فال روز یکشنبه ۱۹ جولای -۲۸ تیرماه

فال روز یکشنبه 19 جولای -28 تیرماه

فروردین

 امروز قلمرو هوس خانه شماست.مادامیکه بسیاری از ایده های شما بعید است . هنوز مهم است که به سرعت روی کاغذ نوشته شوند.حقیقتاً شما در یک موقعیت وسواسی و در لحظه ای هستید که زندگی شما را به خوبی تغییر می دهد و نباید از آن دست بکشید تا هر احتمالی که از آن فکر می کنید انجام شود.

اردیبهشت

 کاملاً امکان دارد که یک شخص خاص هر طوری باشد مگر صادق اما در این زمان تشخیص درست و غلط یا حقیقی غیر حقیقی کار ساده ای نیست.شاید لازم باشد بیش از آنکه به حقیقت پی ببرید فرصت را غنیمت شمارید و خاصیت بهمنی معروف خود یعنی آرامش را حفظ کنید.

خرداد

مراقب خریدتان باشید. به خاطر داشته باشیدکه مهم نیست یک شیء چه قدر ارزان باشد، اگر چیزی را لازم ندارید پولتان را به هدر ندهید. عقل سلیمتان را به کار اندازید هرگز اشتباه نمی کنید. برای جلب مشارکت دیگران در درجه ی اول باید به نیازها و تمایلات آنها پی برد و سلیقه ی هر کدام را شناخت ودر یک برنامه ی مشترک هر کدام از آنها را به یاری فرا خواند.

تیر

 در حالیکه توجه شما روی رسیدن به هدف ها و ارضای مسئولیت های خاصی می باشد، شما بیش از بقیه مردم نیاز دارید که یک ذهن روشن(باز) در مورد مسایل داشته باشید. خیلی آسان است که به راحتی چیزی را که درست در جلوی چشم شماست و به شما زل زده، نتوانید ببینید. و این باعث خجالت است چون چیزی بوده که مدتها انتظارش را می کشیده اید.

مرداد

 یک نفر سعی دارد شما را خوشحال کند و به جای جالبی ببرد.بنابراین اجازه دهید تا خودش همه کارها را مراقبت کند همه کارها به خوبی پیش خواهد رفت. اتفاق غیر منتظره ای می افتد که برای تو خارق العاده خواهد بود این حادثه میتواند بخشی از نگرانی های گذشته را رفع و تو را به مسیر تازه ای هدایت کند.

شهریور

 دیروز اعتماد به نفس تان متزلزل شده بود وامروز احتیاج به تقویت و بهبود دارید.پس فکر کنید ببینید چه کاری می توانید در این مورد انجام دهید.احتمالاً کمی توجه به جزئیات می تواند کمک کند.در این صورت ممکن است از بازدید از فروشگاههای مورد علاقه تان لذت ببرید.البته قبل از این که بگویید من این را می خواهم.هم چنین از خرید چیزهایی که احساس لذت بخشی به شما می دهند،خوشحال خواهید شد.

مهر

امروز رفت وآمدهای زیادی در خانه شماست.وقت زیادی را صرف صحبت کردن با اعضای خانواده می کنید زیرا دوست دارید از اخبار جدید با خبر شوید.اگر می خواهید یکی از همکاران را بهتر بشناسید او را به یک نوشیدنی دعوت کنید.بالاخره یکی از شما دو نفر باید پیش قدم شود.

آبان

 افراد اطراف شما بسیار با محبت و کمک کننده هستند و یک صحبت عادی ممکن است، منجر به فرصتی عالی برای شما شود که در غیر این صورت شما آن را متوجه نمی شوید. برایتان بسیار خوب است که بیرون رفته و گردشی بکنید. هم چنین از نوشتن برخی ایده هایتان روی کاغذ لذت خواهید برد، چه در دفتر روزانه تان بنویسید، چه نامه برای شخصی بنویسید و یا در پرفروش ترین کتابتان بنویسید که چه آرزویی دارید.

آذر

 امروز اگر خرید کردید بقیه پول تان را بدقت حساب کنید تا کم نباشد . کمی حواس تان پرت است و ممکن است بعد از خرید متوجه شوید که چقدر پول تان کم شده است. انتقادهای دوستان را باید با جان و دل شنید و بیهوده خم بر ابرو نیاورد تو کسی نیستی که هیچ عیب و نقصی نداشته باشی بنابر این به دوستانی نیاز داری که دوستان عیبهای تو را به تو نشان دهند.

 دی

 قدرت کنترل نفس شما، تحسین برانگیز است و شما معمولاً‌به خودتان مغرور هستید زیرا این توانایی را دارید که آرامش خود را حفظ کنید، حتی در زمان های رویارویی با شرایط سخت، اما امروز صبر و تحمل خود را از دست ه اید. ممکن است با یک نفر به شدت بحث کنید، اما درنهایت، شما حرف خود را می زنید.

 بهمن

 ماه نو در برج عقرب است و بر احساس اجتماعی و رمانتیک شما می افزاید.از تفریحات وسرگرمی ها و مسائل احساسی اخیر نشاط زیادی به دست آورده اید و بهتر است به این شادابی ادامه دهید. همسر از تو انتظار کلامی شیرین و حرفی دلنشین داردبعضی از انتقادها و ایرادها را باید به اوقات دیگری سپرد و در عوض فرصت را برای دوست داشتن غنیمت شمرد.

اسفند

 شاید نتوانید درک کنید که دیگران چه کار می کنند حتی ممکن است کاری که آن ها می کنند به شما مربوط نباشد. در هر ضورت تغییراتی در اطرافتان پیش می ‌آید اما به نفع شماست. مراقب باش که بعضی بی باکیها و جسارتهای کودکانه میتواند تو را آسیب پذیر کند سعی کن از این مسائل فاصله گرفته و درپرتو یک برنامه ریزی درست موفقیت را برای خود تضمین کنی.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.