هویت اصلی و سوابق سه جودوکای زنده هواپیمای توپولف

هویت اصلی و سوابق سه جودوکای زنده هواپیمای توپولف

پس از انتشار خبر زنده بودن سه ملی‏پوش جودو و مرگ سه تن دیگر به جای ایشان، برخی درصدد این تخطئه خبر برآمدند و مسئولان فدراسیون جودو نیز در اقدامی عجیب، این حقیقت را تکذیب کرده و بار دیگر، هویت غیرواقعی سه قهرمان محروم این رشته را تایید کردند که بر این اساس، «تابناک» بنا به وعده داده شده، هویت اصلی و سوابق این جودوکاها را منتشر می‏سازد.

به گزارش خبرنگار ورزشی «تابناک»؛ پس از انتشار خبر مرگ نابهنگام ده جودوکای ملی‎پوش رده نوجوانان، جامعه ورزش در بهت فرو رفت، اما با اعلام نام کشته‏شدگان، اتفاق دیگری نیز رخ داد که این همان، وقوع یک زلزله بر سر خانواه قربانیان در استان لرستان به مرکزیت خرم‏آباد بود!

سه تن از کشته‏شدگان که اصلاً از قهرمانان جودو به شمار نمی‌روند، صحیح و سالم در خرم‏آباد حضور داشتند و سه تن دیگر که اتفاقاً از گذشته دور سوابقی در قهرمانی داشتند، به جای آنها در این مسابقات جان دادند.

با توجه به این که خبر آنچنان آشفته‏کننده بود، به سرعت در سطح شهر و حتی بخش‏هایی از استان منتشر شد، هیچ‏کس بروز نداد تا حفظ آبرو شود؛ اما مگر می‏شد شناسنامه سه نوجوان کم سن و سال را به جای سه جودوکای سن و سالدار که یکی از آنها به خدمت سربازی نیز رفته باطل کرد؟!
بنابراین، همین مسأله باعث شد که ابعاد موضوع قدری از مرزهای استان لرستان، پای را فراتر بگذارد و همانگونه که برخی اهالی جودو از این مسأله آگاه بودند، موضوع به «تابناک» نیز منتقل شده و این رسانه برحسب رسالت مطبوعاتی همچون دیگر اخبار مندرجه به درج این خبر بپردازد، اما با تکذیب باورنکردنی این حقیقت از سوی سرپرست فدراسیون جودو در روز گذشته، این سایت مکلف به درج اطلاعات تکمیلی از هویت اصلی و سوابق این جودوکاهای ملی‏پوش است.

همچنین بررسی‏ها نشان داد که نام اصلی سه جودوکای مرحوم محمد ملک‏شاهی، وحید باقرپور و مجتبی عزیزالهی است و در واقع، مجتبی عزیزالهی به جای مصیب عزیز الهی (وزن 90- کیلوگرم)، وحید باقرپور به جای یحیی باقرپور (وزن 81- کیلوگرم) و محمد ملک‏شاهی به جای ایمان زینی وند (وزن 81- کیلوگرم) در تیم ملی حضور داشته‏اند تا با توجه به پاسپورت دریافتی بر مبنای شناسنامه و مدرک شناسایی به اشتباه ارایه شده و یا مجعول در این پرواز شرکت کنند که البته باید گفت، باقرپورها و عزیزالهی‏ها پسر عمو بوده‏اند ....
بررسی‏ها نشان می‏دهد که جابجایی پس از سال 1383 به وقوع پیوسته چرا که این سه جودوکا در این سال با اسامی واقعی‏شان در مسابقات جوانان جودو لرستان قهرمان اول استان شده‏اند و پس از ان به یک باره از یک رده پایین‏تر با اسامی دیگر سر در می‏آورند!

پس از آن بود که در مسابقات نوجوانان قهرمانی کشور که دی‏ماه 1384 در قزوین برگزار شد، از این جودوکاها با اسامی جدید رونمایی شد و ایمان زیندی‏وند در 50 کیلوگرم طلا، یحیی باقرپور در 81 کیلوگرم طلا و مصیب عزیزالهی در 90+ صاحب مدال برنز شدند.

همین جودوکاها با اسامی جدید در مسابقات بین‏المللی جودو آلمان نیز در تاریخ 25 اسفندماه 1385 شرکت کردند که یحیی باقرپور در وزن 81 کیلوگرم صبه عنوانی بهتر از پنجمی نرسید و مصیب عزیزالهی در 90+ کیلوگرم هفتم شد.

