جلسه سرکوب کنندگان و لباس شخصی ها در مورد نحوه برخورد با تظاهرات - فایل صوتی

جلسه سرکوب کنندگان و لباس شخصی ها در مورد نحوه برخورد با تظاهرات

برای شنیدن فایل صوتی جلسه سرکوب کنندگان و لباس شخصی ها در مورد نحوه برخورد با تظاهرات

اینجا را کلیک کنید

ahb51 - آلمان - هانوفر
آقا ما که هر کاری کردیم این فایل صوتی را پیدا نکردیم..تورو خدا فایل را مستقیم روی سایت نسب کنید.سپاس
شنبه 27 تیر 1388

iraneazad2008 - هلند - دلفت
با دورود به هم میهنان عزیز
روز یکشنبه ۱۹-۰۷-۲۰۰۹ ساعت ۱۳ تا۱۵ بعدظهر مقابل پارلمان هلند در شهر لاهه برای همبستگی‌ و پشتیبانی از ملت عزیزمان حضور یابید و صدای اعتراض خود را به گوش جهانیان برسانید.
پاینده با د ایران
شنبه 27 تیر 1388

sohrab199 - ایران - تهران
لطفا فایل ام پی 3 بگذارید
شنبه 27 تیر 1388

mn4434 - انگلیس - لندن
نمیشه گوش کرد
شنبه 27 تیر 1388

chkavak - ایران - تهران
همایش کوثر، جلسه وزارت منفور اطلاعات در مورد 18 تیر

در یک وبلاگ بنام زندیق حدود 12 فایل صوتی از جلسه اخیر سرکردگان وزارت منفور اطلاعات به چشم میخورد. این فایلهای صوتی چگونه و توسط چه کسی به بیرون درز کرده مهم نیست و شاید هم خودشان برای بهره برداری کثیف سیاسی آنرا به خارج از دایره اهریمنی شان فرستادند. آنچه مهم است پرده برداری ناشیانه جنایتکاران از جنایاتی که انجام داده اند است. از شما عزیزان تقاضا دارم این فایلهای صوتی را هر چند طولانی هستند با دقت گوش کنید و اظهارات مزدوران آدمکش وزارت کثیف اصلاعات را بدرستی تجزیه و تحلیل نمائید. بسیاری از پرسشهای بی پاسخ مانده ملت ایران در ارتباط با جنایات اخیر و آمران و عاملان این جنایات را میتوان از میان همین فایلهای صوتی پاسخ داد.
بطور مثال سرکرده و گرداننده جلسه که بنام همایش کوثر نام گذاری شده بود در مورد یورش وحشیانه ماموران آدمکشش به خوابگاه کوی دانشگاه چنین می گوید:
که ما به ماموران(لباس شخصی ها) 15 دقیقه وقت حمله دادیم اما چرا حمله بیش از 15 دقیقه طول کشید!!!!!
چرا شماها اول به دانشجویانی که از خانواده شهدا و جانبازان و سهمیه بسیج و سپاه محسوب میشدند حمله ور شدید و مورد ضرب و شتم قرار دادید!!!
وی در گوشه دیگری ادامه میدهد که ساکنین امیرآباد اصلا مذهبی نیستند و اعتقادی به اسلام و انقلاب ندارند و همگی دشمن ما بوده و در هنگامه چنین شورشهایی سریعا برای حمایت به دانشجویان ملحق می شوند پس شماها چرا هیچ کاری نمی کنید!!!! کم مانده مردم بریزند و سرمان را کنار جوی آب بیخ تا بیخ ببرند!!!!
در جای دیگری این مزدور می گوید تا کنون بنا به فرموده رهبر یک تقسیم بندی بین خودی و غیر خودی وجود داشت اما الان ما متوجه شدیم که تقسیم بندی آقا هم درست نیست و آنگونه که ایشان میگفتند نیست و بسیاری از خودی ها نیز غیر خودی محسوب می شوند و رو در روی ما قرار گرفتند. آیا میدانید تعداد غیر خودیها چقدر شده؟
در جای دیگر این آدمکش حرفه ای پرده از روابط نامشروع حکومت برای آموزش های انسان ستیزشان با روسیه کثیف بر میدارد و ناشیانه اعتراف به درس گرفتن برای سرکوب ملت ایران از روسیه می کند.

