فال روز چهارشنبه ۱۵ جولای - ۲۴ تیر ماه

فال روز چهارشنبه 15 جولای - 24 تیر ماه

 فروردین

 ارتباط شما با یک نفر به اوج می رسد. همه چیز به خوبی پیش می رود و نتیجه خوبی خواهد داشت. در مورد یک طرح و پروژه فعالیت بسیاری انجام می دهید و شرایط را به خوبی بررسی می کنید. رابطه ای جدید شاید شروع بدی داشته باشد اما با گذشت زمان همه چیز درست می شود. سعی کنید از دست افرادی که شما را اذیت می کنند نرنجید.همچنان در تکاپو هستید و نقشه ها و طرح های مختلف میکشد و گاهی آنها را عوض میکنید. متوجه شده اید که تلاش الان در آینده جواب می دهد اما این موضوع را چطور برای دیگران اثبات میکنید؟ احتمالاً نمی توانید آنها را متوجه کنید بنابراین خودتان را نگران این موضوع نکنید.

اردیبهشت

 چشمان شما تیزبین است و هم نقاط ضعف و هم نقاط قوت آن ها را می دانید.این موضوع سبب می شود تا دیدگاهی واقع بینانه تر داشته باشید.اگر اطرافیان به وظایف خود عمل نکنند و به تذکر شما اهمیت ندهند باید برای همیشه از زندگی تان خارج شوند. اجاز دهید دیگران هم از افکارتان با خبر شوند.احتمالاً تحت تاثیر قرار می گیرند . آنها متوجه قضاوت خوب شما می شوند و این موضوع بسیار ارزشمند است .

خرداد

 شاید یک نفر شما را بسیار مادی بداند اما باید حقیقت را بپذیریم شما باید بتوانید قبضهای تان را پرداخت کنید، هم چنین زمانی که مجبور شوید می توانید مصمم و کاردان تر هم باشید. خوشبختانه لازم نیست در چند روز آینده خیلی کار کنید زیرا ستارگان شانس شما را در مسائل شخصی و مالی بالا می برند.

 تیر

 اگر بعضی از نقشه های تان متوفق مانده است ، متوجه می شوید که حداقل یکی از آنها در حال اجراست . شاید بخواهید موقعیت را بررسی کنید زیرا فرصتی دارید تا در حال حاضر تغییراتی ایجاد کنید.یکی از خصوصیات شما این است که خودتان را با شرایط وفق می دهید اما امروز با دوست یا یکی از اعضای خانواده برخورد پیدا می کنید مخصوصاً اگر ارزش هایتان زیر سوال برود. زمانی که مهم است بر نظرتان پافشاری کنید. شاید بتوانید تفاوت هایتان را بپذیرید و با هم دوست بمانید.

مرداد

ممکن است تمام کارهایی که در طول چند روز اخیر انجام ه اید، شما را خسته و کوفته کرده ولی امروز می خواهید که دنیا را ساده بگیرید. هم چنین از این که از افرادی که کارها را سخت می گیرند، دوری کنید، بسیار لذت خواهید برد و طبیعتاً به سمت افرادی کشیده می شوید که خوش مشرب، هماهنگ و ملایم و آرامند. آنها آرامشی را که نیاز دارید به شما خواهند و خاطرنشان خواهند کرد که زندگی این نیست که همواره احساس کنی در حال تلاش برای بالا رفتن از سربالایی کوهی می باشید.

 شهریور

 امروز علاقه ای به رویا پردازی ندارید از حقیقت جدا نمی شوید.در مسائل کاری خلاق هستید و ایده های جالبی دارید.می دانید که با همکارتان چطور رفتار کنید. ستاره ها می گویند که شما در حال حاضر ساعات خوشی را نمی گذرانید و متاسفانه امروز هم یکی از آن روزهایی است که صبر شما را تا درجه آخر، مورد آزمایش قرار می دهد. خبر خوش این است که اوضاع رو به بهبود است، اما اول باید با کمبود انرژی تان مبارزه کنید و با شک مرتب غر نزنید که پروژه اخیر شما یک نوع وقت تلف کردن می باشد. برای مدتی از آن کنار بکشید چرا که در حال حاضر بسیار نزدیک به آن قرار دارید، نسبت به هر گونه تصمیم مطلع باشید.

