استقبال آمریکا از پیشنهاد لغو محدودیت رسانه‌ها در ایران

استقبال آمریکا از پیشنهاد لغو محدودیت رسانه‌ها در ایران

اکبر هاشمی رفسنجانی روز جمعه راه‌کارهایی برای رفع بحران در ایران پیشنهاد کرد.

ایالات متحده روز جمعه در واکنش به گفته‌های آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی در نماز جمعه، از پیشنهاد او برای لغو محدودیت‌های رسانه‌های داخل ایران استقبال کرد.

آقای هاشمی رفسنجانی روز جمعه در بخشی از راه حل‌های خود برای رفع «بحران» موجود در ایران خواستار شرایطی شد که «همه بتوانند حرف‌شان را بزنند.» او گفت:‌ «باید فضایی به وجود بیاید که همه بتوانند حرف‌شان را بزنند، به‌خصوص در صداوسیما.»

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: «این کار صداوسیماست و سایر رسانه‌ها. راه برای مناظره و مباحثه باز باشد، شاید به راه صلاح برود.»

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در این باره گفت: «اصولی همگانی هست که به نظر ما اهمیتی بسیار دارند... آزادی مطبوعات و این که رسانه‌ها بتوانند از اتفاقات گزارشی منصفانه بدهند.»

باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا، نیز پیشتر در واکنش به حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری ایران بر این «اصول جهانی و همگانی، حق آزادی بیان و حق تجمعات» تاکید کرده بود.

در حالی که بر اساس اصل ۲۷ قانون اساسی جمهوری اسلامی برگزاری تجمعات و راه‌پیمایی‌ها در ایران آزاد است، راه‌پیمایی‌های صلح‌آمیز و آرام مردم معترض به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری با سرکوب روبه‌رو شده است.

فیلیپ کراولی، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، در عین حال از اظهار نظر در مورد نتیجه انتخابات در ایران سر باز زد و آن را مسئله داخلی ایران دانست.

آقای کراولی گفت: «ما طبیعتا هم‌چنان به حوادث داخل ایران توجه می‌کنیم. اما این مسئله‌ای نیست که ایالات متحده حلش کند. این بحث و مباحثه‌ای است که در داخل ایران در جریان است.»

اکبر هاشمی رفسنجانی که روز جمعه پس از هشت هفته در مقام امام جمعه تهران ظاهر می‌شد با اشاره به حضور انبوه مردم در انتخابات گفت که «هدف مقدس ما بازگرداندن اعتمادی است که مردم را وارد میدان کرد».

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: «از لحاظ قانون اساسی همه چیز ما به رای مردم بستگی دارد. جمهوری اسلامی لفظ تشریفاتی نیست، هم جمهوری است و هم اسلامی. اگر هر یک از این دو آسیب ببیند، کل نظام آسیب می‌بیند.»

در یک ماهی که از زمان اعلام نتیجه انتخابات ریاست جمهوری می گذرد، منتقدان دولت نهم بارها اشاره کرده‌اند که «جمهوریت نظام» لطمه جدی دیده است.

aghakian - ایران - تهران
a_bamdad - ایران - تهران
دمن ملت گرم.امروز با دوستام همش می خندیدیم.میگفتیم تو جمهوری اسلامی رای نداده بودیم که دادیم.از موسوی و هاشمی حمایت نکرده بودیم که کردیم.همین مونده بود ما بی دینا بیایم نماز جمعه که اونم اومدیم.دم مردم گرم.دم هاشمی جیز.هاشمی فراتر از انتظار بود.
نمونه بارز طرفداران موسوی خاین
موسوی وکروبی کاش این نظر را میدیدید و اینقدر ادعا نمی کردید که طرفدار امام و انقلاب و اسلام هستید این نظر نمونه کوچکی از نظرات کاربران حامی موسوی بود
شنبه 27 تیر 1388

kafar - المان - اخن
اینها همه بهانه برای حفظ نظام فرعونی است . جبش سبز با یا بی موسوی بساط این فرعون را بر خواهد چید . بزودی همین جنبش سبز بقیه نوکران فرعون خامنه ای را بدرک نزد خمینی دجال میفرستند . امین
مرگ بر بسیجیان بی وطن و مزدور .
شنبه 27 تیر 1388

