فال روز شنبه ۱۸ جولای ۲۷ تیر

فال روز شنبه 18 جولای 27 تیر

 فروردین

شما معمولا آنچنان متین هستید که اگر زمانی برای دفاع، کسی را گاز بگیرید انگار که شوک رخ ه است. شما می توانید در معرض یک موقعیت بد قرار گرفته باشید اما اگر در آن هنگام در وضعیت عادی نبودید، عذرخواهی کنید. انتظار و اتفاقات تازه ای را داری ولی ممکن است که این اتفاقات رخ ندهد چون عواملی وجود دارد که می تواند این حوادث را به تاخیر بیاندازد در این فاصله می توان به کارهای دیگری پرداخت و خود را آماده کرد.

اردیبهشت

 عنصر شما هواست یعنی بعضی اوقات نمی توانید به جای تفکر بر اساس احساسات عمل کنید. اگر بتوانید این دو را با هم ترکیب کنید می توانید مشکلات را با سرعت نور حل کنید و به سرعت پیشرفت کنید. اگر این وضعیت همچنان که هست ادامه یابد به شرایطی می رسد که چندان باب میل تو نیست بنابراین تا دیر نشده می توان تدبیر تازه ای اندیشید و راهکارهای جدیدی را پیدا کرد که در نهایت به سود تو تمام شود.

خرداد

 امروز خطری برایتان وجود دارد، چون همه سرشان شلوغ است و حواسشان نیست. همچنین اگر تمام کارهایی را که باید امروز انجام می ید انجام ندهید دنیا به پایان نمی رسد. اما بخاطر انجام کاری شایسته تقدیر و تحسین می شوی دوستان و همکاران تو را در این باره تشویق خواهند کرد که در نهایت به سود تو تمام شود.

تیر

 امروز خیلی بطور ایده آلیستی به همه چیز و همه کس فکر می کنید ولی در عین حال نباید توقع تان را بطور غیرواقعی زیاد بالا ببرید. خوب بخوابید تا سلامت باشید. موفقیت تو در این کار برای خانواده موجب افتخار و سربلندی خواهد بود سربلندی آنها باعث افتخار و غرور تو می شود و یکبار دیگر به این نکته پی خواهی برد که استع های بی نظیری در تو نهفته شده است.

مرداد

 امروز در انتظار پیشرفت زیادی باشید. همسرتان ابراز احساسات زیادی به شما خواهد کرد. در ضمن اگر کسی از شما کمک بخواهد یا برعکس آماده ارائه ن می باشید. نباید بگذاری که رکود و یکنواختی زندگی تو را تحت تاثیر قرار دهد هر از چند گاه با یک ابتکار تازه باید دست به عمل جدیدی زد و پیشرفت کرد با یک برنامه ریزی خوب باید از وقتهای مرده استفاده کرد.

شهریور

 امروز مراقب خود باشید چون خیلی زود، احساس خستگی و کسالت خواهید کرد. بهترین کار برای جلوگیری از این حالت این است که خود را مشغول کاری که به انجام ن آن افتخار می کنید، کنید.پس از یک دوه بحرانی دوباره شرایط به وضع عادی خود باز می گر اکنون تجربه های جدیدی بدست آورده ای که با استفاده از آنها موفقیت تو در آینده تضمین خواهد سد.

مهر

 همسرتان مثل همیشه زیاد با شما صحبت نمی کند. به تصورات تان اجازه ندهید بی وقفه کار کنند. سرتان را به کار خودتان مشغول کرده و اجازه ندهید فکرهای بد کنید.دیدار با یک دوست قدیمی خاطرات گذشته را تکرار می کند بعضی از این خاطرات تلخ و بعضی از آنها شیرین هستند باید از گذشته تجربه آموخت و در زندگی بکار برد تا خطاهای گذشته دیگر تکرار نشود روزهای بهتری در راه خواهد بود.

آبان

امروز کمی بی حوصله اید و قدر فرصت هایی که برای تغییر اوضاع پیش می آید را نمی دانید. شما امروز به سادگی، از کوره درمی روید. همچنین تا جایی که می توانید استراحت کنید.مهمترین دغدغه زندگی تو کار خاصی است که آنرا دنبال می کنی باید با هشیاری و پشتکار به این راه ادامه و در آن موفق شد یاس و نومیدی ها را از خود دور کن که چون سمی مهلک اراده تو را ضعیف می کند.

آذر

 اگر دیروز عصبانی نشده اید امروز صبح با لبخندی بر لب از خواب بیدار می شوید. ولی اگر عصبانی شده اید با عصبانیت و بدخلقی بیدار می شوید و مجبورید همه مشکلات را بپذیرید.مراقب سلامتی خود باش و با ورزش و تغذیه مناسب آنرا به شرایط مطلوب برسان بقیه کارها خودبخود روبراه می شود و جایی برای نگرانی وجود ندارد با توکل بر خدا می توان بر این موانع غلبه کرد.

 دی

 امروز به سختی می توانید لحظه ای در یک جا بمانید و تمایل دارید تغییرات زیادی ایجاد کنید. به دنبال اهدافی هستید که مدتهاست تمایل دارید آن ها را به دست آورید. مسایلی برای خانواده پیش آمده که تو را نگران می کند شاید دراین میان با تو نباشد اما به هر حال تو در کارها نقش خاص خود را داری و با میانجی گری و پا در میانی باید این کدورتها را بر طرف کرد.

 بهمن

 امروز کمی خستگی در محل کار بر سلامتی شما اثر می گذارد. به نظر می رسد یکی از همکاران تان نیروی فیزیکی شما را نادیده می گیرید. پس عصبانیت خود را کنترل کنید .تنهایی برای بعضی مثل کابوس وحشتناک و دلهره آور است برای همین سعی می کنند خود را در میهمانی ها و محافل دوستانه غرق کنند تا تنها نباشد در عین حال تنهایی برای اندیشیدن و تامل بسیار مفید است.

اسفند

امروز به سختی کار می کنید اگر چه خیلی خسته می شوید اما بعد از مدتی طولانی نتیجه اش را می بینید و دیگران از کار شما قدردانی می کنند. اتفاقی می افتد که برای تو خاطره انگیز خواهد بود با فردی آشنا می شوی که می تواند در زندگی تو نقش مهم و تاثیر گذاری داشته باشد آشنایی با یک فرد تازه آشنا شدن با یک دنیای جدید است.

nahid amid - فرانسه - پاریس
عنصر متولدین اردیبهشت هوا نیست بلکه خاک می باشد.
عناصر متولدین به این ترتیب است:
فروردین/اتش. اردیبهشت/خاک. خرداد/هوا. تیر/اب. مرداد/اتش. شهریور/خاک. مهر/هوا. ابان/اب. اذر/اتش. دی/خاک. بهمن/هوا. اسفند/اب.
متولدینی که از نظر کاراکتر با هم هماهنگی دارند به این ترتیب می باشند:
فروردین/مرداد/اذر=== اتش
اردیبهشت/شهریور/دی===خاک
خرداد/مهر/بهمن===هوا(باد)
تیر/ابان/اسفند===اب
با تشکر از فال امروز
شنبه 27 تیر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.