انصاری فرد : سرمربی تیم پرسپولیس مشخص شد

انصاری فرد : سرمربی تیم پرسپولیس مشخص شد

مدیرعامل تیم پرسپولیس تهران گفت : سرمربی تیم مشخص شده است و با آن توافق کرده ایم اما تا زمانی که قرارداد بسته نشود نام او را اعلام نمی کنیم.

عباس انصاری فرد در گفتگو با واحد مرکزی خبر افزود: از این هراس داریم که مشکلاتی را که برای برانکو و سایر مربیان ایجاد کردند و رأی آنها را برای حضور در تیم پرسپولیس عوض کردند، باز هم تکرار شود.

وی با بیان اینکه شنبه نام سرمربی تیم را اعلام می کنیم افزود: مطمئن باشید سرمربی برگزیده دانش فنی بالایی دارد.

مدیرعامل تیم پرسپولیس درپاسخ به اینکه آیا زمان برای تیم پرسپولیس از دست نرفته است؟ گفت : هنوز دیر نشده و شرایط تیم خوب است.

وی افزود: بازیکنان جوان و خوبی جذب کرده ایم که با آغاز بازیها خواهید دید که مشکل بازیکن نداریم و به سبب آنکه برای هر پست 2 تا 3 بازیکن کلیدی داریم ، ارنج کردن تیم بسیار سخت است.

انصاری فرد تصریح کرد: بازیکنانی را که از دست دادیم به سبب آن بود که یا با آنها به تفاهم نرسیدیم یا قرارداد آنها تمام شده بود و خواستند که بروند.

وی گفت: بازیکنان تمرینات خود را زیرنظرعابدزاده و عبدی که از با تجربه ها هستند در ترکیه پیگیری می کنند و در این خصوص مشکلی در تیم نیست.

انصاری فرد افزود: نخستین بار با یک حامی مالی قرارداد 6 میلیارد تومانی امضا کردیم و بی شک برای فصل جدید مشکل مالی نخواهیم داشت و بدون حاشیه و بدهی به کار ادامه می دهیم.

وی درخصوص وضعیت علی کریمی نیز گفت: با وی گفتگو و شرایط و پیشنهادات باشگاه را به او اعلام کرده ایم و منتظر پاسخ هستیم اما احتمال همکاری وی با باشگاه زیاد است.

انصاری فرد تاکید کرد: به طرفداران قول می دهم تیم پرقدرت و بدون مشکل و حاشیه ای را در لیگ نهم خواهند دید که برای قهرمانی به میدان می آید.

وی در ادامه گفت: عده ای درپی آن هستند که برای پرسپولیس حاشیه درست کنند و تمرکز تیم را از بین ببرند که مطمئن باشید به اهداف خود نمی رسند.

مدیرعامل پرسپولیس همچنین افزود : برخی ازمطبوعات نیز اخبار کذب منتشر می کنند و وضعیت تیم را به هم می زنند.

وی گفت : ما نباید مانند فصل قبل شرایط نامناسبی داشته باشیم و اجازه دهیم تیم با مشکل روبرو شود به همین سبب باید از ابتدا با قدرت وارد عمل شویم.

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
نهایتا یک مربی داخلی کم مایه را انتخاب میکنند و در هفته های میانی نیم فصل در صورت پیدا کردن یک مربی یاتاغان زده و تاریخ گذشته و کپک زده خارجی او را جایگزین می کنند.
پنج‌شنبه 25 تیر 1388

zorro.ir - ایران - تهران
بچه ها به حرمت خون عزیزانی که برای ازادی وطن معصومانه جان دادن و عده زیادی هم در زندان رژیم زیر شکنجه هستند باید با اتحاد و همبستگی نریم استادیوم برای دیدن بازیها این یکی از بهترین راه های بیان مخالفت با این رژیم ددمنش است نمی تونند پخش مستقیم نکنند و استادیوم خالی رو نشون ندن به چند دلیل یک تابلوهای تبلیغاتی دور زمین که پول کلانی به صدا و سیما و فدراسیون فوتبال داده اند دو واکنش روزنامه ها و اعتراض مردم به صدا وسیمای خائن وقتی پخش مستقیم در کار نباشه شرکتها به صدا وسیمای خائن و فدراسیون پول پرداخت نمیکنند و از طرفی هر گوشه ایران آگاه میشن که مردم هنوز با اتحاد به مبارزه علیه رژیم ضحاک ادامه میدن باید از الان به همه اطلاع رسانی کنیم کسی استادیوم نرود این روزها که امثال ندا و سهراب ها برای ما جان فدا میکنند کی حوصله فوتبال داره اولین بازی پانزدهم مرداد در همدان است همه دیدیم بازیکنانی که مچ بند سبز بسته بودن از تیم ملی خداحافظی کردن.علی کریمی جواد نکونام مهدی مهدوی کیا واینطور اعتراض خودشون را نشون دادن.
پنج‌شنبه 25 تیر 1388