dkdk - ‌د‌‌انمارک - اسلیس
من یک سئوال از طرفداران موسوی دارم..موسوی که حال انسان دلسوزی شده. ازاده شده. مدعی شده.چطور 30 سال بدون هیچ اعتراضی نانخور دولت بود؟1 ایا در این 30 سال ظلم نبود؟ 2 مردم همه راضی بودن؟ 3 فقر.بدبختی وجود نداشت؟ 4 فساد گرسنگی و خفقان نبود؟ همه اینها بود اما چرا قهرمان شما موسوی اعتراضی نداشت؟ چرا 30 سال براحتی از تمام این مسائل گذشت؟ چرا همینکه پای قدرت و رئیس جمهوری بمیان امد موسوی هم دلسوز هم ازاده هم مردم دوست شد؟ فکر کنم جواب سئوالم را کودک 6 ساله هم بدونه.حال ازشماحامیان موسوی سئوالم اینه که..موسوی چرا با اینهمه ظلم و خفقان 30 سال ساکت ماند؟ موسوی 8 سال بر صندلی قدرت تکیه زده بود چکار مثبتی برای مردم بیچاره کرد؟ لطفا منطقی جواب دهید.ممنون.
شنبه 27 تیر 1388

gol222 - سوپد - هلسینگیوری
این رفسنجانی دزدوجنایتکار سی سال است ایرانرا چاپیده ونابودکرده وهمه مردم میدانن عامل امریکاست.ارتجاع سرمایه داری یعنی همین وامریکا ازاینها حمایت میکندودیگر امریکاوعواملش هیچ غلطی نمیتوانن بکنن چراکه مردم دیگر بیدارشدندوازهیچ چیز حتی امریکای جنایتکاربزرگ نمیترسند.مرگ برخامنه ای ودارودسته رفسنجانی وروس وچین وانگلیس.
شنبه 27 تیر 1388

Fati_ghati - ایران - تهران
aghakian - ایران - تهران

مرگ بر دین کثیف ا...م.
شنبه 27 تیر 1388

aashkan - ایران - تهران
aghakian - ایران - تهران
ای بر ..اون امامت لعنت.الهی ننه تف به قبرش بباره
شنبه 27 تیر 1388

سید اکبر - ایران - تهران
dkdk - ‌د‌‌انمارک - اسلیس
دوست عزیز که میگی موسوی 30 سال سکوت کرده به نظر تو چه زمان باید میامد اگر هر زمانه دیگری هم میامد شما یقین داشته باش بودند کسایی که باز اعتراض داشتند چرا امدی اقای موسوی فراموش نکن موسوی هیچ وقت جیره خوار نبوده اگه بود احمدی نزاد ابرویش را میبرد اونم مثل همه مردم ایران زندگی میکرده پس همه مردم ایران جیره خوار این دولتند در ضمن شما که در ایران نیستی ببینی اون مدتی که موسوی نیامده وضع ایران مثل الان وحشتناک نبود من خودم 30 سالم و لیسانس بیکار و مثل من همه جوانها تو این 4 سال کشور خیلی بدبخت شد خیلی خیلیها بازیچه شدند مثل من که باز به احمدی رای دادم موسوس خیلی مرد بزرگیه کاش میتونستی باهاش از نزدیک حرف بزنی خیلی از مساپل برات روشن میشد و دیگر بهش نمیگفتی جیره خوار من این شانس رو داشتم و اون من رو از خواب غفلت بیدار کرد کی ما ایرانیها باید اتحاد داشته باشیم به عقاید هم احترام بزاریم کی ما نباید فقط جلوی بینی خودمان را ببینیم اگه موسوی جیره خوار بود تا الان مقاومت نمیکرد و اینقدر شان خودش را پایین نمیاورد که یه بچه بسیجی به اون بی احترامی کنه من با چشمام دیدم و خیلی از مساپل دیگر حالا که به حمایت احتیاج داره شما ایرانیان خارج اون رو ناسزا میگید من نمیدونم چی شما رو راضی میکنه تا دیروز میگفتید خدا کنه عقب نشینه حالا فحشش میدید اینم پیش وجدانت قاضی کن موسوی نقشش خیلی اگه نگیم زیاد کم نبوده
یکشنبه 28 تیر 1388

waxy - امریکا - سیاتل
درود بر مرد اصلاحات
یکشنبه 28 تیر 1388

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
تا وقتی ان ملای نیمه عقل-نیمه مجنون و افیونی بر سر همه کارها باشد و میمون زاده بدترکیب و قمه به دستی مثل احمدی حلبی ساز رییس جمهور و یک ندید بدید و عقب مانده و زشت و بیسوادی مثل ضرغامی رییس دکان مسخره صدا و سیمایشان باشد نمیشود انتظار آزادی رسانه ها را داشت.
مرگ بر جمهوری اسلامی! مرگ بر خمینی متعفن که این میراث نکبت را به جا گذاشت !
یکشنبه 28 تیر 1388

