ارتش عراق ،حوزه نفتی ایران را تصرف کرد

ارتش عراق ،حوزه نفتی ایران را تصرف کرد

تابناک : با گذشت حدود یک ماه از تصرف یکی از حوزه های نفتی ایران توسط ارتش عراق هنوز واکنش قاطعی به این اقدام نشان داده نشده است .

روزنامه جمهوری اسلامی در شماره امروز خود نوشت:

ماه گذشته تیم بهربرداری نفتی عراق به همراه گروهی از نیروهای ارتش این کشور به یکی از حوزه های نفتی ایران در نوار مرزی حمله کرده و پس از تصرف اقدام به آغاز عملیات استخراج نفت کردند. با این وجود مراجع مسئول در وزارت خارجه و نیروهای مسلح تنها به ارسال نامه ای بسنده کرده و طرف عراقی نیز با بی اعتنایی به نامه های ایران به بهره برداری ادامه می دهد. این در شرایطی است که مطابق با توافقنامه 1975 الجزیره و قوانین بین المللی طرف عراقی به هیچ وجه مجاز به این تجاوز آشکار نیست.
 

 
تصرف حوزه نفتی ایران توسط ارتش عراق

آینده نیوز / شنبه ۲۷  تیرماه ۱۳۸۸با گذشت حدود یک ماه از تصرف یکی از حوزه‌های نفتی ایران توسط ارتش عراق، هنوز واکنش قاطعی به این اقدام نشان داده نشده است.به گزارش خبرنگار «آینده»، ماه گذشته تیم بهره‌برداری نفتی عراق به همراه گروهی از نیروهای ارتش این کشور به یکی از حوزه‌های نفتی ایران در نوار مرزی حمله کرده و پس از تصرف اقدام به آغاز عملیات استخراج نفت کردند. با این وجود مراجع مسئول در وزارت خارجه و نیروهای مسلح تنها به ارسال نامه‌ای بسنده کرده و طرف عراقی نیز با بی‌اعتنایی به نامه‌های ایران، به بهره‌برداری ادامه می‌دهد.این در شرایطی است که مطابق با توافقنامه 1975 الجزیره و قوانین بین‌المللی طرف عراقی به هیچ‌وجه مجاز به این تجاوز آشکار نیست.اقدام مذکور در حالی صورت می‌گیرد که با وجود گذشت 6 سال از سقوط حزب بعث و به قدرت رسیدن دولت جدید در عراق، تا کنون اقدامی در جهت اجرای بندهای تعلیق شده قرارداد الجزایر و حل اختلافات مرزی ایران و عراق از سوی بغداد صورت نگرفته است. علاوه بر آن‌که شکایات ایران از صدام و غرامت صد میلیارد دلاری جنگ تحمیلی نیز مسکوت مانده است.گفتنی است، ایران معتقد است عراق باید غرامت هزار میلیارد دلاری را بابت صدمات واردشده در دوران جنگ 8 ساله پرداخت کند، اما سازمان ملل در زمان دکوئیار غرامت دست کم صد میلیارد دلاری را تایید کرده است

baran shomal - نروژ - اسلو
اینا فعلا کارهای مهمتری دارند کم کم روسیه افغانستان پاکستان اذربایجان شوروی همه دعوتند الا مردم ایران.
دوشنبه 29 تیر 1388

iwpower - ایران - شیراز
این خیلی خنده داره. بنازم به عراقی ها که از اب گلالود ماهی گرفتن. پس کو اون پدرسگهای بسیجی که از مرزها دفاع کنند؟ فقط زورشون به جونهای بی سلاح ما رسیده و از عراغیها مثل سگ میترسن؟
دوشنبه 29 تیر 1388

iwpower - ایران - شیراز
اوی نیم نگاه کجایی؟ عراقی ها به رهبر جونت بیلاخ دادن اون مثل اینکه خوشش اومد.
دوشنبه 29 تیر 1388

zorro.ir - ایران - تهران
Yek Aryaee - ایران - تهران
لطفا ما رو از حالت با خبر کن الهی درد و بلات بخور توسر انتر وعلی گدا.
دوشنبه 29 تیر 1388