اینها شدیدا از مردم ترسیده اند و مزدورانشان را نیز برای مقابله با مردم شدیدا تهدید می کنند.
جالب توجه اینکه در یک قسمت همین مزدور خطاب به مزدوران دون مرتبه اش می گوید ما پیمان بستیم که برای منافع رهبر و خودمان و نظام کار کنیم و هر کاری که لازم باشد انجام بدهیم.

لطفا فایلها را دانلود و سریعا پخش کنید تا آندسته از بی خبرانی که هنوز گمان می کنند اینها پاک و مطهر و بی کناه و بر حق هستند بشنوند و بفهمند که از چه جانوران جنایتکاری حمایت میکنند و حامی چه رژیم ضد بشری هستند که سران و گردانندگانش بنام اسلام و خدا و انقلاب تا خرخره غرق در جنایت و آدمکشی و فساد و تقلبند.
آدرس سایت:https://www.zandiq.com/pandiq/0000000003.shtml
شنبه 27 تیر 1388

ehsasoeshgh - گوتنبرگ - سوئد
ای مزدوران کم خرد بر فرض که چند نفر از سران را هم گرفتید با دریای از مردم چه میکند
شنبه 27 تیر 1388

vahid_uk85 - انگلیس - لندن
مسئولان سایت لطفا زیر لینک قید کنید وقتی فایل رو باز میکنندrun activex script را active کنند
شنبه 27 تیر 1388

mlowes - آمریکا - واشینگتن-دی سی
دوستان عزیز طولانی است ولی حتما گوش کنید.
شنبه 27 تیر 1388

jina jina - انگلستان - لندن
یه مشت حیوون مفت خور کثیف
شنبه 27 تیر 1388

waxy - امریکا - سیاتل
براحتی میشه از رویش استراتژی ضد تهیه کرد.
آخه کودتاچی قرن ۲۱ که دوره تفنگ نیست , شماکه چین نبودین خواستین از سرکوب ۲۰ سال پیش میدان تیان آن من چین الگو برداری کنی .عجب از بی عقلی بعضی ها که از اشتباه ۳۰ سال پیش شاه درس نگرفتن چون اونم خط قرمز رد کرد. صداهای توش کسی میشناسه ؟
شنبه 27 تیر 1388

amirparsi - ایران - تهران
گیرم که میکشید....
گیرم که میبرید......
با رویش ناگزیر جوانه ها چه میکنید......
شنبه 27 تیر 1388