BEHNAM... - ایران - تهران
dkdk - ‌د‌‌انمارک - اسلیس
ما همه میدانیم مردم بخاطر نفرت از احمدی نژاد و خامنه ای از موسوی طرفداری میکنن. موسوی سگش به این افراطیون کثیف می ارزه...به هرحال اگر موسوی انتخاب میشد دوران خاتمی تکرار میشد یعنی روز از نو روزی از نو
ولی الان دیگه وضع فرق میکنه...
در ضمن اقای موسوی 20 سال خودش رو از سیاست جدا کرده بود به خاطره حالا هرچی
یکشنبه 28 تیر 1388

khooroos - امارات - دبى
اونایى که به هر نحوى دارن به هر دینى مخصوصا اسلام توهین مى کنن : عزیزان شما جى کار به دین دارید؟ عقیده هر ادمى براى خودش محترمه- مگه ما نمیگیم دین از سیاست جدا؟؟!! اقا جون جداش کنید - تفرقه اندازى نکنید- همه دین ها یه زمانى مشکلات خودشونو داشتن نه به خاطر دین بلکه به خاطر یه مشت بى لیاقت-
یکشنبه 28 تیر 1388

گروهبان قندلی - ایران - تهران
dkdk - ‌د‌‌انمارک - اسلیس
تو که دم از مخالفت با موسوی میزنی هی 30 سال 30 سال میکنی خواهش میکنم اگر وجدان داری با دلایل واقعی سوابق احمدی نژاد را بازگو کن و چه تاجی به ملتش زده را بیان کن؟
یکشنبه 28 تیر 1388

shirdelan2009 - هلند - ایده
مرگ بر نظام کثیف جمهوری روسی ایران و طرفدارانش.
یکشنبه 28 تیر 1388

mm1_dk - ایران - تهران
پیکر شهید محمد کامرانی که پنجشنبه گذشته بر اثر جراحت‌های وارد شده در زندان اوین، در بیمارستان مهر تهران از دنیا رفت، صبح امروز (شنبه) در بهشت زهرا تشییع و به خاک سپرده شد.

محمد کامرانی که تنها 18 سال داشت و جمعه گذشته قرار بود در کنکور پزشکی دانشگاه آزاد شرکت کند، روز هجدهم تیر در حوالی میدان ولیعصر تهران دستگیر و به بازداشتگاه کهریزک منتقل شده بود.


این شهید جنبش سبز چند روز پس از بازداشت، به همراه گروه دیگری از بازداشت شدگان به زندان اوین منتقل شد. خانواده‌ی این شهید وقتی از محل نگهداری او خبردار شدند که یک مامور زندان اوین در جمع خانواده‌ی بازداشت‌شدگان فهرستی از اسامی افراد بازداشت شده راخواند و از انتقال آنها از کمپ کهریزک به زندان اوین خبر داد.


پیگیری خانواده‌ی او به اینجا رسید که مطلع شدند دستور آزادی وی نیز صادر شده و به همین منظور صبح روز چهارشنبه 24 تیر ماه به زندان اوین مراجعه کردند، اما در آنجا به آنها گفته شد که فرزند شما مجروح بوده و به بیمارستان منتقل شده است.


وقتی این خانواده به بیمارستان لقمان رفتند، با پیکر نیمه جان محمد کامرانی روبه‌رو شدند که همچنان تحت کنترل ماموران بود. آنها با هماهنگی مسئولان بیمارستان و باز تحت کنترل شدید ماموران، فرزند خود را به بیمارستان مهر منتقل کردند، اما تلاش‌های کادر پزشکی در نهایت بی‌نتیجه ماند و محمد کامرانی 18 ساله نیز به ندا آقاسلطان، سهراب اعرابی و دیگر شهیدان جنبش سبز پیوست.