Atheist-0 - کانادا - ونکوور
توجه توجه توجه
یک لینک داغ از جلسه مخفیانه سران اطلاعاتی بسیج در تهران.
البته فقط ادیو هست ولی میتوانید از حرفهاشون میزان سواد و معلومات این نیرو را براورد کرده و ظمنا اسامی فرمندهان بسیج در تهران و شهرستانها را وسیعا در اختیار جنبش سبز قرار دهید.
برای شنیدن در زیر صفحه طرف چپ کلیک کنید. سبز باشید.
https://twitc.com/P3qrjljU
دوشنبه 29 تیر 1388

irooni2009 - ایران - تهران
این بی پدر و مادرا مملکت که براشون اهمیت نداره . هرکی میخواد هر قسمتی از خاک این مملکت رو بگیره یگیره فقط اینا سر حکومت خودشون باشن . درضمن سرکوب مردم براشون خیلی مهم تر از بقیه کارا . ای تو روح....
دوشنبه 29 تیر 1388

zorro.ir - ایران - تهران
تمام اینها از بی لیاقتی این دولت و البته رهبر فرزانه خانم هست و بس بابا این انتر مضحک و مسخره رو بکشین همه چیز تمام میشه اینها همه چیز دست خودشون بود نتونستن یه انتخابات را برنامه ریزی کنند و این اب رو ریزی ببار اومد شما که میتونید به همه تهمت بزنید انترو بکشید بندازید تقسیر امریکا یا...خلاص خدائی خا ینه ای دیر بجنبی انتر تو را هم با خودش می بره زیر ....
دوشنبه 29 تیر 1388

fanta - فرانسه - استراسبورگ
به نظر من رژیم نمی‌خواد الان واکنش زیادی از خودش نشون بده تا تجاوز عراق بیشتر بشه. چون اینطوری مسئله خود به خود به یک بحران بزرگ منطقه‌ای تبدیل می‌شه و به این ترتیب بحران داخلی رو تحت‌الشعاع قرار می‌ده.
دوشنبه 29 تیر 1388

arashekamanghir - المان - کاسل
این کار با هماهنگی دولت احمدینژاد انجام شده.اگر اوضاع ارام شد و احمدی
نژاد بر سر کار ماند که هیچ عراقیها معذرت خواهی کرده و بر میگردند.
ولی اگر اوضاع سختر بشه و نضام نتواند اوضاع را کنترل کند همین مسئله را
خطری بزرگ وجدی جلوه خواهند داد و با اعلان وضعیت جنگی و حکومت نظامی ملت را سرکوب خواهند کرد.وگرنه عراقی که امنیتداخلی کشورش را
تازه بدست گرفته حاضر نمیشود با ایران دست و پنجه نرم کند.
دوشنبه 29 تیر 1388

آرسام - ایران - تهران
زمان شاه عراق خواست تنگه را مال خود بکند اما ارتش ایران با چند جنگده پرواز کرد عراق جرات نداشت نفس بکشه حالا ببین چقدر ببخت شده ایران خاک بر سر شما رژیم سفاک آخوندی .علی چلاق چرا حرف نمی زنی انتری نژاد مگر نگفتی هیچ کشوری جرات حمله ندارد بس چه شد .بس چرا اینقدر اره گوز در میکنید فیروزآبادی بشکه کدام ... هستس
دوشنبه 29 تیر 1388

aashkan - ایران - تهران
تنها را برون رفت نظام از بحران داخلی یه درگیریه خارجیه حالا میخواد حمله اسرائیل باشه یا عراق
دوشنبه 29 تیر 1388

Avayeh Edalat - ایران - تهران
چى حالا میخوان با الم کردن یه جنگ اتحاد رو بین مردم ایجاد کنند و سر مردم دوباره بره تو آخور و خودشون جاشونرو تو صندلیاشون سفت و سخت کنند ؟
تازه مگه عراق ارتشى براش مونده؟ اگر هم داشته باشند اینا که 24 ساعت با هم دل میدن و قلوه میگیرن....
دوشنبه 29 تیر 1388

iran-azad - ایران - تهران
نوش جونشون اینا هرچی بیشتر پول نفت داشته باشند یا خرج خریدن لوازم سرکوب مثل باتوم الکتریکی و سیستم های شنود و غیره می کنند و یا حقوق توله بسیجی هاشونو می برند بالا
دوشنبه 29 تیر 1388

