انصاری فرد در آستانه برکناری

انصاری فرد در آستانه برکناری

یک بار دیگر عباس انصاری فرد در استخدام مربی خارجی ناکام ماند و همان طور که پیش بینی می شد، رایزبرگن مربی هلندی مورد تایید مدیران سازمان تربیت بدنی قرار نگرفت تا در فاصله 23 روز مانده به شروع لیگ نهم همچنان پرسپولیس بدون سرمربی باقی بماند. بیش از 45 روز است که مدیران پرسپولیس به دنبال انتخاب یک مربی خارجی اند و در این مدت با بیش از 10 مربی خارجی مذاکره کردند و حتی پذیرای سه مربی در تهران بودند اما تا به امروز با هیچ یک به توافق نرسیدند و به نظر می رسد همین ناکامی مدیرعامل - انصاری فرد - در استخدام مربی باعث شده جایگاه او در پرسپولیس به خطر بیفتد. خبرگزاری فارس در این باره گزارش داد یکشنبه شب جلسه یی بین علی سعیدلو معاون اجرایی رئیس جمهوری و محمد علی آبادی رئیس سازمان تربیت بدنی برگزار شد و در این جلسه تصمیم گرفته شد تغییراتی در مدیریت باشگاه پرسپولیس به وجود بیاید. قرار است به زودی علی سعیدلو به عنوان رئیس مجمع و حسین هدایتی به عنوان عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس منصوب شوند، ضمن اینکه عباس انصاری فرد جای خود را به حبیب کاشانی خواهد داد. هفته پیش پایگاه اینترنتی سازمان تربیت بدنی خبری منتشر کرد مبنی بر اینکه کاشانی به مدیرعاملی پرسپولیس منصوب شده اما این خبر بلافاصله از روی این سایت برداشته شد. به نظر می رسد دو شغله بودن حبیب کاشانی مدیرعاملی این عضو شورای شهر را به تاخیر انداخت. اما قرار است این مرتبه این تغییرات در کمترین زمان صورت گیرد. گفته می شود علی پروین هم به عنوان مدیر فنی وارد باشگاه پرسپولیس خواهد شد. انصاری فرد این اخبار را نه تایید می کند و نه تکذیب؛ «بارها گفته ام تا روزی که در پرسپولیس باشم، تمام تلاشم را به خرج می دهم و روزی که به من بگویند تو دیگر مدیرعامل پرسپولیس نیستی، کارهای انجام شده را به مدیر بعدی تحویل می دهم.»

آردیلس، گزینه جدید پرسپولیس

در این شرایط که باز هم تردیدهایی درباره آینده مدیریت پرسپولیس به وجود آمده، عباس انصاری فرد همچنان به دنبال مربی خارجی است و پس از به توافق نرسیدن با رایزبرگن این بار دست روی اوسوالدو آردیلس آرژانتینی گذاشته است؛ «قطعاً تا قبل از سفر چهارشنبه به ترکیه سرمربی پرسپولیس انتخاب می شود و در حال حاضر گزینه هایی از هلند و آرژانتین داریم که گزینه آرژانتینی مان آردیلس است.» انصاری فرد تایید نشدن رایزبرگن در کمیته فنی را دلیل انتخاب نشدن این مربی هلندی برشمرد، اما درباره دیگر مربیان توضیح داد؛ «در این مساله دو بحث وجود داشت؛ یکی به قبل از انتخابات و مشکلات بازمی گشت و دیگری به مسائل پس از انتخابات. ما پیش از انتخابات با برخی مربیان به توافق رسیده بودیم، اما بعد از انتخابات آنها اعلام کردند ما به ایران نمی آییم. این توطئه بوده یا نه، ما نمی دانیم. ما مربی داشته ایم که با او به توافق رسیده ایم و پس از توافق مان 20 نفر به او زنگ زدند و گفتند به ایران سفر نکن، مسائلی وجود دارد که نمی توانم خیلی آنها را باز کنم.» انصاری فرد یک بار دیگر تاکید کرد حتماً مربی فصل آینده پرسپولیس خارجی است و در همین هفته معرفی می شود. باید دید آیا انصاری فرد در روزهای آینده مدیرعامل پرسپولیس باقی می ماند و می تواند به این هدفش برسد؟