پیکر شهید محمد کامرانی صبح روز شنبه 27 تیر همزمان با شهادت ایام شهادت امام موسی کاظم (ع) و در حالی که او هم همانند امام نهم شیعیان در زندان به شهادت رسیده بود، در میان حزن و اندوه دوستان و خانواده داغدارش تشییع و در قطعه 221 بهشت زهرا مدفون شد.
یکشنبه 28 تیر 1388

ashoor - ایران - تهران
گروهی با id جدید وارد شده اند و فقط دارن کاربرهای دیگر رو دلسرد میکنن این اصلا طبیعی نیست . کاربر های قدیمی حتی مخالفان انتخابات کاملا توجیه شده اند و اکثرا با دیگران همراه هستند ولی این عده تازه وارد خیلی مشکوک هستند . باید کمک کنیم تا اونها مشخص بشن .
یکشنبه 28 تیر 1388

shahramareia - ایران - تهران
dkdk -دانمارک -اسلیس
یه سئوال از شما داشتم امام حسن مجبور شد صلح کنه و قیام نکرد آیا جیره خوار معاویه بود؟
یکشنبه 28 تیر 1388

Reformist19 - آمریکا - لوس آنجلس
زنده باد مردم با فهم ایران که با اتکاه به رهبران خود در داخل ایران مخالفت خود را علیه رژیم سلطانی خامنه ای تا پیروزی نهایی ادامه خواهند داد.
یکشنبه 28 تیر 1388

mm1_dk - ایران - تهران
اگر موسوی دنبال قدرت بود خیلی زودتر از اینها میومد در ضمن اون 20 سال خونه نشین بود نه 30 سال تودت نفست از جای گرم در میاد کجایی که ببینی مردم با چه سختی در این چهار سال زندگی میکنند در ضمن هدف موسوی از امدن بیشتر مسائل فرهنگیه چرا که با اعتقادات مردم به راحتی بازی میشه و به نام دین و اسلام هر غلطی میکنند و مردم رو خرافاتی بار اوردند خیلیها میگند اگه اسلام اینه ما نمیخوایم در حالی که اسلام عزیزتر از ایناست که بازیچه دست کودتاگران بشه اسلام حسابش از اینا جداست انهایی که به این دین توهین میکنند خواهش میکنم بی احترامی نکنند همانطور که ما حق نداریم به دینهای دیگر بی احترامی بکنیم . مرگ بر دیکتاتور زنده باد آزادی
یکشنبه 28 تیر 1388

kouroshk - مالزی - مالزی
dkdk - ‌د‌‌انمارک - اسلیس:

خطاب به دوستان:
حکومت چند وقت هست قصد داره با کوبیدن موسوی از طریق بعضی عواملش تفرقه بندازه در جنبش سبز مردم. من هم مثل بسیاری از شما حالم از حکومت اسلامی و ولی فقیه به هم میخوره ولی این برحه مجبور به خمایت از موسوی هستیم که انصافا هم خوب ظاهر شده.امثال dkdk - ‌د‌‌انمارک - اسلیس یا ناآگاه هستند یا جزئ طرفداران حکومت و نفوذیهای رژیم. این رژیم کثیف رو خوب نمی شناسید. از یه راههایی وارد میشه که به عقل جن هم نمی رسه. همه با حمایت قاطع از موسوی و کروبی این حربه حکومت رو ناکار کنیم و مطمئن باشید اومدن کروبی یا میر حسین از بین رفتن تریجی ولی فقیه ظالم هس و بعد اون در اصل ما یه مرحله بسیار مهم رو گذروندیم و به با دموکراسی یه تار مو فاصله خواهیم داشت. خواهشا به دوستان آمار بدین از صحبتهای تفرق انگیز حذر کنند....
اینم یه حسن ختام:
در راستای احترام به سال صرفه جویی علاوه بر اصطلاحات مخففی که برای رهبر دیکتاتور ها خامنه ای رهبر (خ.ر) و رییس حکومت کودتا (ا ن. ...) برای سهولت در انجام امور ارایه گردیده از عنوان زیبای " لش " بجای واژه زشت و نا مانوس لباس شخصی استفاده می کنیم.
یکشنبه 28 تیر 1388

