فال روز شنبه ۱۱ جولای - ۲۰ تیرماه

فال روز شنبه 11 جولای - 20 تیرماه

فروردین

 این ماه با خوبی پایان می یابد. اگر دوستی دارید که از خارج آمده است خبرهای خوبی از او به شما می رسد. سعی کنید زیاده روی نکنید هر اندازه که توانایی دارید کار انجام دهید و موفق می شوید. بهتر است سخت نگیرید. کمی بی حوصله هستید و کمی وقت می گیرد تا مشکلات را حل کنید.

اردیبهشت

 در مورد برنامه های هنری همه چیز را به خوبی بررسی کنید زیرا ممکن است مشکل غیر قابل انتظاری پیش آید . شما از آن دسته افراد منطقه البروج هستید که به شدت به شرایط عادت می کنید و ایجاد تغییر برایتان بسیار مشکل است.به نظر می رسد دوستان و خویشاوندان مهربان و حامی شما در اطرافتان هستند والبته در هر صورت به هر کسی اجازه ندهید در هیچ صورتی به شما با دید حقارت نگاه کند.

خرداد

درمورد تفریح و روابط احساسی امشب از این موارد زیاد برخوردار می شوید اگر متاهل هستید، امشب را به شب خاصی تبدیل کنید. دوست دارید خودتان را پنهان کنید.زیرا حالت تدافعی دارید و در هر صورت باید با دیگران ارتباط روحی برقرار کنید و لازم است که با آنها رو راست و راحت باشید. در هنگام سفر ممکن است مشکلات و ابهاماتی ایجاد شود بنابراین ماشین تان را خوب وارسی کنید . شما که نمی خواهید تعطیلات را خراب کنید یا پول تان را هدر دهید ؟!

تیر

 اکنون احساس بهتری پیدا میکنید و می توانید ناراحتی تان را فراموش کنید. ارزش ندارد حتی یک لحظه دیگر هم خودتان را نگران درگیری های کاری کنید. بالاخره تمام میشوند، بنابراین از همنشینی با همسرتان لذت ببرید. شاید جو کمی متشنج باشد اما سعی کنید استراحت کنید.اگر از نظر احساسی مشکل دارید بروید بیرون و کمی هوای تازه و محیط زیبای اطراف را ببینید و ذهن تان را آرام و راحت تر کنید.

مرداد

امروز این طور به نظر می رسد که شما به دو سوی متفاوت کشیده می شوید ممکن است بنا به دلایلی وفاداری و صداقت خود را تقسیم کنید و مطمئن نباشید که از چه کسی باید حمایت کنید. بهتر است سعی کنید و راه حلی پیدا کنید. در غیر این صورت بدون شک شما مرتکب اشتباهی خواهید شد.

شهریور

 یک نفر فکرمی کند مطابق میل شما رفتار می کند نمی توانید با آنها مخالفت نکنید.تحمل آنها برایتان مشکل است زیرا در کارهای شما دخالت می کنند و اجازه نمی دهند راحت باشید.سعی نکنید ناراحتی از زفتار آن ها را در سکوت تحمل کنید و خودتان را آزار دهید.

 مهر

امروز نهایت سعی خود را بکنید تا اموال خود را در جای مناسب شان بگذارید چرا که هر کدام از آنها را گم کنید باید ساعت های زیادی را صرف دوباره یافتن آنها کنید.یادآوری می کنم،اگر کمی به عقب برگردید مرور کنید،مکان همه آن چیزهایی که گم کرده بودید،به ذهن تان خطور می کند.به جای این که همانجا آنها را می یابید،آنها را رها کنید چرا جدی فکر نمی کنید و تصمیم نمی گیرید که آنها را درست نگه داشته و یا اگر نمی خواهید همه آنها را یک جا دور بیاندازید و یا به کسانی بدهید که لازم دارند.

آبان

 امروز روابط اجتماعی شما افزایش پیدا می کند.دوست دارید با گروهی دوستان تفریح کنید و یا اگر عاشق هستید در خانه محیطی عاشقانه ایجاد می کنید و با همسرتان شام می خورید و در همه کارها موفق هستید.امروز بسیار پرانرژی هستید وآماده فعالیت هستید،امروز فرصت های زیادی در انتظار شماست وتنها کاری که باید بکنید این است که از این فرصت ها استقبال کنید.همه کارها به خوبی انجام خواهند شد بنابراین می توانید آرامش تان ار حفظ کنید.

آذر

 امروز نیاز دارید با آدم های هم ارتعاش خود وقت بگذرانید. پس محض رضای خدا سعی نکنید همه روز را سعی کنید که دیگران را راضی نگهدارید چون آنوقت دیوانه می شوید. شما حق دارید انتخاب کنید که با کسی رفت و آمد می کنید و امروز می توانید از این حق خود استفاده کنید.

دی

هالوین مبارک! امشب حتماً در بازی گول می خورید. بنابراین اگر هیجان را دوست ندارید، باید پنجره ها را ببندید و در را روی هیچ کس باز نکنید! اما کنجکاوی این اجازه را به شما نمی دهد.‌کسالت سرسخت ترین دشمن شماست و امروز حتی لحظه ای را هم نباید از دست بدهید. دیگران نمی توانند به پای شما برسند و شاید لازم باشد که به فعالیتتان ادامه بدهید و منتظر آن ها نمانید. وشب که آن ها را ملاقات می کنید حرف های زیادی برای گفتن دارید.

بهمن

 امروز فرصت مناسبی دارید تا ببیینید آیا موضوعی جلوی پیشرفت شما را گرفته و یا چیزی وجود دارد که اجازه نمی دهد از انرژی کامل خود استفاده کنید؟ اگر شکی درباره توانایی موفقیت خود دارید می توانید این ترس را بررسی کنید و ببینید از کجا نشات گرفته است.زمانی که این کار را انجام ید می توانید گذشته ها را پشت سر بگذارید.

اسفند

 شما در خانه سرتان شلوغ است.یا بدون کمک شریک زندگی تان شما تجمل و کیفیت خوب را می ستایید.و اگر نتوانید بهترین را بخرید می توانید چیزی درست کنید که بی همتا و شخصی نشان دهد. دیگران قابلیت هنرنمایی شما را تحسین می کنند. و اغلب از شما راجع به ایده هایشان سوال می کنند.

mohabbat2009 - بحرین - منامه
ما که چیزی رو گم نکردیم الکی زر نزن
شنبه 20 تیر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.