انصاری فرد؛ کریمی نمی رود

یکی دیگر از ابهاماتی که پرسپولیسی ها با آن رو به رو هستند، به آینده علی کریمی برمی گردد. در شرایطی که خبر به توافق نرسیدن پرسپولیس با ستاره فصل گذشته اش در اکثر روزنامه های ورزشی دیروز چاپ شده بود، انصاری فرد نظر دیگری دارد؛ «من و کریمی هفته گذشته صحبت بسیار دوستانه یی را با هم انجام دادیم. او خودش تمایل زیادی دارد در پرسپولیس بماند. ما هم می خواهیم او را حفظ کنیم. نظر ما و او این است که روی رقمی به توافق برسیم که معقول باشد و هم او ضرر نکند و هم باشگاه توانایی پرداخت آن پول را داشته باشد.»کریمی یک پیشنهاد قابل توجه هم از استیل آذین دارد اما اگر کاشانی و هدایتی به پرسپولیس برگردند، کریمی هم بلافاصله با قرمزها تمدید می کند. دیروز محمد پروین و میثاق معمارزاده هم قراردادشان را با پرسپولیس به ثبت رساندند و قرار است وضعیت خلیلی هم امروز مشخص شود. انصاری فرد معتقد است پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات عملکرد بسیار خوبی داشته است.

عبدی؛ بازیکنان برزیلی اضافه می شوند

تمرینات پرسپولیس همچنان بدون حضور سرمربی و زیر نظر حسین عبدی پیگیری می شود. مربی قرمزها با ابراز رضایت از شرایط تمرینی این تیم گفت؛ «در حال حاضر در کنار یکسری دیگر از دوستان مسائل تاکتیکی تیم را پشت سر می گذاریم و اکنون تمرینات در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار می شود. کارهای مقدماتی تمرینات انتقال توپ از دفاع به حمله و همچنین استفاده از ضدحملات از جمله مسائل اصلی و تاکتیکی ما محسوب می شود. وی ابراز امیدواری کرد علی کریمی هم به جمع بازیکنان اضافه شود و درباره دیگر بازیکنان مورد نیاز پرسپولیس توضیح داد؛ «قرار است دو بازیکن برزیلی که یکی از آنها در پست هافبک بازی می کند، به تیم ما اضافه شوند. ما فیلم بازی های این بازیکنان را تماشا کرده ایم و شناخت کاملی از آنها داریم و آنها می توانند به تیم ما کمک کنند.»

abiabi - انگلستان - لندن
این انصاری فرد را باید از پرسپولیس بندازن بیرون
سه‌شنبه 23 تیر 1388

mc20 - ژاپن - توکیو
انصاری فرد پرسپولیس به گ...کشیده همرو هم فراری داد
سه‌شنبه 23 تیر 1388

hazrateyousof - کویت - کویت
کاش این آشغال روهرجه زودتربیرون میکدرن یه آدم حسابی می آوردن
سه‌شنبه 23 تیر 1388

javaad - ایران - تهران
از قدیم گفتن آدم کله شق سرش به سنگ می خوره و عاقل میشه. ولی متاسفانه یه نوع مریضی بعد از انقلاب بین مسوولین ایرانی شایع شده که بر اثر اون وقتی سرش هم به سنگ می خوره باز هم عاقل نمیشن. من نمی دونم مگه حبیب کاشانی بد عمل کرد که پارسال استعفاش دادن! خدا به مسوولین ایران یه کم عقل عنایت کنه ان شاءالله. همه بگید آمین
سه‌شنبه 23 تیر 1388

borj - ایران - بوشهر
شر کثیفش از سر لنگ کنده شد.درسته که حالم از لنگ و لگن بهم میخوره ولی اصلا حال نمیکنم که این پشمالوها گند بزنن بهشون.
سه‌شنبه 23 تیر 1388

کاوه66 - ایران - ایران
بهترین کار اینه که از پایه همه چیز پاک شه، چون اگه خامنه ای بره ، احمدی نژاد رفته، علی آبادی رفته و در نهایت انصاری فرد هم میره و همه از دست اینا خلاص میشن
چهار‌شنبه 24 تیر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.