kiya - آمریکا - نیویورک
در بزرگترین اعتراض مدنی میلیونی ، قانونی و شبانه در ایران و در سه شنبه شب 30 تیر ماه 1388 (به یاد جان باختگان روز 30 خرداد که در حکومت نظامی کشته شدند از جمله ندا آقا سلطان) از مردم ایران درخواست می گردد دقیقاً در ساعت 9:00 شب و با آغاز اخبار ساعت 9 همگی یک وسیله برقی پر مصرف ( ترجیحاً اتو یی که روی درجه آخر هست و یا جاروبرقی، سشوار، هیتر و ...) را برای 240 ثانیه( 4 دقیقه) به برق متصل کنید( اگر می خواهید بیشتر تأثیر گذار باشید همزمان 2 یا سه وسیله را با هم به برق بزنید). توجه کنید که زمان بسیار و بسیار مهم است. در صورتی که حتی 10 ثانیه تأخیر داشته باشید از قافله عقب خواهید ماند.
با همکاری 3 میلیون خانواده در ایران دقیقاً در ساعت 9 شب که خود را با دینگ دینگ کردن آغازی شروع اخبار ساعت 9 شب شبکه اول هماهنگ کرده و با دینگ آخر و شروع اخبار، اتوی خود ( یا سه شوار و یا هر وسیله پر مصرف از قبیل هیتر و ...) را به برق می زنند، شوکی به شبکه نیروگاهی ایران وارد آمده و شبکه برق کشور ناچار به قطع بارها و خاموشی مطلق خواهد شد.
توصیه ایمنی: پس از قطع برق فوراً وسیله برقی و یخچال خود را از برق بیرون بکشید تا در هنگام وصل مجدد برق که حدود 2 ساعت طول می کشد ضمن اینکه یخچال شما آسیب نمی بیند، هم وطنان ما در اداره مرکزی دیسپاچینگ ملی برق نیز سریعتر بتوانند شبکه برق را بازیابی و برق شما را وصل کنند.
نکته مهم : بعید نیست که در روز 30 تیر ماه حکومت زمان اخبار ساعت 9 را عوض کند و یا در شهرهای مختلف اخبار را با تأخیرهای جداگانه پخش کنند . مثلاً اخبار را ساعت 9:01 دقیقه پخش کنند. مهم نیست. ما با شروع اخبار وسیله های برقی را به برق متصل می کنیم. این کار حکومت چون به تفکیک هر شهر انجام می شود تأثیری ندارد. و اگر آن شب اخبار ساعت 9 را پخش نکردند، با اخبار ساعت 10 شبکه سه این کار را انجام می دهیم. اگر اخبار ساعت 10 شبکه سه نیز پخش نشد با اخبار ساعت 10:30 شبکه 2 این کار را می کنیم.
این کار و تحمل ماکزیمم 2 ساعت بی برقی نتایج ذیل را به همراه دارد.
1) وحدت ملی را به رخ حکومت دیکتاتوری می رسانیم
2) این خبر مانند بمب در تمامی دنیا صدا می کندو غیر قابل کتمان می باشد( دیگر نمی توانند بگویند اینها خارجی هستند و وجود مردم را کتمان کنند)
3) دژخیمانی که هنوز در خوابند یآ خود را به خواب زده اند با قطع برق کل ایران، برق آنها نیز قطع شده و می فهمند که رفتنی هستند (شاید به راه راست برگردند).
4) دیگر با استفاده ابزاری از انگ منافق، بسیج و سپاه قادر به مقابله و سرکوب با مردم عادی نیستند.
5) حکومت دیکتاتور از قدرت اتحاد ملت به ترس و وحشت خواهد افتاد
6) ملت ایران خود را باور خواهند کرد و برای حرکتهای بعدی آماده خواهند شد.
7) بدون اینکه حتی خون یک نفر هم ریخته شود و یا کسی شناخته شده و به زندان بیفتد یک راه پیمایی میلیونی شبانه کرده ایم.
8) پس از خاموشی مطلق ( توضیح اینکه در 30 تیر ماه ، ماه در ساعت 9 شب در آسمان نبوده و همه جا تاریک و بدون هیچگونه نوری می گردد) می توانیم بدون ترس از نفوذیان رژیم کودتا فریاد آزادی و الله اکبر سر دهیم.
9) با توجه به اینکه قطع سراسری برق یک کشور جزء حوادث تاریخی آن کشور می باشد، اتحاد ایرانیان ظلم ستیز و شب 30 تیر ماه به تاریخ می پیوندد.
شنبه 27 تیر 1388

hezbollah - ایران - جیرفت
در کشورم ایرن آزادی اینقدر وجود داره که شما میتوانید بر اساس توهمتان بریزید تو خیابان باسکوت راهپیمایی کنید شعارهای غیر متعارف بدید راه بندان کنید شیشه بشکنید اتوبوس اتیش بزنید درگیری ایجاد کنید 600 مامور انتظامی رو تو یک روز زخمی کنید و چند نفر کشته شن عزیزم وسط همچی دعوایی نمیان یه تیکه حلوا بدن دستت بری شب خونه BBCpersianوvoaگوش کنی شب هم خواب where is my vote ببینی فردا هم به خیال اینکه خربزه میدن از ازادی سواستفاده کنی هر که خربزه میخوره.............
شنبه 27 تیر 1388

shan - پلژیک - پلژیک
وقتی فایل باز میکنید یه سافت ور کوچکی هست که باید ان استال کنید بهد می تونید گوش کنید پاینده باد ایران
شنبه 27 تیر 1388

shirdelan2009 - هلند - ایده
مرگ بر نظام کثیف جمهوری روسی ایران و طرفدارانش.
دیگر اسلامی در کار نیست. / استبداد و ظلم و زور در میان است. با روسیه ریختند رو هم دارند موشک بازی میکنند.
به خواسته خداوند و جهانیان و ملت شیردل ایران هم نظام کثیف و هم روسیه به خاک و خون می افتند و به جهنم رفتنی میشند.
شنبه 27 تیر 1388

kafar - المان - اخن
hamidTANTAN - اتریش - وین
و یا نیم رخ و یا ان چند نام دیگر که نوکر.. فرعون خامنه ای هستن -
بزودی همین جنبش سبز تو و بقیه نوکران فرعون خامنه ای را بدرک نزد خمینی دجال میفرستند . امین
مرگ بر بسیجیان بی وطن
شنبه 27 تیر 1388

mn4434 - انگلیس - لندن
برای شنیدن جلسات اطلاعات برید اینجا https://www.zandiq.com/pandiq/0000000003.shtml
شنبه 27 تیر 1388

