خاتمی با دادن آزادی بیان به جامعه ما کار رو به جایی رسوند که در آخرین سخرانی اش در دانشگاه تهران دانشجویان در حین سخرانی اش یک انگشت به دماغ و انگشت دست دیگر به سمت در خروجی از آقای خاتمی خواستند که سخنانش را قطع کند و از تالار هم بیرون برود، لازم به ذکر است که این سخرانی به طور زنده و غیر زنده به صورت کامل از شبکه یک پخش شد، آیا الان همچین اتفاقی ممکن است بیفتد؟) در پایان ضمن تشکر مجدد از دست اندرکاران سایت ایرانیان انگلستان تقاضا دارم مطلب بنده را با وجود طولانی بودنش به دلیل اهمیتش نمایش دهند.
سخن آخر
اتحاد= پیروزی
سبز باشید
دوشنبه 29 تیر 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
وا مگه انتری نژاد را انتخاب نکردید. چشمتون کور پدر عزیز عروسش را هم باید قبول کنید.چون عروسش گفته یا بابام یا شب به پسرت... به جون رهبر راسته
دوشنبه 29 تیر 1388

iran.karaj.ma - -
حالا شما جوجه بسیجیا زیاد از بابت مقامی که رییس کله پوکتون به این اقا داده غمی به دل راه ندین قول میدیم به زودی ایشونو هم به اتفاق خودتون و رهبر کج و ماوجتون داخل کیسه زباله بذاریم و با یدونه از اون هواپیماهای ساخت روسیه تون بفرستیم برای فلسطینیها البته اگه رو هوا کله پا نشید و با مخ نیاید رو زمین که البته امیدواریم این اتفاق بیفته.امین پیشاپیش از خدا سپاسگذاریم
دوشنبه 29 تیر 1388

deltaman - -
چقدر حال میده این محمود م ن گ ل ه توپوزی محکمی به همه ی این احمق ها بزنه!!
دوشنبه 29 تیر 1388

irani1 - المان - هامبورگ
بچه ها سگها زدند به تیپ هم...زاده ای که ..زاده ئ دیگری را نفله کند شاه ...زاده هاست.حالا ببینیم بسیجی ها شاه میشوند یا احمقی نژاد.
دوشنبه 29 تیر 1388

zayanderood - نروژ - برگن
خدا میدونه چه کاسه‌ای زیر نیم کاسه است !
دوشنبه 29 تیر 1388

great dariush - ایران - تهران
توجه!!!!!!!!!!!
در راستای نا فرمانی مدنی و ضربه مهلک به رژیم ، در تاریخ 30 تیر و همزمان با اخبار ساعت 21 همه هم میهنان گرامی نیز کلیه لوازم پر مصرف خود را برای مدت 4 دقیقه روشن بگذارید.(مانند اتو ، جاروبرقی و ...)
لطفا به مدت زمان و ساعت این حرکت ملی دقت کنید.
دوشنبه 29 تیر 1388

سربلند ایران - ایران - تهران
صبر کنین آینده ی خنده داری در پیش است!!1حدا جای حق نشسته.مگه الکیه
دوشنبه 29 تیر 1388

zorro.ir - ایران - تهران
الهی دیوار هر چی مستراحه روی سرت خراب بشه آخه تو لیاقت رئیس جمهور شدن رو داری ؟ ببین چندتا بسیجی ...نشور بهت دستور میدن و تهدیدت میکنند هر چند لیاقتت بیشتر از اینها هم نیست. کوروش جان اسوده بخواب دارن می افتند به جون هم .
دوشنبه 29 تیر 1388

ایران خانه ما - ایران - تهران
این از بس حماقت و ابلهی محمود احمقی نژاد علیل مغز است که دوست و دشمن علیه او موضع می گیرند!!!
دوشنبه 29 تیر 1388

7-aseman - اتریش - وین
خوب به انتری هم هشدار بدید اونم باید استفا بده و با رهبر چلاق گورشون راگم کنند
دوشنبه 29 تیر 1388

shirin** - کانادا - اتاوا
zorro.ir - ایران - تهران
دوست عزیز کامنتهاتون خیلی جالبه و ناخوداگاه لبخند به لبهام میاره.جدی می گم بخدا.موفق باشید دوست گل
سه‌شنبه 30 تیر 1388

nirvana20 - کانادا - ت
زورو ایران تهران
=========
هر وقت کامنت های تو را میخونم میمیرم از خنده . موفق باشی و توی این شلوغیها مواظب خودت باش.
سه‌شنبه 30 تیر 1388

Aso22 - ایران - تهران
خدایی دمش گرم ، با این انتخابش چه تو دهنی به این اصولگراهای مخ تعطیل زد :)
بسیج دانشجویی!! جمعیت خدمتگزاران ....!! و هزاران اسم مزخزف دیگه که نهایتا جمعیتشون تو ایران به 10 میلیون نفر هم نمیرسه(البته با بچه و ....)
سه‌شنبه 30 تیر 1388

Bezin Gırağı - ایران - تبریز
الاغهای بدون پالان اگه عالی جناب ولی فقیه، مرتیکه مشائی رو تایید کرد اون موقع چه خاکی می خوان به سرتون بکنین.
سه‌شنبه 30 تیر 1388

shnasahand - دوبی - الاهلی
اینهم یکقدم دیگر در جهت استیلای قوم یهود. یهودیزادگان مسلمان نما دست در دست یکدیگر دینمان را به تاراج میدهند فقهای ایرانی: ایا غیرتی برایتان مانده است در چین مسلمانان را قتل عام میکنند در ایران؟؟بعد از انهمه برادر کشی یک طرفدار یهود را به عنوان مشاور برمیگزینندو اسراییل برای جلب توجه به ابهای خلیج نزدیک میشود ای کاش امام زنده بود ودوباره فریاد اسلام در خطر است راسر میداد. وای از روزی که مسلمان مجبور شودبرای زنده ماندن اسم عبری بگیرد همانگونه که اکنون یهودی بخاطر سلطه جهانی ونفوذ در درون حکومتهای اسلامی اسم اسلامی بر خود مینهد.بیدار شوید دین محمد در خطر است
سه‌شنبه 30 تیر 1388

aghozdar - ایران - تهران
از کار شما برادران بسیج شاخ در اوردیم .اول یکی را تا حد پرستش عزیز میکنیم و میگیم حرفاش وحی است فردا با انتخاب هاش مخالفت میکنیم .مگه رییس جمهور با کسی در مورد انتخاب رحیم مشایی مشورت نکرده ؟ اگر مشاورینش این پیشنهاد رو دادن وای به ما و شما واین مشاورین !!!!!
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.