پس از این در نخستین دوره مسابقات جودو نوجوانان آسیا که آبان ماه 1386 برگزار شد، ایران با مدال طلای ایمان زینی‏وند در وزن 46 کیلوگرم و مصیب عزیزالهی در 100+ کیلوگرم قهرمان آسیا شد و این موضوع در دومین دوره این پیکارهای قهرمانی نوجوانان آسیا نیز که در تیرماه 87 به میزبانی یمن برگزار شد، مشاهده گردید و ایران با نشان طلای مصیب عزیزالهی در وزن 66+ کیلوگرم مجدداً قهرمانی آسیا را تکرار کرد!
این جودوکاها که دیگر تمایلی به شرکت در رده نوجوانان نداشتند باز هم به اصرار کادر فنی مجدداً در ترکیب نوجوانان قرار گرفتند تا پس از برگزاری اردوهای آماده‏سازی در ارمنستان که تطابق آب‏ و هوایی با محل برگزاری مسابقات جهانی مجارستان و همچنین مسابقات تایلند را ندارند و همین ماهیت اعزام را نیز زیر سوال می‏برد، راهی مسابقات جهاین و آسیایی شوند اما سقوط هواپیمای توپولف در اطراف قزوین پس از چندین سال همه‏ چیز را هویدا کرد.

دیروز تشییع جنازه نمادین این عزیزان از دست رفته  با شایعه جابجایی هویت دو پسرعمو برای عدم رو شدن این حقیقت که با دفن یک دست لباس جودو همراه بود با شرایط بدی همراه بود، به گونه‏ای که علاوه بر آنکه خانواده‏هایی که عزیزانشان از دست رفته بودند بغضی مضائف از این موضوع در گلو داشتند و دم بر نمی‏آوردند، مداح و سخنران نیز به دلیل دادن دو سری نام از این اشخاص گیج شده بود و به سختی مراسم را اداره کرد.
جالب‏تر آنکه بر روی برخی تصاویر چاپ شده در استان لرستان و توسط خانواده‏های ایشان، علاوه بر اسامی غیرواقع اسامی اصلی این جودوکاها و همچنین در خصوص ایمان زینی وند، نام خانوادگی ملک‏شاهی به عنوان نام اصلی در پرانتز ذکر شده بود و انتشار یک گزارش تصویری از مراسم تشییع جنازه نمادین باعث شد که همین میزان پناه کاری نیز راه به جایی نبرد.

در این میان در صورت اصرار مسئولان جودو بر عدم وقوع این مسئله، تابناک آمادگی خود را برای گفت‏و گو با محمد ملک‏شاهی، وحید باقرپور و مجتبی عزیزالهی اعلام می‏کند.

در این شرایط مسئولان فدراسیون جودو ایران آنچنان از احراز هویت آنها بر مبنای مدارکشان سخن می‏گوید که انگار در جودو کشور هزاران جودوکای در سطح تیم ملی وجود دارد و بر این مبنا فدراسیون جودو باید پاسخگو باشد که چگونه به چهره و اندام این جودوکاها که حتی یک کودک تشخیص می‏دهد به رده نوجوانان نمی‏خورند، مشکوک نشده و بر طبق تکالیفش به بررسی سوابق و حتی انجام تست‏های پزشکی از این سه تن و سایر موارد مشکوک نپرداخته است.


معاون سازمان بازرسی کل کشور : در صورت احراز تخلف در پرونده جودوکاران به شدت برخورد می‏شود
در پی درج خبر مربوط به جابجایی هویت سه جودوکای مرحوم لرستانی که جزو کشته‏شدگان حادثه سقوط هواپیمای توپولف تهران ـ ایروان بودند و تناقض‏گویی و مستندات موجود که از ذکر سه نام دیگر در تشییع جنازه و اعلامیه‏های منتشر شده در سطح خرم‏آباد پرده برداشت، دکتر حجت الله ایوبی معاون فرهنگی اجتماعی سازمان بازرسی کل کشور ضمن اعلام حمایت این سازمان از رسانه‏های خبری که به کنکاش این مسئله پرداختند، بر پیگیری این مسئله تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی "تابناک"؛ در پی وقوع حادثه سقوط هواپیمای توپولف با اعلام این خبر، در سطح استان لرستان خبری با این مضمون که اسامی اصلی سه جودوکای مرحوم محمد ملک‏شاهی، وحید باقرپور و مجتبی عزیزالهی است و در واقع مجتبی عزیزالهی به جای مصیب عزیز الهی (وزن 90- کیلوگرم)، وحید باقرپور به جای یحیی باقرپور (وزن 81- کیلوگرم) و محمد ملک‏شاهی به جای ایمان زینی وند (وزن 81- کیلوگرم) در تیم ملی حضور داشته‏اند تا با توجه به پاسپورت دریافتی بر مبنای شناسنامه و مدرک شناسایی به اشتباه ارائه شده و یا مجعول در این پرواز شرکت کنند که باقرپورها و عزیزالهی‏ها پسر عمو بوده‏اند؛ منتشر شد.