WAXY - امریکا - سیاتل
اهل کتاب با هم یکدل شوند و همکاری کنند.
دوشنبه 29 تیر 1388

man iraniam1 - هندوستان - بنگلور
در پی سقوط یک فروند هواپیمای توپولوف در حوالی قزوین و کشته شدن یکصد و شصت سرنشین آن واکنش‌های مختلفی صورت گرفته که به برخی از آنها اشاره می کنیم:
مقام رهبری - من در همین‌جا اعلام میکنم مسئول جان کسانی که در این حادثه کشته شده‌اند به عهده مردم قزوین است که حواس راننده هواپیما را پرت کرده بودند. من صد بار به شما گفته بودم که اگر قرار باشد بین هواپیما و قطار یکی را انتخاب کنید باید احمدی‌نژاد را انتخاب کنید.
احمدی‌نژاد - اصلا کی به شما اطلاع داده هواپیما سقوط کرده؟ هواپیما سالم است.
مدرکش هم هست.
سخنگوی وزارت خارجه - ما دخالت امریکا و رسانه‌های بیگانه را در امور داخلی کشورمان را شدیدا محکوم میکنیم. آنها نباید خبر و گزارش این حادثه را منعکس میکردند. این یک حادثه خانوادگی بوده و به خودمان مربوط میشود. شاید ما دلمان بخواهد زرت و زرت هواپیماهایمان سقوط کنند اصلا به غربی‌ها چه ربطی دارد. آنها اگر راست میگن چرا آلمان را بخاطر قتل آن خانم محجبه تحریم اقتصادی نمیکنند؟
صدا و سیما - بنا به خبری که هم اینک به دست‌مان رسید یک فروند هواپیمای آموزشی بدون سرنشین در ایالت پنسیلوانیای امریکا سقوط کرد و خسارات غیر قابل جبرانی به مزرعه یک امریکایی وارد کرد که بمحض تهیه گزارشات تکمیلی٬ آنرا به سمع و نظر شما خواهیم رساند. در پی این حادثه سهام بازار بورس نیویورک بمیزان قابل توجهی سقوط کرد و چندین موسسه بانکی صهیونیستی اعلام ورشکستگی کردند. برای اطلاع شما بینندگان عزیز همکارمان گفتگویی انجام داده با چند تن از کارشناسان امر هواپیمانوردی و کشاورزی که در پایان خبرها پخش خواهد شد
دوشنبه 29 تیر 1388

saraItaly - ایتالیا - رم
ولی من فکر میکنم این خبر اگر هم واقعیت داشته باشد ساخته دست همین نظام جمهوری اسلامی است . آنها حاضرند هر کاری انجام دهند تا بر سر قدرت بمانند حتی خاک ایران را هم می فروشند .از آنها بعید نیست که جنگهای خونین و خانمانسوز راه بیندازند . تنها حفظ حلقه های قدرت و ثروتهای عظیم شان مهم است .اطمینان داشته باشید که در پس پرده حتما کودتاچیان هستند . و میخواهند با این کار ذهن مردم را منحرف کرده و مثلا وفاق ملی ایجاد کنند و بگویند ببینید دشمنان از این ناآرامی ها سواستفاده می کنند و بعد همه تقصیرها را طبق معمول به گردن آمریکا ( با توجه به حضور آمریکا در عراق ) بیاندازند و بگویند ماکه عاشق کشتاریم هیچ گناهی نداریم !!!به اصطلاح میخواهند یک موج حسینی راه بیندازند و مثل همیشه از آن سوءاستفاده کنند .
در ضمن کجاست آن نیروی سپاه که اقتدارش را نشان دهد . هر روز در صدا و سیما این رسانه رسوا که آلت شکنجه گری در دست عده ای معدود است تا با آن 70 میلیون انسان بی گناه را شکنجه روحی و روانی دهند ٬‌شاهد پخش خبرهایی هستیم مبنی بر این که ما یکی از قویترین ارتشهای دنیا را داریم ...یک روز در میان٬ بودجه بیت المال را خرج مانورهای بی فایده می کنند .کجا رفته است آنهمه اقتدار. تنها آن را برای مردم بی گناه بدون اسلحه به خرج میدهید ؟
یک پرسش : کشوری که دو سوم از بودجه آن صرف خرید تسلیحات نظامی و تحقیقات در این مورد می شود آیا باید وضعیت امنیت مرزهایش این باشد؟ یا نه ؟ باز هم بوی دروغ و توطئه می آید!
دوشنبه 29 تیر 1388