koya dolphy - فلیبین - دافاو سیتی
امیدوارم باز بر سر جنبش ملت ما معامله نکنند مثل قبل. هاشمی دو را بیشتر ندارد بماند با ولایت وقیع بجنکد یا برود در برجهایش در دبی بماند؟تا جسبده اند به مول ابولافضل و وقران فاطمه وضع همین می مونه .
یکشنبه 28 تیر 1388

mm1_dk - ایران - تهران
اگر موسوی دنبال قدرت بود خیلی زودتر از اینها میومد در ضمن اون 20 سال خونه نشین بود نه 30 سال توخودت نفست از جای گرم در میاد کجایی که ببینی مردم با چه سختی در این چهار سال زندگی میکنند در ضمن هدف موسوی از امدن بیشتر مسائل فرهنگیه چرا که با اعتقادات مردم به راحتی بازی میشه و به نام دین و اسلام هر غلطی میکنند و مردم رو خرافاتی بار اوردند خیلیها میگند اگه اسلام اینه ما نمیخوایم در حالی که اسلام عزیزتر از ایناست که بازیچه دست کودتاگران بشه اسلام حسابش از اینا جداست انهایی که به این دین توهین میکنند خواهش میکنم بی احترامی نکنند همانطور که ما حق نداریم به دینهای دیگر بی احترامی بکنیم . مرگ بر دیکتاتور زنده باد آزادی
یکشنبه 28 تیر 1388

نسیم مرگ - انگلستان - لندن
..... سر قبر خمینی ملعون و شیطان که همه را بجان هم انداخت پدرخمینی یکی از سیکهای هندی در کمپانی هند شرقی در گلپایکان بود پدر خمینی از مادر خمینی خوشش میاد میره به آخوند اونجا پول میده میگه به بابای دختره بگو این درسته که هندی است ولی سیده (چون عمامه سیکها هم سیاه است)آخوند حرامزاده میره میگه اون هم میشه دامادش بعد از مدتی یک پسر دنیا میاره بنام مهدی -بعد روح الله بعد یک دادش دیکر هم اسم کوچکش رو نمیدونم فامیلی خمینی از اول هندی زاده بود اگر به قم بروید برادر خمینی بنام مهدی هندی زاده دفن است .روح الله خمینی فامیلیش را میگذاره موسوسی و برادر کوچکش میگذاره پسندیده .خمینی چند سالی درهند بوده کتاب آیت الله پسندیده سال 68 را اگر پیدا کردید بخوانید همش نوشته بابای خمینی از دایی خمینی زمینی جهت کشت میگیره که بعد پولش را بده . پدر خمینی پول نمیده دایی خمینی میاد پولش را بگیره باباش حاشا میکشه دایه میزنه بابای خمینی را میکشه این خلاصه بود اگرکتاب آیت الله پسندیده را البته سال 68 باشه چون بعد از آن خمینی بابرادرش درگیر میشه بخاطر اینکه چرا واقعیت را نوشته دستور جمع آوری کتابها را میده بعد دستکاری میکنند به اسم آیت الله پسندیده میفرستن بیرون دوستان کتاب جالبی است حتما بخونید .آقای سید اکبراز تهران سنک چه کسی را به سینه میزنی اگر رساله خمینی را قبول داری من با رساله خمینی ثابت میکنم خمینی کافر است
یکشنبه 28 تیر 1388

نسیم مرگ - انگلستان - لندن
دوستان میخوام با رساله خود خمینی ثابت کنم خمینی کافر بود برادران بسیجی شما ها که رساله خمینی را قبول دارید بس خوب بخون در رساله خمینی در مورد اصول و فروع دین نوشته طبق رساله خمینی و نظر علمای معاصر شیعه، اصول دین شامل توحیدونبوت و معاد، اصول مذهب شیعه شامل عدل و امامت است فروع دین، احکام علمی اسلام شامل مسائل نماز و روزه و زکات و خمس و حج و جهاد و امثال آن است. فروع دین در بعد عمل و اصول دین در بعد اعتقاد و باور است علما ی دین و خمینی گفته اند هرکسی اصول دین را حتی یکی را قبول نکند کافر است خداوند گفته هرکسی حتی در لحظه مرگ بگوید توبه .در نتیجه توبه اش قبول است این اصول دین است یعنی عدل اگر خداوند به آن عظمتی توبه را قبول کرده وگذشت میکند بس چرا وقتی سلمان رشتی کتابی نوشت خمینی دستور قتلش را داد وگفت اگر هم توبه کند حکمش مرگ است بس خمینی در اینجا اصول دین را قبول نکرده ورد کرده است در رساله اش گفته هرکسی اصول دین را قبول نکند کافر است شما بگویید خمینی کافر است یا خیر برادران بسیجی یازده مورد در رساله خمینی است که ثابت میشود او کافر بوده
یکشنبه 28 تیر 1388