این مسئله که نخستین بار توسط این رسانه با استناد به منابع محلی و پس از آن با تکیه بر تصاویر تشییع جنازه این اشخاص که دو نام و نام خانوادگی متفاوت در آن درج شده منتشر شد و پس از آن نیز چندین سایت و چندین خبرگزاری با استناد به شواهد موجود، اخباری را مستقلاً یا با تکیه بر همین اطلاعات درج کردند که باز هم با تکذیب مسئولان فدراسیون و حتی با تهدید به شکایت از رسانه‏های درج‏کننده خبر همراه شد که این مسائل و برخی موضوعات دیگر برای رسانه‏های پیگیری کننده به عنوان دغدغه طرح گردید. جالب آنکه در میان این مسائل سرپرست فدراسیون در گفت و گو با شبکه خبر مدعی شد پاسپورت این جودوکاها موجود است که در این ارتباط باید پرسید اگر پاسپورت این جودوکاها در هواپیمای مذکور نسوخته است، پس این جودوکاها با چه مدرکی راهی ارمنستان شده‏اند؟

در این میان سازمان بازرسی که از زمان حضور مصطفی پورمحمدی و تیم مدیریتی‏اش چهره متفاوت همراه با اقتدار، هوشیاری و دقت عمل فارغ از هرگونه ملاحظه‏کاری را ارائه داده است نیز در این زمینه ورود کرد و تیم بازرسی را بدین منظور تشکیل داد.

دکتر حجت الله ایوبی در گفت و گو با "تابناک" ضمن تایید ورود این نهاد نظارتی به این دغدغه تاکید کرد: ابتدا ضروری می‏دانم به خانواده از دست رفتگان در سانحه دردناک سقوط هواپیمای توپولف از جمله عزیزان ورزشکار حاضر در این هواپیما تسلیت عرض کنم. در درجه بعد باید یادآور شوم که سازمان در جریان این موضوع قرار گرفته‏ایم و با توجه به اینکه رعایت امانت و همچنین اجرای دقیق قانون در ورزش به عنوان یکی از حوزه‏های مورد توجه عموم مرد جزو مسائل اساسی تلقی می‏شود و با عنایت به درج اخبار و اطلاعاتی که تردیدهایی در این زمینه ایجاد کرده، ما خودمان را موظف به پیگیری این موضوع می‏دانیم و در صورت اثبات وقوع چنین تخلفی در مراحل رسیدگی، فوراً اطلاع‏رسانی شده و نتایج آن مشخصاً اعلام خواهد شد که در همین چهارچوب سازمان بازرسی با توجه اختیارات و همچنین با تکیه بر بازرسان خبره و توانمندش در سراسر کشور هیاتی برای پیگیری این مسئله مامور خواهد ساخت.

ایوبی ضمن تاکید مجدد بر حمایت سازمان بازرسی از رسانه‏ها، در خصوص شائبه‏های به وجود امده در خصوص این خبر و حاشیه امنیت رسانه‏های پیگیری‏کننده این موضوع تصریح نمود: نظرات و رفتار رسانه‏ها به عنوان اشخاصی که ما آنها همکار و همراه خود در مسیر اجرای صحیح قانون می‏دانیم و همچنین به عنوان ابزار جامعه برای بیان بسیاری از مسائل که به واقع نقش امر به معروف و نهی از منکر را بر عهده ایشان می‏گذارد، مورد توجه است و بنابر این با توجه به لزوم حفظ این همکاری و همچنین موثر واقع شدن این همکاری در اکثر اوقات، دستور موکد رئیس سازمان بازرسی کل کشور بر حمایت این نهاد از رسانه‏ها در جهت ایجاد حاشیه امن و رسیدگی ایشان به مطالبات مردم بوده است که با توجه به مسائل مطروحه مجدد حمایت خود را از خبرنگاران که پیگیری اخبار مختلف از جمله این خبر را داشته‏اند و همواره در راستای پیگیری وظیفه دینی - ملی و مذهی‏شان گام برمی‏دارند اعلام می‏کنیم.
zorro.ir - ایران - تهران
من پام توی تظاهرات شکسته یکی پیدا بشه یه اوردنگی به اینها بزنه . ابرو ریزی تا کی توی همه چی دارن تقلب میکنند البته از قبل هم میکردن دولت بی ابرو و دروغگو وقتی رهبر و رئیس شمبولش دروغگو باشند از بقیه چه توقعی داریم اسلام ناب محمدی همینه تقلید از بزرگترها و ...
یکشنبه 28 تیر 1388