ARIYA_TEHRAN - ایران - تهران
با سلام خدمت مسپولین سایت
این سایت با تمام لینکهای موجودش فیلتر شده حتی فیلتر شکن ها هم فیلتر شدن با یه بدختی بعداز یه هفته تونستم وارد شم خواهشن یه کاری کنید ممنون
شنبه 27 تیر 1388

amirhosein110ir - چین - شانگهای
دانلود کامل نماز جمعه (قسمت اول):
https://www.rafsanjani.ir/files/video%20part%201_24246.wmv
دانلود کامل نماز جمعه (قسمت دوم):
https://www.rafsanjani.ir/files/video%20part%202_24247.wmv
شنبه 27 تیر 1388

eshghoazadi - ایران - تهران
من که نتونستم چیزی دانلود کنم.
شنبه 27 تیر 1388

dora - هلند - اسن
ما که هر کاری کردیم نمیشه گوش کرد
شنبه 27 تیر 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
ضمن عرض خسته نباشید خدمت سرداران بی شرافت اسلام می خواستم سوختن درون فیهاخالدون آن ماتحت مبارک را خدمت شما تبریک عرض کنم :-)
شنبه 27 تیر 1388

persianmead - ایران - تبریر
بچه ها همین کسی که این فایل رو خارج کرده مطمئنا وجدانش بیدار شده یا اینکه ترسیده.به هر حال زمان زیادی از قدرت اینها نمونده مردم عادی منظورم موج سبز که مثل اینها بیرحم نیستند که این بی دینهارو به جزای اعمالشون برسونه اینها بتوسط خودشون به جزائ اعمالشون خواهند رسید.زمان شاه ساواکی هارو ریزریز کردند. درحالیکه تو خواب هم همچین روزی را نمییدند. الان اینها تو خواب هستند خوبیش همینه. والا هیچ ظالمی به جزاش نمیرسید خودش را نجات میداد وقی وجدان نداری عقل هم نداری واقعیت هارو ببینی میخوابی یا در قدرت غرق میشی تا روزی که سرت به باد بدی. بجه هااینها همش ایه مخوانند و از خدا حرف مئزنند خوداشون رو خرحساب کردند والا اینا نه به خدا نه به هیچ چیز اعتقادی ندارند. به عبارتی مطمئن هستند که اخرتی وجود نداره .والا نمیتونستند اینقدر بیرحم و وحشی باشند. اون کسی که نماز رو با کفش در نماز جمعه میخونه بسیار از ائنها با خدا تر هست. به امید پیروزی .
شنبه 27 تیر 1388

niloochi - آلمان - دوسلدورف
اینها کثیفترین ادمهائی هستند که میتونی وجود داشته باشه.لات ترین اشغالترین و هرزه ترین ادم های روی زمین.معذرت می خوام از دوستانم که مجبور شم حرفائی رو نثار این حیوانات کنم.ممنون از فردی که این سخنرانی رو لو داده.
شنبه 27 تیر 1388

chkavak - ایران - تهران
مسئول محترم سایت لطفا این 12 فایل صوتی را را از آدرس زیر دانلود و روی سای قرار بدهید تا همه قادر به شنیدن آن باشند. آگر این کار برایتان امکان ندارد مرا در جریان بگذارید تا برایتان فایلها را ارسال کنیم.
https://www.zandiq.com/pandiq/0000000003.shtml
شنبه 27 تیر 1388

linda-amsterdam - هلند - امستردام
https://www.facebook.com/ext/share.php?sid=111844546346h=5azlfu=Nzi_b این لینکش هست میتونید ازااینجا گوش کنید.
شنبه 27 تیر 1388

msnam - ایران - تهران
این همایش کوٍثر وزارت اطلاعات برای 18 تیر 1378 است. لینک کل جلسه هم اینجاست:
https://www.zandiq.com/pandiq/0000000003.shtml
شنبه 27 تیر 1388

niloochi - آلمان - دوسلدورف
دوستان کسی اطلاع داره اسم این مجری و برگزار کننده این تجمع کثیف که از همشون کثیفتره چیه؟
شنبه 27 تیر 1388

dook - امارات - دبی
بروید و اسلامی که اهل سنت دنبال ان هستند بیاموزید تا اینگونه در ضلت و خواری و زیر مکر و ظلم این نامردهای بی دین اذیت نشین.
(ومن اعرض عن ذکری فان له معیشة ضنکا ونحشره یوم القیامة اعمى )