hamed-irooni - ایران - زابل
نسیم مرگ - انگلستان - لندن
سلام دوست عزیز
جالب است بدانید ما در اسلام دو نوع حق داریم یکی حق الله است و مربوط به خداست و دومی حق الناس است و مربوط به مردم است، توبه در هنگام مرگ فقط حق الله را می بخشد ولی حق الناس را نمی بخشد، اگر اینطور نبود مردم همدیگر را می کشتند ویا از هم دزدی می کردنند و بعد هم توبه می کردند.
در مورد آقای سلمان رشدی باید بگویم که ایشان به پیامبر و دین اسلام توهین کردند و این یک حق الناس است، و باید خود آن طرف فرد مذکور را ببخشند ، و اگر آن فرد زنده نبود باید از وارثین وی طلب حلالیت نمایند، که در اینجا وارثین در واقع سادات و مسلمانان حهان هستند.
ضمن زدن تهمت کفر به یک فرد در صورت عدم اثبات 20 ضربه شلاق دارد عزیز دل برادر
والسلام و علیکم و رحمه االله و برکاته
یکشنبه 28 تیر 1388

حقیر - ایران - تهران
به پیشنهاد رفراندم آقای رفسنجانی دقت کنید
چند تا پیشنهاد به ذهن من می رسد که البته این پیشنهادها را با جمعی از خبرگان و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام که به فکرشان من اعتماد دارم مطرح کردم و به این جا رسیدیم و من اینها را عرض می کنم ............یک : ما باید همه چه نظام حکومت دولت مجلس نیروهای امنیتی و نظامی و انتظامی و مردم یعنی معترضان همه باید در چارچوب قانون حرکت کنیم .........دوم : اینکه بگونه ای عمل کنیم که آن اعتماد را البته یک روز و یک شب نمی شود و یک جریان نسبتا طولانی است و باید انجام بدهیم باید یک فضایی بوجود بیاوریم که همه اطراف بتوانند آنجا حرفشان را بزنند و هر طرف منطقی و بدون دعوا و بدون مشاجره و منطق حاکم باشد البته عمده اینکار مال صدا و سیماست که باید انجام بدهد که مستمعین زیادتری دارد و سایر رسانه ها هم باید اینکار را بکنند و بحثها باید منطقی باشد برادرانه خواهرانه بنشینند با هم حرف بزنند و دلیلش را بگوید و آنهم دلیلش را بگوید و بالاخره مردم در این بین خودشان می فهمند و آخرش هم می توان از مردم پرسید ........... در این فاصله باید یک کارهای دیگری بکنیم . لازم نیست در این شرایط ما افرادی را که به این نامی که الان هست در زندان داشته باشیم . اجازه بدهیم اینها به آغوش خانواده هایشان بازگردند. (تکبیر نمازگزاران )
نگذاریم بخاطر زندانی بودن یک عده دشمنان ما ما را سرزنش کنند شماتت کنند به ما بخندند برای ما نقشه بکشند ..................و مساله بعدی ما اینست که آسیب دیدگان این حوادثی که اتفاق افتاد باید همدردی و دلجوئی بشود آنهائی که عزا دارند هم به آنها تسلیت بدهیم و هم دل آنها را دوباره با نظام نزدیک کنیم و اینکار شدنی است.
یکشنبه 28 تیر 1388

dama200108001 - ایران - تهران
جالبه که خمینی در وصیت نامه خود نوشته اگر دیدید که آمریکا از یک حرف شما خوشحال شد بدانید که آن حرف باطل بوده است و به زیان شما.
و حالا هم این تاییدات ایالات متحده از این جناب