rmmr - بلژیک - آنتورپن
ساعت ۶ امروز یکشنبه در شیراز: برنامه مجوزدار حامیان موسوی و کروبی
یک منبع کاملاً موثق از شیراز خبر داده که ستادهای موسوی و کروبی از فرمانداری شیراز مجوز گرفته‌اند که فردا یک‌شنبه ۲۸ تیر، ساعت ۶ بعدازظهر مراسمی برای تشکر از فعاان ستادهای انتخاباتی‌شان برگزار کنند. مکان برنامه هم تالار احسان (آخر فرهنگ شهر، میدان احسان) است. گفتم اگر ساکن شیراز هستید یا کسی را در شیراز می‌شناسید باخبر باشید.
ظاهراً شرط مجوز دادن فرمانداری این بوده که برای برنامه فراخوان عمومی ندهند. اما قاعدتاً شرکت کردن برای همه طرفداران موسوی و کروبی آزاد است.
برنامه: تشکر از فعالان ستادهای موسوی و کروبی
زمان: یک‌شنبه ۲۸ تیر - ساعت ۶ بعدازظهر
مکان: تالار احسان (آخر فرهنگ شهر، میدان احسان)
یکشنبه 28 تیر 1388

khooroos - امارات - دبى
خاک عالم بر سرتون
تو اینهمه کشور فقط تونستید جین و روس بد بخت تر از خودتونو الکو کنید- حیففف حیف اون هوایى که تنفس مى کنید
بابا جرا کسى بیدا نمیشه بکه این دولت از شرعیت خودش هم خارج شده
خاک بر سرتون
دلقک هاى مسخره - دنیا جاى بازى نیست
فقط بخاطر وجود کثیف شما هم که شده امیدوارم جهنمى باشه که شماها همه توش جزغاله بشید
یکشنبه 28 تیر 1388

khooroos - امارات - دبى
والا صداى خدا هم دیکه در اومده - داره دستشونو یکى یکى رو میکنه
عجب سالى بود امسال
یکشنبه 28 تیر 1388

montaghed - آلمان - کلن
وای بر ما که همه چیز در ایران آغشته به دروغ و کلک و حقه بازی شده وای بر ما!
یکشنبه 28 تیر 1388

iran-azad - ایران - تهران
بیچاره عزراییل هم آخرش نفهمید جون کی رو گرفت
در کشوری که با فتوشاپ مدرک دکترا می سازند و تعداد موشک رو از سه تا شش تا می کنند این مسایل طبیعی است
یکشنبه 28 تیر 1388

babrmazandaran1 - ایران - مازندران
ها ها. احمدی میگفت ما صدها مدال ورزشی از میادین جهانی گرفتیم. علی آبادی هم به خودش نمره 17 داده بود. مثل اینکه اون مدالها و این نمره اینجوری بدست میومده. چه رویی دارن اینا؟؟!!!
یکشنبه 28 تیر 1388

BIKHODA - هلند - هاردرویک
این دولت سرا پا از دروغ و نیرنگ ساخته شده است. همانند دین اسلام.
یکشنبه 28 تیر 1388

elinaa - ایران - تهران
اینجا تقلب . اونجا تقلب . همه جا تقلب

این که چیزی نیست خورده مورده هاشه ... تقلب تو خون احمدی نژاد و نوچه هاشه . هر جا اونا باشند حتما تقلب هست و هر جا تقلب هست حتما اونا هستند و ای یعنی
احمدی نژاد و حامیانش = تقلب و تقلب و تقلب
یکشنبه 28 تیر 1388

abiabi - انگلستان - لندن
بابا اینا دیگه کی هستند . گند زدن به جودو ی کشور . مرد گنده را بردن با یه بچه بازی کند . تمام طلا های که گرفتن زیر سوال میرود
یکشنبه 28 تیر 1388