مهر

 امروز در هر زمینه ای بسیار جذاب به نظر می رسید و این امر را کاملاً نشان می دهید.هر چه بیشتر با مردم قاطی شوید،بیشتر مورد نظر قرار خواهید گرفت وقبل از این که روز تمام شود افراد بسیاری جذب شما خواهند شد.اگر به دنبال عشق هستید،اکنون می توانید آن را بیابید عشقی که همه رویاهای رمانتیک شما را زنده می کند واما شما مهرماهی هایی که در حال حاضر شخص مورد علاقه خود را یافته اید،در این زمان روی ابرهای رمانتیک به پرواز در خواهید آمد.

آبان

 امروز به نکات ریز و جزئیات توجه کنید و همه چیز را به خوبی بررسی کنید.اگر قر ی می بندید حتماً سعی کنید از نکات و نظرات همدیگر با خبر شوید و همه چیز را بدانید.زیرا اگر دقت نکنید با مشکل روبرو می شوید.امروز تفریح کنید و از زندگی لذت ببرید.امشب برای احساسات عاشقانه بسیارمناسب است.امروز استراحت کردن مفهومی ندارد چون ذهنتان شلوغ و پراز ایده های هیجان انگیز است. خوشبختانه شما تنها کسی نیستید که چنین هستید و کافی است نگاهی به دوستان و افراد خانواده بیاندازید. ستاره ها در ضمن شما را وادار می کند که حرف خود را بزنید و نکته تان را خیلی به آن اعتقاد دارید ثابت کنید پس اگر حرفی برای گفتن دارید عقب نشینی نکنید.

آذر

گرچه دیگران از شما انتظارات و خواسته هایی دارند، شما به خوش روئی آنها را قبول می کنید. این واقعیت که امروز حساسیت بیشتری نسبت به یک شخص خاص حس می کنید به شما احساس همدردی بیشتر نسبت به او می دهد تا مواقع عادی. آذری عزیز، این در طبیعت شما نیست که به مدت طولانی از چیزی رنج بکشید، پس خود را به آزادی در خدمت مردم بگذارید بدون توقع داشتن از آنها و این را راهی برای تشکر از زندگی بدانید.

دی

درست زمانی که فکر می کنید شخصی را واقعاً می شناسید، آن ها شما را شگفت زده می کنند. چزهایی را که امروز می شنوید، تعجب آور هستند اما سعی کنید بر بروابط خوب دوستانه تان اثر نگذارید. در هر صورت، هر کدام زا ما رازی برای خودمان داریم.کمی عصبی هستید. اگر عاقل باشید،‌به مسائل دنیوی رسیدگی می کنید حتی کارهای کسل کننده روزمره. مطمئنم که کارهای نیمه تمامی دارید که می توانید جذب آن ها شوید و سرتان را گرم می کنند. کارهای خسته کننده فرصتی می دهند تا فکر کنید این طور نیست؟

 بهمن

شما شخصی هستید که بیشتر مواقع بسیار واضح صحبت می کنید و اکنون ستارگان شما را تشویق می کنند تا افکارتان را کاملاً واضح بیان کنید. اما مهم است که زیاده روی نکرده و بیش از حد لازم صحبت نکنید. اگر می توانید مسیری را امتحان کنید و آن را ادامه دهید.سیارات روز فوق العاده ای را برایتان فراهم می کنند تا تصمیمات خاصی بگیرید چون می توانید همه چیز را به وضوح ببینید. برخی از شما قصد دارید به یکی از ارتباطات دوستانه جدی تر نگاه کنید در حالیکه هنوز آمادگی این کار را ندارید. به دیگران نشان می دهید که تا چه اندازه تسلیم هستید.

 اسفند

 اولیایی که اوقات سختی با جوانک ها داشته اند اخیراً پی می برند که آنها بطور ناگهانی خیلی بیشتر دارای حس همکاری شده اند آنها مشاهده خواهند کرد که سرانجام حس را خواهند دید. مشروط بر اینکه با حوصله و سازگار باقی بمانید. شاید شما بخواهید به محبوب های کوچکتان با یک رفتار مخصوص جایزه بدهید.شاید امروز را بخواهید در تمیز کردن موقعیت های اشغال نشده بگذرانید ورق به ورق حتی اگر خوشحال هستید جایی که هستید سیارات به هم می پیوندند تا وقتی در راهشان ایجاد کنند که خیلی بهتر از آن است که بتوان از دست .صحبت درباره آن با شریک زندگی تان اجازه می دهد که بدانید که او چه قدر پشتیبان شماست.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.