هر که رو گردان شود از یاد کردن من پس او را بود زندگی تنگ و نا بینا برانگیزیم او را روز قیامت.
شنبه 27 تیر 1388

WAXY - امریکا - سیاتل
یکی دوتا کار ساده استفاده از :تاکی واکی - دادن نقشهای مختلف به افراددر تجمعات یا تجمعات ۹ شب به بعد
میتونه باشه ,البته پیش بینی میکنم به اونجها نرسه کودتاچی خودش وا بره.
شنبه 27 تیر 1388

ahura - ژاپن - توکیو
https://twitc.com/P3qrjljU
ahb51 - آلمان - هانوفر

این لینک مستقیمی هست که میتونین این فایل رو بشنوین . البته باید نرم افزاری که بالای صفحه میاد رو دانلود کنی - تا بعد بتونی گوش کنی
شنبه 27 تیر 1388

SIAVASHOMA - انگلستان - منچستر
https://twitc.com/P3qrjljU اینجا گوش کنید خاک بر سر اینا که یدونند مردم دست بر دار نیستند و میدونند واقعا مردم ذله شده اند وهنوز فکر سرکوبی وکشتار هستند.خودشونو سرهنگ و سردار صدا میزنند ولی سر تا پا یک کرباسند ومردم بهشون میگند ........های چماقدار خاین جان و مال و نامس.
شنبه 27 تیر 1388

mahnadi - هلند - هارلم
شما ها هیچ غلطی نمیتوانید بکنیداگر شما هر نقشه ای بکشید مردم وجوانان ما صداها باراز شما زیرکتر وبینا ترند که شما کوران وکرانید که عشق این ملت رو به این وطن نمیبید متاسفم برای این هموطن کرد وآذری یا شاید هم نیستند هموطن که اینطور در پی دوزوکلکووسرکوب ملت هستند
همتون رو به درک خواهیم فرستاد خاءنان افشینهای آدم فروش ووطن فروش
بخاطر پول وحج و.....***حالا این جلسه مربوط به سالیان گذشته است
وای بحال الانشون
این صحبت ها نشون داد که ما چقدر درست میدانستیم که با چه قوم ظالمینی طرفیم تو فکرند که ببینید چطور مردم هموطن خودشون رو سرکوب کنند بکشند یا به زندان ببرند
**********زندانیهای سیاسی را فراموش نکنیم**************
نافرمانی مدنی -اعتصابات سراسری -تحریم صدا وسیمای ابلیس
مواظب اطرافیان خود باشید تا خاءنین نتوانندنفوذکنند
زنده باد ایرانیان شریف ووطن دوست
شنبه 27 تیر 1388

dbsh3000 - سوئد - یوتبوری
hezbollah - ایران - جیرفت
مرگ و نفرین به تو جیره خوار جیرفتی پیداست که به جیر جیر افتادی مثل جیر جیرک
شنبه 27 تیر 1388

sam-antwerpen - بلژیک - انتورپن
وقتی که به این فایل گوش دهید متوجه میشود که
- نفاق و چند دستگی انداختن در اراده جمعی.
-خبرچینی و به تبع ان دستگیری سر کرده ها و فعالین برای ایجاد و حشت دربقیه.
-خورد کردن مردم به دسته های کوچک قابل سرکوب.
-شایعه پراکنی در جهت لوث کردن اراده مردم از ادمه مبارزات و خاتمه یافته تلقی کردن ان برای مردم.
-سرکوب سریع و فوری با پاشیدن گرد وحشت و ترس و ایجاد شایعاتی مبنی بر حضور گسترده نیروهای سرکوب گر از ترفند های اصلی ضد مردمی انهاست.
نکات جالب اینست که :
-یک مشت د...ی و بیسواد هستند که با راههایی بسیار ابتدایی و بیشتر از طریق ادم فروشی و خبر چینی عمل میکنند.
-همین که در بین انها اشخاصی وجود دارند که با بخطر انداختن جان خود و ضبط و انتشار این اطلاعات طبقه بندی شده در جهت کمک به جنبش سبز و مردمی اسامی انها و ترفندهایشان را بر ملا میسازند نشان از عدم انسجام انها و میل به پیوستن انها به مردم دارد که البته در موقعی که کفه موازنه قدرت کمی به طرف مردم سنگین شود این گسست به شدت اتفاق خواهد افتاد.نکته مهم رسیدن و رساندن جنبش به این مرحله است.
-نقش پول و هدایا بودجه و سفرهای تشویقی و ...
-اقرار انها به ناتوانی در برخورد با تجمعات چندنقطعه ایی وهمزمان.
اینها رفتنی هستند!مطمئن هستم! حرفهای خوب سازگارا بهترین روش های مقابله است. پیروز باشید V
شنبه 27 تیر 1388