یکشنبه 28 تیر 1388

ایران خانه ما - ایران - تهران
dkdk - ‌د‌‌انمارک - اسلیس
من بعنوان حامی 2 آتشه موسوی می توانم که جوابت را بدهم.اینکه چرا موسوی 30 سال سکوت کرد یک دلیل بسیار واضحی داره اینکه اصلا موسوی قصد ورود به دنیای سیاست را نداشت و به درخواست و فشار برادران جبهه مشارکت و نیز بیشتر طیف های اصلاح طلبان(مانند خاتمی و...) و حتی برخی از اصولگرایان مجبور شد که به میدان بیاید.چراکه مورد قبول هر دو طیف اصلاح طلبان و اصولگرایان بود.حتی خود موسوی تا آخرین روزها برای نامزدی در انتخابات مردد بود.زیرا نامزدی در انتخابات را بی فایده می دانست.البته حرف درستی هم زد.زیرا خامنه ای دجال از انتخاب موسوی به ریاست جمهوری جلوگیری کرد.زیرا موسوی حاضر نبود که به حکومت کثیف آخوند باج بدهد.
یکشنبه 28 تیر 1388

dkdk - ‌د‌‌انمارک - اسلیس
kouroshk - مالزی - مالزی متاسفانه عده ای بجای حرف منطقی مزخرف مینویسند.گور بابای رژیم ایران چرا بجای جواب مرا به رژیم وصل میکنید؟ من حرفم اینه که احمدی.کروبی.موسوی جزو مهر های یک بازیند تنها حرکتهاشون کمی متفاوت است.چرا جواب ندادید که از 58 تا 65 که قدرت دست موسوی بود برای مردم چه کرد؟ فشار بر بانوان برای حجاب و روسری.گرانی فقر خفقان بود که مردم بستوح امدند اما کاری نمیتوانستند بکنند چرا که داشتیم میجنگیدیم با صدام.لطفا با دلیل سخن بگوئید.
یکشنبه 28 تیر 1388

dkdk - ‌د‌‌انمارک - اسلیس
shahramareia - ایران - تهران چقدر مقایسه نابجا و غیر قابل قیاسی.در ضمن ماها عملکرد موسوی را هنگام قدرتش دیدیم از سال 58 تا 65 و افرادی که بخاطر میارن حتما یادشونه که چقدر دوران سختی را گذرانیم بخصوص بانوان که شدیدا کنترل میشدند که مبادا موهایشان معلوم باشه.میتوانید با مراجعه به ارشیو روزنامه های ان دوران خققان و فشار فقر.گرانی.بیکاری.اعتیاد را دریابید.من اصلا با احمدی موافق نیستم اما موسوی را نیز نمیپذیرم به دلایل قانع کننده و منطقی.
یکشنبه 28 تیر 1388

waxy - امریکا - سیاتل
محدودیت سنی گزاشتن برای بعضی فیلمها لازمه
دوشنبه 29 تیر 1388

dkdk - ‌د‌‌انمارک - اسلیس
hamed-irooni - ایران - زابل
نسیم مرگ - انگلستان - لندن
دمت گرم حمید زابل با منطق جواب دادی. و اما نسیم مرگ لندن لطفا اینقدر مزخرف ننویس . ممکنه برای چهارتا بیسواد حرفات جالب باشه اما برای اهل کتاب و علم پشیزی نمی ارزه..راستی میدونی که بنوشته کتابی از بنلادن پدر بزرگ بوش یک مهاجر ایرلندی بوده..بدان که کتاب نوشته دست انسانهاست و انسان هر طوریکه بخواهد مینویسد اما انسان فهیم هر کتابی رامصداق سخنش قرار نمیدهد.اگر کتاب خوانی برو کتاب ماورالطبعه بمعنی بالاتر از طبیعت و منطق را بخوان بعد خواهی فهمید مغز انسان چقدر محدوده..
دوشنبه 29 تیر 1388