گروهبان قندلی - ایران - تهران
به این میگن پیشرفت در ورزش و سبقت از رقبا چشم حسود کور . عجب حکایتی داره کل ورزش ما از دوپینگ وزنه برداری به مربیگری رضازاده گرفته تا تقلب تو جودو . واقعا تو کل جهان کشوری به بلبشوی ایران در ورزش نداریم باید به تمام فدراسیونهای ورزشی ایران پاداش بس عظیم داد و به احمدی نژاد بابت گرفتن انواع مدالها و بدون تقلب مقام اوردن ها اونم جلوی بهترینهای جهان تبریک گفت. افتخار ما کسب مدال با تقلب و دوپینگ و صغر سن برای ایران عزیز
یکشنبه 28 تیر 1388

mahnadi - هلند - هارلم
سه شنبه 30 تیر؛ گردهمایی در میدان هفت تیر تهران
وبلاگ هواداران جبهه متحد دانشجویی
برای گرامی داشت یاد همه شهدای راه آزادی و همگام با دعوت جبهه ملی ایران و سایر نیرو های دموکرات و آزادیخواه، روز سه شنبه ۳۰ تیر ساعت ۵ پس از ظهر در میدان ۷ تیر گرد هم می آییم تا به سمت ابن بابویه حرکت کنیم.دیبرخانه همبستگی برای دموکراسی و حقوق بشر در ایران.زنده باد ایرانی آزاده
یکشنبه 28 تیر 1388

eteraaz_2 - ایران - تهران
این لینک را حتما باز کنید.لطفا...https://iranbbb.org/47050.htm
یکشنبه 28 تیر 1388

babrmazandaran1 - ایران - مازندران
پور محمدی واقعا مرده. اگه مرد نبود که احمدی کنار نمی‌ذاشتش.
این یارو - دکتر حجت الله ایوبی معاون فرهنگی اجتماعی سازمان بازرسی کل کشور عجی آدم با شعوریه که در مورد رسانه ها این چنین حرف می‌زنه. در حالیکه تمام مسیولین ایران در پی ایجاد فضای امنیتی و خفقان و دروغ برای رسانه ها هستند این آقا میگه رسانه ها همکار ما هستند و ما از اونها حمایت می‌کنیم. عحب!!
یکشنبه 28 تیر 1388

سنجاقک - امریکا - امریکا
وای خدااااااااااااااا چقدر آخه دروغ
یکشنبه 28 تیر 1388

baran shomal - نروژ - اسلو
این دیوانگی محظ است در یک مکان بسته همه جمع شند. فردا اونجارو هم منفجر میکند میگن اشوبگرا کردند که خودوند
یکشنبه 28 تیر 1388

elektris - فرانسه - پا ر یس
بچها عکس همین قاتل رو تو صحفه اول سایت گفتنیها گذاشتن میتوانید برید ببینید
د فوق، عباس کارگر جاوید عضو سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، همان کسی است که در قتل ندا آقا سلطان دست داشته است و توسط مردم دقایقی بعد از قتل ندا بازداشت می شود و کارت شناسایی اش بدست مردم می افتد .آرش حجازی یکی از شاهدین لحظه قتل ندا آقا سلطان نیز بر این مسئله صحه گذاشته بود که قاتل توسط مردم شناسایی شده و کارت شناسایی اش بدست مردم افتاده است ، هم اینک آن کارت که در آن مشخصات قاتل و همچنین وابستگی اش مشخص شده (هیات رزمندگان اسلام زیر نظر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اداره می گردد) به جهت شناسایی ملت معرفی می گردد . و البته آرش حجازی که قاتل را حتما بیاد دارد می تواند در این شناسایی نقش اصلی را داشته باشد
یکشنبه 28 تیر 1388

emmam - ایران - تهران
احمدی‌نژاد: اصلا کی به شما اطلاع داده هواپیما سقوط کرده؟ هواپیما سالم است. مدرکش هم هست. ما دخالت امریکا و رسانه‌های بیگانه را در امور داخلی کشورمان را شدیدا محکوم میکنیم. آنها نباید خبر و گزارش این حادثه را منعکس میکردند. این یک حادثه خانوادگی بوده و به خودمان مربوط میشود. شاید ما دلمان بخواهد زرت و زرت هواپیماهایمان سقوط کنند اصلا به غربی‌ها چه ربطی دارد. آنها اگر راست میگن چرا آلمان را بخاطر قتل آن خانم محجبه تحریم اقتصادی نمیکنند؟
یکشنبه 28 تیر 1388