mahnadi - هلند - هارلم
hezbollah - ایران - جیرفت
میبینم که بد جوری ترسیدید به قول خودت این یکم ازادی رو به ملت زیاد می بینی خوب شما که هر وقت بهتون پول بدن با اوتوبوس میبرنتون دردربعدم بهتون غذا میدن تا از سخنرانی فلان دروغگویاولی وقیه استقبال زوری بعمل بیاریددیگه چرا گریه میکنی ؟؟؟؟؟؟؟خوب اینهمه جمعیت یکرنگ ویکدل که آزادی مردم ومیهنشون رو میخوان چرا باید شما ها انقدر ناراححت کنه وبترسونه حتمابخاطر اینه که مواجبتون قطع میشه دستتون هم کوتاه در ضمن شیشه شکستن و خرابکاری ها رو هم خدا رو شکرفیلمها نشون داد که چه کسانی هستند خواب بودی ؟!!!!! بوی الرحمان میدین ها!!!!! شرف صدای امریکا وبی بی سی از تو وطن فروش بیشتره حالا دیگه مردم نبالی میکنن شما ها باید برقصید
زندهباد ایرانی شریف ودلیر وطن دوست زندانیهای سیاسی را فراموش نکنیم
شنبه 27 تیر 1388

Reformist19 - آمریکا - لوس آنجلس
زنده باد مردم با فهم ایران که با اتکاه به رهبران خود در داخل ایران مخالفت خود را علیه رژیم سلطانی خامنه ای تا پیروزی نهایی ادامه خواهند داد.
شنبه 27 تیر 1388

niagara - ایران - تهران
https://twitc.com/P3qrjljU
بهترین و سریعترین لینک این فایل.هنوز فیلتر نشده.عجله کنید واقعا شوکه کنندست
شنبه 27 تیر 1388

Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن
مصلمه که ترسیدن. شما هم اگه تو خونه غصبی30 سال پیش زندگی می کردین می ترسیدین!!!!!
شنبه 27 تیر 1388

aria-aria-nl - هلند - روتردام
میگم اونی که این فایل داده بیرون تو زرد از اب در اومده ولی فایل صوتی مهمی است و به درد مبارزین داخل ایران میخوره بچه ها خوب گوش بدید و یک قدم جلوتر از اینها باشند البته از صحبت هاشون معلومه روسای وزارت اطلاعات هستند ولی باز هم فایل صوتی مهمی است
شنبه 27 تیر 1388

hezbollah - ایران - جیرفت
dbsh3000 - سوئد - یوتبوری
mahnadi - هلند - هارلم
مرگ ونفرین شما خوردن داره بنده یه کشاورزم و جیره خوار بازومم جیر جیر جیرجیرک بهتر است از بیانات موئدبانه شما
mahnadi - هلند - هارلم
باز هم در ابتدای کلامت توهم زدی اما در رابطه با فیلمها کل فیلم های درگیری ها رو دیدم ازجمله کارای نیروی انتظامی رو اصلا قابل دفاع نیست
شنبه 27 تیر 1388

mah1 - ایران - تهران
hezbollah پ.....له امام! نگو کشورم ایران! برایه دهنت خیلی بزرگه. برو فلسطین میخوانت.
شنبه 27 تیر 1388