saraItaly - ایتالیا - رم
و اما یک نکته دیگر
ضمنا : روی سخنم با کودتاچیان که همه بیگانه و ضد ایرانی هستند ٬می باشد:
عراقی ها با شما چه تفاوتی دارند ؟
جز اینکه شما همگی عرب تبار و یهودی زاده هستید .
به شدت با فرهنگ و نام ایرانی در ستیزید .
هر چند وقت یکبار به بهانه نجات اسلام ومسلمین مردم بی پناه و بی گناه ایران را در فشار عجیبی قرار داده و دست به کشتارهای عظیم می زنید .
زنان را در خیابان ربوده و اگر نیایند لختشان کرده و با خود می برید نمونه اش خانم شادی صدر .
در زندانها یا در حین دستگیری به گفته شاهدان از همه جوانان چه دختر و چه پسر ٬سوء استفاده جنسی می کنید .
آیا کاری که یک عراقی با یک زن ایرانی انجام میدهد می تواند وحشیانه تر از کاری باشد که شما کودتاچیان پست فطرت با ترانه موسوی انجام دادید . آیا تجاوز جنسی نوع وحشیانه تر از این هم دارد ؟؟!!
آیا شما برای سرکوب مردم که فقط خواستار آزادی هستند از عربها استفاده نمی کنید ؟
شما کودتاچیان هیچ تفاوتی بادشمن خارجی همچون عراق و ... ندارید . مردم اگر باهوش باشند باید نخست دولت و رهبر کودتا را نابود سازند.
دوشنبه 29 تیر 1388

پسر کرد ایران زمین - ایران - تهران
معلومه وقتی شما جیره خوران آب به آسیاب دشمن می ریزد و هر روز فتنه ای بر پا می کنید باید عراقی ها جرات این کار را داشته باشند. تا کشور درگیر مسایل داخلی باشد مطمنا روی امنیت را نخواهد دید و شما که این همه از دست عرب و تازی دل خون دارید اما با این اقدامات خاینانه شما به طور غیر مستقیم به آنها جهت دست درازی کمک می کنید
دوشنبه 29 تیر 1388

delmorde - سوپد - یوتوبوری
بابا این بخت برگشته های سپاه پاسداران ذلیل هستند این موش سیرتان بزدل فقط قدرتشان در مقابل مردم بی دفاع خودشان خلاصه میشود. حالا همگی سردرسوراخ برده اند و سران شکم گنده گردن گاوی شان جرات نمی کنند با نیروهای عراقی حتی روبرو شوند از طرف مردم هم که انقدر ظلم و جنایت کردند که نا امیدند به همین دلیل دم فرو بسته و سر زیر لحاف کردند گوئی شتر دیدی ندیدی.مرگ بر رژیم اسلامی و سران خائنش. وقتی ما این رژیم را خائن می نامیم یک عده جیره خور بی وطن معترض مان می شوند حال می بینید حق با ملت است و این جنایتکاران بیوطنند و بینهایت ترسو و ذبون و بدبخت.
دوشنبه 29 تیر 1388

karkas - ایران - اصفهان
گذشتند از اروند رود .....
دوشنبه 29 تیر 1388

fafali - ایران - تهران
این خامنه ای و بقیه دولتمردان کثیف چاه نفت که هیچ زنشون رو هم به عراقی و عرب کثیف میدن تا حکومتشون ادامه پیدا کنه .
دوشنبه 29 تیر 1388

ehsasoeshgh - گوتنبرگ - سوئد
دولت ایران دیگه شورش را در اورده حالا عراقیها را کم داشتیم نفتها را ببرند
وای از این دولت بئ کفایت
دوشنبه 29 تیر 1388

armani.armanian - -
این بی ناموسها فقط بلدند مردم مملکت خودمون رو که بیچاره ها در خیابونها با دست خالی و صلح آمیز دنبال رای دزدیده شدة خودشون بودند رو قتل عام کنند. این ...ها نه ناموس دارند نه حس وطن دوستی. امیدوارم یک روزی هر آخوندی سر یک تیر چراغ برق آویزون باشه و تمام ...یه مالهاشون و این گداگشنه های بیسواد بسیجی هم توی سطل زباله. مرگ بر دیکتاتور وطن فروش بیعرضه که نمیتونه در مقابل یک دولت سوسمار خور که هنوز ارتش درست و حسابی نداره، از مرزهای ما حفاظت کنه. مرگ بر ملای مفتخور
----------------
کاربر گرامی
لطفا نام شهر و کشور محل زندگی خود را به فارسی بنویسید.
با تشکر
دوشنبه 29 تیر 1388