7-aseman - اتریش - وین
اخه یکی بگه نامردها با ورزش چی کار دارید دیگه اونم وارد سیاست کردید.
جرات نمیکنند اسمشو اعلام کنند خودشون هم میدونند با اعتراض روبه رو میشند. حتما حسین اقا بقال سرکوچه محله ی انتری را انتخاب کردند
اخه نفهمها چرا همه رابه بازی گرفتید. خدا خفتون کنه
پنج‌شنبه 25 تیر 1388

maziar1 - امریکا - لس انجلس
این دولت غاصب مثل زالو هر چیزی را که مردمی بوده از بین برده. خودمونیم واقعیت اینه که دو تیم تهرانی تبدیل به تیمهای دولتی شدن و مثل هر نهاد دولتی هیچ بازدهی مثبتی ندارن جز دزدیدن اموال عمومی و پر کردن جیب مدیران خرفت و بی کفایتشون. این بی دانشان از احساسات مردم استفاده کرده میلیارد ها به جیب میزن. تحریم بازیهای این دو تیم و هر تیم دولتی دیگر نشان دهنده بی زاری مردم از این حکومت کثیف و ضد مردمی است. کارنامه ورزشی این دولت برای همه ما مشخصه. لیگ نهم را تحریم کنیم و یک انقلاب فوتبالی را اغاز کنیم.
پنج‌شنبه 25 تیر 1388

borj - ایران - بوشهر
حامی مالی لنگ مالک ایرانی باشگاه نیوکاسل انگلیسه.
بازیهای لنگ و لگن رو تحریم کنید.(البته این ربطی به سطر بالا نداشت)
جمعه 26 تیر 1388

BASAFA - ژاپن - توکیو
این هم یکی از خالی بندی های کفتار پیر پرسپولیس.اول که از اومدن دنیزلی میگفت و بعد با توافق با کریمی حالا هم این یکی دیگه از خالی بندی ها.به دوستان لنگی توصیه میکنم تا وقتی که از اومدن سرمربی مطمئن نشدن باور نکنن
جمعه 26 تیر 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
فاطمه کماندو بشه. گل های دو قلو دو قلو میزنه به دهان انترنژاد نگاه کنید.
جمعه 26 تیر 1388

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ

zorro.ir - ایران - تهران
میشود به ورزشگاه بروید و نود دقیقه شعار بدهید و بعد از بازی ساکت و آرام از ورزشگاه خارج شوید.و میتوانید به بهانه هواداری از تیم های سبز پوش با پرچم های سبز به تماشا بروید.
جمعه 26 تیر 1388

davoud21 - ولز - کاردیف
تا انصاری فرد هست خیالمون راحته که پرسپولیس تیم بشو نیست.زنده باد کهکشانئ های ابی
جمعه 26 تیر 1388

ben us - امریکا - لس انجلس
امروز دیگه قرمز و آبی‌ زیر عنوان این رژیم جنایتکار که تمام سر پرستان باشگاه‌های آن سردارن پاسدار خونخوار هستند معنی ندارد، پس باید تماشای این فوتبال را در استادیوم تحریم کنیم تا این مموتی کوتوله بفهمه که فقط میتونه به یک سری اشغال مزدور فقط پول بده که براش هورا بکشند
شنبه 27 تیر 1388

amidjan - ایران - تهران
درود
بچه ها تحریم تمام بازیها ونرفتن به استادیومها یکی از بهترین راههای اعتراض است
شنبه 27 تیر 1388

nanaz.perspolisi - انگلستان - لندن
میبینم که این کیسه کش های از خود راضی هی نطق میکنن...سپاهانی و کیسه کش ها لطفا بیشتر جز بزنید .لول نه اینکه استقلال مالی هست!!لوووووووووووول هاها
برید بابا!!
شنبه 27 تیر 1388

$persian$ - ایران - تهران
nanaz.perspolisi - انگلستان - لندن
چطوری دختره چه خبرا نیستی رفتی لنگ بافتی برای سال جدید
یکشنبه 28 تیر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.