be range sabz - ایران - تهران
دوستان عزیز سلام
من بعد از دو سال که گهگاه به سایت ایرانیان انگلستان سر میزدم، دو ماهی هست که در جریان انتخابات و اخبار یکطرفه ی رسانه های داخلی تقریبا مدام به این سایت میام و نظرات دوستان رو هم به دقت زیر نظر می گیرم و حالا اولین نظر خودم رو بیان میکنم.
دوست عزیز dkdk - ‌د‌‌انمارک - اسلیس
من نمیدونم که سن شما چند ساله ولی من که متولد 60 هستم اونقدر از مسائل خبر دارم که بدونم دوران نخست وزیری آقای موسوی از سال 60 تا 68 بوده و نه 58 تا 65 که شما از آرشیو روزنامه هاتون در آوردین. ضمنا با وجود سن کم خودم در اون زمان به راحتی به یاد دارم که چیدن موی دختران و کراوات ها توسط کمیته ها و نیروهای بسیجی خودسر صورت میگرفت، نه به قول رئیس دولت کودتا بوسیله شهربانی زیرنظر دولت. همینطور در مورد گرانی آن روز با توجه به وضعیت جنگ، درآمد کشور و انزوای آن موقع کشور در سطح بین الملل دولت آقای موسوی بیشتر توفق و کنترل بر گرانی را نسبت به دولت های پس از انقلاب و حتی چند سال آخر حکومت پهلوی داشته. این رو هم اضافه کنم که انسان همیشه تا کوچکترین دردی احساس میکنه فریاد و زاری نمی کنه و این به آستانه تحمل انسان ها بستگی داره که چه وقت درد از اون حد بگذره و آستانه تحمل مهندس سبز ما هم تا این دوره بوده که سکوت کرده و حتی الامکان خودش رو از بازی های کثیف سیاسی دور کرده بود.
با آرزوی دوری هر انسانی از بند. چه بند اسارت و چه بند جهالت.
دوشنبه 29 تیر 1388

philter - -
dkdk - ‌د‌‌انمارک - اسلیس
من یک سئوال از طرفداران موسوی دارم..موسوی که حال انسان دلسوزی شده. ازاده شده. مدعی شده.چطور 30 سال بدون هیچ اعتراضی نانخور دولت بود؟1 ایا در این 30 سال ظلم نبود؟ 2 مردم همه راضی بودن؟ 3 فقر.بدبختی وجود نداشت؟ 4 فساد گرسنگی و خفقان نبود؟ همه اینها بود اما چرا قهرمان شما موسوی اعتراضی نداشت؟ چرا 30 سال براحتی از تمام این مسائل گذشت؟ چرا همینکه پای قدرت و رئیس جمهوری بمیان امد موسوی هم دلسوز هم ازاده هم مردم دوست شد؟ فکر کنم جواب سئوالم را کودک 6 ساله هم بدونه.حال ازشماحامیان موسوی سئوالم اینه که..موسوی چرا با اینهمه ظلم و خفقان 30 سال ساکت ماند؟ موسوی 8 سال بر صندلی قدرت تکیه زده بود چکار مثبتی برای مردم بیچاره کرد؟ لطفا منطقی جواب دهید.ممنون."


در جواب به دوست عزیزم طراحی " جبهه مشارکت ایران اسلامی " از کارهای مهندس موسوی است.
اینکه شما میگید هیچ کاری نکرده نظر خودتونه چون انتظار شما این بوده که کاملا مخالف با نظام کار میکرده
اما خدماتی که اصلاح طلبان برای ما در ایران داشتند بسیار بزرگتر از کارهایی است که مخالفین (اپوزیسیون) انجام داده.
----------------
کاربر گرامی
لطفا نام شهر و کشور محل زندگی خود را به فارسی بنویسید.
با تشکر
دوشنبه 29 تیر 1388

dkdk - ‌د‌‌انمارک - اسلیس
be range sabz - ایران - تهران
دوست متولد 60 موسوی با پیشنهاد رهبر اصلیت قدرتش از 58 بود اگر از بزرگترتان بپرسید حتما خواهید فهمید.ظمنا اگر کامنت دوست رزمنده ای را که از جفای موسوی به رزمندگان 8 سال دفاع مقدس کرده بود میخواندی مطمئنا بهتر قضاوت میکردی.رزمندگانیکه تمامی ملت ایران مدیون رشادتها و شهادتها و فداکاریشان هستند.یار واقعی مردم ایران نه گروه احمدی نژاد است.و نه گروه موسوی.یار حقیقی ملت اون رزمندگانی بودن که از جانشان گذشتند تا ملت ایران مورد تجاوز متجاوزان قرار نگیرند.که متاسفانه زود فراموش شدند. در اخر رهبر مردم ایران نه موسوی نه احمدی و نه خامنه ای هیچکدام نیستند.رهبر واقعی نوجوانیست که بخود نارنجک بست و رفت زیر تانک دشمن.حال هر وقت موسوی یا احمدی توانستند اینقدر شجاع و دلیر باشند انوقت ادعا کنند. به مولا قسم که شرمساری ازان انهاست در برابر حسین فهمیده و شهدا.
سه‌شنبه 30 تیر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.