khooroos - امارات - دبى
حتما اینم یه امتیازیه به کشور عراق
خدا میدونه در مقابلش چى گرفتن
حتما مثل سوریه دسترسى به حرم امام على که اونجا رو هم به سلیقه خودشون اداره کنن و خوب پول به چاک بزنن
دوشنبه 29 تیر 1388

kiyawashsasani - کانادا - تورنتو
این علی شیره ای کثافت ازترسش همهء نیروهارا دور خودش جمع کرده که مبادا بساط منقلشو مردم تصرف کنند .از اونور گداهای سامره بیان چاههای نفتمونو غارت کنن . تف بقبر پدر از دمتون با این حراست از مرز و بومتون . پس اینهمه نیروی مسلحی که باپول ملت برای دفاع از آب و خاک اجیر شدن سرشون تو کدوم آخوره ؟ پس اینهمه عر عر و دور برداشتن و زرت و پورت کردن اینکه آمریکا رو نابود میکنیم اسراپیلو نابود میکنیم کو ؟ شما ها که فقط بلدین شلواراتونو خیس کنین پس اون بوفالوی پونصد کیلوپی بانیروهای مسلحش چه .. داره میخوره؟ این بی ناموسها ماجرای انتخاباتو راه انداختن ...سرمردم و نیروای سرکوبگر وحشی را گرم کردن از اونطرف هم به عراق چراغ سبز نشون دادن که بیان برای غارت که باردیگر سوسمار خورهای تازی ایرانو چپاول کنند و قبر حسن و حسینشونو مزین به طلاهای ایران کنند . این رژیم ایرانی نیست چرا حالیتون نیست ؟ اینها هرچه داریم را دارن خرده خرده بباد میدن . ازدریا و خلیج گرفته تا چاههای نفت . مرده شور امامهای باج خورتونو ببرن که از استخو ن پارههاشون هم آتش شرارت و غارت شعله میکشه . خاک بر سر تمامی نیروهای مسلح که یه عده آخوند شپسوی شیره ای اخته شون کردن . لعنت بقبر پدر هرچی آخوند ( لا اقل ) دواتی دزد و بی وطن و بی شرف و هیچی ندار بی ناموسه . تو سرهمه تون خراب شه مقبرههاپی که بخاطرش ملتی را بکشتن میدین و مملکتی را بفنا .
دوشنبه 29 تیر 1388

farid abbasi - ایران - تهران
iwpower - ایران - شیراز
کاملا با شما موافقم بسیجیهای کثیف که بی رحمانه به مردم حمله می کردند الان کجا هستند .جنایتکاران بسیجی فقط زورشان به مردم بی دفاع می رسد .
دوشنبه 29 تیر 1388

Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن
اگر چندتا سرباز ننر انگلیسی چند متر بیان تو ابهای ایران دمار از روزگارشون در میارن ولی دشمن واقعی که میاد می گن بفرما نفت!!!!!!!!!!!!!!!
خدایاااااااااااااااا....خون آدم به جوش میاد.
دوشنبه 29 تیر 1388

shirdelan2009 - هلند - ایده
مرگ بر نظام کثیف جمهوری روسی ایران و طرفدارانش.
دوشنبه 29 تیر 1388

lionking - انگلیس - لندن
احتمالا اون حوزه نفتی هدیه احمدی نژاد به نیروهای ائتلاف امریکائی و عراقی برای ازاد کردن پنج نفر تروریست ایرانی در عراق بوده.
کسی نپرسید که امریکا چرا انها رو ازاد کرد؟
دوشنبه 29 تیر 1388

elinaa - ایران - تهران
چه فرقی میکنه . در هر صورت پول نفت به جیب عربها خواهد رفت . حالا اینجوری بهتر شده که لااقل زحمت استخراج نفت رو خودشون می کشند.
دوشنبه 29 تیر 1388

irani1 - المان - هامبورگ
اون نیروهای مفت خور سپاهی و بسیجی کجایند.
واقعان که مفت خورانی بیش در دست خامنه ای لاشی نیستید.
مرگ بر شما و خامنه ای مافنگی.کثیف.
دوشنبه 29 تیر 1388

zorba - استرالیا - سیدنی
پسر کرد ایران زمین - ایران - تهران
میگم اسمت رو عوض کن و اسم واقعیت رو بگذار یعنی:

