فال روز یکشنبه ۱۲ جولای - ۲۱ تیرماه

 فال روز یکشنبه 12 جولای - 21 تیرماه

فروردین

کمی قرار و آرام داشته باشید و در کارها عجله نکنید تا به آرامش لازم دست یابید نسبت به کسی که اشتباهات شما را برایتان بر می شمارد نه تنها ناراحت نمی شوید بلکه به نتایج جالبی هم دست می یابید.

اردیبهشت

 امروز همانند همیشه در محیط کار روند معمول خود را ادامه دهید چرا که تاکنون نتیجه مطلوبی گرفته اید. سرمایه گذاری اقتصادی شما به سودآوری خواهد رسید و بسیار خوشحال خواهید شد.

خرداد

 امروز برای شما به منزله وفور نعمت و فراوانی محسوب میشود. در این هفته میتوانید با خیالی راحت به همراه همسرتان به دیدار دیگر شهرها بروید . حقیقتا" چنین سفری آن چنان به رابطه شما دو نفر استحکام میبخشد که حتی تصورش را هم نمیکردید.

تیر

گاهی اعتماد به نفس خود را از دست میدهید و این موضوع به شما لطمه میزند. از سوالهای کنجکاوانه ای که در مورد ازدواج از شما می پرسند، یکه نخورید، بلکه زمینه را برای یک انتخاب مناسب فراهم کنید.

مرداد

 گفتگوهای احساسی ممکن است جلوی تفکر منطقی تان را که تاکنون موفقیت شما را باعث شده بگیرید، بنابرین از چنین گفتکوهایی دوری جویید. سفری خواهید داشت که قسمتی از آن در آب طی خواهد شد و خبر آن امروز به شما خواهد رسید.

شهریور

آیا اصلا" امکان دارد که دوست داشتنی تر از موقعیتی باشید که اکنون هستید؟! امروز از نظر همه زیبا و باعظمت جلوه میکنید و از این بابت به خود میبالید. برگزاری یک جشن باشکوه و بزرگ علاقه تان را به همه طرفداران و دوستداران خود نشان دهید.

مهر

 به شعر و داستان علاقه خاصی دارید. امروز به را به مطالعه در هر زمینه که دوست دارید، وسعت دهید. امروز روز استراحت شماست. خوش قلب و بی کینه اید و همین شما را در میان دوستانتان محبوب کرده است .

آبان

 اگر تصمیم گیری راجع به فعالیتهای اقتصادی خود را کمی به تعویق بیندازید، به نفع شما خواهد بود. به طور کلی طالع شما در زمینه امور عاطفی و فرهنگی روشن است.

آذر

 دست از بلند پروازی و جاه طلبی های بی حد و حصرتان بردارید، چراکه زمان تمرکز فرا رسیده است. امروز آنچنان جذاب و خواستنی خواهید بود که همه مشتاقانه گوش به فرمان شما هستند.

دی

 امروز کلید یک سفر کوتاه ولی جالب را به دست خواهید آورد. یکی از دوستانتان که از شما دلخور بود، به اشتباه خود پی خواهد برد و از شما دلجویی خواهد کرد.

بهمن

 شما به شجاعت نیز نیاز دارید. فرصتی دست میدهد تا کارهایی را که عده ای به تسامح و تساهل ناتمام گذاشته اند، شما به معرفت و توانایی به اتمام برسانید. امروز برای شما راه موفقیت باز است.

اسفند

همسرتان پیش از پیش به تحسین شما میپردازد و شما را مظهر عشق و زیبایی تلقی میکند. البته گهگاهی این ستایش ها و تحسین ها شما را معذب میکنند، ولی بهتر است که پذیرای آنها باشید و دم را غنیمت بشمارید.

farzad145 - ایران - شیراز
....شعر
یکشنبه 21 تیر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.