BEHNAM... - ایران - تهران
یه عده ادم عصبی و عوضی ... پول نفت کجا میره؟ خب باید اینها رو سیر نگه داشت تا بجونه مردم انداخت (مثل سگ)...
جلوی سیل مردم مثل قطره می مونید.بزودی در این سیل خروشان خفه خواهید شد
شنبه 27 تیر 1388

ufo - دانمارک - وایله
وای اگر ازادی بود؟وای اگرخنده جای گریه را میگرفت؟وای اگر انسان می فهمید چکاوک گل سرخ را چرا دوست میداشت وپروانه وار دورش برای چه میرقصد؟وای اگر من میدانستم روزی نیستو نابود خواهمشد واین صندلی قدرت را چه اسان به دیگری خواهم دادکه اوهم چند صباحی نفهمد رقص چکاوکرا.اره دنیا وایسا من میخواهم پیاده شم اره وایساچون اگر همه بدانندمعنی ازادگی را اینهمه سرهنگوسردار وفشنگ لباس شخصی بی کار خواهند شد.اره وایسادنیا بگذار همه ازاده خواهان پیاده شن.تقدیم به نداوسهراب.
شنبه 27 تیر 1388

bij - المان - المان
hezbollah - ایران - جیرفت گرام،
دوره شاه هم
در کشورمان ایران آزادی اینقدر وجود داشت که شما حزب الئه یها میتوانستید بر اساس توهمتان بریزید تو خیابان باسکوت راهپیمایی کنید شعارهای غیر متعارف بدید راه بندان کنید شیشه بشکنید اتوبوس اتیش بزنید درگیری ایجاد کنید 600 مامور انتظامی رو تو یک روز زخمی کنید و چند نفر کشته شن ...
عزیز دل دین وحشت!
پس هر دیکتاتوری میتواند همین ادعای تو و احمدی نژاد را بازگو کند.
مردم 1400 پیش در حجاز هم این ادعا را قبول نکردند وقتی محمد در بستر رو به مرگ بود اکثریت قریب به اتفاق روگردان از او با ابوبکر بیعت کردند!!!
شنبه 27 تیر 1388

arash-eindhoven - هلند - ایندهوفن
با همه دنگ و فنگ ها نیروهای مردمی در قلب جلسه حضور داشته و در حال سرجنباندن و تصدیق ظاهری و خندیدن در دل به مزخرفات ٬ کار خود را کرده و اطلاعات را به بیرون میفرستاده ....مزدوران حاضر در اینگونه جلسات ضد مردمی باید بدانند فردا زیرش نزنند و به یقین منتظر مرگ بی امان و تکه تکه شدنشان توسط مادران کشته شدگان باشند.
شنبه 27 تیر 1388

0kamran - ایران - شیراز
دوستان لطفا این فایل صوتی را با حوصله گوش کنید خیلی مهمه حتی اگر خودشان برا ترسوندن مردم پخش کرده باشند به اسامی توجه کنیم! و کمک کنید پخش بشه . لینک دیگه ای هم هست اگر بخواهید دانلود کننید:.......
شنبه 27 تیر 1388

0kamran - ایران - شیراز
https://uploading.com/files/QPDWWYPY/_Basiji_secret_services_meeting_Audio.mp3.html
شنبه 27 تیر 1388

gole sorkh - ایران - تهران
خدا را شکر انتشار این اخبار نشان می دهد که در کانون کثافت یعنی سازمان امنیت آخوندها هم چند دستگی وجود دارد و این خودش کلی به نفع مردم است. یادتان می آید بسیجی آدمکشی که بعد از دستگیری به ... خوردن افتاده بود اینها همه شان یعنی اکثریت قریب به اتفاق از همان قماشند. با کوچکترین احساس ناامنی خودشان یکدیگر را تکه پاره خواهند کرد فقط عده ای معدود هستند لنگه خود ولایت کثافت و یا امثال مرتضوی کفتار که باید انشااله مردم ترتیب آنها را بدهند.
bij آلمان
جنابعالی تبلیغ برای وهابیت می کنی . بی دلیل از هر فرصتی برای توهین به دین بهره برداری می کنی.
hezbollah
شما هم لطفا ...را ببندید و به کشاورزی تان مشغول باشید بهتر است نکند خشخاش برای سرداران حکومت می کاری واقعا بعد از این همه جنایت که مرتکب شده اید این اراجیف بیشتر جنبه جوک دارد مردشور آن رهبر آدمکش جنایتکارت به همراه خودت را با هم ببرد انشااله
شنبه 27 تیر 1388

aria-aria-nl - هلند - روتردام
سربازان گمنام امام زمان نوبت ما هم میرسه دور نیست همانجوری که در اخر ارزوی شهادت میکنید همهتون را به درک واصل میکنیم دور نیست انتقام تمام خونهای ریخته شده را میگیریم دور نیست
یکشنبه 28 تیر 1388