Aryamehri - بلژیک - بروکسل
احمقینژاد 10تا 20سال با حماقتش جنبش مردمی را به جلو کشید
یکشنبه 28 تیر 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
خدایا اخه خفت و خواری چقدر.البته به قول سبحانی که میشه راست نگفت یعنی دروغ گفت خوب اشکال نداره هبئت دولت انتری نژاد همه از خود خدا هم پاکترند.
یکشنبه 28 تیر 1388

pokalu - المان - دورتموند
zorro.ir - ایران - تهران

خیلیییییی باحالی
یکشنبه 28 تیر 1388

Aryana Javeh - کانادا - مونترال
ارکان این حکومت اسلامی بر پایه دروغ و تقلب استوار شده از کوچکترین مسایل مانند اعزام یک تیم ورزشی تا انتخابات مضحک حکومت.
یکشنبه 28 تیر 1388

hezbollah - ایران - جیرفت
مرگ و ننگ بر ضد ازادی ایران دشمن استقلال ایران
مرگ و ننگ بر ضد ولایت فقیه
سلام و درود خدا وپیغمبر خدا به رهبر مظلومم سید علی خامنه ای
همه این ناسزاها را به جان میخرم تا ایران اسلامی در پناه ولایت راه طولانی خود رابه سوی قله های ازادی استقلال به سلامت بپیماید
تا بار دیگر ایران بزرگ شاهد اشغال تحقیر استعمار نباشد تا بار دیگر رضا شاه ها را در انگلیس امریکا عزل و نصب نکند
درود به رهبر عزیزم چون فرزند ایران است وحافظ اسلام و مدافع ملت ایران
نه مانند بعضی از حکام گذشته که فرزند خوانده انگلیس و امریکا و شوروی بودند دشمن اسلام وخائن به ملت ایران
پاینده باد جمهوری اسلامی ایران
بعضی از دوستان خارج رفته بی ادب و فحاش هر چه که از درونمایه اشکارتان تراوش میکند تقدیم به مسئولان سایت ضد ایران انگلیسی های ایران نما iraniianuk
یکشنبه 28 تیر 1388

nirvana20 - کانادا - تورنتو
حزب الله جیرفت ایران
خیلی شروور میگی . عین آدمهای بیسواد و متعصب حرف میزنی . اگر وقت کردی بدون تعصب نگاهی به فیلم ها و عکس ها و تصاویر کوی دانشگاه بینداز و کمی اخبار را دقیق بخون ببین چه جنایاتی که این بسیجیهای مزدور و بی رحم به سر مردم نیاوردند بعد بلند بگو مرگ بر خامنه ای جنایتکار و پسر دزد و بی ناموسش و احمدی نژاد دروغگو . تعجب میکنم تو که به سایت دسترسی داری و این همه جنایاتی را که رژیم منفور به سر مردم آورده میبینی باز هم از این رژیم حمایت میکنی . به امید آن روز که سر عقل بیایی .
دوشنبه 29 تیر 1388

آرسام - ایران - تهران
خداوند عزارییل را توبیخ کرده اون هم گفته پروردگارا من اشتباهی جون کسی را نمیگیرم شناسنامه هایشان هم دستکاری شده بود چون فامیلی را نگاه میکنم نه اسم کوچک .وبدلیل توبیخ سریع خداوند .اعزارییل به رییس فدراسیون جودوی ایران گفته دهنت سرویسه منو خراب میکنی بی شرف
دوشنبه 29 تیر 1388

BIKHODA - هلند - هاردرویک
hezbollah - ایران - جیرفت
...تو چه میدوی تو دنیا چی میگذره. راستی تا حالا از جیرفت بیرون رفتی؟؟؟؟!!!
دوشنبه 29 تیر 1388

aghozdar - ایران - تهران
جایی که اول میکشند بعد تعدادش رو میشمرن چند روز باید صبر کرد تا صحت و سقم این قضیه روشن بشه ؟ البته ما صبرمون زیاده ولی خدا وکیلی به فکر سمبل کردن قضیه نباشید و اگر مطمءن شدید نمره 17 بعضی ها رو (0) صفر کنید که مثل درجات کیلویی خیلی ها نمره کیلویی به خودشان ندهند
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.