پسر جاش ایران زمین
دوشنبه 29 تیر 1388

punisher - ایران - شیراز
پسر کرد ایران زمین - ایران - تهران
ببند اون..رو ....
الکی اسم کردهای نازنین رو خراب نکن /میاد اون روزی که تک تک تون رو به همراه اربابای خون خوارتون سر تیر از ت.... دار بزنیم
دوشنبه 29 تیر 1388

hani_gooli - آلمان - بن
پسر کرد ایران زمین - ایران - تهران
تو پسر کرد ایران زمین نیستی‌ تو پسر خائن ایران زمین هستی‌ به وقتش خودمون میدونیم چطوری هم داخل هم خارج ایران را کنترل کنیم ما ثابت کردیم یک بار به عراق که حالا حالا‌ها باید بخوابن زیر ایران. این بسیجیها و ضامن هویجیها و اون سد علی‌ تمبکی یه شاهی جیگر ندران فقط یه دنیا نامردن، نامردی با دل و جرات خیلی‌ فرق می‌کنه. امیدوارم یه روزی دست مردم برسه به افرادی مثل تو و این بسیجیها و صاحبشون. ولی‌ ایرانی‌ اجازه نمیده یک وجب از خاکشو کسی‌ اشغال کنه گفتم که به وقتش به حساب عراقی‌‌ها هم رسیده می‌شه. این حکومت بی‌ اساس یه روزی از بین میره و رو سیاهیش برای شما میمونه.
دوشنبه 29 تیر 1388

علیرضا دادا - امارات - gerash
خبر ناقصه..چرا اسمی از این میدان نفتی نبرده؟نه تاریخی..نه اسمی..
خبر جعلیه..بیخودی خونتون رو کثیف نکنین.عراقیها از گرفتن یه روستا از دست امریکایها عاجزن.چه برسه بیان میدان نفتی رو بگیرن..این خبر رو جدی نگیرین
دوشنبه 29 تیر 1388

aesaisa.aisa - آمریکا - بربنک
اخیش دلم خنک شد. حقه برادر دینی رو خوب ادا کردن.
دوشنبه 29 تیر 1388

Miss Persian - سوید - سوید
همه در فکر منافع خود هستند تف به سران مملکت .
دوشنبه 29 تیر 1388

سید رضا علوی تبار - ترکیه - آنکارا
آبچه کرد ایران زمین
کم چرت بیژه زانی افکار تو فره حماقت دیره چنی مسخره چنی چو خوت بستیه؟ تماشا نکی ایمه چنی بدبختیم
دوشنبه 29 تیر 1388

horshid - ایران - تهران
من فکر میکنم به تحریک عوامل خامنه ای ارتش عراق این کار رو کرده چون همون طور که میدو نید بعد از سقوط صدام وزارت اطلا عات جمهوری اسلامی خیلی نفوذ کرده تو ارتش عراق! فقط میخواهند به بهانه جنگ دشمنانشونو سر کوب کنند! دفعه اول خیلی بهشون هال داده دوباره میخوان تکرار کنند!
دوشنبه 29 تیر 1388

علیرضا دادا - امارات - دبی
خبر ناقصه..چرا اسمی از این میدان نفتی نبرده؟نه تاریخی..نه اسمی..
خبر جعلیه..بیخودی خونتون رو کثیف نکنین.عراقیها از گرفتن یه روستا از دست امریکایها عاجزن.چه برسه بیان میدان نفتی رو بگیرن..این خبر رو جدی نگیرین
دوشنبه 29 تیر 1388

hassan99 - پاریس - فرانسه
نوشششششش جاننننننننشان یک اروغ روش .
دوشنبه 29 تیر 1388

بابک - ایران - سبزوار
فکر کنم چاه نفت رشوه می دهند تا دولت کودتا را تایید کنند
پنج‌شنبه 1 مرداد 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.