hamed_58 - سوئد - گوتنبرگ
مشاهدات تکان‌دهنده‌ی یک پزشک از شنبه‌ی خونین 30 خرداد
https://www.ireport.com/docs/DOC-300345
یکشنبه 28 تیر 1388

aria-aria-nl - هلند - روتردام
سربازان گمنام امام زمان نوبت ما هم میرسه دور نیست همانجوری که در اخر ارزوی شهادت میکنید همهتون را به درک واصل میکنیم دور نیست انتقام تمام خونهای ریخته شده را میگیریم دور نیست
یکشنبه 28 تیر 1388

سارا-دوبلین ایرلند - ایرلند - دوبلین
دوازده فایل صوتی از جلسات مخفی جنایتکاران اطلاعات، بسیج و لباس شخصی. هرچند معمولاً شناسایی این جنایاتکاران از روی عکس آنها صورت می گیرد اما در مواردی اینچنین که فقط صدای این جنایتکاران در دسترس است وظیفه ی تمام افرادی که با صدا و صدابرداری سر وکار و تخصص دارند جهت هر گونه شناسایی و معرفی این افراد به مردم، هم وظیفه ای وجدانی و شخصی، هم ملی و هم بین المللی است
https://www.facebook.com/ext/share.php?sid=123241590241h=gykcju=MjJA9ref=nf
یکشنبه 28 تیر 1388

soheyl_uk - انگلستان - لندن
‏‏ دوستانی‌ که نمی‌تونن فایل رو بشنوند به لینک پایین مراجعه کنن
https://www.youtube.com/user/2005soheyl#grid/all
یکشنبه 28 تیر 1388

salma - کانادا - تورنتو
جلسه فوق جهت توجیه فرماندهان کل اطلاعات و عملیات ستاد فرماندهی کل نیروی انتظامی جمهوری شیطانی بود . انقلاب بزرگ 57 نیز اینگونه آغاز شد با لو رفتن و پوسیدن از درون و متلاشی شدن از برون . بالاخره کودک نوپای انقلاب از مادر زاده شد.
یکشنبه 28 تیر 1388

ayate_sheitani_hamburg - المان - هامبورگ
حالا همه واسه ما شدن خدا یه خط از زر زرهای یه عرب ملخ خور مینویسند میخوان بنده های گمراه را هدایت کنند.این اراجیف تاریخ انقضاش گذشته
عقاید هم محترم ولی تا وقتی نخوای زورکی ... طرف مقابلت جاش کنی چیزی که جزو سنت های اصیل ایرانی هاس
یکشنبه 28 تیر 1388

esfahanmove - ایران - ایران
30 تیرماه 1388 راًس ساعت 9 شب همزمان با شروع اخبار با استفاده از یک وسیله برقی پرمصرف تنها برای 4 دقیقه در مخالفت میلیونی با نظام همکاری کنید (زمان بسیار مهم است بدون 1 ثانیه تاخیر)
لطفا اطلاع رسانی کنید.
یکشنبه 28 تیر 1388

bij - المان - المان
gole sorkh گرام،
نه هم مکاتبه ای اینها تبلیغ نیست تاریخ گویای اسلام در کتب مذهبی شما است.
ما با مکتبی که ضد انسان حکم میدهد و تاریخش دارای نمونه های جنایت علیه بشر و پسرفتگی در تمام شئونات زندگی میباشد مخالفت داریم. دین و غیر دین مشکل اساسی نیست بلکه تابوها و تقدس تو را از دید انتقادی بر حذر می دارد!
اگر بیشتر دلیل میجویی به پیامهای من در سایتهای دیگر رجوع کن وگرنه جستجوی اسناد در اینترنت جوابگوی خیلی از جویندگان واقعیت با ارائه اسنادمی باشد. (جستجو جمله در گوگل: “انچه نمی خواهند بدانی„ برای مثال)
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

سید مهدی - ایران - تهران
chkavak - ایران - تهران
بدبخت هر کی میتونه یه فایل صوتی درست کنه و بزاره تو نت خیلی بیچاره ایی .... درود بر نظام مقدس جمهوری اسلامی .... درود برتو ای حزب الله و نیم رخ که یکتنه ایستادگی میکنید
چهار‌شنبه 31 تیر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.